Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!
CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Poszukuję...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next

PisanieTemat: Poszukuję...   Pią Maj 27, 2016 10:07 pm

Poszukuję...

Tutaj przede wszystkim szukamy ludzi, z którymi w jakiś sposób jesteśmy związani:
- Rodzina. Matki, ojcowie, rodzeństwo, ciotki, wujkowie, kuzynki, kuzynowie i tym podobne.
- Swoje sympatie.
- Przyjaciele. Z tego samego domu lub z innego. Albo też starsi przyjaciele, którzy skończyli już edukację.
- Jakieś postacie, z którymi jesteśmy powiązani - tajemniczy chłopak, którego nie darzymy zbytnią sympatią; ludzie z którymi moglibyśmy pograć.

Najlepiej jest uzupełnić poniżej podany kod. Prosimy by go na bieżąco aktualizować i informować czy poszukiwania są nadal aktualne.

Kod:
[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko postaci, która poszukuje]
[b]Szukam:[/b] [tutaj wpisujemy osoby, które pragniemy znaleźć. Najlepiej jest dodać kilka informacji na ich temat i jakieś znaczenie dla naszej fabuły]
[b]Informacje dodatkowe:[/b]  [tu można wpisać kontakt, szczegóły odnośnie poszukiwań i wszystko, co będzie uznawane za ważne odnotowania]
[b]Aktualne:[/b] [wybieramy tak lub nie, w zależności od statusu naszych poszukiwań]

Ostatnia Aktualizacja: 12.04.18 r.

Ostatnio zmieniony przez Magic Lullaby dnia Czw Kwi 12, 2018 11:10 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Przestępczość

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Sie 03, 2016 7:53 pm

Ja: Rudolf Louvel Lestrange
Szukam:

Remigiusa Lestrange, głowy rodziny Lestrange. (Byłego) Śmierciożercy, który jest ojcem Rabastana i Rudolfa, mężem Severine oraz bratem ś.p. Astorii Avery.
Informacje dodatkowe:  Zapraszam do kontaktu ze mną (Rudolfem/Alistairem/Jonathanem) na PW, lub na FB (po który zalecam zgłosić się również na PW). Obiecuję dużo miłości, ze względu na relację Rudolfa z tatusiem i resztą rodziny. I fajnych, interesujących fabularnie pomysłów.
Aktualne: tak

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Sie 03, 2016 8:25 pm

Ja: Alistaire Mulciber
Szukam:

Ealair Mulciber - umiłowany ojciec Alistaire'a Mulcibera; Śmierciożerca pierwszego pokolenia, sadysta.
[więcej informacji w KP Alistaire'a]
Informacje dodatkowe: Jako autorka wymagam "pojebania" osoby prowadzącej. Alistaire i ojciec żywią do siebie nie do końca platoniczne uczucia, tkwiąc w kazirodczym, być może trochę sadomasochistycznym związku. Proszę o odwagę, niebanalność i gotowość do robienia fajnych rzeczy. W zamian ofiaruję miłość, ciekawe wątki, odwzajemnione pojebanie i fajne (mam nadzieję) konwersacje. Ale nie bójcie się - wszystko jest do dogadania i jeżeli nie czujecie się komfortowo z którymś z moich pomysłów, a wciąż chcielibyście stworzyć tę postać, jestem otwarta na propozycję.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Nie Wrz 25, 2016 11:43 pm

Ja: Marlene McKinnon

Szukam: Starszego brata. Jego imię jest mi całkowicie obojętne chociaż gdyby ktoś nie mógł się zdecydować to w karcie napisałam, że ma na imię Matt. Nasi rodzice byli mugolami, a Matt nie był z tego powodu zadowolony. Zależy mi na tym żeby BRAT był od Marlene  starszy, najcudowniej byłoby gdyby urodził się w roku 1953, ale lata pomiędzy 1953 a 1956 też wchodzą w grę.
Jego historia jest prawie cała do wykreowania, jedyne na czym mi zależy to:
- szczególna więź, która łączyła ich do roku 1975
- fakt, że Matt jakoś tak potajemnie popierał i fascynował się Czarnym Panem
- fakt, że jego fascynacja z czasem zaczęła się pogłębiać
- fakt, że w końcu zamordował swoich rodziców (na zlecenie Czarnego Pana, z chęci udowodnienia śmierciożercom, że nadaje się do ich grona, po prostu z czystej nienawiści. Tutaj sami możecie zdecydować).

Informacje dodatkowe: A kontaktować się ze mną możecie przez pw, o. Baaaardzo zależy mi na tej postaci dlatego zachęcam do jej stworzenia, nie gryzę i podobno jestem całkiem miłą osobą :)

Aktualne:  tak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sob Lis 05, 2016 2:54 am

Wstawiam też tutaj, bo może ludzie nie tylko po Edenach i grupach na fejsie chodzą Bitch, I'm  might..

Ja: Caroline Rockers (co konto to inne poszukiwania, tak będzie).
Szukam: Rabastana Lestrange'a, jak na razie. To dość istotna postać dla mojej, jednak dobrze by był, zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmie się Rudolfa i całą rodzinę Lestrange'ów, no. Mama jest, tatusia szuka brat, teraz tylko rudego brak.
Informacje dodatkowe: Ze mną można kontaktować się wszędzie, nie będę się zbytnio rozpisywać, zwyczajnie ujmę to w podpunktach. Co można zyskać grając Rabastanem:
1. Wybornie skrajne sesje z mą osobą i pewność, że z forum nie ucieknę, nie zostawię na lodzie.
2. Członkostwo w jakichś fajnych klubach, może nawet w samym klubie Ślimaka, no i oczywiście przynależność do wspaniałego domu Salazara Slytherina. Jeszcze rok w szkółce mu został, oczywiście nie musi wracać, jest dużo możliwości, ale ma pewność, że będzie miał fajnych kolegów. Mimo, że rudy.
3. Pokrewieństwo z rodem Avery, do tego świetny (nienawidzę i tak) brat,  ubóstwiająca go mama, tata Śmierciożerca i różne ciekawe pierdoły związane z czystokrwistą arystokracją.
4.  Dobry do rozwinięcia charakter, niezwykłe możliwości sprawdzenia się, knucia, zmienienia swojego przeznaczenia, strach, nienawiść i wszystko, co tylko można sobie wymarzyć.
5. Rabastan nie jest gówniarzem, ma rude długie włosy i niektóre kobiety to kręci. Tak serio. Taka uroda księcia, pewnie nawet wyglądałby męsko jakby zapuścił zarost, ale na razie to tylko wstążka we włosy i natchnienie pod lipą. A nie, w Hogwarcie chyba nie ma takiego drzewka. Może być STARY DĄB. Tylko pliz bez przesady,  bo jak mi przyniesiesz taką niesławę za te "romanse" i nawet magii nie będziesz używał to cię za te kudły powieszę. Na gałązkach dębu na koniec roku.
6. Możesz mi publicznie dawać całuski w policzki, dłonie, nawet przelotnie w usta, brać pod ramię, mówić o randkach z przyzwoitką. To, że będę chciała cię potem zabić Avadą to inna kwestia.
7. No mega zachęcam, no. Serio znajdą się osoby do sesji, a jak nie to się je ściągnie.

Aktualne: TAK!

Ps. Choć na to nie wygląda, są foty na których wygląda dobrze. Jak coś to możesz sobie zmienić na jakiegoś długowłosego w czarno-białych kolorach (bo rudego raczej nie znajdziesz).

I don't believe in anything, I'm just here for the violence

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Nie Lis 19, 2017 9:14 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nauka

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pią Lut 10, 2017 4:30 pm

Ja: Charles Myrnin Hucksberry (obecne dane się nie liczą).
Szukam: Przyjaciela. Ale takiego no naprawdę dobrego - najlepiej by wyszło na fabule, nie od razu zakładać, że są najlepszymi kumplami na świecie. A nie. Nie mam jakichś większych wymagań, ze względu na to, że Charles jest... specyficzny, jego ostatnim przyjacielem był mugolski lekarz, który zginął podczas któregoś ataku Śmierciożerców. Więc zwyczajnie byłoby przyjemnie mieć ponownie kogoś do... piwa? Rozmów? Do dywagacji też (w głowie mam wizję relacji w stylu House'a i Wilsona).
Informacje dodatkowe: Zachęcam ładnie, możliwości sporo, zawód też obojętnie jaki, wszystko przyjmę i ogólnie można fajnie pomieszać, a jak.
Aktualne: Tak.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Szpital św. Munga

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Cze 21, 2017 4:44 pm

Ja: Marjorie Alyssa Meadowes
Szukam: członków rodziny od strony ojca. To jest - wszelkich kuzynek, kuzynów, ciotek i pociotków. Do wyboru, do koloru.
Informacje dodatkowe: w grę wchodzą osoby półkrwi lub mugolaki, jako że ojciec Alyssy sam jest mugolakiem. Nazwisko, wiek, historia danej postaci i cała reszta są mi w sumie raczej obojętne, choć chętnie pomogę ze wszystkim. Relacje z Aly też są do ustalenia. Miło byłoby mieć kogoś w rodzinie, która obecnie do największych nie należy.
W razie potrzeby - kontakt przez pw. Potem możemy przejść na fb czy GG.
Aktualne: yup
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Sie 02, 2017 2:06 pm

OFERTA SPECJALNA

Poszukuję kogoś, kto przejmie matkę Rockers na kilka wątków (ze mną, o to głównie się rozchodzi, bo w innych miejscach jestem w stanie sama coś nią skrobnąć). Zależy mi na tym niesamowicie, jestem w stanie ją omówić, podać więcej szczegółów na discordzie/GG/PW, a także pomóc się wczuć. Oczywiście nic za darmo, jestem gotowa przejąć dowolnego NPC-a, albo wcielić się w rolę Cienia w zamian za tę przysługę. W kogo tylko ktoś zechce. W matkę, ojca, zazdrosnego brata, przyszłego męża, wredną panią z końca ulicy, dementora, kogoś innego z listy NPC-ów, no po prostu cały wachlarz. A może komuś się spodoba Kalipso i przejmie ją na stałe, kto wie? W każdym razie tak jak mówię, ktoś może zyskać, więc piszę.
Aktualne.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Hufflepuff

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Wrz 06, 2017 4:11 pm

Ja: Sharon Gallagher.
Szukam:
- Kogoś, kto będzie się znęcał nad moją postacią, przede wszystkim psychicznie, doprowadzał do załamania. Więcej szczegółów na PW, zawsze można się dogadać. Najlepiej by znała tę osobę ze szkoły.
- Kogoś, kto ją zrozumie i będzie dla niej przyjacielem i będzie cierpliwy wobec niej, najlepiej do rozegrania na fabule.
Informacje dodatkowe: nie mam jakichś specjalnych wymagań, po prostu fajnie byłoby rozkręcić tę postać, inne pomysły również chętnie przyjmę na PW.
Aktualne: Tylko pierwsze i ogólnie wszystkie inne relacje, które komuś wpadną do głowy!

Ostatnio zmieniony przez Sharon Gallagher dnia Czw Wrz 21, 2017 12:42 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Szpital św. Munga

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pią Paź 06, 2017 11:32 pm

Ja: Marjorie Meadowes
Szukam: niedużej grupki - powiedzmy, że trzech osób - współpracowników Alki.
Informacje dodatkowe:  Tak naprawdę większość rzeczy pozostawiam ewentualnym zainteresowanym. Nie mam żadnych większych wymagań, co do wieku/płci/czystości krwi/pochodzenia/wyglądu/charakteru/znacznej części historii postaci. Same relacje też zapewne wynikną na fabule - choć możemy coś wstępnie ustalić lub rozegrać retrospekcję w celu rozeznania - zatem można powiedzieć, że to taki luz blues. Zależy mi wyłącznie na tym, by wspomniane osoby pracowały w Mungu dłużej niż kilka tygodni - od miesiąca w górę - i były przypisane typowo do laboratorium do spraw genetycznych modyfikacji magicznych. Oczywiście, po wejściu fabularnego programu stażowego, nie będę mieć nic przeciwko komuś, kto dopiero skończył szkołę. Chwilowo jednak stawiam na nieco starsze osoby.
Warto tu nakreślić sytuację, wspominając o tym, czym tak właściwie jest powyższe miejsce. O ile bowiem Mung jest dosyć powszechnie znany, mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia tych jego części, które nie zajmują się stricte leczeniem pacjentów, a bardziej rozwiniętymi badaniami. Na ten moment poszczególne odłamy laboratoryjne dopiero zaczynają się rozwijać, jednak wspomniana wyżej jednostka istnieje od stycznia 1976 roku.
Po więcej szczegółowych informacji zapraszam na pw. Nie gryzę.
Aktualne: 3/3 wolne Jezu jak się cieszę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pią Paź 13, 2017 4:36 pm

Ja: C. Rockers.
Szukam: kogoś, kto korzystając z konta MG/NPC-a Septimy Nott poprowadzi mi przesłuchanie w Ministerstwie Magii i jeszcze stworzy jako takie tło, jacyś przysięgli, świadkowie, etc.
Informacje dodatkowe: Przesłuchania i przeszukania w Hogwarcie w sprawie masakry na błoniach, zostały już dawno zamknięte, ale przeszło to do Ministerstwa. Zostało wytypowanych kilka osób, wszelkie szczegóły podałabym na PW. Zależy mi by ta sprawa została rozwiązana w te fabularne wakacje, a że chcę mieć to za sobą, fajnie by było kogoś znaleźć, bo nie chcę sama sobie tego prowadzić.
Aktualne: Tak.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Ravenclaw

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sob Lis 18, 2017 3:25 pm

Ja: Jules
Szukam:
Przyjaciół - to grono może być dosyć szerokie - Jules jest chłopcem bardzo towarzyskim

Bliskich przyjaciół od serca - tutaj myślę dwie osoby - jeden męski przyjaciel, jedna dziewczyna  

Dziewczyny - bo razem lepiej, odpowiednia dama byłaby dla krukona wspaniała.
Opiekunów różnych- Jules trafił do sierocińca i jest w trudnej sytuacji i jeszcze się nie oswoił z tym ze nie wróci już do rodzinnego domu.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nauka

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Czw Gru 28, 2017 3:44 am

Ja: Feluś Torchwood

1) Szukam: Śmierciożercy/ców, który podejmie próbę zapoznania się z Felem bliżej i wrobienia go w kolaborację.
Informacje dodatkowe:  
- ojciec Fela, stary rumuński czarodziej, ma jakieś kontakty ze Śmierciożercami i ogólnie popiera ich politykę
- Fel jest moralnie ambiwalentny, a mógłby być wartościowym nabytkiem dla Voldzia jako jasnowidz/wróżbita + pracujący obecnie w Hogzie, blisko Dumbla i reszty ferajny

2) Szukam: Osób, którym zdarzyło się z Felem romansować w przeszłości.
Informacje dodatkowe:  
- Fel to drań i bajerant - jeśli coś z tego będzie mieć, poderwie wszystko, co się rusza, więc wiek i płeć nie gra roli
- zdarzało mu się pomieszkiwać u swoich "ukochanych", bo nie ma własnego domu i prawdopodobnie też część pechowców okradł w jakimś niewielkim stopniu
- znika jak kamfora w momencie, kiedy robi się "zbyt poważnie"
- tak, możesz dać mu w mordę na wejściu

he's into superstitions
black cats and voodoo dolls
I feel a premonition
that boy's gonna make me fall

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Ravenclaw

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pią Sty 12, 2018 11:54 pm

Ja: niżej podpisany Liam Kicket

Szukam:

1) przyjaciela korespondencyjnego
2) byłej dziewczyny
3) kuzyna
4) przyjaciela
5) osoby, która x czasu temu próbowała zaprzyjaźnić Liama z miotłą do quidditcha i miotły z Liamem - bezskutecznie
6) mola bibliotecznego
7) arcy przeciwnika, który niegdyś był jego najlepszym przyjacielem

Informacje dodatkowe:  

1) Przyjaciel korespondencyjny
Osoba, której nie zna w rzeczywistości. Prawdopodobnie nie zna także jej imienia. Posługująca się pseudonimem. Przeprowadza z nią od powiedzmy roku listowne rozmowy. Na nasze to taki żywy, anonimowy pamiętnik. W listach i adresat i nadawca są sobie bezapelacyjnie szczerzy, jednak nie podają swoich imion, wieku, żadnych szczegółów. Być może w przyszłości postanowią się spotkać, ale to przyszłość. Dosyć daleka. Mogą pisać ze sobą, a nieświadomie znać się w rzeczywistości (psikus losu) i nie wiedzieć kim są. Wiek, płeć, pochodzenie, charakter, status krwi - zero wymagań. Byleby nie była to osoba mieszająca z błotem wszystko, co ma krew nieczystą.

2) Była dziewczyna
Jedyne wymaganie: nie może być starsza od Liama. Jest on na tym punkcie uczulony. Byli ze sobą rok, może pół roku, kilka miesięcy - samowolka. Powód rozstania? Niedawno postanowili ze sobą zerwać. Liam, bo nie mógł wytrzymać powiedzmy z huśtawkami nastroju lubej, a luba z powodu sztywności Liama - rzadko chodzi na dyskoteki, ciężko go wyciągnąć na bal czy uroczystość. Wszystek do dogadania.

3) Kuzyn - wiek, imię, status krwi - obojętne. Jedyne wymaganie: czarny bądź mulat. Biały niestety odpada. Relacje między nimi bardzo pozytywne. Utrzymują kontakt na odległość, chyba, że kuzyn postanowi przyjechać do Wielkiej Brytanii.

4) Posada: przyjaciel
Istota, która uznała zacną osobę Liama za całkiem wspaniałe udekorowanie fantastycznego świata. Niewinny człenio, który ma głowę na karku. Tutaj też nie mam wymagań, naprawdę. Zależałoby mi tylko, by posty nie były mdłe i nijakie, ale choćby pełne życia. Zanim ktoś chciałby starać się o tę posadę (dosyć dla mnie istotną), chciałabym przeprowadzić próbną retrospekcję.

5) Osiwieję przez Ciebie, Kicket!
Ta osóbka napsuła sobie krwi przez Liama i Zmiatacza. Te próby zaprzyjaźnienia tych dwóch osobowości mogą trwać do dzisiaj, wszak nikt nie wie o tym, jak Liam pragnie umieć latać na miotle i łapać kafle. Póki co idzie mu tragicznie. Kafle łapie, tłuczki omija, ale miotły żywią do niego ogromną urazę. Liam to ten typ nielubiany przez magiczny przedmiot zwany latającą miotłą. Mam tu na myśli wiele śmiesznych, zabawnych i wesołych sesji fabularnych. Wymagań brak poza poczuciem humoru i kunsztem strojenia sobie żartów z siebie, z Liama, z miotły, z kłopotów.

6) Mole biblioteczne łączmy się! Załóżmy obóz koczowniczy plemienia bibliotecznego. Cóż tu więcej pisać. Mol to mol, nazwa zobowiązuje. Może być ich dużo i mam tu chrapkę na wiele żarliwych dyskusji na niezwykłe tematy typu: czy ogony psidwaka w stanie radości kiwają się do siebie prostopadle, naprzemiennie, równocześnie czy sposobem krzyżnym - i dlaczego?!

7) Arcy przeciwnik, mój najlepszy przyjaciel
Tu mam wymagania ogrOOOmne. Bardzo ogromne, duże i w ogóle trudne do ogarnięcia słowem. Arcywróg, który niegdyś był przyjacielem. Ta dwójka zna się od małego. Jak dwa łyse konie. Mają za sobą piętnaście lat fantastycznych wspomnień, wspólnych wakacji, ferii, koncertów, bali, uroczystości, zawodów, wycieczek, szalonych pomysłów. Potrafią porozumiewać się bez słów, potrafią czytać wzajemnie ze swojej mowy ciała. Działa to obustronnie. Dwie osoby zachowujące się jak oddzielone od siebie połówki duszy. Porozumienie na poziomie fenomenalnym. Więź mocna, solidna, żelazna. A mimo wszystko jakiś rok temu wszystko się między nimi popsuło. Ktoś z rodziny Arcywroga Przyjaciela jest Śmierciożercą. Zaś ktoś z rodziny Liama bardzo, bardzo pomagał temu Śmierciożercy. Oczywiście potajemnie. Jednak w dwóch rodzinach doszło do przecieku. Zaczęły się kłótnie, podejrzenia, groźby wezwaniem grupy aurorów ale z powodu zniknięcia podejrzanych i braku dowodów, spór nie został rozstrzygnięty. Między naszą nastoletnią dwójką również doszło do kłótni. Załóżmy, że Liam oskarżył w gniewie rodzinę przyjaciela o konszachty z Sami-Wiecie-Kim, co przyjaciela zabolało, więc ten w odwecie nazwał jego matkę panią lekkich obyczajów itp. Ogólnie kłótnia okrutna. Powiedzieli sobie bardzo dużo przykrych rzeczy z powodu niesnasek ze świata dorosłych. Oboje padli ich ofiarą i stracili między sobą nić zaufania i sympatii. Nawarstwiło się tego tak dużo, że nie potrafią tego już naprawić. Od tamtej pory nie rozmawiają ze sobą, a jeśli już to ich słowa toczą jadem. Nie znaczy to, że rzucają w siebie łajnem i wyzywają się co przerwa. Nie. Te zimne spojrzenia, to napięcie i atmosfera, gdy znajdą się w swoim towarzystwie. Tak, czasami różdżkoczyny i rękoczyny. Do krwi, a co tam. To emocje, to hormony. Ale mimo wszystko obaj za sobą tęsknią, tylko nigdy się do tego nie przyznają. Mam tu na myśli ostrą relację, pełną ostrzejszych zachowań, ale pokrytych w postach od środka mimo wszystko żalem i tęsknotą za drugą osobą. Te piętnaście lat było naprawdę piękne. Nie mam pojęcia czy ktokolwiek cokolwiek z tego rozumie. Jak mówiłam, ciężko opisać słowem. Widzę tu osobę płci męskiej. Gdyby ktoś chciał się podjąć tej posady... dla kontrastu chciałabym stworzyć retrospekcję niezwykle pozytywną. Bardzo bliską, wesołą, piękną, gdzie jak wół będzie pokazana więź między nimi. By móc wiedzieć za czym obaj tęsknią, gdy dojdzie do najświeższego spotkania. I w gwoli ścisłości, w przyszłości się pogodzą. Muszą, bo są najlepszymi przyjaciółmi mimo, że teraz nie mogą na siebie patrzeć.

Aktualne: Tak. Będę skreślać, gdyby co.[/b]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

Nauka

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pon Sty 15, 2018 3:43 pm

Pomona Magnolia Sprout, poszukuje...

AKTYWNYCH PUCHONÓW

Prefekt & Prefekt Naczelny
Ścigający x2
Pałkarz x2
Kapitan Drużyny Quidditcha

Mogą to być zarówno osoby, które grają już na forum, jak i nowe duszyczki. Swoje kandydatury na stanowisko prefekta lub członka drużyny możecie zgłosić w podanych tematach, lub zapłacić za pozycję fasolkami. Te z resztą będziecie otrzymywać, jeśli tylko zdołacie podołać obowiązkom...
To kto chce na legalu szwendać się w nocy po zamku i tłuc Ślizgonów pałami po łbach? Jeszcze Wam za to zapłacą... Very Happy

Chętnie przygarnę też...
Ucznia bądź uczennicę zainteresowaną Zielarstwem w stopniu wykraczającym poza materiał przerabiany na lekcjach. Oferuję popołudniowe herbatniki nad powyginanymi korzeniami i obcowanie z nie zawsze przyjaźnie nastawionymi roślinami. To, czy chcesz poszerzyć swoją wiedzę z uwagi na plany zawodowe, czy planujesz kogoś otruć zostawiam już do Twojej decyzji.
Grupy uczniów, która zechce trochę namieszać, może nie do końca zgodnie z regulaminem, ale za to w słusznej sprawie... Mały psikus, a może coś bardziej hardkorowego? Zależnie od sytuacji na fabule, szczegóły będą do dogadania, ale jeśli uwierzę w Wasze intencje, to będę skłonna Was chronić.
Ucznia lub uczennicy w trudnej sytuacji rodzinnej, materialnej, egzystencjonalnej, bądź jakiejkolwiek innej, która sprawi, że będzie poszukiwał oparcia u kogoś bardziej doświadczonego. Nie mogę mieć własnych dzieci - taki psikus losu - a bardzo rodzinna że mnie istota... Chętnie więc przeleję na Ciebie trochę swojego instynktu... albo kilka galeonów na Twoje konto.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   

Powrót do góry Go down

Poszukuję...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Poszukuję służącego
» ~Poszukuję!~