Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Informacje Dodatkowe x

Sob Maj 06, 2017 1:52 am
Krótkie, ale ważne
Jak pewnie zauważyliście, 04 lipca się ciągnie, więc aby dłużej nie przedłużać i definitywnie ogarnąć ucztę, będzie on trwał do końca maja, a po nim nadejdzie zmiana i z całą pewnością jazda pociągiem ze stacji Hogsmeade - co już zostanie poprowadzone przez Mistrza Gry i Nauczycieli. Wszystkim dziękuję za wzięcie udział w ankiecie i wedle Waszych słów i głosów, zostaje tak jak jest, czyli nie przenosimy się, nie zamykamy forum na czystki tylko skubiemy. Powitajcie też po dłuższej przerwie Alice, mojego Pomocnika Fabularnego i trzymajcie kciuki za jej energię! Chciałabym Wam też podziękować za wzrastającą aktywność, chęci do pomocy i pisania. A i przypominam o korzystaniu z tematów, zwłaszcza jeśli coś się nie zgadza, czegoś nie zrobiłam a miałam, o czymś zapomniałam, albo macie pytania i chcielibyście poznać odpowiedzi. Zapraszam też do tworzenia artykułów, jako że to ostatni numer Portretowego Szmeru i kwestia gazet zapewne zostanie rozważona podczas fabularnych wakacji.  Za wszystkie utrudnienia, komplikacje i przeciąganie się w czasie niektórych rzeczy serdecznie przepraszam.

Schylam uniżenie głowę,
Wasz rozwalacz wątków.
Nope nope nope
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Sro Wrz 13, 2017 2:22 pm
Garść Informacji
Alice Hughes nadal ma problemy z telefonem, niemniej zagląda i ma zamiar do nas wrócić. Gdyby ktoś nie wiedział na naszej grupie na facebooku wrzuciła komunikat o następującej treści:

KTO CHCE FASOLE???
Skoro uwaga została już przyciągnięta, to miło mi przypomnieć, że 30 września forum Magic Lullaby obchodzić będzie swoje czwarte urodziny. Pojawił się pomysł, by z tej okazji przygotować małe przyjęcie, którego znaczna część oparta byłaby na ML FM - czyli naszym forumowym radiu. Żeby jednak miało to sens, potrzebujemy Waszego aktywnego udziału w tworzeniu audycji... Możliwości jest wiele - od wywiadów z graczami, przez przedstawienie ciekawszych dialogów z sesji czy "Złotych Cytatów" po praktycznie wszystko co wpadnie Wam do głowy. Warto byłoby nagrać kilka zabawnych i niekoniecznie hermetycznych kawałków, żeby zapowiedzieć słuchowisko w różnych miejscach i dotrzeć do starych/nowych graczy. Mile widziane będą też pomysły na konkursy i zabawy, a każda (choć ciut sensowna) aktywność zostanie nagrodzona <3


Dlatego serdecznie zapraszamy do pisania i zgłaszania się, istnieje dużo różnych, modyfikujących głos programów takich jak Audacity. Wystarczy kilka zdań, może parę cycatów i jak zrobi tak kilka osób to efekt będzie naprawdę piorunujący, zaręczam!  Oprócz tego przypominam, że nadal można się zgłaszać do pomocy, chociażby jako Mistrz Gry.
Z tego miejsca chciałabym podziękować Julie Blishwick, Jamesowi Potterowi, Peterowi Pettigrew, Marjorie Meadowes, Rudolfowi Lestrange'owi i Ismael Blake. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie trwać i razem sprawimy, że ML stanie się jeszcze lepszym miejscem.
Zaczęło się przemeblowanie, dział Tablica z Ogłoszeniami przestał istnieć, Dział Ksiąg Zakazanych nadal w trakcie porządków. Warto też podkreślić, że w końcu pojawił się nowy temat z umiejętnościami nabytymi, więcej informacji znajdziecie na swoich skrzynkach. Kolejnym tematem, którym się zajmę będą praktyki, staże i kursy.
Jeśli ktoś nie widział, pojawiły się jakiś czas temu nowe wzory do kart postaci, dlatego wszystkich proszę by wprowadzili w swoich kartach poprawki do końca października.
Ponownie przepraszam za opóźnienie w wątkach z Mistrzem Gry, lecz końcówka wakacji i natłok różnych spraw robi swoje. Koniecznie korzystajcie z tematów na forum by o czymś przypomnieć, o coś zapytać, zaproponować nowe rozwiązania lub złożyć zażalenie!

Gorące pozdrowienia,
Ukryty Admin.
Don't
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Sob Wrz 30, 2017 3:10 pm
URODZINOWO


Kochani!
Z okazji dzisiejszych urodzin, postanowiłyśmy odświeżyć reklamę forum i trochę namieszać w internecie...
Będziemy wdzięczne za każdą pomoc, a żeby zachęcić Was do większej aktywności, oprócz Urodzinowej Loterii i weekendowych miniwyzwań (o nich niżej), przygotowałyśmy szereg bonusów, które - UWAGA! - będą dla Was dostępne przez cały nadchodzący miesiąc!
Już od wczoraj...
» Stawka za pisanie sesji wzrasta o 5 fasol! Możecie więc przyznać sobie 15 fasolek za sesje poniżej (minimum dwa posty na głowę) i aż 25 fasolek za sesje powyżej 10 postów!
» Obniżamy o połowę ilość fasolek potrzebnych do stworzenia piątej i szóstej postaci na forum i stworzenia/przejęcia drugiej postaci kanonicznej!
» Każdy, kto przyprowadzi na forum nowego gracza (i zgłosi ten fakt administracji) otrzyma aż 25 fasolek, kiedy tylko Świeżaczek skończy swoją pierwszą sesję.
» Postanowiłyśmy też nagrodzić POSZUKIWANIA, które będziecie prowadzić na własną rękę. Za każdy tego typu post na Facebooku, Czarcie lub Edenie otrzymacie 15 dodatkowych fasol. I pamiętajcie o linku!
https://www.facebook.com/groups/1608957709392473/
» Zapraszamy na audycję, już teraz. Leci muzyka, ale gdzieś około godziny 17-18 zaczną się różne czary-mary!  Przypominamy, że nadal możecie podsyłać swoje głosowe wiadomości i propozycje! Możliwe, że radio w nadchodzącym miesiącu pojawiać będzie się częściej.


Sto lat życzy Wam,
Kurwica Ślizgońka.
impreza się rozkręca
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Sro Paź 18, 2017 6:23 pm
Trochę słońca trochę ankiet

U nas po deszczu zamiast grzybów są ankiety i choć nie każdy lubi grzyby, z ankietami warto się zaprzyjaźnić i z tematami do których są podpięte również. Dlaczego? Ano dlatego, że to pozwala mi zdecydować i wdrążać nowe rozwiązania, dzięki którym forum się rozwija i staje się dla Was i dla nowych użytkowników przyjemniejsze.  Dział  "Świat" już zaczął się zmieniać, dzięki Waszym głosom i opiniom, lecz nadal przyda się Wasza pomoc. Powstała nowa ankieta dotycząca Biblioteki. Nie bójcie się i śmiało bądźcie aktywni! Oprócz tego w powietrzu wisi pytanie o forumowy czas, gdzie oprócz głosów mile widziane Wasze wypowiedzi: nieważne czy byłyby krótkie czy długie, na pewno zostanie to zauważone i docenione.

Poszukiwane są osoby, które chciałyby wspomóc forum mniejszą lub większą pomocą na stanowisku moderator/Mistrz Gry/Nauczyciele.  Każda dodatkowa para dłoni zostanie doceniona czy to przy forumowej wiki, radiu, reklamie, aktualizowaniu/tworzeniu/edytowaniu starych i nowych tematów, prowadzeniu/tworzeniu eventów i/lub lekcji.


Powolna, choć zakręcona,
Ślizgońska Wichura.
Szatan mną miota
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Sob Kwi 14, 2018 9:01 pm
IT'S DEMENTORS TIME
Witajcie po krótkiej przerwie związanej z zamknięciem forum na prawie cały tydzień. Jak widzicie są zmiany o których można podyskutować w tym miejscu! Wszelkie doniesienia o błędach czy nieścisłościach mile widziane. Nie będę się rozpisywać o tym, ile tematów zostało zaktualizowanych, powiem tylko że całkiem sporo, chociaż nadal kilka czeka na swoją kolej. Na pewno warto zapoznać się z działem mechaniki gry - na PW wszyscy gracze otrzymali informacje w związku z nowym podejściem do punktów doświadczenia. Wstawiłam także nowy rozdział w fabule. Nie powiem, jest to dla nas dość przełomowy moment, mam nadzieję, że spodoba wam się ta (i nie tylko) zmiana i razem wkroczymy w nową erę.  W bliskiej przyszłości, pojawi się system warzenia eliksirów, a także tematy związane z praktykami i stażami. Fasolki również zostaną lepiej zedytowane, zaś umiejętności wrodzone już w tym momencie są wzięte pod lupę.  O nich oczywiście już teraz możecie się wypowiadać. W nadchodzącym tygodniu wstawię rozpiskę kolejnego fabularnego tygodnia, wy zaś spokojnie możecie zapoznawać się z wprowadzonymi zmianami i dokańczać swoje fabuły/lekcje i rozpoczynać nowe.  Radio prawdopodobnie odpalę jutro lub za kilka dni, a wraz z nim kolejny konkurs. Już dzisiaj możecie zapoznać się z dwoma konkursami, ściśle związanymi z ponownym otwarciem.
Ach i koniecznie zajrzyjcie również tutaj.
Z mojej strony to na razie wszystko.

Ten co ma wiele twarzy,
Chaotyczny Leniwiec.
tyle dobroci
Pomona Sprout
Nauka
Pomona Sprout

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Pią Maj 11, 2018 9:13 pm
Na tablicach ogłoszeń w Pokojach Wspólnych pojawiło się dodatkowe zadanie z zielarstwa.
Jego wykonanie jest dobrowolne, ale wiąże się z nagrodami, więc do dzieła młodzieży!

Krew się leje
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Pon Lip 30, 2018 2:28 am
Rhythm of the Night
Z radością wprowadzam trochę ciepła na ML nowym konkursem, na który wszystkich serdecznie zapraszam - z tego miejsca jeszcze raz dziękuję Rhe za pozwolenie użycia jego konceptu.
Kilka zadań rozdałam pomocnym skrzatom, więc niedługo być może ujrzymy efekty ich pracy. Jeśli jesteś zainteresowany/a by nam pomóc, poprowadzić jakiś event jako MG lub lekcję nauczycielem, którego nie ma, koniecznie daj mi znać. Nie bój się, to nie jest takie straszne jak się wydaje, a wspaniale urozmaica fabułę. Wszystkich zachęcam również do brania udziału w obecnie trwających eventach, a także do korzystania z takich nowych tematów jak staże czy wyzwania. Pamiętajcie by przypominać o zaległościach wynikających ze strony admina lub Mistrza Gry, a także o możliwości proponowania nowych rzeczy w odpowiednich tematach!
Nie do końca ogarnięta,
Rockers.
JUŻ BIEGNĘ!
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Nie Wrz 09, 2018 5:08 pm
Drodzy userzy,

od jakiegoś czasu na stronie głównej forum znajduje się przycisk discorda. Po jego kliknięciu otworzy wam się nasz kanał discord, na którym możecie pisać bezpośrednio z Kołysanki (nie przekieruje was na inną stronę, tylko wysunie z boku małe okienko). Pisanie na nim nie wymaga rejestracji, ale prosimy żebyście ustawiali sobie nicki z forum chcąc coś napisać. (Dla dowcipnisiów: jest on dostępny tylko dla zalogowanych, więc i tak będziemy wiedzieli, że wy to wy.)

Jeżeli nie ma nikogo na chatboxie, to śmiało - kliknijcie. Piszcie z nami przez widget lub (jeżeli posiadacie ten komunikator) dołączcie do serwera. :)

Buziaki
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Sob Wrz 29, 2018 2:06 pm
Krótkie Info
Coś jeszcze się pojawi, ale to dopiero jutro. W skrócie teraz poproszę o ruszanie się w wątkach eventowych i domknięcie fabuł, które za długo trwają, jeśli takowe są. Do jutra można jeszcze głosować na najstraszniejszy i najzabawniejszy strój. Uwaga, mogą głosować wszyscy, nawet swoimi multikontami!

Płomienne uściski,
torba na głowę
Rockers.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Pon Gru 17, 2018 6:45 pm
Po dłuższej przerwie...
- Dzisiaj zrobione zostały porządki w użytkownikach. Kilka postaci kanonicznych, w tym Severus Snape trafiło do przejęcia, zaś reszta postaci, które się nie pojawiały do nieaktywnych. By odzyskać kolor i całą resztę, wystarczy rozegrać całą fabularną sesję z przynajmniej 4 postami na głowę i zgłosić to w temacie próśb, propozycji i sugestii.
- Specjalnie dla Was pojawiła się loteria na grudzień. To jednak nie koniec atrakcji, bo i z okazji świąt zapewne coś pojawi się na forum!
- W tym tygodniu nastąpią kolejne czystki tematów, a osoby, które zgłosiły się do pomocy prosiłabym o jakiś znak czy są nadal zainteresowane czy nie. Każdego chętnego do pomocy odsyłam tutaj.
- W związku ze zwlekającym się listopadem, bardzo prawdopodobne jest to, że nastąpi lekki przeskok czasowy i wraz ze zmianą tygodnia wyląduje nowy miesiąc fabularny. Ci, którzy realizują zadania/wyzwania na listopad nie muszą się jednak obawiać, MG będzie miał to na uwadze.
- W tle nadal przeprowadzamy zmiany i usprawnienia, także jak coś to nie musicie się bać.

Otulam każdego z Was szalikiem,
Mam tu miejsce
Królowa Śniegu.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Nie Sty 06, 2019 2:15 am
Mistrz Gry ma głos!
Wstawiłam ogłoszenie na discorda, ale nie wszyscy używają to wstawię i tutaj. Szukam chętnych na głosowy event (nie musicie gadać, możecie pisać, a nawet jest to wskazane, a ja głosowo będę budować atmosferę). Możecie mi wrzucać swoje propozycje to coś wybiorę a jak nie to wymyślę i coś ułożę. Można otrzymać PD, fasolki i może coś jeszcze. Od razu mówię, że nie jestem jakoś super wprawiona w gadanym prowadzeniu sesji więc proszę o łaskę. Najpewniej taki mały event głosowy urządzę we wtorek. Chętnych i zainteresowanych zapraszam na swoje PW!
Nocne całuski,
A kysz!
Nocna Rockers.
Sponsored content

Informacje Dodatkowe - Page 2 Empty Re: Informacje Dodatkowe

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach