Go down
Pomona Sprout
Nauka
Pomona Sprout

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Maj 11, 2018 9:18 pm
Postuluję o to, by w dziale "od usherów" zrobić temat na luźne informacje fabularne.
Nauczyciel organizuje dodatkowe zadanie domowe? Ktoś rozpala ognisko na ogólnie dostępnej polanie i liczy na przypadkowych gości? A może ktoś po prostu zgubił w sesji kota i ma nadzieję, że poszukiwania zwierzaka natchną kogoś na posty?
No dobra... XD
Chodzi mi o coś ogólnie luźnego, z krótkim wyjaśnieniem co gdzie i jak. Trochę w stylu nowinek od administracji, ale nie od administracji.
Miłość
Joe Fisher
Biznes
Joe Fisher

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Maj 11, 2018 9:23 pm
Popieram ^
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Maj 11, 2018 9:43 pm
Ja również popieram :D
Annie Arias
Hufflepuff
Annie Arias

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Maj 11, 2018 9:45 pm
Popieram :D
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Maj 12, 2018 12:13 am
Po pierwsze popieram bo supi pomysł.

Po drugie: https://magiclullaby.forumpl.net/t2642-london-zoo#45793 (kolorek dla mnie i dla Felice Felicis)

Buziaki!
Mercedes Bélanger
Gryffindor
Mercedes Bélanger

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Maj 12, 2018 2:08 pm
Dajcie mi kolor błagam
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Maj 12, 2018 5:19 pm
Ja: Caroline Rockers.
Zgadzam się z: propozycją odnośnie zmiany znaczenia grupy "Poszukiwani".
Ponieważ: jest to sensowny pomysł.
Pomysłodawca otrzymuje: 10 fasolek.
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Maj 12, 2018 6:20 pm
Ja od siebie proponuję regularne czyszczenie tematu poszukiwań. Nie trzeba się przy tym nawet napracować - po prostu kopiować zawartość posta, wysyłać go userowi na PW w [codzie] i jak ten user jest aktywny / wróci po długiej nieaktywności - doda go sobie ponownie. Widzę tam posty od ludzi z 2016 i niekoniecznie od postaci które tu widuję. Wydaje mi się, że coś takiego może wystraszyć nowego gracza, bo zobaczy że post wstawił ktoś dwa lata temu i sprawa pewnie nieaktualna od stu lat. Albo chociaż kazać ludziom pisać pod spodem datę, że żyją i ogłoszenie jest 100% aktualne.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Maj 12, 2018 7:37 pm
Ja: Caroline Rockers.
Zgadzam się z: propozycją odnośnie nowego tematu w dziale od userów dotyczącego fabularnych małych rzeczy.
Ponieważ: jest to sensowny pomysł.
Pomysłodawca otrzymuje: 10 fasolek.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sob Maj 12, 2018 10:35 pm
Odpiszę Ci na to Greg.


Kim rzuciła propozycję by nie usuwać z Kart Postaci Umiejętności/Specjalizacji branej na start. Była ona usuwana głównie ze wzgląd na to, że nie jest to stricte "fabularny" punkt, a reszta KP jest w końcu przedstawiona z perspektywy postaci, niewiele mającej wspólnego z mechaniką. Zresztą umiejejka/specka ląduje i tak w Karcie Rozwoju. Jednakże zrozumiem jeśli jest to dla Was istotne. Dlatego stworzyłam ankietę i możecie w niej głosować przez tydzień.



Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Sro Maj 16, 2018 9:44 am
A ja bym ją wyboniedydy, żeby nie robiło się zamieszanie. To, co gracz wybiera sobie na starcie niekoniecznie musi być jego umiejętnością wiodącą, a trochę tak to wygląda, jeśli umiejka sterczy w KP.
Przykładowo – mogę sobie wybrać na starcie teleportację no ja nie mogę ale no, bo nie chce mi się czekać na kurs / płacić za kurs / pisać jak to pisiont razy skaczę w obręcze (niepotrzebne skreślić), a większą wagę przykładać do legilimencji, na którą nie żal mi fasol albo mam w głowie podanie.

Poza tym i tak trzeba ją wklepać w Kartę Rozwoju – nie, to że zostanie w KP nie znaczy, że nie trzeba. :V

Ale tak poza tym to mi to dość obojętne, więc UP! UP! UP! – głosować robaczki. <3

EDIT: I propsuję propozycję Grega, skłaniające się mocniej ku opcji z kasowaniem poszukiwań i wysyłaniem ich na PW.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Maj 18, 2018 2:56 am
Ja: C. Rockers.
Zgadzam się z: propozycją Grega.
Ponieważ: ma to sens i rzeczywiście może nie zachęcać potencjalnych graczy. Skłaniam się ku usuwaniu po jakimś czasie i wysyłanie na PW by mogli ewentualnie coś zmienić/edytować i ponownie wstawić w temacie.
Pomysłodawca otrzymuje: łap pan 10 dodatkowych fasolek.
Zack Raven
Oczekujący
Zack Raven

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Pią Maj 18, 2018 8:54 pm
Proponuję zmianę podpisu u Mg, ponieważ według mnie jest zbyt duży i za bardzo się rusza. Głównie chodzi o ten gif, który rozprasza, za bardzo się rusza, jest zbyt jasny i sprawia, że czuję chaos.
Moim zdaniem powinny tam być linki, bez gifu zważając, że z MG pojawiają się też kostki i wtedy za bardzo się to wszystko rozciąga.
Fergus Rowle
Slytherin
Fergus Rowle

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Maj 20, 2018 12:54 am
Jak tak przeglądałem zawartość leża Ślizgonów to rzucił mi się temat z ich dormitorium i stąd moja sugestia, nie lepiej zrobić to miejsce jako subforum i podzielić jakoś tych nielicznych userów by wszyscy - pomimo małej aktywności uczniów tego domu - nie byli ściśnięci w jednym temacie?
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Nie Maj 20, 2018 1:09 am
Nie wiem czy myślimy o tym samym, ale wszystkie domy w Hogwarcie mają swoje subfora. Tu —> KLIK <— dla przykładu masz subforum Ślizgonów, a w nim tematy z Pokojem Wspólnym, sypialniami (podzielonym według płci i klasy) oraz tablicą ogłoszeń. :)
Chyba, że mówisz o podziale samych Pokoi Wspólnych, na np. "kanapę", "kominek" i "regały" – do tej pory nie było takiej potrzeby, choć faktycznie większy spęd odbył się jedynie w dormitorium Puchonów (ale się pomieścili Cool ).
Jeśli to nie o to biega, to śmiało mów.
Sponsored content

Prośby, propozycje i sugestie - Page 3 Empty Re: Prośby, propozycje i sugestie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach