Posiadłości dużych rodzin

Posiadłość Meadowesów

Wielka Brytania, Keighley, Riddlesden, Ilkley Rd. Na majątek rodziny Meadowes składa się kilka budynków oraz trzykilometrowa, pagórzysta, charakterystyczna dla tego rejonu połać łąk go otaczających. Znaczna większość zabudowań popadła już w ruinę, powoli sypiąc się ku ziemi, jednak dwa domy nieodmiennie stoją na swoich pierwotnych miejscach. Są nimi domek dozorcy i główny budynek.
-

Rezydencja rodziny Lestrange

Wielka Brytania, hrabstwo Wiltshire, okolice Avebury. Sporych rozmiarów dwór będący od roku 1783 własnością rodu Lestrange. Otoczony pięknymi ogrodami, zdolny pomieścić blisko 80 osób na bankiecie (w których wydawaniu lubuje się ogromnie obecna pani domu). Prócz piwniczki z winami, zimowego ogrodu i sali balowej, może poszczycić się siedmioma sypialniami, dwoma pokojami dziennymi i biblioteką.
Sala balowa - Nie Gru 24, 2017 3:41 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Posiadłość rodziny Rockers

Wielka Brytania, Walia, Swansea. Dom jest średniej wielkości, a mimo to w środku ma sporo pokoi i, co zabawniejsze, ukrytych przejść. Nie wiadomo, kiedy dokładnie Rockersowie weszli w jego posiadanie. Z zewnątrz wygląda całkiem normalnie, bez zbędnej otoczki, ale w środku dużo pomieszczeń zostało urządzonych z nieco większym rozmachem. Na rezydencję są rzucone czary ochronne.
Sypialnia Caroline - Pon Gru 03, 2018 12:36 am
Caroline Rockers Zobacz ostatni post

Posiadłość Potterów

Wielka Brytania, West Country, Dolina Godryka. Piętrowy, kamienny dom Potterów z charakterystycznym dla okolicy stromym dachem można znaleźć tuż przed wieńczącym Dolinę Godryka lasem. Do posiadłości prowadzi kamienna brama z rzeźbionymi jeleniami, sam budynek jest kawałek od niej oddalony i dojść można do niego wydeptaną ścieżką wśród ozdobnych traw i krzewów.
Salon - Pon Lut 04, 2019 3:40 pm
Erin Potter Zobacz ostatni post

Posiadłość Collardów

Wielka Brytania, Bexley, Bourne Rd. Posiadłość rodziny Collardów to przeszło pięciohektarowa powierzchnia zawierająca w sobie duży dom rodzinny z dwoma dziedzińcami, kilka budynków gospodarczych oraz mieszkalnych dawnej służby, szklarnie, a przede wszystkim dumę rodu - ogrody rozciągające się zarówno na wschód, jak i zachód od domu.
Łaźnia - Wto Cze 12, 2018 5:28 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Letnia posiadłość rodziny Nero

Wielka Brytania, hrabstwo Surrey, okolice Guildford. Dwupiętrowy budynek, zadbany, często to właśnie tutaj rodzina Nero spędza wakacyjny czas. Kilka pokoi gościnnych, duża jadalnia, kuchnia, salon, główna sypialnia i mnóstwo przestrzeni wokół. Budynek bowiem znajduje się z dala od głównej drogi, jest tu za to sporo miejsca do zabawy, co z pewnością spodoba się dzieciom. Żadnych sąsiadów i mały garaż obok, żeby można było zostawić gdzieś samochód.
Pokój Obrad - Wto Cze 12, 2018 5:28 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Posiadłość Rhydderchów

XXXXX
Kuchnie - Pią Lip 13, 2018 11:44 pm
Queisha Mumbee Zobacz ostatni post

Posiadłość rodziny Travers

Holyhead, hrabstwo Anglesey, północno-wschodnia Walia, wyspa Holy Island. Jedna z posiadłości majątku rodziny Travers. Zabytkowy dwór, w skład którego wchodzi pokaźny budynek i rozległe ogrody. Rezydencja została wybudowana w czasach wiktoriańskich w 1840 roku z ciemnej cegły w stylu gotyckim. Obecnie całą zachodnią ścianę zarasta bluszcz. Skrywa w sobie wiele ukrytych przejść i pomieszczeń bez drzwi. Na zewnątrz znajdują się piękne ogrody, pełne magicznych roślin. Całość chronią antymugolskie zaklęcia.
Sypialnia Aarona i Vivien - Pon Lip 09, 2018 5:14 pm
Mistrz Labiryntu Zobacz ostatni post

Rezydencja Cevelinów

Jest to wysoki, prostokątny dom, z czterema sypialniami, posiadający cztery łazienki. Przypomina kamienną willę w staroangielskim stylu z obumarłym ogrodem. Naprzeciw baru pod chichoczącym gryfem. Ma bordowe drzwi z wyszczerbionym nazwiskiem na metalowej tabliczce "Ceveline". Kwiaty przed domem piękne zdobią podjazd i jest uznawany jako jeden z najstarszych will w Dolinie Godryka, postawiony za czasów życia czarodzieja, co stulecie odnawiany.
-

Rezydencja Greengrass

Glasgow, Szkocja
-
 • Ogłoszenie & Ważne
 • Ogłoszenie globalne:

  Nowe początki

   by Caroline Rockers1, 2
  21 Odpowiedzi
  2655 Wyświetleń
  Caroline Rockers Ostatni Post Zobacz ostatni post
  on Pon Maj 20, 2019 8:46 am
 • Ogłoszenie globalne: [ Ankieta ]

  Nowa mechanika - co bierzemy?

   by Caroline Rockers
  5 Odpowiedzi
  608 Wyświetleń
  Caroline Rockers Ostatni Post Zobacz ostatni post
  on Czw Lut 21, 2019 5:03 pm
 • Ogłoszenie globalne:

  Jeśli chcesz pomóc...

   by Caroline Rockers1, 2
  15 Odpowiedzi
  806 Wyświetleń
  Erin Potter Ostatni Post Zobacz ostatni post
  on Nie Sty 27, 2019 9:01 pm
 • Ogłoszenie globalne:

  Mapa forum

   by Magic Lullaby
  3 Odpowiedzi
  2682 Wyświetleń
  Magic Lullaby Ostatni Post Zobacz ostatni post
  on Czw Kwi 12, 2018 10:07 pm

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak

Moderatorzy

Brak

Permissions in this forum:

Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach

 • Nowe postyNowe posty
 • Nowe posty [ Popularny ]Nowe posty [ Popularny ]
 • Nowe posty [ Zablokowany ]Nowe posty [ Zablokowany ]
 • Brak nowych postówBrak nowych postów
 • Brak nowych postów [ Popularny ]Brak nowych postów [ Popularny ]
 • Brak nowych postów [ Zablokowany ]Brak nowych postów [ Zablokowany ]
 • OgłoszenieOgłoszenie
 • WażneWażne
 • Ogłoszenie globalneOgłoszenie globalne