Go down
Felice Felicis
Oczekujący
Felice Felicis

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Kwi 23, 2018 4:24 pm
Mam ogromną prośbę. Czy są gdzieś w jakiś archiwach stare podania o genetykę? Miałam tam dość ważne informacje o moich postaciach, zwłaszcza o Felice x.x Jest jakiś sposób żeby je odzyskać?

*i podania o miejsce w drużynie quidditha też xD
Alexandra Grace
Gryffindor
Alexandra Grace

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Kwi 23, 2018 5:17 pm
To nie pomysł, ale ten temat znalazłam, a widzę, że jak jest mapa forum i kliknie się w punkty doświadczenia to strona nie działa, także chyba warto coś z tym zrobić.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Kwi 23, 2018 7:21 pm
Alex kochana, to temat skarg i błędów jest od tego, tak na przyszłość. A tak to naprawię zagubione w czasoprzestrzeni linki z mapy.


Podania są w archiwum. Wszystkie. Mogę Ci podesłać na PW. Jeśli chodzi o umiejętności wrodzone to są nowe zasady, zaś umiejętności nabyte się tworzą, więc jeszcze może się kilka rzeczy zmienić.


Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pon Kwi 23, 2018 10:29 pm
Eileen ładnie prosi o kolorek za ukończenie tej https://magiclullaby.forumpl.net/t141p180-hustawka-na-drzewie#44985 sesji :D Jednocześnie proszę o usunięcie rzutu kością który był kompletnie nie na miejscu, kompletnie błędny i w ogóle nie powinno go tam być xD I dziękuję bardzo za przesłane podania :3
Ventus Zabini
Slytherin
Ventus Zabini

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Kwi 25, 2018 5:34 pm
Klik Czy mogę odzyskać kolorek? Cool
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Kwi 25, 2018 6:05 pm
https://magiclullaby.forumpl.net/t2784-podania-eileen#45048
ładnie proszę o sprawdzenie mojej genetyki :D
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Kwi 25, 2018 9:34 pm
Wydaje mi się, że to co miałam zrobić z tego tematu to już zrobiłam.
Jeśli coś by nie grało proszę pisać.
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Czw Kwi 26, 2018 8:49 am
Chciałam wyjść z pewną propozycją czy też sugestią odnośnie dat. Na lekcji transmutacji moja postac dostala polecenie by przyjść w sobote do gabinetu pani profesor. W zwiazku z tym, że nie wiedziałam jaka to może być data, sprawdziłam rzeczywisty kalendarz i wychodzi na to, że jest to 30.10.1978. No i elegancko, dzień po transmutacji, wszystko się zgadza. Tylko że ogarnęłam też, że lekcja zaklęć przypada wtedy na niedzielę. Zwróciłam na to uwage ze wzgledu na dużą ilość wydarzeń w przygodach mojej postaci, dlatego mam pytanko. Olać temat i jakos na wyczucie te weekendy dawać czy może warto usystematyzować też tą rzecz?
Tutaj link do kalendarza, potwierdzilam zgodność jeszcze z innym :)
http://www.kobosz.pl/kalendarz/index.php?rok=1978
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Czw Kwi 26, 2018 12:23 pm
Idziemy inaczej z datą niż miało to miejsce w prawdziwym roku 1978. Dlaczego? A to dlatego, że kiedyś, było to robione na czuja, a potem jak w ogłoszeniu zaczęłam umieszczać mniej więcej który jest dzień to się okazało, że... cóż, było nieco inaczej. Rozpisane daty są tutaj: https://magiclullaby.forumpl.net/t2647-data-i-pogoda#44851, dlatego tym powinni się wszyscy kierować.

26 to w tym przypadku sobota, 27 niedziela etc., czyli 03 października przepada na sobotę.
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Kwi 28, 2018 7:18 am
https://magiclullaby.forumpl.net/t484p15-szyszka-sowa-specjalna#45099
Wyslalam list o tutaj i proszę pięknie o list zwrotny :D
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Kwi 28, 2018 2:52 pm
Eileen, z takimi rzeczami nie musisz tutaj pisać, a wręcz nie powinnaś się tym martwić, bo na pocztę fabularną odpisuję tak czy inaczej xD
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Kwi 28, 2018 2:55 pm
Aaaa wybacz xD Tyle tych różnych tematów że łatwo się zgubić co gdzie zgłaszać ;-; A przy okazji, ćwiczyłyśmy z Annie w kuchni jedno zaklęcie, nieskutecznie, a potem jeszcze w drugiej sesji, już półskutecznie xd takie sesje gdzie nikt się nie nauczył tez należy zgłaszać? A zaklęcia Tergeo Eileen nauczyła się tutaj:
https://magiclullaby.forumpl.net/t54p75-stara-klasa-obrony-przed-czarna-magia?nid=51#45165
choć sama sesja jeszcze nie skończona, to rzucanie kośćmi już tak, bo te przepisowe 10 rzutów już zużyte :C
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Kwi 28, 2018 2:57 pm
Skopiuj pytania i wklej w temacie "pytania". Dział próśb, sugestii i propozycji dotyczy spraw bardziej technicznych, takich jak prośba o kolor, sugestia by coś zmienić, propozycja by coś usprawnić. c:



Annie Arias
Hufflepuff
Annie Arias

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Kwi 29, 2018 9:40 pm
Zapomniałam, że wykupiłam za fasolki zaklęcia niewerbalne o tutaj:

https://magiclullaby.forumpl.net/t545p210-wymiana-fasolkowa-dla-uczniow#45134

Można mnie dopisać do listy czy coś Very Happy

Zrobione.
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Wto Maj 08, 2018 10:39 pm
Mam pomysła Pragniesz tego

Proponuję, żeby grupę "Poszukiwani" potraktować w sposób techniczny, a nie fabularny.
Obecnie znajdują się tam osoby, poszukiwane ze względu na wydarzenia w jakich brały udział. I z jednej strony to całkiem fajne, ale z drugiej tak naprawdę niewiele nam daje – poszukiwany może być w końcu morderca śmierciożerca, ale też przeciętny Kowalski co to wyszedł po fajki dwa miesiące temu. Pomarańczowy nick w jakimś temacie też raczej nie sprawi, że nagle rzuci się tam kilka osób, chcących zdemaskować poszukiwanego, bo i sam jegomość pewnie też nie będzie się przechadzał po ulicy ot tak.

Wydaje mi się, że gdyby w tą samą grupę wrzucić postaci do przejęcia, miałaby ona trochę więcej sensu. Nowi użytkownicy (i Ci starsi, którzy nabiorą ochoty na multi) nie musieliby szukać odpowiednich tematów, bo wszystko zawsze by było pod ręką. Skończył by się też problem z tym, że ktoś loguje się na kanona po kilku miesiącach nieobecności, a gracze się zastanawiają, czy postać jest aktywna czy nie.
elephant
Sponsored content

Prośby, propozycje i sugestie - Page 2 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach