Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Kącik przy kominku [EVENTY] Empty Kącik przy kominku [EVENTY]

on Pią Paź 04, 2013 5:38 pm
Co jakiś czas będą pojawiać się randomowe posty tu i ówdzie w szkole, przy szkole, poza nią i ogólnie gdziekolwiek Mistrzowi się zechce (a Mistrz to besta pełna zagadek). Są to wątki fabularne, które należy traktować jak zwykłe wątki z innym userem. Trochę mniejsze od oficjalnych eventów, ale zawsze coś się zadzieje.
Zazwyczaj Mistrz nie ogranicza takich wydarzeń w jakiś sposób, jednak czasem będzie konkretnie powiedziane, że ta rozgrywka jest wyłącznie dla uczniów/nauczycieli/prefektów/mieszkańców konkretnego domu/etc/itp/itd/wtv~
Mistrz potwierdza - czasem można w takiej rozgrywce znaleźć coś fajnego. Czasem też Mistrz może jedynie zacząć wątek i zniknąć po kilku postach w chwili, która się wyda dla Mistrza odpowiednia, zostawiając graczy na pastwę ich samych - proszę się jednak nie dygać, wciąż będzie trzymał rękę na pulsie.

Po czym poznać taki niesamowity wąteczek? Najprościej będzie czasem zaglądać do tego tematu. Poza tym Mistrz zawsze wrzuci jakąś nutkę do posłuchania i nastrajania się.

Co więcej? Mistrz lubi otrzymywać [prywatną korespondencję], szczególnie w kwestiach prowadzenia sesji mających na celu rozwijanie postaci. Mistrz rozważa wszystkie propozycje które do niego docierają i w miarę możliwości z pewnością postara się dostosować - jednakowoż należy mieć na uwadze, że Mistrz preferuje pożogę, brud i smród więc nawet wymarzoną miłosną eskapadę może niechcący zamienić w ciężką batalię kończącą się bólem głowy.

Mistrz pozdrawia.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach