Go down
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Informacje fabularne Empty Informacje fabularne

on Nie Maj 13, 2018 2:14 am
Informacje fabularne

Nauczyciel organizuje dodatkowe zadanie domowe? Ktoś rozpala ognisko na ogólnie dostępnej polanie i liczy na przypadkowych gości? A może organizowana jest impreza u Puchonów? Zgłoś to tutaj, najlepiej uwzględniając link, gdzie inni użytkownicy znajdą istotne informacje.

Ostatnia Aktualizacja: 12.05.18 r.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

on Nie Maj 13, 2018 12:30 pm
Kto: James Potter i Wiceminister Magii CHARLUS POTTER (jedyna taka okazja!!!)
Czekamy na: WSZYSTKICH chętnych chcących zaznaczyć swoją obecność na poniższym wydarzeniu. Wystarczy jeden post, nie chcę wytykać kto powinien się pojawić, ani wcale nie zrobię sobie listy i nie będę dręczyć do końca mych fabularnych dni wszystkich którzy powinni przyjść, a tego nie zrobili i wcale nie mam tu na myśli moich drogich przyjaciół, pracowników Ministerstwa, mieszkańców Doliny Godryka i wszystkich aktywnych ludków którym po prostu wypadałoby być.
Oferujmy: Ucztę pożegnalną w posiadłości rodziny Potterów po pogrzebie ukochanej żony i matki
+ Dorei Potter.

Śpieszmy się kochać Potterów, tak szybko odchodzą (*)


Informacje fabularne C10
Pomona Sprout
Nauka
Pomona Sprout

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

on Pią Cze 01, 2018 11:20 am
Przypominam uczniom, że w Waszych Pokojach Wspólnych (a dokładniej na tablicach ogłoszeń) pojawiło się dodatkowe zadanie z Zielarstwa!
Jest mało absorbujące, a na jego wykonanie macie jeszcze sporo czasu - to więc dobra okazja, żeby nałapać kilka punktów i fasolek, a może i zgarnąć dodatkowy bonusik... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomona Sprout
Nauka
Pomona Sprout

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

on Wto Lip 03, 2018 10:33 am
PODBIJAM!

Choć - ku wielkiej uciesze profesorskiego serducha - zadanie spotkało się ze sporym zainteresowaniem, przykro mi ogłosić, że jak do tej pory tylko JEDNA osoba podesłała mi jego podsumowanie. Jules Nox jako jedyny otrzymuje więc pełną pulę nagród, a Wam, wagarowicze jedni...
Ech.
CZAS NA WYKONANIE ZADANIA ZOSTAJE PRZEDŁUŻONY DO 20 LIPCA!
Lojalnie jednocześnie informuję, że aby pozostać fer wobec osoby, która się wyrobiła, staracie się teraz o  mniejsze wynagrodzenie swojej pracy. Tak czy inaczej, wciąż możecie zdobyć kilka bonusów, więc do dzieła!

Pst.
Nie było limitu jeśli chodzi o czas dołączenia do wyzwania, więc zapraszam też nowych graczy - informacje gdzie iść, znajdziecie w poście powyżej. ^^
Nauczyciele
Nauka
Nauczyciele

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

on Nie Wrz 02, 2018 1:30 am
Wszystkich uczniów i nauczycieli zapraszamy na Halloween w Wielkiej Sali! Głosowanie rozpoczęte na najstraszniejszy i najzabawniejszy strój!
Zasady techniczne:
Może wygrać zarówno uczeń jak i nauczyciel, to wszystko zależy od was. Można też głosować swoimi innymi kontami.
Wymagam i równocześnie proszę by każdy był uczciwy i głosował tak jakby zagłosowała jego postać, plus głosować mogą tylko postacie będące w Hogwarcie (uczące się lub nauczające). Nieaktywne postacie, o ile spełniają te wymogi też mogą głosować!

Oprócz tego trwa impreza dla dorosłych w Nawiedzonym Domu! I Ty stań się wybrańcem.
Irene Avery
Ministerstwo Magii
Irene Avery

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

on Czw Paź 18, 2018 11:15 pm
Dodatkowe zajęcia z Transmutacji dla Pasjonatów i Opornych

Nowo przybyła do szkoły stażystka z Ministerstwa Magii poprowadzi zajęcia dodatkowe z transmutacji z naciskiem na magie iluzji. Przyjeżdża do szkoły szukając prawdziwych nieoszlifowanych diamentów ale i po to, by opornych przekonać do tego jak piękna potrafi być ta dziedzina sztuk magicznych.
Zajęcia kierowane są do uczniów powyżej piątej klasy ze względu na zasób poznanych zaklęć, jednakże jeśli młodsi uczniowie wykażą takową chęć dla nich również znajdzie się miejsce na tych specjalnych zajęciach.

Chętnych prosimy o wysłanie sowy do Irene Avery.Garść informacji technicznych, czyli o co chodzi i czego się spodziewać:
- za przyzwoleniem administracji można zarobić tu pedeka czy dwa oraz garść fasolek,
- będziemy się uczyć zaklęć spoza szkolnego spisu,
- w sekrecie szukam potencjalnych młodych bojowników w imie DarkLorda69, nawet jeśli nie masz poglądów antymugolskich, a masz talent w transmutacji (czy też jak się może okazać magii iluzji) możesz się spodziewać subtelnego przekabacania na ciemną stronę mocy,
- planuje szybkie odpisy więc conajmniej jeden post dziennie (od biedy jeden na dwa dni),
- będzie cool, chodź,

Sharon Gallagher
Hufflepuff
Sharon Gallagher

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

on Nie Lis 25, 2018 10:47 pm
Ja i Buntowniczy Przystojniak, znaczy się Rudy Charles Clark będziemy robić zadanko z rozdziału fabularnego:
Uczniowie nadal nie zdają sobie sprawy jak istotna stała się sprawa bezpieczeństwa.  Kilku młodszych chłopaków kręci się w pobliżu Zakazanego Lasu, robiąc zawody, komu uda się wyłączyć zabezpieczenia. Co będzie, jeśli odniosą zwycięstwo?

Nie ma się czego bać –  powstrzymaj uczniów, sprawdź stan zabezpieczeń, a także upewnij się że nikomu nie udało się dostać do Zakazanego Lasu.
Wymagania: tylko dla uczniów i/lub nauczycieli.


Robimy jednak na opak, czyli w wyniku zawiłości losu, nieporozumień i bycia Huffle Puffle nie powstrzymamy tych uczniów, a wręcz przeciwnie. Więc jeśli ktoś chciałby się przyłączyć, dołączyć do tego duetu znienacka, spróbować nas powstrzymać, a może nas ścigać (na przykład jakiś nauczyciel) albo urozmaicić sesję kontem Cienia lub MG to niech daje znać. My i tak tam pójdziemy. Dołączajcie albo do aktywnego tematu lub piszcie na moje PW!

Informacje fabularne Tumblr_inline_n7n5wpkobC1sfquypInformacje fabularne 45843354ab1c88b53bd7c070620b2ad6
A long way down
It can't change
I bet
In Technicolor Yawn

Hestia Jones
Sport
Hestia Jones

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

on Czw Sty 10, 2019 9:35 pm
O G Ł O S Z E N I E

Ja, Hestia Jones, zapraszam wszystkich absolwentów Hogwartu na potańcówkę i popijawę w Barze Mandragora, organizowaną przez niejakiego Zordona Reida! Przewidujemy niesamowite doznania!  Nieważne w jakim byłeś domu, do jakiej bramki grałeś, wszyscy są mile widziani! Zapraszam tutaj! świstoklik. Uwaga! Żeby uczesniczyć w imprezie trzeba zacząć od tematu "sala główna" później możecie sobie migrować po reszcie baru i poza niego. Widzimy się!

dodam jedynie, że można również nie będąc tegorocznym absolwentem, jeśli wiadomość o potańcówce do ciebie dotarła pocztą pantoflową
Sponsored content

Informacje fabularne Empty Re: Informacje fabularne

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach