Go down
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Wto Sty 29, 2019 3:52 pm
Sol Weasley napisał:Edit i P.S. Co do rozmowy na temat profilu i pól. A gdyby tak zrobić coś w podobnym guście jak było mortisie? To chyba ty robiłaś, nie Beza? Mi się to podobało. Z tą biografią itd. >////<
Ja nadal podtrzymuję stanowisko umieszczenia pól profilu pod avatarem. Biografię zawsze można dodać nie tylko na wiki, o czym pisze Vakel, ale również w dziale swojej postaci. W końcu sam fakt, że każdy bohater otrzymuje swój własny dział na wyłączność, w mojej ocenie to bardzo dużo - wiele można tam zamieścić. Dla mnie takie wchodzenie osobno na profil postaci, aby następnie móc się dostać gdzieśtam, jest... męczące.

Co do poruszonego tematu nauczycieli:
Uważam, że najlepiej byłoby zostawić sam spis. Swoją drogą, znowu musiałam się naszukać, żeby go w ogóle znaleźć - do głowy by mi nie przyszło, że mógłby znajdować się w wątku zatytułowanym "Poradnik dla nauczycieli". Poradnik to poradnik, powinny tam być wypisane jedynie wskazówki co do tego, jak prowadzić na forum postać nauczyciela. Spis wrzuciłabym w zupełnie odmienny wątek.
W takim spisie (najlepiej w ogóle, jakby był ładnie ozdobiony kodami) pod każdym nazwiskiem nauczyciela dać zdjęcie/gifa przedstawiającego danego profesora (a w przypadku braku osoby zajmującej aktualnie dane stanowisko, umieścić zdjęcie/gifa np. jakiegoś cienia czy samej sylwetki) oraz krótki opis jego osoby, w sposób, jaki wskazała Charlotte:
Charlotte Everglade napisał:ba jeśli uczniom zależy żeby cokolwiek o nich wiedzieć można dodać kilka słów ogólnikowo czy są wymagający, czy ich lekcje prowadzone są poważnie czy może bardziej na luzie, czy małe wybryki puszczą płazem bądź jakie mają podejście do współpracowników (np. przyjazne/ignorujące) ale bez relacji.

Moje robocze wyobrażenie:
Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 ZXwarPN

(pees - ta tabelka z ogłoszenia jest przepiękna, więc mogłaby znaleźć się i tu, i w każdym innym wątku, gdzie pojawiłyby się tabelki - o ile to możliwe)

Myślę, że mogłoby to bardzo ładnie wyglądać i okazać się przydatnym oraz w pewien sposób klimatycznym urozmaiceniem forum.
A jeśli ktoś chce ustalić sobie relacje z nauczycielem, to, tak jak w przypadku każdej innej postaci, chyba nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to przez PW.

Plotki - jak najbardziej na tak, zawsze to jakieś urozmaicenie.
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Lut 04, 2019 8:56 am
Jest możliwa zmiana wyglądu spoilerów? Ta biel strasznie gryzie mi się z wyglądem forum, zwłaszcza w opisach fabularnych, gdzie wszędzie mamy brązy i beże, a tu nagle wyskakuje ta rażącobiała linia.

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 TYGEDUq

To samo zresztą z komendą code:

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 AhIWAJW
Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Wto Lut 05, 2019 5:38 pm
Czy jest możliwość mapy forum przykleić gdzieś na stronie głównej.
A co do hogwart to może by dać np
Supforum co na poszczególnych piętrach jest
Np Parter- wielka sala-skladzik-I tak dalej
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Lut 06, 2019 11:06 pm
Akceptuję propozycję na sam spis i to w osobnym temacie, no i z kodami z pewnością wyglądałoby spoko.

Kwestię spojlerów zostawiam Vakelowi.

Możliwe by się dało, ale to Vakel musi odpowiedzieć (znowu sprawa techniczna).

Jasne i pewnie będzie dodane, ale obecnie jest tego sporo, więc trudno mi powiedzieć kiedy mapa będzie zrobiona w sposób rozbudowany.
Scott Spencer
Ministerstwo Magii
Scott Spencer

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Czw Lut 07, 2019 7:22 pm
mogę poprosić o oddanie mi kolorku. Sesja została napisana tutaj
Willow V. Prescott
Biznes
Willow V. Prescott

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Lut 10, 2019 2:05 pm
Nie wiem czy gdzieś o tym było, ale ja chciałbym mieć łatwiejszy dostęp do kart postaci. Tzn, teraz szukam tak, że jak widzę w dowolnym wątku postać to wchodzę w statystyki, klikam w tematy, które dana osoba napisała i tam znajduję. Jest jakiś prostszy sposób, czy jestem upośledzony? Na większości for działały hiperłącza przekierowujące do KP spod dowolnego postu osoby, której KP chciało się przeczytać. To sporo by mi ułatwiło. Tak samo ze skrytką, sową. No, wszystkim.

Edit: dobra, widzę, że było.
Jezu, na tym forum jest tak dużo wszystkiego. :(
Katya Zamolodchikova
Biznes
Katya Zamolodchikova

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Lut 10, 2019 3:34 pm
Na profilu zakładka contact.

I było już, zostanie dodane. Skrobię na forum testowym tylko najpierw chcę zrobić odpisy.
Joe Fisher
Biznes
Joe Fisher

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Lut 13, 2019 11:02 am
Charl, podoba mi się twoja postać, ale tamta nauczycielka, którą tworzyła Eileen była całkowicie inna niż twoja postać, więc nie wiem czy by cokolwiek wyszło ;) Nie przejmuj się. Po prostu wymazuję tamtą relację z życia Ventusa, bo i tak nie wiem czy będę nim pisać. Druga sprawa właśnie o to mi chodziło, że przewinęło się tu dużo osób i dużo postaci nauczycieli, dlatego też to mnie trochę boli, że nikt nic nie wie, a niektóre szare osóbki, które z kimś coś napisały nagle tracą, bo pojawia się ktoś całkiem inny niż wcześniej z inną osobą pisaliśmy.
I Charl nie przejmuj się tym, bo naprawdę postać masz cudną, ale niestety nie pasującą za bardzo pod tą jedną moją postać. Pamiętaj, że mam dwie inne postaci, które mają z tobą mieć relację ;)
Elias Martinelli
Przestępczość
Elias Martinelli

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Lut 27, 2019 1:20 pm
Dobra.....ostatni raz was będę męczyć. Zmienicie mi nazwisko na Adkins <3
Milda Borgouis
Ministerstwo Magii
Milda Borgouis

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Czw Lut 28, 2019 9:07 pm
Hej, mam pytanie/prośbę odnośnie stworzenia kodu w związku z podaniem o właściciela danego miejsca (pub, kawiarnia, sklep itp.) i stworzenie nowego, z którym mogłaby się wiązać opłata. Wtedy zostaje dopisany do danego miejsca jako właściciel i mógłby nim zarządzać chociażby.

EDIT: Miałam na myśli coś w rodzaju podania jak np.

Przykład:
I ogólnie chciałabym, żeby to było bardziej rozbudowane, jak na przykład wątki z Mistrzami Gry, aby móc zarobić parę fasolek, ba - prowadzić zwykły biznes z innymi bohaterami, oferując ceny, a nawet przyjmować zamówienia. Np. W sklepie Ollivandera przyjmować zamówienia na różdżki i brać opłaty. Ale to jest już co by robili w danym miejscu, a tymczasem zwykły kodzik, by się przydał, bo ja po prostu w tym nie siedzę XD


Ostatnio zmieniony przez Milda Borgouis dnia Pon Mar 11, 2019 10:41 pm, w całości zmieniany 1 raz
Elias Martinelli
Przestępczość
Elias Martinelli

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Mar 08, 2019 10:08 pm
Taka drobna moja propozycja, bo nie wiem czy tylko ja mam z tym problem. Może by dać jakąś legendę na forum kolorów, co jaki kolor oznacza, bo ja jak widzę ludków co mają ten biały lub kremowy kolor to średnio od razu wiem do jakiej grupy należą. Po jakimś czasie można to ogarnąć, ale dla nowych użytkowników może być to mylące.
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Mar 08, 2019 10:30 pm
Wspomniałam o tym sama i na pewno pojawi się w nowym miejscu, z potencjalnymi zmianami kolorów/nowych grup, ale jeszcze musimy to przemyśleć.

Mildo, nie wiem czy Ci odpowiedziałam, ale jeśli nie to... jakbyś mogła to bardziej rozwinąć to byłoby super! <3
Sponsored content

Prośby, propozycje i sugestie - Page 8 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach