Go down
Katya Zamolodchikova
Biznes
Katya Zamolodchikova

Nina Romanowa / Katya Zamolodchikova Empty Nina Romanowa / Katya Zamolodchikova

on Nie Kwi 22, 2018 11:44 pm

Karta postaciImię i nazwisko: Nina Romanowa, w Wielkiej Brytanii posługuje się fałszywym imieniem i nazwiskiem Katya Zamolodchikova.
Data urodzenia: 21/11/1960 r.
Znak zodiaku: Skorpion
Imiona i nazwiska rodziców: Lena Romanowa (zd. Kuragin) i Roman Romanow, oboje pochodzą z dobrych, czarodziejskich, bardzo tradycjonalistycznych, utrzymujących czystość krwi rodzin.
Krew: Na terenie Rosji czysta, tutaj nie ma to większego znaczenia (rodzina się jej wyrzekła), jako Katya pozuje na czarodziejkę krwi mieszanej.
Miejsce zamieszkania: Wynajmowane przez ojca mieszkanie w Londynie.
Wykształcenie: Koldovstoretz (nieukończona)
Miejsce pracy/wyuczony zawód: Aktualnie pracuje jako barmanka i kelnerka w Dziurawym Kotle. Katya nie potrafi praktycznie nic i może sięgać jedynie po proste prace, głównie dorywcze.


Cechy wyglądu


Wzrost: 5.5 stopy
Waga: 60 kilogramów
Kolor włosów: Farbowany, popielaty blond (naturalnie brązowe).
Kolor oczu: Błękit
Budowa ciała i postura: Drobna, delikatna dziewczyna. Często się kuli.
Znaki szczególne: Farbowane włosy.
Preferowany ubiór: Wyjątkowo nowatorskie kreacje, które zwykle tworzy sama poprzez łączenie innych ubrań. Podoba jej się moda mugolska. Lubi też patrzeć na ładnych chłopców w poszarpanych spodniach, którzy grają na gitarze, więc... Cóż, bardzo chętnie zbliża się do nich aparycją, aby im się przypodobać, co oddziałuje również na ubiór.


Umagicznienie


Specyfikacja różdżki: Palisander, 12 cali, dość giętka, włos z głowy wili
Bogin: Nina nigdy w swoim krótkim życiu bogina nie ujrzała, ale gdyby taki pech jej się trafił, to niewątpliwie przybrałby on postać pełni księżyca. Ujmuje ona zarówno jej samotność, jak i zwątpienie w przyszłość, rodzinę, którą musiała porzucić, wszystkie złe momenty... mam wymieniać dalej?
Amortencja: Woń kwiatów rosnących w rodzinnym ogrodzie, pierzyna w której spała jako dziecko, trociny i jabłecznik - wszystko co kojarzy jej się z domem.
Widok z Ain Eingarp: Ponieważ Nina pobierała swoje nauki w Koldovstoretzie, nie miała okazji ujrzeć na własne oczy zwierciadła pragnień. Co więcej... Nie podejrzewa nawet, że takie magiczne lustro może istnieć. Gdyby jednak dzięki jakiejś dziwnej szansie od losu miała okazję przekroczyć próg Hogwartu i znaleźć się w pomieszczeniu, w którym się ono znajduje - ujrzałaby siebie. Najzwyklejszą, delikatną i bladą siebie, kąpiącą się w blasku księżyca w pełni i szczęśliwą, że jej forma się nie zmienia. Jest w tej wizji całkowicie zdrowa i wolna od likantropii, a noc, która zwykle gotuje w niej krew i przynosi koszmarne myśli staje się miła i spokojna. Nina nie czuje już strachu patrząc na niebo.
Zwierzę totemiczne: Wilk


Przeszłość i przyszłość


Podsumowanie posiadanej wiedzy i umiejętności: Nie ukończyła nauki w szkole magii ze względu na zarażenie likantropią, więc nie może pochwalić się praktycznie żadnymi umiejętnościami na papierze. Jest całkiem zdolną czarodziejką - potrafi korzystać z nawet bardzo skomplikowanych zaklęć, ale... gorzej u niej z eliksirami. Wykona co najwyżej najłatwiejsze mikstury, których składniki i sposób przygotowania znaleźć można w książkach dla początkujących. Jest najbardziej uzdolniona z transmutacji. Nina porozumiewa się w trzech językach: ojczystym rosyjskim, angielskim i francuskim, z czego trzeci wypada u niej najsłabiej. Pobierała również opłacane przez ojca lekcje tańca, śpiewu i gry na pianinie, które miały uczynić z niej lepszą żonę (gotować i sprzątać oczywiście nie potrafi). Ma bardzo silnie wyrobione poczucie estetyki i potrafi dobrze szyć, co wyraża swoimi własnoręcznymi i nieco ekscentrycznymi ubiorami. W tym kierunku chciałaby się rozwijać - jej marzeniem jest czarodziejski dom mody, stąd też praca - za plecami ojca zbiera pieniądze na materiały krawieckie, ponieważ sądzi, że ten nie zrozumiałby jej pasji.
Koncepcja gracza: Urodzona w dobrej, bogatej rodzinie, piękna panna. Mogła mieć życie jak z bajki, ale wszechświat miał inne plany - w pewną lipcową noc, podczas wyprawy Nina zostaje ugryziona przez wilkołaka, co na stałe odmienia jej życie. Wyrzucono ją z Koldovstoretzu, więc nauczano ją przez jakiś czas w domu. Napięcie w domu rodzinnym nasilało się jednak z dnia na dzień. W rodzinnych stronach Romanowów wyjątkowo popularne były polowania na wilki, a wilkołactwo traktowano jak największą skazę - posiadanie w domu zarażonego likantropią stawiało ich w wyjątkowo nieprzyjemnym świetle. Wielu mówiło, że bestię trzeba zabić i tak też postanowił zrobić pewnego dnia jej niewyżyty kuzyn, który zaplanował na pełnię prawdziwą noc oczyszczenia. Niestety (lub stety) dowiedział się o tym Niny brat i postanowił siostrę uratować. Przemieniła się, jak co miesiąc, w swoim małym, ogrodzonym murem azylu, by zostać napadniętą. Bełt wystrzelony z kuszy przeszył jej biodro, wprowadzając potwora w istny szał. Uderzała na oślep, raniąc wszystko co napotkała, również brata, który przybył do Zagrody po to, aby uratować jej życie. Rano zastano ją nieprzytomną, obok zwłok dwójki ludzi. Zrozpaczony ojciec ukrył ją z dala od jej własnych krewnych, wiedząc dobrze jak wyrok wydałaby na nią starszyzna. Katya to młoda nastolatka, chcąca bawić się i doświadczać. Nie potrafi absolutnie nic, utrzymuje ją tata i nosi w sercu mroczne sekrety, które prześladują ją w nocnych koszmarach. Ma wiele marzeń, ale zero konkretnych planów na przyszłość. Planuję rozwijać u niej ścieżkę kariery krawcowa i angażować się w wątki obyczajowe, sporadycznie wybierając się na eventy. Jeżeli dobry pan MG chce mi coś ofiarować, to na pewno nowych przyjaciół, ciekawe znajomości i więcej eventów z kategorii "imprezy i imprezki".
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Nina Romanowa / Katya Zamolodchikova Empty Re: Nina Romanowa / Katya Zamolodchikova

on Nie Cze 24, 2018 6:22 pm
Witaj na Magicznej Kołysance! Za ładną i rozbudowaną kartę łap ode mnie 10 dodatkowych fasolek!
Na podstawie karty przydzielam ci 5 atutów i 2 słabości.

Atuty:
- Poliglota - postać cechuje łatwość w nauce języków. Najczęściej zaczyna grę znając już jakieś, ale i w trakcie gry łatwiej się ich uczy.
- Wielkie serce - świadczy o wrażliwości i o sile przywiązywania się do innych. Postać nie potrafi być obojętna, gdy widzi że komuś dzieje się krzywda.
-  Francuski szyk - savoir vivre w małym palcu, a elegancja bije od postaci na kilometr. Potrafi się ubrać, panować nad tonem i wie jak skrytykować kogoś tak, by nie urazić czyjś uczuć.
- Natchniony - postać dostrzega więcej niż inni. Jest w niej pewna liryczność, potrafi spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy, dostrzec elementy, które nie są widoczne dla zwykłych śmiertelników.
- Wiem, czego chcę - postać potrafi stawiać sobie jasno sprecyzowane cele do których dąży, niezależnie od tego, co myślą inni. Dzięki temu łatwiej radzi sobie z wewnętrznymi konfliktami.

Słabości:
- Marzyciel - postaci często zdarza się odpłynąć myślami, czy to w trakcie lekcji czy w trakcie rozmowy. Może mieć to wpływ na naukę, jeśli w trakcie zajęć zamyśli się na niezwiązany z nimi temat.
- A to pech - niektórzy tak już mają, że ciągle przytrafiają się im rożne, niekoniecznie dobre rzeczy. Tu się potknie o własne nogi, tam wyleje na siebie sok dyniowy, a w trakcie eliksirów niechcący strąci do kociołka róg buchorożca… No i wybuchnie, no. Zdarza się. A w tym przypadku zdarza się często.Me and the devil
Walking side by side
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach