Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Jeśli chcesz pomóc...

Wto Lis 06, 2018 6:34 pm
Możesz to zrobić już teraz, wcale nie dużym nakładem siły! Serdecznie zapraszamy do wspomagania naszej kochanej Magicznej Kołysanki!
Kogo potrzebujemy?

Jeśli chcesz pomóc... Giphy

1. Człowiek woźnego - sprzątanie tematów ze starych postów, aktualizowanie spisów (zajęte wizerunki, zawody etc.), sprawdzanie kart rozwoju, skrytek i ogólnie działów postaci - zajęte przez Rabastana Lestrange'a.


2.  Skrzacia encyklopedia - ogarnianie wiki, sprzątanie, uporządkowanie artykułów, ewentualne poprawianie i dodawanie nowych, udzielanie informacji o niej.

3. Trytoni głos - ogarnianie radia, tworzenie audycji, puszczanie muzyki, tworzenie radiowych konkursów, może nawet małych radiowych eventów.

4. Kołysankowa maskotka - odpowiadanie za reklamę forum, nawiązywanie współpracy bliższej lub dalszej z potterowskimi stronami, blogami i forami, grupami na fejsie, aktywnymi fanpage'ami, pisarskimi stowarzyszeniami, pomoc osobom kompletnie zielonym w PBFy  - zajęte przez Rabastana Lestrange'a.

5. Magiczny twórca - pomoc z tworzeniem umiejętności nabytych, mechaniki, fabuły, lokalizacji fabularnych/zwyklych lub eventów - wpisana Milda Borgouis (próbne mistrzowanie - tworzenie eventów, tworzenie nowych lokalizacji)


Można się zgłaszać nawet do JEDNEGO konkretnego zadania przypisanego danej randze, zresztą  przewidujemy że choćby [b]magicznych twórców
będzie więcej niż jeden.
Jeśli nagle twierdzisz że REZYGNUJESZ z pełnienia danej funkcji daj nam
ZNAĆ. Nie ma nic gorszego niż niewiedza, a my i tak Cię nie zjemy.

Co możesz otrzymać?
- fasolki
- ułatwienie lub nawet całkiem za darmo jedną umiejętność nabytą jak dobrze się spiszesz
- jakiś ładny event napisany pod ciebie jak się ładnie spiszesz
- coś innego, możemy się dogadać

Nie czekaj, zgłoś się w tym temacie lub na moje PW jak się wstydzisz!


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pon Sty 07, 2019 5:04 pm, w całości zmieniany 2 razy
Alexandra Abbott
Ministerstwo Magii
Alexandra Abbott

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Sro Lis 07, 2018 6:38 pm
Mogę nieśmiało zgłosić swoją kandydaturę...

ale (!) w sprzątaniu nie jestem najlepsza (chętnie pomogę, ale Filch ze mnie raczej roztargniony), w encyklopedię w ogóle nie umiem, żebym prowadziła radio, to sami nie chcecie, maskotka ze mnie taka jak z jeża, za to magiczny twórca brzmi bajkowo, bo totalny ze mnie zwierz fabularny i nawet z doświadczeniem.
Chętnie poprowadzę eventy, będę fabularnym Irytkiem albo bezlitosnym losem! Wszystkim, co tylko zapragną!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Sro Lis 07, 2018 7:19 pm
Mistrz Gry i Nauczyciele, to drugie w przypadku jeśli lubisz prowadzić zajęcia, do Twojej dyspozycji! Do wyboru do koloru, jako urozmaicenie czyjeś sesji, zrealizowanie swojego scenariusza-pomysłu (możesz zawsze wrzucić mi na PW, jeśli masz wątpliwości czy coś przejdzie), zrealizowanie czegoś co ktoś Ci może podrzucić, bo też istnieje taka opcja.

Jeśli jesteś gotowa zacząć, masz jakieś pytania/propozycje to daj mi znać na PW. Jeśli jest też coś, co być może chciałabyś opracować tak na boku, też istnieje taka możliwość, mamy między innymi do opracowania umiejętności nabyte (są już gotowe propozycje co opracować, jakbyś była chętna, a w niektórych przypadkach nawet zalążki) czy choroby magiczne.
Rabastan Lestrange
Slytherin
Rabastan Lestrange

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Sro Lis 07, 2018 7:24 pm
Ja chętnie zostanę Kołysankowa maskotka, ogólnie przeglądam dość często inne fora, widzę nawet parę do wymiany bannerami, przeglądam często Eden, ogólnie czytam różne newsy, wypowiadam się aktywnie. W każdym razie chyba najlepiej do tego się nadaję oprócz do sprzątania. Ponadto lubię pomagać i to bardzo, ogólnie to jestem taką dobrą duszą chociaż może tego nie widać. :D
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Sro Lis 07, 2018 7:28 pm
I pięknie, wpiszę waszą dwójkę wyżej by się wami chwalić i zachęcić innych. Rabastanie, napiszę do Ciebie na discorda to obgadamy, ale jak już masz jakieś pomysły, strategie, propozycje to możesz je szykować!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Sro Lis 28, 2018 2:44 am
Przypominam o sobie osobom, które się zgłosiły, a równocześnie zachęcam innych!
Do puli dorzucam poszukiwania na chętnych, którzy wypróbowaliby mechanikę - tutaj przede wszystkim zależy mi na osobach, które mogłyby przetestować kwestie wykupywania pewnych rzeczy, podzielenia się swoimi uwagami i ewentualnymi propozycjami i takie tam.
Przyjmę KAŻDEGO, kto postanowi się aktywnie w to włączyć. Można to połączyć z czymś innym, nie jest wymagana by zajmować się tym codziennie, ale jakieś cotygodniowe wnioski by się przydały.
Katya Zamolodchikova
Biznes
Katya Zamolodchikova

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Pon Gru 17, 2018 7:04 pm
Nie wiem czy ja też muszę się zgłaszać tutaj, ale moja pomoc jest cały czas aktualna. Będę bardziej aktywna po świętach (co pewnie jest dosyć oczywiste xD) ale teraz też sporadycznie jestem. I nigdzie się nie wybieram.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Czw Gru 27, 2018 9:54 pm
Odświeżam, Alexandra i Rab coś milczą więc zwolnią stanowiska, jeśli się nie odezwą do połowy stycznia. Zapraszam innych!
Rabastan Lestrange
Slytherin
Rabastan Lestrange

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Pią Gru 28, 2018 10:46 pm
Ja nie rezygnuje, jutro będę miała czas po pracy to zabiorę się za ostrą wymianę bannerami <3
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Nie Sty 13, 2019 10:02 pm
Podbijam!
Szukam też ogarniętej osoby do sprawdzania Kart Postaci i Kart Rozwoju. Robię szkolenia na discordzie dla chętnych.
Jeśli kogoś gdzieś nie wpisałam niech da znać.
Daphne Fawley
Ministerstwo Magii
Daphne Fawley

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Nie Sty 13, 2019 10:14 pm
Zgłoszę się na wsparcie do kart, jeśli mój niewielki staż na forum nie jest przeszkodą. <;
I od razu zgłoszę się na szkolenie, szkolenia są fajne. Jest przewidywany certyfikat po ukończeniu kursu?
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Nie Sty 13, 2019 10:23 pm
Oczywiście, że nie jest. Wszystkich zapraszam bardzo serdecznie nieodparty urok. Pewnie, będzie taki na całą stronę Pragniesz tego.
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Pon Sty 14, 2019 11:52 pm
Hej witam. Jestem tu nowa dopiero i jeden dzień. Ale planuje na spokojnie obczaić całe forum. I przy okazji spróbować pomóc :)

Magiczny twórca - mogę pomóc przy jakichkolwiek zadaniach, jako że mam doświadczenie w pisaniu, tworzeniu i MGowaniu :) Tylko wpierw muszę wyczuć forum ^^

Trytoni głos - chciałabym prosić o przybliżenie ale raczej mogłabym pomóc. Posiadam dobrej jakości mikrofon do dubbingów, mam doświadczenie jako rzecznik prasowy, a do tego czasem jako DJ się bawie  (w pracy niekiedy też - na obozach) :)
Mogę wysłać próbki głosu itp. jesli to potrzebne ^^

Pozdrawiam~
p.s. nie interesują mnie nagrody, bo nie lubię motywować swej pracy otrzymaniem nagród
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Sob Sty 19, 2019 9:59 pm
Hej, w końcu odpowiadam! Jak najbardziej mogę Ci wszystko przybliżyć i super, że się zgłosiłaś! Jak już się wczujesz to myślę że będzie można usiąść na discordzie i to jakoś obgadać na spokojnie! :D
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Sob Sty 19, 2019 10:45 pm
Obecnie jestem w trakcie czytania Snejpisia od 1 posta xD hahaha :D

Ale też chętnie na discordzie siądę i pogadam by wywiedzieć się pewnych info :) Zwłaszcza jeśli mowa o radiu itp. :)
Sponsored content

Jeśli chcesz pomóc... Empty Re: Jeśli chcesz pomóc...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach