Go down
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Informacje Dodatkowe Empty Informacje Dodatkowe

on Pią Paź 04, 2013 11:20 pm
Informacje od administracji na temat wszelkich fabularnych i technicznych spraw, które warte są odnotowania! Ma to służyć pomocą dla wszystkich użytkowników by wiedzieli, co się obecnie dzieje i co jest zaplanowane na najbliższy czas.  


Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Pią Kwi 13, 2018 12:00 am, w całości zmieniany 2 razy
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Pon Sty 19, 2015 4:01 am
INFORMACJE Z OSTATNICH ZDARZEŃ FABULARNYCH

Szkoła stała się niespokojnym miejscem.
W jej progach zmarło już dziewięciu uczniów oraz nauczyciel od Numerologii - Vincent Nightray. Jedna z dusz poległych, bez pamięci o tym, jak zginęła, Elizabeth Cook, włóczy się po korytarzach, a jej ciało? Jej ciała nie znalazł nikt - podobno ostatnią osobą, która ją widziała był James Potter... Lecz czy ktoś by uwierzył, że ma on coś wspólnego z jej śmiercią?
Sławny Władca Śmierci, który pokazał się na Balu Bożonarodzeniowym, obwieszczając, że Komnata Tajemnic została otwarta, zamordował kolejną szóstkę uczniów - tym razem byli to Ślizgoni... W ruchach słychać podejrzane hałasy, Jęcząca Marta nadal się nie pokazuje, a wielki wąż, który pojawił się na Balu, niszcząc Wielką Salę, też jakby przepadł... czy już nie wróci? A może to On porusza się chyłkiem tam, gdzie ludzki wzrok nie sięga?
Nauczyciele robią wszystko, aby uspokoić napięcia i brak tolerancji rosnącej wobec wilkołaków, wampirów i willi, ale czy im się to uda? Czarny rynek handlarzy dziwnymi substancjami na szkolnych korytarzach staje się coraz wyraźniejszy... Można kupić osinowe kołki, czosnek, srebrne krzyże i święconą wodę... Młodzieży wychowanej w duchu Kościelnej Religii (drodzy gracze, pamiętajcie, że mamy lata siedemdziesiąte) trudno zaakceptować stworzenia przeklęte. Zwłaszcza nieprzyjemnie jest po ataku dwóch wilkołaków w noc pełni na grupkę uczniów (m.in. Lily Evans, Syriusza Blacka, Erin Potter i Ieve Greengraas) i ataku Sahira Nailaha na Zacka Ravena.
Zdarzeń fatalnych jakby było mało - w Hogsmeade pojawili się Śmierciożercy - widziana była sama Bellatrix Black, która zaatakowała Alexandrę Grace i Zacka Ravena - niewidomy chłopak, jak widać, ma ostatnio wielkiego pecha... Całe szczęście, iż zjawiła się Cara Rhee - jedna z aurorek. Ministerstwo już podjęło kroki, aby wspomóc szkołę w tych trudnych czasach.
Tajemnica Zakazanego Korytarza zaś i Wiedźmy z Zakazanego Lasu nadal pozostają nieodkryte - czy jest jakiś uczeń, który mimo zakazów Dyrektora odważy się tam wejść..?
Któż to wie...

DROGI GRACZU!
Pamiętaj, że to tylko i od Ciebie zależy rozwój fabuły! Na Magic Lullaby najważniejsze fabularne rozgrywki dzieją się w czasie rzeczywistym, w którym każda postać może uczestniczyć! Administracja sama nie poradzi sobie z pchaniem rozgrywki do przodu, jeśli Ty jej nie wspomożesz! Przeczytaj uważnie temat Fabuły, zaglądaj do Portretowego Szmeru i sprawdzaj na bierząco Ogłoszenia Fabularne - pamiętaj, że to wszystko część świata, który nie bierze się z kosmosu i nie urywa z choinki, ale dotyczy właśnie Ciebie!
Mistrz Gry pragnie przypomnieć również, iż fabularnie mamy tutaj lata 70te oraz trwa wojna przez Śmierciożerców atakujących czarodziei - pamiętaj, że te czasy rządzą się własnymi prawami - Mistrz Gry zachęca do bliższego rozpoznania z czym się to je na własną rękę w wujku google! Uwierzcie - wszystkim nam przyjemniej będzie się grało!

Szczerze mówiąc
Nie wiem jak Ty - mało ludziom wierzę.
"Żył żartem, pił serio" napisz mi na grobie
Szczerze mówiąc.


Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Sob Sty 31, 2015 9:08 pm
Z OSTATNIEJ CHWILI:
- Od dzisiaj zaczną pojawiać się lokalizacje eventowe, a także dodany zostanie specjalny temat z zasadami odnośnie Eventu Disneyowskiego! WSZYSTKICH BIORĄCYCH UDZIAŁ PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z NIM I PRZESTRZEGANIE REGUŁ!
- Nadal jest jedno wolne miejsce w evencie dla postaci męskiej, najlepiej ucznia! Ewentualnie może być to dorosły! Jeśli ktoś chętny niech pisze na PW! Kto pierwszy ten lepszy!
- Event z Żerlicą w razie czego zostanie przedłużony; zwyczajnie postacie, które biorą w nich udział dołączą nieco później do Eventu Disneyowskiego. Radziłabym jednak odpisywać jak najszybciej!
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Sob Mar 14, 2015 9:32 pm
PODNIOSŁA MOWA DO GRACZY:
Kochani moi!
Słuchajcie mnie uważnie, a właściwie czytajcie, bowiem to co mam Wam do powiedzenia jest bardzo ważne! Niektórzy zdają sobie z tego sprawę, niektórzy nie. Mam jednak nadzieję, że znacząca większość Was tutaj zajrzy. Przejdę do rzeczy i rozpiszę to w punktach...
1. Jeszcze raz chcę powitać na pokładzie Carę, jako trzecią adminkę! To ona będzie odpowiedzialna w głównej mierze za chatboux, wikipedię i kilka innych rzeczy, o których można przeczytać w Spisie Administacji. Oprócz niej dołączyła do Naszego małego grona Esmeralda, która została naszym "nieoficjalnym" moderatorem! Także, jeśli dostaniecie od niej jakieś PW, albo coś to słuchajcie się jej uważnie  :twisted:
2. W kwestii Eventu Disneyowskiego, to zamierzamy go zakończyć w tym miesiącu. I nie ma! Damy wszyscy radę! Wierzę w to, niemniej potrzebujemy Waszej pomocy. To jak? Pokażmy Naszą siłę i zgranie! Dla aktywnych czekają nagrody, zaś dla tych, którzy się zgłosili i nic więcej nie zrobili w tym kierunku nie zrobili, specjalne kary.
3. Wypad do Hogsmeade jest całkowicie poświęcony dla graczy, którzy nie biorą udziału w Evencie Disneyowskim, a pragną jakieś przyjemnej rozgrywki. Wszystko spoczywa w rękach wyznaczonych do tego nauczycieli, a także tych uczniów, którzy okażą chęci. Nie obawiajcie się więc! To świetna okazja by przeżyć coś fantastycznego i poznać nowe osoby!
4. Wprowadzamy sporo różnych zmian/poprawek i urozmaiceń! Czuwajcie więc! Od razu z tego miejsca chciałabym przypomnieć o kilku rzeczach:

- To jest końcówka lat 70.! Starajmy się choć trochę zadbać o klimat tamtych lat. Wiem to nie jest proste, ale...przy wspólnych chęciach damy radę.

- Wychodźcie też nieraz sami z inicjatywą. Pamiętajcie, waszą największą siłą jest wyobraźnia! Wystarczy tylko chcieć, niemniej...nie zapomnijcie o tym, że to mimo wszystko jest świat HP, więc należy pamiętać o pewnych znaczących rzeczach.

- Spacerowanie przy Zakazanym Lesie nie jest bezpieczne. Zupełnie! Zwłaszcza w nocy.

- Dostać się do Hogsmeade jest cholernie trudno. Wręcz niemożliwe się to wydaje przy obecnych środkach ostrożności. Chyba...że zna się tajne przejście (zamierzamy to ładnie wykorzystać i rozbudować). Oczywiście, nie dotyczy to Hunwotów z powodu ich mapy, czy peleryny. Wasze postacie również mogą się o tym dowiedzieć, ale pod warunkiem, że jakiś Huncwot FABULARNIE zdradzi im ten sekret, albo odkryjecie je na własną rękę (co może grozić przyłapaniem przez Filcha). I proszę, pamiętajcie o tym. Bardzo proszę. Wiem, że każda postać chce być fajna, wiedzieć dużo rzeczy, znać 3034949 sekretów Hogwartu, ale...nie wszystkie mają taką możliwość. Przynajmniej nie od razu.

- MIĘDZY TYM CO WIE GRACZ, A TYM CO WIE JEGO POSTAĆ JEST RÓŻNICA! O to! To właśnie nagłaśniam, bo niektórzy nie rozdzielają jednego od drugiego. Podam przykład "Panna X wiedziała, że On zabił tego chłopaka. Wiedziała, bo tak."
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Nie Lip 05, 2015 9:03 pm
PODNIOSŁY POST:

Jak zauważyliście, zaczęły się wakacje i od jakiegoś czasu jesteśmy nieco rzadziej na forum (mówię o Administracji) jest to spowodowane tym, że zwyczajnie tkwimy na letnim urlopie, bo czemu by nie, siedzimy w pewnym centrum dowodzenia i korzystamy z chwil wolności Cool. Ale spokojnie! ML NIE UPADNIE, NIE POZWOLIMY NA TO! Musimy doładować bateryjki i takie tam, dlatego właśnie obecny dzień fabularny nieco się przeciągnął, tak samo jak eventy i lekcje - mamy nadzieję, że Nam to wybaczycie. Nie musicie się jednak ogólnie obawiać, zakończymy to, niemniej przez pogodę i różne czynniki nie mamy sił. Szykuje się też sporo rzeczy! Wypiszę więc je od myślników.

- Gazetka (2 numery w 1)! Pojawi się na sto procent w tym miesiącu, także spokojnie. Myślę, że w przeciągu 2 tygodni.

- Śledztwo! Jak mogliście zauważyć, ruszyliśmy już z przeszukiwaniem dormitoriów, a tuż po tym będziemy prosić do gabinetu na przesłuchiwania; to od nich będzie zależało, co dalej!

- Zmiany graficzne i kodowania na forum! Wraz z Naszą nową tajną bronią szykujemy nowe bajery na ML, które mam nadzieję, przypadną Wam do gustu!

- Dodatki fabularne i techniczne, a także oczywiście wszelkie poprawki i rozbudowania - nie myślcie, że nie zajmiemy się tym! - będą wkrótce i na bieżąco. Niestety nie jesteśmy maszynami, by wszystko było teraz i zaraz.

- Jak już zauważyliście, nastąpiły zmiany w Administracji. Cara odeszła z Naszego grona z niekoniecznie znanych przyczyn, ale nie martwcie się! Wkrótce będzie edytowany spis, a w nim uwzględniony administrator odpowiedzialny za grafikę i kodowanie, a także moderatorzy z jasno określonymi zadaniami. Zapewne będziemy szukać kolejnych rąk do pomocy, ale o tym wkrótce.


Póki co, to na razie tyle. Nie musicie się obawiać! ;)
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Pią Sie 28, 2015 3:34 pm
Pniemy się w górę!
Jest cudownie i będzie jeszcze lepiej! Przede wszystkim chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy są nadal z nami i którzy dołączyli do Nas niedawno! Oby Uzależnionych od Kołysanki było jeszcze więcej! A teraz przechodzę już do informacji odnośnie technicznych i fabularnych rzeczy.

1. Na ten moment został uporządkowany dział "Tablica z Ogłoszeniami", który mam nadzieję, że będzie bardziej czytelny i pomocny dla wszystkich. Oczywiście pojawią się tam różne nowe rzeczy, przede wszystkim dla dorosłych czarodziei. Warto pamiętać, że "Tablica..." jest ściśle połączona z "Działem Ksiąg Zakazanych"! Oprócz tego zostały zrobione porządki w całej DYREKCJI, czyli "Dropsy Cytrynowe", "Tiara Przydziału" i "Myślodsiewnia".

2. O system fasolkowy, specjalizacje, genetykę, naukę w Hogwarcie nie musicie się martwić. Wszystko to zostanie odpowiednio edytowane! Bądźcie więc czujni i sprawdzajcie na bieżąco Nasze edycje i zmiany.

3. Nadal myślimy nad kwestią warzenia eliksirów i ogólnie magicznych mikstur. Więcej informacji na ten temat wkrótce. Niestety nie mamy aż tyle rąk by te wszystkie rzeczy naraz zrobić. Możecie być jednak pewni, że zostanie to dopracowane, tak jak lista zaklęć i podręczniki. Niedługo pojawi się nowa formułka, co do magicznych książek!

4. Kwestia z Punktami Doświadczenia również zostanie rozwiązana w taki sposób, by wszyscy byli z tego zadowoleni! Nadal jednak prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

5. Regulamin będzie jeszcze edytowany, ponieważ trwają zmiany, a wiadomo jak to wpływa na zbiór zasad umieszczonych w Księdze Praw Magicznych.

6. Po zakończeniu spotkań różnych klubów, najprawdopodobniej będzie kolejny event dla uczniów. Na razie wszystko idzie przyjemniejszym i wolniejszym tempem z powodu zakończenia starych spraw. Chcemy też w inny sposób przedstawić sam temat "Fabuła", by stał się dla Was bardziej pomocny. Ach i dla dorosłych też się coś szykuje! Niech więc bacznie wypatrują znaków!

7. Przeszukiwania zakończone, więc czas na przesłuchiwania! W zależności od tego, ile potrwa rozmowa z daną osobą, co powie i jaki charakter będzie ona miała, tyle czasu zajmie przesłuchanie. Zaraz po nim będzie losowana kolejna osoba i proszona do gabinetu. Każdy wylosowany otrzyma wiadomość przez swoje zwierzątko.

8. Lekcje łączone potrwają do czasu, aż wszystko się nie unormuje - głównie chodzi tu o edycje i zmiany wprowadzane na forum!

9. Bardzo będziemy wdzięczni za wypowiadanie się odnośnie przesunięcia się czasu do przodu, oraz w temacie "Propozycji i Skarg"!

10. Na chwilę obecną przypominamy by wstrzymać się z wysyłaniem swoich propozycji zaklęć i eliksirów, ponieważ oba tematy są w trakcie poważnych edycji!

Całuski,
Załoga ML.
O czym ty mówisz
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Sro Wrz 30, 2015 11:56 am
Kilka tam znaczących rzeczy!
+ Nadal trwają prace na forum - łącznie z edycją elementów grafiki. Jeśli więc zauważycie, że coś jest nie tak/czegoś brakuje lub coś wymaga poprawy, piszcie śmiało na PW do Archibalda Gampa! Nie musicie się obawiać. :podziemiagwalt.
+ Już dzisiaj edytuję Ogłoszenie Główne i postaram się co nieco walnąć odpisów i sprawdzić Wasze KP, byście nie musieli tyle czekać. Niestety, brak internetu w miejscu w którym obecnie żyję nie jest zależne ode mnie.
+ Jak będę już "na stałe" to dam znać i wtedy będziecie mogli mnie zasypać swoimi PW - nie wszystko jednak na raz.

Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Pią Gru 25, 2015 11:43 am
Co się dzieje? Co się dzieje?
+ Wyzwanie dla uczniów i wyzwanie dla dorosłych czarodziejów są nadal wolne! Warto się zgłosić, bo można zyskać PD oraz ciekawe nagrody! Wystarczy tylko zajrzeć do odpowiedniego tematu do którego zresztą link jest w Ogłoszeniu Głównym.
+ Kupony rabatowe można brać do końca grudnia! Także, kto jeszcze tego nie zrobił ma jeszcze szansę!
+ Do przesłuchania została tylko dwójka - Sahir Nailah i Caroline Rockers. Tuż po nich będzie konsultacja dyrektora z nauczycielami i aurorką, sporządzony raport i przesłuchanie w Ministerstwie.
+ Wypad do Hogsmeade NAJPÓŹNIEJ powinien się skończyć w I lub w II tygodniu stycznia - jeśli chcecie by miało to miejsce wcześniej niż później to bardzo proszę o pomoc.
+ Lekcje, spotkania klubów i tym podobne będą wkrótce, a właściwie tuż po zamknięciu wypadu!
+ Osoby, które mają postaci nauczycieli KONIECZNIE niech napiszą do mnie na Prywatną Wiadomość w celu ustalenia sprawy egzaminów końcowych. Mogą też napisać osoby, które są po prostu chętne do pomocy, zwłaszcza odnośnie przedmiotów, które posiadają kanonicznych profesorów, których na forum brak.
+ Jeśli są jakieś naglące sprawy do A. Dumbledore'a to należy napisać w tym temacie. Jeśli ktoś potrzebuje czegoś od Czarnego Pana niech napisze na PW Mistrza Gry.
+ Na dniach zamierzam zająć się porządkiem w tematach na forum.
+ Radio jest na czas nieokreślony zawieszone! Spowodowane jest to moim brakiem czasu, jeśli ktoś ma chęci i wolny czas może do mnie napisać.
+ Plebiscyt Kołysankowy został PRZEDŁUŻONY do 31 grudnia! Jeśli ktoś chce zagłosować lub edytować swój wybór to ma jeszcze czas!

Jeszcze raz życzymy Wesołych Świąt,
Administracja ML.
Tak mi rób
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Sro Sty 13, 2016 11:29 pm
Moje kochane ludziki!
Piszę, ponieważ nie chcę  by były jakiekolwiek nieporozumienia i chcę byście wszyscy mieli jasność sytuacji.

1. Jak zawsze powtarzałam, powtarzam i powtarzać będę - forum nie zamknę, chociażbym miała zostać jedyną osobą na nim i grać ze swoimi multi. Tak, jestem do tego zdolna.
2. Remont idzie jak idzie, ale to nie oznacza, że niczego nie robię - lista zaklęć jest praktycznie skończona brakuje tylko kodu i edytowania pierwszej notatki. Tematy, które będą edytowane i skończone zostaną dodane w kod i od razu Was o tym poinformuję. Bądźcie czujni.
3. Na chwilę obecną sytuacja Administracji wygląda tak:
- Sahir Nailah; urlop do któregoś stycznia z powodu spraw rodzinnych,
- Colette Warp; urlop już minął i na razie trzeba czekać,
- Archibald Gamp; odpoczynek póki co od kodów,
- Caroline Rockers; kolokwia, prace i sesja, dlatego moi kochani państwo miejcie to na uwadze,
- do tego wszystkiego dołączają pomocnicy w postaci: Irytka, Alice Hughes, Kelly McCarthy i Natalie Dark. Mają oni przydzielone zadania, ale w razie czego nie bójcie się ich pytać!
4. Osoby, które nie wyrobią się z odpisem do kolejnej serii moich  postów jako MG, etc. (a którzy nie mają wpisanej nieobecności) mogą liczyć na porcję śmiechu. Mojego. A tak naprawdę niech będą przygotowani na to, że będę miała więcej do powiedzenia odnośnie Waszych postaci. Także... Ci, którzy tego nie zrobili niech lepiej odpisują.
5. Jak już tylko przestanie wisieć nade mną potężny znak zapytania odnośnie mojego studenckiego życia to zrobię Wam ostrą jazdę. Bez trzymanki. Bateryjki mam naładowane, ale są priorytety. I to życiowe.
6. Osoby, które chcą działać na forum i z czymś pomóc mogą się śmiało zgłaszać. Tylko bardzo proszę by jednak chciały faktycznie pomóc, bo... różnie to bywa. Dla pomocnych użytkowników przewidziane fantastyczne nagrody! Tak pamiętam o Was moje pracowite ptysie o których wspominałam wcześniej.  wiedźma
7. Przypominam o drugiej turze plebiscytu, nowej loterii i konkursie z Portretowego Szmeru! Są też artykuły, którymi można się zająć.
8. Osoby, które czekają na jakiekolwiek nagrody, rozliczenia i tym podobne, niech zapiszą wszystko sobie w jakimś pliku, a później jak otrzymają ode mnie znak będą mogły to podesłać na PW.

Z jadowitymi buziaczkami,
Naczelna Kurwica.
JUŻ BIEGNĘ!
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Nie Cze 12, 2016 3:40 pm
Kołysankowe Informacje!
1. Mnóstwo postaci kanonicznych jest wolnych i gotowych do przejęcia! W razie wątpliwości i problemów serdecznie zapraszam do pisania, a z chęcią pomogę! Tak samo jak w przypadku braku pomysłu na postać.
2. Zamierzam rozwinąć bardziej Magic Lullaby FM, ale do tego potrzebna jest Wasza pomoc! Więc jeśli ktoś czuje w sobie radiowe zapędy, miałby ochotę pogadać, powygłupiać się trochę na antenie lub też zwyczajnie popuszczać muzykę to zapraszam! Być może wkrótce uruchomimy specjalne "magiczne" wieczory z wróżką Esmeraldą!
3. Nadal prosimy o pomoc przy "Portretowym Szmerze" oraz przy egzaminach! Przy okazji przypominamy, że KAŻDY, kto chce zdawać testy powinien się zapisać w tym miejscu! Jeśli ktoś tego nie zrobi, to będzie musiał albo powtarzać klasę, albo zostanie wyrzucony z zamku, albo zwyczajnie w przypadku VII roku nie będzie miał potwierdzenia swoich kwalifikacji i możliwe, że będzie miał problem z dostaniem się na wymarzone praktyki.
4. Wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły prosi się o aktywność na zebraniu w pokoju nauczycielskim! Najprawdopodobniej te spotkanie zostanie połączone z nadzwyczajnym posiedzeniem odnośnie definitywnego zakończenia przesłuchań i sprawy z Władcą Nocy oraz z masakrą na błoniach.
5. Prefektów i graczy Quidditcha prosi się o sprawdzenie swoich  PD i fasolek, czy wszystko się pod tym względem zgadza! Dorośli czarodzieje zaś powinni sprawdzić i policzyć miesiące podczas których wykonywali swój zawód (nie dotyczy osób, które kompletnie nic nie robiły!). Zostaną wam przydzielone fasolki i pieniądze.
6. Wszystkich prosi się o sprawdzenie swoich skrytek pod względem przedmiotów, które są w użyciu i przeliczenia pieniędzy, uwzględniając wszystkie wydatki i dodatki.
7. Poszukiwane są osoby do bycia MG! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy - więcej interesujących informacji można znaleźć tu.
8.  Szukane są także osoby, które pomogą mi ze sprawdzaniem testów, które będą chciały być komisją egzaminacyjną (chodzi głównie o wejście na konto MG i egzaminowanie tych wszystkich cudownych postaci, m.in. przechadzanie się między ławkami  w Wielkiej Sali, a później sprawdzanie umiejętności a praktycznych) i osób z którymi będę mogła się skonsultować w sprawie dorosłych postaci i kanonów (chodzi ogólnie o egzaminy).


Pewnie jest jeszcze kilka innych rzeczy, ale na chwilę obecną wyparowały mi z głowy.
Pozdrawiam cieplutko,
Największa Psuja ML.
HAHAHA, NIE.
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Czw Sie 25, 2016 1:33 am
ISTOTNE RZECZY, KTÓRE MAJĄ ZNACZENIE

1. Przypominamy, że uczniowie i praktykanci powinni pojawiać się na zajęciach, w innym przypadku może to skutkować u młodzieży niższymi stopniami, nie dopuszczeniem do egzaminów, powtarzaniem roku lub nawet wyrzuceniem ze szkoły, w przypadku zaś dorosłych wyrzuceniem z praktyk lub/i zła rekomendacja.
2. Nadal szukamy kogoś, kto pomógłby nam z dokończeniem przedostatniego numeru gazetki, byśmy mogli rozpocząć przygotowania ostatniego numeru. Informacje znajdziecie tutaj. Jeśli czegoś nie jesteście pewni, pytania kierujcie do Alice Hughes.
3. Osoby, które mają nauczycieli prosi się o edycję tematu ich przedmiotu (uzupełnienie spisu uczniów, odnośników do lekcji, etc.), a także o przemyślenie kwestii wystawienia ocen. Uwaga! Dla V i VII rocznika będą to ostateczne oceny przed egzaminami, zaś w przypadku VI wyniki z nich będą miały wpływ na końcowe punktowanie.
4. Po raz kolejny przypominamy o tym, że wiedza autora nie powinna mieć wpływ na postać, a rzeczy, które zdają się być ogólnie przyjęte w czasach toczenia się Harry'ego Pottera, niekoniecznie muszą być w czasach Huncwotów. Pamiętajcie też o realiach, które panują!
5. Wszystkich ponownie prosi się o dobre sprawdzenie swoich skrytek i kart rozwoju, i w przypadku, gdy czegoś będzie brakować lub coś nie będzie się zgadzało, należy to zgłosić w odpowiednim temacie. Większość z nich znajdziecie w tym miejscu.
6. Przyjmiemy zainteresowane osoby, które chciałyby urozmaicić Dni Kariery z konta Mistrza Gry lub Nauczycieli. Może to być poprowadzenie jakichś konsultacji, albo przykładowa prezentacja danego zawodu. Wszystko do dogadania!
7. Nadal potrzebujemy chętnych do zrobienia któregoś egzaminu! Zainteresowany? Koniecznie zajrzyj!
8. Wkrótce pojawią się tematy związane z egzaminami, w których zostanie uwzględniona sytuacja postaci uczniów, postaci kanonicznych nieprzejętych przez nikogo, a także dorosłych, którzy chcieliby sobie kwestię egzaminów dobitniej uzupełnić.
9. Część uczniów  powinna powoli szykować się na drobne zmiany w swoich Kartach Postaci i na Wikipedii.
10. Lista Eliksirów jest w trakcie robienia. Kwestia Rodów i Podręczników została tymczasowo "zawieszona", a reszty tematów na razie nie ruszamy. Wszystko bowiem powinno mieć swoją kolejność. Nadal jednak zapraszamy do tworzenia rodów - można zdobyć ciekawe nagrody!
11. Obecnie Administracja ML wygląda następująco: Caroline Rockers - Główna Adminka, Alice Hughes - Pomocnik Fabularny. Sahir Nailah nie jest na razie brany pod uwagę z powodu swojego urlopu na czas nieokreślony, Archibald Gamp zaś nadal jest Administratorem Technicznym, lecz nie bierze udziału w fabularnej rozgrywce.
12. Wszystkich, którzy zamierzają być przez dłuższy okres czasu nieobecni, a nie chcą trafić do nieaktywnych, prosi się o poinformowanie nas w nieobecnościach by później nie było nieporozumień.
13. Dorośli, którzy nie wywiązują się ze swoich obowiązków, powinni mieć się na baczności. To samo dotyczy wszelakich Śmierciożerców i członków Zakonu Feniksa.

To chyba wszystko, choć nie mam pewności.
Admin, który nie jest człowiekiem,
Caroline Rockers.
bracia nero razem
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Pią Lis 25, 2016 5:18 pm
Informacje ważne, ważniejsze i najważniejsze!

1. Forum nieznacznie przycichło, ale nie musicie się obawiać, nigdzie się nie wybieramy ani nic w tym rodzaju! Z powodu różnych rzeczywistych zobowiązań jest nas zwyczajnie mniej, dlatego prosimy o wyrozumiałość. Jeśli ktoś jednak jest chętny do dołączenia do naszej administracyjnej ekipy w której skład wchodzą na dzień dzisiejszy: ja, Alice Hughes i Pamela Winston to zapraszamy! Przyjmiemy też każdą mniejszą pomoc, a tematy dostępne w Od Userów są specjalnie dla Was! Każda prośba, pytanie czy zażalenie mile widziane. W przypadku rzeczy o których ktoś z nas zapomniał, również zapraszam, bo pamięć ludzka była zwodnicza. Sahir jest nadal na nieokreślonym urlopie, Archibald zaś wspominany jest przede wszystkim ze względu na świetną robotę, którą wykonał. O jego zasługach nie można przecież zapominać!

2. Miniwyzwań na listopad nie było, ale na grudzień spokojnie, nie musicie się obawiać (już teraz zresztą są wysyłane, jeśli ktoś nie dostał, prosimy o cierpliwość).

3. Szukamy osób, które pomogłyby nam z wyglądem; z chęcią przyjmiemy wszelkie rady, propozycje, a także kochanych ludków, którzy znają się na tworzeniu grafiki, kodach i tym podobne!

4. Obecnie jeszcze jesteśmy w trakcie egzaminów, ale coraz lepiej widać koniec! Powstanie jeden specjalny temat dla osób, które będą wracały z nieaktywności i będą chciały znać swoje oceny, a dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli brać udziału w testach (lub też niekoniecznie podoba im się obecny sposób zdawania) będą mogli losować poprzez specjalną kość. Spokojnie, zostało to tak ustalone by większość "opcji" stanowiły oceny neutralne, także wylosowanie skrajnych ocen (Troll i Wybitny) jest bardzo trudne.

5. Organizowane są ostatnie spotkania klubów, także warto brać w nich udział, zwłaszcza, że nie wliczają się do puli wątków! Szukamy też ewentualnych zainteresowanych do poprowadzenia pozostałych spotkań (Klub Ślimaka, Klub Starych Obyczajów, Klub Redakcyjny, może nawet Klub Pojedynków).

6. Obecnie powoli prowadzimy powrót do mniejszych eventów dla pojedynczych osób lub także małych grupek. Mamy szczerą nadzieję, że Wasze zainteresowanie nie osłabnie!

7. Ostatni mecz Quidditcha już blisko. Zainteresowane osoby (przede wszystkim kierowane jest to do Ślizgonów i Gryfonów) niech śmiało się wypowiadają, bo warto! W końcu oto chodzi by było nas wszystkich jak najwięcej!

8. Szykuje się bal dla ostatnich klas w którym będą mogli brać udział również młodsze roczniki (do V rocznika, żeby nie było). Rozglądajcie się uważnie, zwłaszcza, że powstanie specjalny temat na "zrobienie zakupów"! Nie musicie się obawiać, to wszystko będzie na podobnej zasadzie co kupowanie na ML miotły, gdyż póki nie ma cenników, nie ma co wydziwiać, a jednak to może być fajne urozmaicenie dla wszystkich! Jeśli jednak uważacie inaczej, nie bójcie się pisać.

9. Powoli zbieramy się do ostatniego wydania Portretowego Szmeru! Jesteś zainteresowany/a? Koniecznie zajrzyj do tego tematu!

Dyktatorska, choć śmieszkowata,
Caroline Rockers - Make Magic Lullaby Great Again.
Sprytny pan Avery
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Wto Sty 10, 2017 11:38 pm
Obecnie? Obecnie jest to!

1. Nadal zapraszamy do wypowiadania się w tym temacie odnośnie sposobu reklamy naszego forum, a także przypominamy, że chętnie przyjmiemy osoby do pomocy z Mistrzowaniem, Wyglądem czy też wszelkie pomocne ludki do moderowania (szczególnie zależy nam na kimś, kto ogarniałby kodowanie, jako że nie chcemy zbytnio obciążać tym Archibalda)!

2. Odnośnie waszych pytań, propozycji, skarg i całej reszty przypominam, że jest ten dział, który z pewnością ułatwi zarówno nam, jak i wam funkcjonowanie, jako że skrzynki i inne takie łatwo się zapychają.
Przy fabularnych ogłoszeniach zaś to miejsce okaże się niezastąpione! Przypominamy też o możliwości korzystania z Tablic Ogłoszeń w Pokojach Wspólnych!

3. Nadal można zapisywać się na mały event! Osoby, które będą chciały namieszać, niech nie boją się pisać na konto Mistrza Gry!

4. Fabuła na dzień dzisiejszy wygląda następująco:
- koniec roku szkolnego to kwestia około tygodnia, może trochę więcej,
- bal planowany jest na 30 czerwca jak na razie (będą wymagane stroje, które można kupić w tym miejscu,
- eventy na wakacje będą, kwestia ZF i Śmierciożerców swoją drogą (przy czym przypominam, że bez Waszej aktywności to nie będzie robić wrażenia),
- kwestia ewentualnych zmian w Ministerstwie i w Hogwarcie również zostanie poruszona wraz z odpowiednim ukaraniem osób, które na to zasłużyły.
Przede wszystkim chcemy na razie by tak łagodnie trwała ta resztka dni w Hogwarcie, bez większych ekscesów, podobnych do tych, które miały miejsce już jakiś czas temu, ale oczywiście, co innego w świecie dorosłych i w przypadku cichego spiskowania uczniów (zresztą wszelkie inicjatywy są mile widziane).

5. Odnośnie technicznych spraw, osoby zainteresowane jak już wspomniałam wyżej, serdecznie zapraszam. Każda pomoc zostanie wynagrodzona! I przy okazji przypominam, żeby pisać, jeśli o kimś zapomniałam, najlepiej w tematach do tego przeznaczonych.

6. Na koniec przypomnę, że jeśli chodzi o oceny z egzaminów na koniec roku, informacje znajdziecie tutaj. Na Magic Lullaby należy wysłać swoje propozycje ocen (zarówno z praktycznego lub teoretycznego albo też od razu za "całość"). Po rozpatrzeniu Waszej aktywności i innych istotnych czynników, zostanie wysłane zwrotne PW i w zależności od tego do jakiego porozumienia dojdziemy, te oceny podczas fabularnego lipca zostaną przesłane sową.


Zakręcona i przykryta notatkami,
Przyszła Morderczyni Sahira N.
Zabijam wszystkich
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Czw Lut 02, 2017 11:27 pm
NADZWYCZAJNA NOTATKA

Moi drodzy, jako że nie ma co ciągle fabularnie opóźniać Balu Pożegnalnego, a w rzeczywistości jest jak jest (czyt. sesje, zaliczenia, nagły przypływ obowiązków) postanowiłam to przedłużyć. 29 czerwca będzie trwał do tej niedzieli, od poniedziałku zacznie się 30 czerwca, który trwać będzie do 13 lutego. Od 14 lutego oficjalnie ruszymy z balem. Jeśli macie inne rozwiązanie z którymi chcielibyście się podzielić, zaproponować jakieś gadżety na to duże wydarzenie a może z czymś pomóc to nie bójcie się pisać! Techniczne działy bądź moje PW stoi dla Was otworem. Przypominam jednak, że w innych kwestiach wolałabym abyście pisali w przeznaczonych do tego tematach. To ułatwi naszą komunikację i pozwoli uniknąć wielu nieporozumień!  
Maski, opcje odnośnie "zakazanych" rzeczy a także kilka nowych propozycji powinno się pojawić na dniach!
Co do miniwyzwań zostały na razie wstrzymane - być może z nimi powrócimy, być może wymyślimy coś innego, także bądźcie czujni!

Boli ją głowa i życie a jest mężczyzną,
Rockers z Krainy Logiki.
Rozpacz i ból
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

on Czw Mar 30, 2017 2:41 pm
DRODZY UŻYTKOWNICY

Mam dla Was kolejną garść informacji jako że zapewne nie mogliście się ich doczekać i może Was niepokoić obecna cisza panująca od na forum - w sumie od jakiegoś czasu, nie będę ściemniać. Nie bójcie się, powtarzam po raz kolejny, gdyż planuję dla Was sporo rzeczy! Od jakiegoś czasu widzicie ładnie zrobiony spis Administracji, na razie jest aktualny z naciskiem na to, że Alice ma problemy z telefonem a Pamela z uczelnią. Nowy wygląd się robi, dzięki kochanemu Archiemu, który już sporo stworzył i zamierza jeszcze więcej! Kwestia wspomnień i nowego konta dla graczy zostanie wprowadzona jak będę mieć ładowarkę (i dostęp do głównego konta), składniki eliksirów są ładnie uzupełniane przez Enzo na wiki i zapewne wkrótce znajdzie się o nich informacja w odpowiednim miejscu - o czym powiem w swoim czasie, zakończenie także rozpiszę z ładowarką, a już w trakcie powrotu pociągiem do Londynu, zostanie aktywowana możliwość edycji Kart Postaci o czym również powiem więcej! Co zaś z punktacją? Zostanie usunięta po roku szkolnym i wstawiona do Świata Uczniów. Genetykę wrodzoną zamierzam wstawić w przyszłym tygodniu, możliwe, że zobaczycie jeszcze jakieś inne zmiany.
Przypominam o kończeniu sesji w zamku, pisaniu póki jeszcze można na balu a także w innych, wyznaczonych do tego miejscach.
Nie bójcie się pisać i proponować, zwłaszcza w tematach!

Bardzo zaangażowana,
Rockers Motywator.
sex dance
Me and the devil
Walking side by side
Sponsored content

Informacje Dodatkowe Empty Re: Informacje Dodatkowe

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach