Share
Go down

Poszukuję...

on Pią Maj 27, 2016 10:07 pm
Poszukuję...

Tutaj przede wszystkim szukamy ludzi, z którymi w jakiś sposób jesteśmy związani:
- Rodzina. Matki, ojcowie, rodzeństwo, ciotki, wujkowie, kuzynki, kuzynowie i tym podobne.
- Swoje sympatie.
- Przyjaciele. Z tego samego domu lub z innego. Albo też starsi przyjaciele, którzy skończyli już edukację.
- Jakieś postacie, z którymi jesteśmy powiązani - tajemniczy chłopak, którego nie darzymy zbytnią sympatią; ludzie z którymi moglibyśmy pograć.

Najlepiej jest uzupełnić poniżej podany kod. Prosimy by go na bieżąco aktualizować i informować czy poszukiwania są nadal aktualne.

Kod:
[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko postaci, która poszukuje]
[b]Szukam:[/b] [tutaj wpisujemy osoby, które pragniemy znaleźć. Najlepiej jest dodać kilka informacji na ich temat i jakieś znaczenie dla naszej fabuły]
[b]Informacje dodatkowe:[/b]  [tu można wpisać kontakt, szczegóły odnośnie poszukiwań i wszystko, co będzie uznawane za ważne odnotowania]
[b]Aktualne:[/b] [wybieramy tak lub nie, w zależności od statusu naszych poszukiwań]

Ostatnia Aktualizacja: 12.04.18 r.

Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Sob Lis 17, 2018 8:40 pm, w całości zmieniany 3 razy

Re: Poszukuję...

on Pon Paź 29, 2018 6:50 pm

Ja: Kim Miracle
Szukam:
Kim po śmierci ojca wycofała się z życia swoich przyjaciół. Przestała z nimi rozmawiać, uciekała od nich, skryła się w swoim smutku, ba pewnie nawet przeszła coś takiego jak depresja. Nic jej się nie chciało, aż do czasu, gdy w wakacje przyjaciel jej ojca zabrał ją na mecz Os z Wimbourne przeciwko Strzałom z Appleby. Miała szansę spotkać ponownie członków drużyny Os, których była i nadal jest kibicką. Miała z nimi tez pewną przygodę, gdy była dwunastolatką.
“Kilka lat temu nie było ich stać na to, aby dostać się do drużyny, więc co zrobiła mała Miracle? Wyczarowała małe osy, które pożądliły fanów Os i stanęła przed nimi jak mały bóg, krzycząc, że nikt nie zabierze jej marzeń. Miała wtedy 12 lat. Uśmiech rozweselał jej twarz, a zawzięcie płonęło w niebieskich oczętach. Przytuliła ścigającego i powiedziała, że będzie jego żoną za kilka lat. Ojciec wtedy naprawdę musiała się postarać, aby nic jej nie zrobili. Mogła doprowadzić do wielkiej katastrofy. Pamiętała, że ręka jej wręcz umierała od pisania listów przeprosinowych do każdego pokąsanego człowieka. Na koniec jeszcze napisała listy do członków drużyny."
Osy miały nowego pałkarza, kilka lat starszego od niej. Oczywiście drużyna – ci którzy byli starymi członkami poznali ją od razu. Takich rzeczy się nie zapomina zważając, że jeden z ich członków nawet wylądował w szpitalu ze względu na uczulenie na osy. Poszła z nimi na świętowanie wygranej, napiła się z pałkarzem, pogadała z nim. To jej trochę pomogło. Potem spotkała go znowu i tak od spotkania do spotkania stali się przyjaciółmi.

Jeśli jesteś zainteresowany odsyłam do historii, którą stworzyłam, aby opisać jej kilka ostatnich miesięcy. Jeśli nie chcesz wszystkiego czytać to polecam ctrl+f i wpisać słowo “Osy”.
Kim przed śmiercią ojca była mega pozytywna, mega szalona, mega wesoła. Teraz trochę zeszło jej tego, ale wszystko można odzyskać, prawda?

Informacje dodatkowe:
> GG - 42427982
> PW
> Nie mam określonego charakteru dla tego pałkarza. Wcale nie musi być słodki jak Kimi. Może mieć mroczną duszę i chciał sobie ją odkupić poprzez pomoc niebieskookiej blondynki. Ba! On nawet zabrał ją, aby zrobiła sobie tatuaż. Także śmiało stwórzmy coś pięknego i chorego.

Proponowany wygląd: może być Samuel Larsen, Austin Butler lub znajdź tu magic man lub daj swój własny.
Aktualne: Tak, 02.11.2018

P.S. NIE MUSI BYĆ MIŁY,
MOŻE BYĆ WREDNY I ZŁOŚLIWY,
BYLE BY BYŁ.

P.S2 ZAJMĘ SIĘ TWOJĄ PAŁKĄ Cool

Ostatnio zmieniony przez Kim Miracle dnia Pią Lis 02, 2018 9:14 am, w całości zmieniany 1 raz

Kim Miracle

Miły nawet dla Snape'a,
czarny kotek ML,
najsłodsza postać,
która ma oczy wszędzie i
superodlotową walentynkę.
Album.

on Pią Lis 02, 2018 12:10 am

W życiu ma jeden cel — tropić jak pies wilka. Dotknąć palcami Twoich śladów zostawionych w miękkiej leśnej ściółce. Wyłapać zapach perfum, które dostałaś na urodziny. Tobie było dane je obchodzić, co za fart. Musiał wciąż szukać. Ze wzrokiem wyławiającym Cię z tłumu. Z umysłem pogrążonym w planach, w setkach obieranych scenariuszy na to, co zrobić, gdy wreszcie Cię spotka. Co powiedzieć. Jakich gestów użyć. Wcześniej nie musiał się zastanawiać; rozmawialiście jakbyście się znali od lat. Szept waszych sekretów zagłuszał szelest drzew. Na środku polany reagował uśmiechem na Twoje wybuchy radości i przewracał oczami, gdy chciałaś, aby raz jeszcze opowiedział historię o kocie znikającym w cieniu. Byliście sobie tak bliscy, że gdy zniknęłaś, całe życie ułożył pod to, aby Cię odnaleźć.
W rękach trzyma nóż.
W ustach setki obelg.
Jest krok za Tobą, uciekaj.

Cheyenne Collins to prosty chłopak; jego priorytety nigdy nie sięgały nieba. Starczał las, zapach zieleni, zimno strumienia obmywającego ręce. Tym sposobem poznał dziewczynę — ich spojrzenia spotkały się, gdy oboje wypadli na polanę skąpaną w blasku trupiego księżyca. Jest mi wszystko jedno jak wyglądała i ile miała lat, choć sam Chey był młody — prawdopodobnie dwunasto- lub trzynastoletni.
Mieszkała nie tak daleko — ich rezydencje dzieliło kilka kilometrów gęstego lasu, który okazał się idealną zasłoną przed oczami tyrana patronującego młodego Cheyenne'a. To, z jakich powodów Dziewczyna uciekała z domu pozostawiam drugiemu userowi. Może też czuła nacisk, zbyt wielki bagaż wymagań. Albo pragnęła zacisznego miejsca, aby przeczytać księgi, które wyrywano jej z rąk uważając je za zbyt trywialne?
Jedyne wymaganie jakie posiadam to krew na rękach.

Ojciec młodego Collinsa bez krępacji głosił swoje zdanie, że wszystko, co nie jest nim, musi znaleźć się w piachu. Szczególnie nienawidził psów. Kundle wybijał profesjonalnie — i być może w obawie przed tym, że Cheyenne mógł przesiąknąć chorą nienawiścią wobec każdego, kto nie jest czarodziejem, Dziewczyna nie wyjawiła mu swojej tajemnicy.

Widok ciała rozrastającego się w strzykach przestawianych kości; włosie obejmujące nagą skórę, oczy tracące rozumność... Chey zginąłby w konfrontacji z wilkołakiem, gdyby nie jego starsza siostra.

W wielkim skrócie: poszukuję kobiecej postaci, wilkołaka, który nieumyślnie (pod wpływem pełni księżyca; w szale, być może także w przerażeniu) spowodował śmierć starszej siostry Cheyenne'a i Rhe.

Niedługo później dziewczyna zniknęła. Od tego czasu minęło kilka ładnych lat, w czasie których Collins utorował sobie drogę do Ministerstwa Magii. Polowanie na wilkołaki to jego profesja, ale prawdę mówiąc, zależy mu tylko na jednym z nich.

Kobieta jak najbardziej może się go spodziewać i mieć świadomość, że jakiś czas temu złapał jej trop.

AKTUALNE

Szukam także informatora i/lub zleceniodawcy. Jego Podręcznej-Nawigacji-Która-Wszystko-Wie.
Chey jest ostatnią osobą, z którą powinno się zawierać jakiekolwiek układy, ale w tym przypadku relacja działa. Dostosuję się co do zapłaty (przynajmniej mam nadzieję, słabo układam te klocki), a moim jedynym wymaganiem jest obycie w fabule, w wydarzeniach rozgrywanych na ML lub po prostu duża wyobraźnia, żebyśmy się nie nudzili. A ponieważ Collins nie boi się ubrudzić, wykona każdą robotę w zamian za informacje o Dziewczynie-Wilkołaku (której szukam wyżej).

AKTUALNE

CO DO MNIE
— Odpisuję różnie. Czasami szybko. Czasami zwlekam. Wszystko zależy od tego, jaki zajeb mam akurat w robocie.
— Nie znam uniwersum HP, więc trzeba mnie głaskać po głowie i czasami poczekać, aż nie wycisnę z Rockers wszystkich możliwych wytłumaczeń. Nie jest łatwo krakać tak jak wy.
— Kontakt tylko przez PW.

Ostatnio zmieniony przez Cheyenne Collins dnia Czw Lis 22, 2018 11:50 am, w całości zmieniany 2 razy

You are the result of 4 bilion years of evolution. So act like it.

on Pią Lis 02, 2018 9:03 am
Siostry
Dziewczyna jest wspomniana w KP w przykładowym poście. Nie jest jakoś specjalnie rozbudowana w moich myślach. Ich relacja ma być trudna. Ona nienawidzi go za to, że on się oddala, a on udaje, że ją nienawidzi, aby się od niej oddalić. Ona stara się wymyślić sposób, aby Joe nie był już groźnym wilkołakiem. Joe chce ją odepchnąć, aby nie zrobić jej krzywdy, ale ją kocha. Można to pokierować tak jak nam się spodoba. Niczego ci nie narzucam. Daję lekki zarys i relację na start dla postaci. <3 Aktualne

Kumpla

Gdy go widziałem po raz ostatni,
Miał w oczach tamto spojrzenie.
Zapytałem "Czy potrzebujesz coś powiedzieć?"
On odparł "Nie".
Więc zadzwoniłem do niego i zapytałem znów,
I poczekałem przez chwilę,
A on zaczął mówić a potem zaczął płakać.

Wiesz, że pewne rzeczy najlepiej pozostawić niewypowiedziane,
I że pewnych rzeczy po prostu nigdy nie zrealizować,
I czasami wydaje się, że wciąż próbujesz i cokolwiek zrobisz,
Znajdziesz się w tarapatach, i nie możesz się z nich zwyczajnie wydostać.
On powiedział "Potrzebuję twej pomocy potrzebuję jej teraz,
Daj mi tą siłę aby wytrwać".

Choć nie wiedziałem co,
Wiedziałem, że coś było nie tak.
Lecz on wciąż miał swoją dumę,
Powiedziałby mi w odpowiednim czasie.
Cóż, to wewnętrzne uczucie
Zżerało mnie.
Traciłem przyjaciela i musiałem wiedzieć dlaczego.

Gdy usłyszałem głos w telefonie, wiedziałem, że to była zła wiadomość,
Wiec popędziłem aby być u jego boku.
I pożegnaliśmy się po raz ostatni,
Ja delikatnie przytuliłem go na pożegnanie.

Znali się od dziecka. Wiedzieli o sobie wszystko, ale w momencie, gdy Joe zmienił się w wilkołaka ich drogi się rozeszły. Może teraz wrócisz? Może w twoim życiu też zaszła jakaś wielka zmiana? Charakter do wyboru. Możesz być szalony jak wiatr lub spokojny jak leniwe chmury w słoneczny dzień. Twój wybór. Po prostu stwórzmy coś boskiego. Aktualne

"Nie wiem już gdzie jesteś, ale dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękło by ci serce."

Spotkali się, pogadali, zaprzyjaźnili.
Raz było dobrze, żyli jak w bajce. On przynosił kwiaty. Ona zrobiła kawę. Kochali się poza kadrem, czyli robili to, czego bajka nie pokaże, ale pewnego dnia ona pojawiała się z innym. Byli przecież w miłości bez zobowiązań. Budziła się szara rzeczywistość, że nic nie jest kolorowe. On wył z zazdrości. Uciekał, wściekał się, znikał. Ona tęskniła, ale nic nie mówiła. Wiedziała, że on przecież wróci. On nadal kocha. Mieli po 20, a może więcej lat. Byli młodzi i sprawiali, że niszczyli się na zawsze.
On powiedział pewnego dnia coś, co sprawiło, że ona zniknęła i już nigdy nie wróciła. On się w sobie zamknął i już nigdy nikomu nie zaufał, ale nadal ją kocha, nadal coś się w nim dzieje, gdy o niej pomyśli. Aktualne

1. Chodzi tu o relację, która ma wchodzić na psychikę. Bohaterowie mają sobie nie ufać, ale łączy ich takie uczucie, że zawsze do siebie wracają.
2. Nie mam też wymagań do wyglądu. Mi wszystko pasuje.
3. Chcę dobrego wątku, który się ładnie rozwinie.

Informacje dodatkowe:
☽ GG – 42427982
☽ Discord ML – Kim Miracle
☽ Joe jest wilkołakiem i charłakiem
☽ Pracuje w pubie w Hogsmeade

on Pią Lis 02, 2018 3:00 pm

Poszukuję siostry Ventusa. Postać już kiedyś istniała – profil, KP, ale można ją jakoś urozmaicić, ponieważ teraz jest na szóstym roku. Jest bliźniaczką Ventusa i bardzo się nie lubią. Relację można obgadać na pw. W KP zostało napisane mniej więcej podejście do świata. Wydaje mi się, że jest ono typowe dla Ślizgonów, więc łatwo będzie można ją prowadzić i do tego pod siebie przerobić.

Do tego dwóch innych członków rodziny, którzy zostali wspomnieni w KP Gai.
Max i Con. Jest to rodzeństwo Vena i można ich stworzyć od podstaw. Możecie zrobić brata lub siostrę, ale muszą oni być młodsi od Vena i Gai.

Jestem osobą elastyczną, łatwo się ze mną dogadać, więc można tu stworzyć coś pięknego.

Proponowany wygląd: Bailey Buntain, czyli ten, który jest aktualnie na wizerunku postaci lub jakiś inny podobny. Wedle uznania.

Aktualne, 02.11.2018

You have a right to live your life. Like no one else does, like no one else might

on Pią Lis 02, 2018 3:41 pm
Doznałam natchnienia więc pora to wykorzystać.
Szukam Puchońskiego Gangu

No więc MFD nie daje mi spokoju. Zresztą na podstawie tego serialu powstała moja koncepcja Sharon. Jako że chcę urozmaicić jej życie i sprawić, że VII rok będzie niezapomniany, szukam ludzi do stworzenia paczki by mogli spędzać razem czas, urządzać imprezy, ćwiczyć zaklęcia, pożyć życiem uczniów. Każdy to pewne osobne indywiduum, ale w gruncie rzeczy wcześniej czy później odkryliby że fajnie im spędzać czas ze sobą. Paczka mogła istnieć wcześniej, tylko Sharon dołączyłaby do nich jakoś w tym semestrze. Przypadek? Nietypowa znajomość? Pomoc? Wspólna ucieczka przed woźnym? Odkrycie, że Sharon jest w sumie całkiem okey? Czemu by nie? Ideę gangu można fajnie zmodyfikować, jestem elastyczna, myślę że też całkiem kreatywna, więc na pewno nie będziemy się nudzić. Żeby było łatwiej osobom niezdecydowanym, nakreślę pewne rangi, którymi można się luźno inspirować. Jeśli ktoś z innego domu byłby zainteresowany, myślę że ewentualnie możemy się dogadać, ale daję nacisk szczególnie na Puchonów, bo jednak sporo będziemy siedzieć w Pokoju Wspólnym.

W skład gangu wchodzi:

- zakompleksione dziwadło - zajęte przez Sharon
- buntowniczy przystojniak - zajęte przez Charlesa Clarka - lubisz łamać regulamin, jesteś zakochany w muzyce bieżącego okresu, choć nauczyciele kręcą nosem masz w uszach kolczyki, kto wie czy gdzieś indziej też ich nie masz. Chodzisz swoimi ścieżkami. Jesteś dobry w bijatykach i/lub w pojedynkach, pewnie przynajmniej raz uratowałeś tyłek zakompleksionemu dziwadłu
- roztrzepany wulkan energii - zajęte przez Sol - masz mnóstwo pomysłów, planów, urozmaicasz reszcie grupy dzień, często tryska z ciebie niesamowity optymizm. Potencjalnie masz dobrą rękę do zwierząt i/lub roślin. Jesteś tą, która idzie do kuchni i załatwia jedzenie na smutki, gdy reszta nie ma humoru, możliwe że najlepiej dogadujesz się z wojowniczym borsukiem
- wojowniczy borsuk - zarezerwowane - nie przegapisz żadnej okazji do walki, łatwo cię zresztą urazić, bo jesteś wrażliwym chłopakiem. Może posiadasz jakieś ukryte hobby? Najczęściej wszystkich rozbawiasz, w rękawach skrywasz sporo żartów. Przejawiasz raczej luźne podejście do życia, ale kiedy chcesz potrafisz być poważny. Wyjątkowo troszczysz się o nasz roztrzepany wulkan energii
- poprawny mądrala - wolne - masz sporą wiedzę i nie boisz się mówić na głos to, co myślisz. Typ idealisty, może nawet marzyciela. Często zabierasz głos w dyskusjach, a w pewnych sytuacjach czujesz się wyjątkowo niekomfortowo. Rodzice naciskają na ciebie w listach byś kogo poznał, ale ty kompletnie nie masz do tego głowy. Czujesz się zagubiony. O dziwo dobrze dogadujesz się z buntowniczym przystojniakiem. Może to dlatego, że trzymacie się razem od I roku?
- puchońska księżniczka - wolne - nie musisz być śmiała i odważna by zwracali na ciebie uwagę. Może i krążą po Hogwarcie pewne plotki na twój temat, ale my wiemy, że masz dobre serce. Czasem się nawet głośno buntujesz i wybuchasz. Wiesz sporo o tym, co dzieje się na świecie, pewnie nawet znasz się na obecnie modzie. Coraz lepiej dogadujesz się z zakompleksionym dziwadłem

AKTUALNE

A long way down
It can't change
I bet
In Technicolor Yawn

on Sob Lis 03, 2018 8:02 pm
RODZINA WEASLEY - klik - POSZUKIWANA OD ZARAZ

• Artur Weasley - mąż Molly i brat Sol. Jest głową rodu i jednocześnie najstarszym synem Septimusa i Cedrelli, którzy nie żyją. Ma on piątkę synów - czego można dowiedzieć się z opisu rodu. Sol miała 8 lat, gdy zmarli rodzice to głównie on i jego dwaj bracia wychowywali tę małą cwaniarę. Dziewczyna często go odwiedza, gdy tylko ma ku temu okazji (czyli jak nie ma jej w szkole). Lubi pomagać Molly przy opiece nad ich synami.

• Aries Weasley - drugi syn Septimusa i Cedrelli. Sol aktualnie mieszka z nim w małym domku niedaleko Artura. Chłopak często jej dokuczał, gdy byli młodsi, ale ogólnie to ją kocha. Czasami ma też dosyć jej nadmiernej energii, ale ogólnie dobrze się dogadują. Bardzo ubolewa nad faktem, że Sol się jeszcze uczy, ponieważ dziewczyna naprawdę dobrze gotuje i tęskni za jej obiadkami. Wpycha się przez to natomiast na obiady do Molly.

• Gawain Weasley - trzeci syn Setpimusa i Cedrelli. Tutaj relacje do ustalenia, ponieważ nie mam jeszcze pomysłu, ale ogólnie Sol na pewno go kocha całym sercem.

• Molly Weasley (z domu Prewett) - jedna z najpiękniejszych dziewczyn w Hogwarcie, żona Artura, która wychowuje piątkę niesfornych rudzielców. Ma bardzo dobre stosunki z Sol, wręcz traktuje ją jak własną siostrę, a może nawet córkę. Wiele nauczyła Sol jeśli chodzi o tajniki gotowania.

Informacje dodatkowe:
> Sol trafiła do Hufflepuffu, co naprawdę mocno zdziwiło rodzinę zważając, że Weasleyowie zwykle lądowali w Gryffindorze.
> Z opisu rody wynika, że w tym rodzie rzadko rodzą się dziewczyny, co jest kolejną ciekawostką na jej temat.

Proponowane wyglądy:
> Rudzi faceci - Luke Newberry, Kevin Mckidd, Domhnall Gleeson, Cameron Monaghan, Harm Verwegen

> Dla Molly proponuję - Madelaine Petsch. Pasuje idealnie: płomiennorude włosy, brązowe oczy, ładna. Co wynika z opisu przynajmniej z wikipedii, bo nie pamiętam, co było w książce ;)

AKTUALNE, 03.11.2018

on Wto Lis 06, 2018 7:50 pm

Ja: Alexandra Abbott
Szukam: Szukam dla Alexandry uczennicy. Marzą mi się nawet dwie, ale nie powinnam być tak chciwa i naiwna w swoich poszukiwaniach. Wątek niezdrowej rywalizacji byłby ciekawy, ale bardzo mnie ucieszy nawet jedna, piękna, niewinna dusza.
Alexandra będzie kochającą ciotką, bardzo przywiązaną do swojej podopiecznej. Myślę, że to fajna okazja dla twojej postaci do zapoznania się z legilimencją albo w ogóle śmierciożercami. Mogą nawiązać znajomość na elitarnym przyjęciu w ostatnie wakacje, ogólnie bardzo, bardzo zależy mi na rozegraniu tego, obecnie w czasach szkolnych ich kontakt będzie głównie listowny.
Informacje dodatkowe:  Nie mam wymagań co do wieku lub domu, krew tylko musi być czysta. Lepszy czystokrwisty Gryfon niż szlamowaty Ślizgon. Bardziej zależy mi na zaangażowaniu w samą relację, bo dla Alexandry będzie ona wyjątkowo istotna. Przez zaangażowanie wcale nie rozumiem odwzajemnienia jej głębokich uczuć, będzie równie ciekawie, jeśli w którymś momencie Alexandra zostanie odrzucona.
Aktualne:  TOTALNIE, SKANDALICZNIE AKTUALNE.

on Nie Lis 18, 2018 4:58 pm
Ψ GEREON ROCKERS:

Gereon bardziej wdał się w ojca, a właściwie w dziadka. Typ marzyciela, mądrala, zakochany w dziedzinie nauki typu Historia Magii/Numerologia/Starożytne Runy. Typ ciekawski, cichy, wrażliwy. Poszedł bardziej w kierunku nauki, ale może działać w Ministerstwie. Na pewno nie zajmuje się niczym pospolitym, matka by nie pozwoliła. Może podróżuje?
Do ustalenia.
Data urodzenia: 29.07.1958 r. (możliwa zmiana).
Proponowane wyglądy: Ryan Hassaine, Darwin Gray, Ilja Van Vuuren (najbardziej mi ostatni pasuje na Gereona).

Nieaktualne.

Ψ KALIPSO ENOSIS-ROCKERS:

Ta postać jest NPCem, co oznacza że nie posiada KP ani własnego działu, który trzeba nadzorować, co może być sporym ułatwieniem. Nie trzeba logować się codziennie, być nie wiadomo jak aktywnym, to jest typowa taka postać drugoplanowa. Za zaopiekowanie się nią gwarantuję fajne, przynajmniej taką mam nadzieję, sesje, podrzucanie pomysłów, polityczne możliwości i możliwość namieszania w fabule. Oprócz tego oczywiście fasolki i tak dalej. Jestem też w stanie poprowadzić Ci wątki jakie chcesz innym NPCem lub kontem Cienia. Wujek, dziadek, ojciec, narzeczony, oprawca... na pewno się dogadamy. Kalipso to dama, przynajmniej przy ludziach, królowa bankietów i balów, silna osobowość, manipulantka, intrygantka, dbająca o interesy rodu Rockers na swój sposób. Jest dobra w czarnej magii, zresztą o czym wie niewielu czarodziejów, rodzina Enosis jest z tego znana w Grecji. Oprócz tego zna się na swojej pracy, prawo magiczne ma w małym paluszku. Ma trójkę dzieci, jej zdecydowanym faworytem jest Massimo, a córkę traktuje jak zgniłą część drzewa. Matki powinny kochać swoje dzieci, prawda? I w przypadku Massimo, a nawet i trochę Gereona tę miłość widać, w przypadku relacji Kalipso-Caroline jest kompletnie na odwrót. Oczywiście jestem otwarta na propozycje, myślę że można to fajnie zmodyfikować.

Aktualne.

Ψ INNYCH:

Wszelkich małych lub większych powiązań. Jesteś muzykiem z kapeli rockowej? Aroganckim handlarzem z czarnego rynku, co sam ćpa? Masz słabość do wrednych suk? A może z ciebie taki typ księżniczki na którą niechcący wylałam wino wymieszane z jakimś podejrzanym eliksirem żrącym na ostatnim bankiecie? Napsujmy sobie krwi albo stwórzmy absurdalne sytuacje. Chyba jestem w tym dobra. Pomogę Ci z pomysłem na postać jeśli chcesz.

Aktualne.

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Nie Gru 02, 2018 3:04 pm, w całości zmieniany 1 raz

Rain down
from a great height

on Sro Lis 28, 2018 6:24 pm
SZUKAM PRZYJACIELA

Relacja w stylu Dr.House i James Wilson. Może być mugol, może być czystokrwisty. Trudni przyjaciele? Rywale w sprawach naukowych (Charles oprócz nauczania, zajmuje się badaniami związanymi z czarną i białą magią)? Może byłeś zakochany w nieżywej już narzeczonej Delilah? Nieważne czy jesteś z Zakonu czy z popleczników Czarnego Pana. Gdy się spotykamy, staramy się to zostawić.
Aktualne.

SZUKAM CORNELII SELWYN I/LUB CAITLYN SELWYN

Kogoś kto przejmie NPCa Cornelii Selwyn, szkolnej pielęgniarki i/lub jej córeczki Cailtyn Selwyn. Cailtyn, o czym nie wie ani ona ani Charles, jest córką Hucksberry'ego. On zaś nie rozpoznaje Cornelii, która przyjaźniła się z Delilah i przeżyła jej śmierć równie mocno co on. Cóż, różnie w życiu bywa. Jeśli znajdzie się tylko córeczka, zawsze możemy coś pokombinować.
Aktualne.

on Nie Gru 02, 2018 1:15 pm
Ja: Rene Dubois
Szukam: Dowolnej postaci do długiej, skomplikowanej relacji. Najlepiej takiej na milion sesji, która pozwoliłaby obu postaciom poznać się lepiej, rozwinąć wewnętrznie i może poruszyć tematy, których np. Rene sam z siebie nigdy nie zechce poruszać. Może wyjść z tego jakiś związek, może to być ktoś dorosły chętny do zaopiekowania się zdolnym acz zagubionym uczniem, albo (nie)zwykła przyjaźń.
Informacje dodatkowe: Nie wymagam szybkich odpisów, ale bardziej chęci zaangażowania na dłużej. A co nam z tego wyjdzie to już czas pokaże.
Aktualne: Najbardziej aktualne!

How can I repay you, brother mine?
How can I expect you to forgive?
Clinging to the past, I shed our blood,
And shattered your chance to live

Sponsored content

Powrót do góry