Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Pią Kwi 27, 2018 6:13 pm
The member 'Eileen Gray' has done the following action : Rzuć kością


'Lekcja' :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Dice-icon
Result :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Y4fUKxL Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 L1exJoj
Annie Arias
Hufflepuff
Annie Arias

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Pią Kwi 27, 2018 6:49 pm
Biegła przez korytarz zasapana mocno, zaspała! Kiedy tylko wróciła do swojego dormitorium położyła się i zasnęła, nie sądziła, że była aż tak mocno zmęczona. Kiedy się obudziła minęły prawie dwie godziny, modliła się w duchu by Eileen nie była na nią wściekła za to, że się spóźniła. Kiedy była już na szóstym piętrze zwolniła kroku. Zmachała się tak, że przez chwilę miała nawet problem z oddychaniem. Dyszała mocno przez usta jak jakiś pociąg. Co jak co, ale sport to nie była jej mocna strona. Zajrzała do sali niepewnie.
-H-Hej Eileen, d-dostałaś moją s-sowę? P-przepraszam z-za spó-spóźnienie - rzekła jąkając się przez to całe zmęczenie. Jakoś bała się, że dziewczyna na nią nakrzyczy czy coś w tym stylu. Weszła niepewnie do środka sali z opuszczonym łepkiem. Jej oddech powoli się normował, aczkolwiek i tak czuła, że była nieziemsko zmęczona.
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 7:19 am
Eileen ćwiczyła zaklęcia cały czas, przy kolejnym podejsciu znów odnosząc porażkę. Westchnęła i znow die wczytała w notatki, nie wiedząc co robi źle. I kiedy już znalazła słaby punkt, przybiegła Annie.
- Hej Annie! - uśmiechnęła się ciepło do puchonki. - Dostałam Twoją sowę. Mam nadzieję, że się nie gniewasz, ale zaczęłam bez Ciebie, ale nie idzie mi jakoś świetnie. Tak raz mi wychodzi, raz nie. Tergeo! O. Tym razem się udało. Przynosisz dobrą aurę, Annie!


Ostatnio zmieniony przez Eileen Gray dnia Sob Kwi 28, 2018 7:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 7:19 am
The member 'Eileen Gray' has done the following action : Rzuć kością


'Lekcja' :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Dice-icon
Result :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Y4fUKxL Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 L1exJoj
Annie Arias
Hufflepuff
Annie Arias

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:13 am
- Naprawdę przepraszam zza spóźnienie  - powiedziała smutnym tonem. Ale za to widziała, że Eileen już zaczęła trenować czarowanie. Szło jej coraz lepiej co ją też cieszyło oczywiście.
-Noo dobra! To ja też potrenuje trochę może w końcu mi się uda poprawnie rzucić to zaklęcie - rzuciła zmotywowana do działania.
-Tergeo - I nic się nie stało. No czo jest do jasnej ciasnej.
-Tergeo. O udało się! - No w końcu jej się udało. Ale ileż prób ona już miała to nie zliczy. Pewnie jeszcze będzie musiała je rzucić z dwadzieścia razy by zadziałało za pierwszym razem. Męczące zadanie eh.


Ostatnio zmieniony przez Annie Arias dnia Sob Kwi 28, 2018 9:20 am, w całości zmieniany 2 razy
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:13 am
The member 'Annie Arias' has done the following action : Rzuć kością


'Lekcja' :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Dice-icon
Result :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Y4fUKxL Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 L1exJoj
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:16 am
- Minus pięć punktów dla Hufflepuf za spóźnienie panienki Arias - Eileen zrobiła minę podobną do miny profesor McGonagall, a potem serdecznie się usmiechnęła. - To nie zajęcia, Annie!
Przyglądała się próbom dziewczyny z zainteresowaniem. Pierwsza próba się nie powiodła, druga już tak!
- Ha! Weszłyśmy w jakiś dziwny rytm. Raz dobrze, raz źle. Ciekawe czy bedziemy dalej ciągnąć ten schemat... Tergeo! Ha, nawet nie przypuszczałam, że może mi się udać. No, to raz jeszcze.
I tym razem się udało. Gryfinka zachichotała cichutko i spojrzała na Annie.
- Twoja kolej!


Ostatnio zmieniony przez Eileen Gray dnia Sob Kwi 28, 2018 9:27 am, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:16 am
The member 'Eileen Gray' has done the following action : Rzuć kością


'Lekcja' :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Dice-icon
Result :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Y4fUKxL Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 L1exJoj
Annie Arias
Hufflepuff
Annie Arias

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:23 am
-No pani w profesor jak pani tak może! - Zrobiła minę smutnego koteczka z wielkimi oczami. Tak się nie robi.
-Tergeo, Tergeo - westchnęła pod nosem. Dalej nic. Jak tak dalej pójdzie zmarnuje całą sobotę na naukę jednego zaklęcia.
-Jak pech to pech. Twoja kolej!


Ostatnio zmieniony przez Annie Arias dnia Sob Kwi 28, 2018 9:39 am, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:23 am
The member 'Annie Arias' has done the following action : Rzuć kością


'Lekcja' :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Dice-icon
Result :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Y4fUKxL Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Y4fUKxL
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:29 am
Miała nadzieję, że Annie się powiedzie, ale cóż... Wyszło zupełnie odwrotnie.. Co za szkoda... No, ale trudno! Następnym razem z pewnością jej się powiedzie.
- Bedzie dobrze, Annie. Musimy tylo jeszcze troszkę poćwiczyć. Moja kolej. Tergeo!
Zaklęcie zczyściło kolejną plamę z szaty.
- Oh zobacz! Działa! Jeszcze raz...
Rzuciła zaklęciem ponownie i tym razem znow zadziałało, oczyszczając do końca zaplamione wcześniej sosem ubranie.
- Chyba już rozumiem o co w tym chodzi. Annie, jeszcze raz! Na pewno się uda!


Ostatnio zmieniony przez Eileen Gray dnia Sob Kwi 28, 2018 9:46 am, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:29 am
The member 'Eileen Gray' has done the following action : Rzuć kością


'Lekcja' :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Dice-icon
Result :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 L1exJoj Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 L1exJoj
Annie Arias
Hufflepuff
Annie Arias

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:54 am
-To zaklęcie jest dziwne i nie chce działać. Tergeo - Udało się! Mimo wszystko czuła się sfrustrowany całą tą sytuacją. Zła usiadła na ziemi po turecku pod tylek podłożyła sobie szatę by przypadkiem nie zachorować. Spojrzała na swoją różdżkę i ty jesteś przeciwko mnie eh
-Tergeo - I nic. Westchnęła ciężko pod nosem. Cieszyła się, że coraz częściej wychodzi jej to zaklęcie, ale smucił jej fakt, że tak rzadko udaje jej się to zaklęcie.
-Może Tobie się uda Eileen


Ostatnio zmieniony przez Annie Arias dnia Sob Kwi 28, 2018 9:59 am, w całości zmieniany 1 raz
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 9:54 am
The member 'Annie Arias' has done the following action : Rzuć kością


'Lekcja' :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Dice-icon
Result :
Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 L1exJoj Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Y4fUKxL
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Sob Kwi 28, 2018 10:09 am
- Ja już chyba umiem. Wiesz, zaczęłam zanim przyszłaś... Ale zaraz poszukam czegoś co noże Ci pomóc.
Zaczęła kartkować notatki, potem jeszcze doczytała coś z książki, tak dla upewnienia się, że nie umknęła im żadna informacja.
- Wiesz Annie, nic nowego tu już nie widzę... Ale tak z teorii zaklęć to moge powiedzieć, że kluczowa jest intencja. Może nie do konca klarujesz sobie w umysle czego dokładnie chcesz?
Bardzo chciała pomóc. Naprawdę bardzo.
- Dasz radę Annie. Czaruj dalej!
Sponsored content

Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią - Page 5 Empty Re: Stara klasa Obrony Przed Czarną Magią

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach