Hogwart i Hogsmeade

Wieże

Nie zgub się w krętych przejściach i ruchomych schodach, a dotrzesz do swojego upragnionego Dormitorium. Z odrobiną dobrych chęci i planem zajęć, trafisz również do Wieży Północnej, gdzie i tak Twój los z góry przesądzony przez czarownicę o nietypowych umiejętnościach. Wróżbiarstwo czeka już na Ciebie, a jeśli to dla Ciebie za mało to zawsze możesz iść poobserwować gwiazdy na lekcji Astronomii.
Sala Wróżbiarstwa - Pon Lut 11, 2019 1:53 am
Sharon Gallagher Zobacz ostatni post

Piętra

Każde piętro charakteryzuje się czymś wyjątkowym i skrywa tajemnice, które żadnemu uczniowi i nauczycielowi się nie śniły! Żeby się gdzieś dostać, należy wykorzystać ruchome schody albo przejścia, ukryte chociażby za dużymi ruchomymi obrazami.
Ślepy Zaułek - Nie Mar 17, 2019 1:11 am
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Tereny Przyzamkowe

Błonia otaczające zamek, na których odpoczywają uczniowie po egzaminach. Zimą bawią się na śniegu i urządzają wojny na śnieżki. Podczas wiosny w cieplejsze dni chętnie wylegują się w słońcu. Znajduje się tam jezioro, w którym żyje kałamarnica. Nie zapominajmy też o Cieplarniach i Zakazanym Lesie, gdzie przy jego brzegu znajduje się Chatka Hagrida.
Wnętrze Chatki - Czw Lut 28, 2019 11:08 am
Jules Nox Zobacz ostatni post

Hogsmeade

Wioska w Szkocji niedaleko Hogwartu, jako jedyna w całej Wielkiej Brytanii zamieszkana całkowicie przez czarodziejów. Uczniowie Szkoły Magii i Czarodziejstwa mogą odwiedzać ją w określone soboty i niedziele. Można tutaj znaleźć dużo niesamowitych sklepów, które są dobrze wyposażone i Pub pod Trzema Miotłami, który zachęca do przestąpienia jego progu.
Ulica - Nie Mar 17, 2019 12:55 pm
Annie Arias Zobacz ostatni post
Nasi użytkownicy napisali 46679 wiadomości. Mamy 528 zarejestrowanych użytkowników. Ostatnio zarejestrował się Nananana. Najwięcej użytkowników 74 było obecnych Wto Sty 23, 2018 11:28 am. Na Forum jest 9 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 9 Gości


Zarejestrowani Użytkownicy: Brak