Go down
James Potter
Oczekujący
James Potter

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Wto Lis 20, 2018 11:37 pm
Nowy wygląd technicznie, bo wizualnie wierzę że się jeszcze wszystko dogrywa:

1. Jak się wejdzie w czyjś profil to brakuje mi jakiegoś klika do powrotu do strony głównej.
2. Na głównej chyba brakuje oznaczeń kolorów nicków (tego: ślizgoni, zakon feniksa, poszukiwani itp.)
3. Da się zrobić lajkowanie postów?
Atropos Shacklebolt
Ministerstwo Magii
Atropos Shacklebolt

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Wto Lis 20, 2018 11:38 pm
DZIELNY SKRZAT VAKELA BUŁHAKOWA POWINIEN LINKOWAĆ POST, NIE TEMAT.
POZA TYM JEST SUPER POMYSŁEM <3
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Wto Lis 20, 2018 11:53 pm
Dwie pierwsze przyjęłam i zrobię.

Trzecie - da się. Jest taka opcja na forumpoliszu, ale nie do końca rozumiem po co dawać to lajkowanie? To jakaś opcja for fun czy ma mieć jakieś zastosowanie?

A co do skrzata to zobaczymy co da się zrobić.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Lis 21, 2018 11:12 pm
For fun ;P Chociaż nie wykluczam, że może dałoby się w przyszłości znaleźć dla tego i głębsze zastosowanie. To moja luźna propozycja bo czasami po prostu aż mam ochotę komuś zalajkować posta, a kończy się na tym że pocieszę się w tylko w duchu i tyle, a może komuś byłoby miło gdyby wiedział, że innym się ten post podoba. Myślę, że mogłoby to być również mobilizujące, byłoby widać że ktoś czyta nasze wypociny, a nie tylko ten na którego nie raz czeka się miesiąc by odpisał. Można by co miesiąc np. przydzielać nagrodę najbardziej popularnego posta, no nie wiem, ale podsuwam taki pomysł pod rozważenie przez administrację.
A skrzat jest super, daje mu skarpetę swej aprobaty.
Charles Cameron Clark
Hufflepuff
Charles Cameron Clark

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Lis 25, 2018 1:54 am
Czy font w postach miał być domyślnie tak pogrubiony?
... czy to tylko u mnie z jakiegoś powodu?

Załączam screena.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Lis 25, 2018 8:02 pm
Też kiedyś mi się tak zrobiło, ale to chyba tylko u ciebie tak, bo teraz jest u mnie normalnie. Może to ciasteczka czy coś?
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Lis 25, 2018 10:43 pm
Definitywnie post nie powinien być tej samej grubości co dialogi. :I Tylko, że u mnie się na każdym komputerze i przeglądarce wyświetla normalnie. Próbowałeś odświeżyć ctrl+F5? Wywalić ciastka? Albo sprawdzić jak ci się to pokazuje w innej przeglądarce (jeżeli posiadasz)?
Charles Cameron Clark
Hufflepuff
Charles Cameron Clark

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Lis 25, 2018 11:15 pm
Odświeżałem. Ciastka wywalałem. Korzystam z Opery, ale i tak pobrałem Chrome, żeby tam zerknąć.
Welp, jest tak samo. Czyli to nie wy, to ja.

Życie.
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Lis 25, 2018 11:25 pm
Spróbuję rozkminić w czym leży problem. Łepek do góry. :C
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Lis 26, 2018 12:27 am
-> Kiedy zaczynają się nowe lekcje / spotkania klubów wysłać PW do wszystkich uczniów.
-> Kiedy są nowe eventy dla dorosłych wysłać PW do wszystkich dorosłych.
-> Kiedy kiedy nowy rozdział wysłać PW do wszystkich.

Nie wiem jak wy, ale ja bym coś takiego przytuliła. Chyba, że jestem jedyna. To wtedy cofam wszystko i nic nie widzieliście *znika w cieniu*.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Lis 26, 2018 2:08 pm
Mi nie przeszkadza wysyłać PW w takich momentach, ale pytanie co o tym sądzi reszta? Bo czasem miałam wrażenie że zbyt częste PW grupowe jest dość... upierdliwe? Ale będę wdzięczna za Wasze opinie!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Gru 01, 2018 12:56 am
Sprawy (przypomnienie) do Buły (i nie tylko):
-> Co z oznaczeniami kolorów grup? Będą czy totalnie nie?
-> Co z tym lajkowaniem? Jeśli jest taka opcja na forumpoliszu to jakby to wyglądało?
-> Charles, rozwiązało się to z pogrubieniem? A może Ty, Bezo coś znalazłaś?
-> Iryt zauważył, że po odświeżeniu forum tak jakby "znikają" informacje o nowych postach od ostatniej wizyty. Da się coś z tym zrobić? Pokombinować? Nie powiem, że nadal się trochę gubię pomimo strzałek, czy nie zgubiłam gdzieś infa o nowym poście gdzieś. :C
-> Chyba (?) byłabym za tym żeby te iconki (lub jedną iconkę do naszego działu i ew. do wiki, w sumie nie wiem) jakoś umieścić na widoku, pod podpisem czy coś. W sensie wydaje mi się to trochę upierdliwe wchodzenie do tego przez profil, klikanie contacts i tak dalej, ale nie wiem jakie zapatrywanie ma na to reszta, bo jeśli jest dla Was ok to nie ma sprawy, nie było tematu.
Sol Weasley
Hufflepuff
Sol Weasley

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Gru 01, 2018 6:13 pm
Ja mam pytanie: czy te powiadomienia na głównym pasku muszą się pokazywać tylko po podjeździe na sam szczyt forum, czy mogłyby też latać wraz z indeksem i resztą opcji? Jest to trochę upierdliwe, gdy chcę wejść w powiadomienia i muszę lecieć na sam szczyt, aby mi się pojawiło, a potem zjechać na dół, aby dostać się do opcji indeks.
Cheyenne Collins
Ministerstwo Magii
Cheyenne Collins

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Gru 01, 2018 7:11 pm
Vakel B. Bułhakow napisał:-> Kiedy zaczynają się nowe lekcje / spotkania klubów wysłać PW do wszystkich uczniów.
-> Kiedy są nowe eventy dla dorosłych wysłać PW do wszystkich dorosłych.
-> Kiedy kiedy nowy rozdział wysłać PW do wszystkich.

Nie wiem jak wy, ale ja bym coś takiego przytuliła. Chyba, że jestem jedyna. To wtedy cofam wszystko i nic nie widzieliście *znika w cieniu*.

Chey lubi to.

I sugestia ode mnie: nie byłoby szans, żeby jednak działy z nowymi postami bardziej wyszczególnić? Poprzez większą ikonkę lub cokolwiek innego? Ta strzałka jest tak pypcia, że w ogóle jej nie widać. Co tu w ogóle mówić o rozróżnieniu kolorów.
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Gru 17, 2018 8:08 pm
Jak coś to dodałam żeby nie uciekał ten toolbar, ale z tym favowaniem postów mam problem, bo nie wiem jak to włączyć. xD Wydawało mi się, że już jest git, ale jednak nie.

Postaram się popracować nad jakimś ładnym obrazkiem, który odznaczy działy z nowym postem.
Sponsored content

Prośby, propozycje i sugestie - Page 5 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach