Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Poszukuję...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Magic Lullaby

PisanieTemat: Poszukuję...   Pią Maj 27, 2016 10:07 pm

Tutaj przede wszystkim szukamy ludzi, z którymi w jakiś sposób jesteśmy związani:
- Rodzina. Matki, ojcowie, rodzeństwo, ciotki, wujkowie, kuzynki, kuzynowie i tym podobne.
- Swoje sympatie.
- Przyjaciele. Z tego samego domu lub z innego. Albo też starsi przyjaciele, którzy skończyli już edukację.
- Jakieś postacie, z którymi jesteśmy powiązani - tajemniczy chłopak, którego nie darzymy zbytnią sympatią; ludzie z którymi moglibyśmy pograć.

Najlepiej jest uzupełnić poniżej podany kod. Prosimy by go na bieżąco aktualizować i informować czy poszukiwania są nadal aktualne.

Kod:
[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko postaci, która poszukuje]
[b]Szukam:[/b] [tutaj wpisujemy osoby, które pragniemy znaleźć. Najlepiej jest dodać kilka informacji na ich temat i jakieś znaczenie dla naszej fabuły]
[b]Informacje dodatkowe:[/b]  [tu można wpisać kontakt, szczegóły odnośnie poszukiwań i wszystko, co będzie uznawane za ważne odnotowania]
[b]Aktualne:[/b] [wybieramy tak lub nie, w zależności od statusu Naszych poszukiwań]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Rudolf Lestrange

Strona cienia

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Sie 03, 2016 7:53 pm

Ja: Rudolf Louvel Lestrange
Szukam:

Remigiusa Lestrange, głowy rodziny Lestrange. (Byłego) Śmierciożercy, który jest ojcem Rabastana i Rudolfa, mężem Severine oraz bratem ś.p. Astorii Avery.
Informacje dodatkowe:  Zapraszam do kontaktu ze mną (Rudolfem/Alistairem/Jonathanem) na PW, lub na FB (po który zalecam zgłosić się również na PW). Obiecuję dużo miłości, ze względu na relację Rudolfa z tatusiem i resztą rodziny. I fajnych, interesujących fabularnie pomysłów.
Aktualne: tak

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Sie 03, 2016 8:25 pm

Ja: Alistaire Mulciber
Szukam:

Ealair Mulciber - umiłowany ojciec Alistaire'a Mulcibera; Śmierciożerca pierwszego pokolenia, sadysta.
[więcej informacji w KP Alistaire'a]
Informacje dodatkowe: Jako autorka wymagam "pojebania" osoby prowadzącej. Alistaire i ojciec żywią do siebie nie do końca platoniczne uczucia, tkwiąc w kazirodczym, być może trochę sadomasochistycznym związku. Proszę o odwagę, niebanalność i gotowość do robienia fajnych rzeczy. W zamian ofiaruję miłość, ciekawe wątki, odwzajemnione pojebanie i fajne (mam nadzieję) konwersacje. Ale nie bójcie się - wszystko jest do dogadania i jeżeli nie czujecie się komfortowo z którymś z moich pomysłów, a wciąż chcielibyście stworzyć tę postać, jestem otwarta na propozycję.
Aktualne: tak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Julie Blishwick

V rok

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Czw Wrz 15, 2016 8:50 pm

Ja: Julie Blishwick
Szukam:
1. Koleżanki z dormitorium, o której wspominałam w KP. Najlepiej z tego samego rocznika, ale niekoniecznie. Może to być ktoś, kto potrafi wyciągnąć Julie wszystkie sekrety, wesprze ją w podejmowaniu decyzji, będzie powiernikiem tajemnic.
2. Przyjaciółki/przyjaciela - jakakolwiek osóbka, która zmieni Julie. Niekoniecznie na lepsze :D Fajnie, jeśli ktoś będzie współdzielił pasję Julie do muzyki.
3. Wroga - takich może być sporo, zwłaszcza z rodów czystej krwi i spokrewnionych z Blishwickami. Julie jest hańbą rodziny i potrzeby jest ktoś, kto jej to dosadnie uświadomi.
4. Krewnych - absolutnie nie muszą to być osoby o tym samym nazwisku, ale zależałoby mi na osobach wrogo nastawionych. Chociaż dla tych dobrych znajdzie się miejsce
5. Rycerza - takich w przypadku kruchej dziewczynki nie powinno brakować. Ktoś kto wspomoże, ale nie może liczyć na nic więcej niż platoniczną miłość. Ona ma 14 lat!
Informacje dodatkowe: a tak w ogóle to przyjmę kogokolwiek do tworzenia wspólnych relacji, kieruje to zwłaszcza do osób nowych na forum ;)
Aktualne: TAK
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Marlene McKinnon

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Nie Wrz 25, 2016 11:43 pm

Ja: Marlene McKinnon

Szukam: Starszego brata. Jego imię jest mi całkowicie obojętne chociaż gdyby ktoś nie mógł się zdecydować to w karcie napisałam, że ma na imię Matt. Nasi rodzice byli mugolami, a Matt nie był z tego powodu zadowolony. Zależy mi na tym żeby BRAT był od Marlene  starszy, najcudowniej byłoby gdyby urodził się w roku 1953, ale lata pomiędzy 1953 a 1956 też wchodzą w grę.
Jego historia jest prawie cała do wykreowania, jedyne na czym mi zależy to:
- szczególna więź, która łączyła ich do roku 1975
- fakt, że Matt jakoś tak potajemnie popierał i fascynował się Czarnym Panem
- fakt, że jego fascynacja z czasem zaczęła się pogłębiać
- fakt, że w końcu zamordował swoich rodziców (na zlecenie Czarnego Pana, z chęci udowodnienia śmierciożercom, że nadaje się do ich grona, po prostu z czystej nienawiści. Tutaj sami możecie zdecydować).

Informacje dodatkowe: A kontaktować się ze mną możecie przez pw, o. Baaaardzo zależy mi na tej postaci dlatego zachęcam do jej stworzenia, nie gryzę i podobno jestem całkiem miłą osobą :)

Aktualne:  tak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sob Lis 05, 2016 2:54 am

Wstawiam też tutaj, bo może ludzie nie tylko po Edenach i grupach na fejsie chodzą Bitch, I'm  might..

Ja: Caroline Rockers (co konto to inne poszukiwania, tak będzie).
Szukam: Rabastana Lestrange'a, jak na razie. To dość istotna postać dla mojej, jednak dobrze by był, zwłaszcza, jeśli pod uwagę weźmie się Rudolfa i całą rodzinę Lestrange'ów, no. Mama jest, tatusia szuka brat, teraz tylko rudego brak.
Informacje dodatkowe: Ze mną można kontaktować się wszędzie, nie będę się zbytnio rozpisywać, zwyczajnie ujmę to w podpunktach. Co można zyskać grając Rabastanem:
1. Wybornie skrajne sesje z mą osobą i pewność, że z forum nie ucieknę, nie zostawię na lodzie.
2. Członkostwo w jakichś fajnych klubach, może nawet w samym klubie Ślimaka, no i oczywiście przynależność do wspaniałego domu Salazara Slytherina. Jeszcze rok w szkółce mu został, oczywiście nie musi wracać, jest dużo możliwości, ale ma pewność, że będzie miał fajnych kolegów. Mimo, że rudy.
3. Pokrewieństwo z rodem Avery, do tego świetny (nienawidzę i tak) brat,  ubóstwiająca go mama, tata Śmierciożerca i różne ciekawe pierdoły związane z czystokrwistą arystokracją.
4.  Dobry do rozwinięcia charakter, niezwykłe możliwości sprawdzenia się, knucia, zmienienia swojego przeznaczenia, strach, nienawiść i wszystko, co tylko można sobie wymarzyć.
5. Rabastan nie jest gówniarzem, ma rude długie włosy i niektóre kobiety to kręci. Tak serio. Taka uroda księcia, pewnie nawet wyglądałby męsko jakby zapuścił zarost, ale na razie to tylko wstążka we włosy i natchnienie pod lipą. A nie, w Hogwarcie chyba nie ma takiego drzewka. Może być STARY DĄB. Tylko pliz bez przesady,  bo jak mi przyniesiesz taką niesławę za te "romanse" i nawet magii nie będziesz używał to cię za te kudły powieszę. Na gałązkach dębu na koniec roku.
6. Możesz mi publicznie dawać całuski w policzki, dłonie, nawet przelotnie w usta, brać pod ramię, mówić o randkach z przyzwoitką. To, że będę chciała cię potem zabić Avadą to inna kwestia.
7. No mega zachęcam, no. Serio znajdą się osoby do sesji, a jak nie to się je ściągnie.

Aktualne: TAK!

Ps. Choć na to nie wygląda, są foty na których wygląda dobrze. Jak coś to możesz sobie zmienić na jakiegoś długowłosego w czarno-białych kolorach (bo rudego raczej nie znajdziesz).

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Nie Lis 19, 2017 9:14 pm, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Charles Myrnin Hucksberry

Niosący naukę

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pią Lut 10, 2017 4:30 pm

Ja: Charles Myrnin Hucksberry (obecne dane się nie liczą).
Szukam: Przyjaciela. Ale takiego no naprawdę dobrego - najlepiej by wyszło na fabule, nie od razu zakładać, że są najlepszymi kumplami na świecie. A nie. Nie mam jakichś większych wymagań, ze względu na to, że Charles jest... specyficzny, jego ostatnim przyjacielem był mugolski lekarz, który zginął podczas któregoś ataku Śmierciożerców. Więc zwyczajnie byłoby przyjemnie mieć ponownie kogoś do... piwa? Rozmów? Do dywagacji też (w głowie mam wizję relacji w stylu House'a i Wilsona).
Informacje dodatkowe: Zachęcam ładnie, możliwości sporo, zawód też obojętnie jaki, wszystko przyjmę i ogólnie można fajnie pomieszać, a jak.
Aktualne: Tak.

Strona światła

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Cze 21, 2017 4:44 pm

Ja: Marjorie Alyssa Meadowes
Szukam: członków rodziny od strony ojca. To jest - wszelkich kuzynek, kuzynów, ciotek i pociotków. Do wyboru, do koloru.
Informacje dodatkowe: w grę wchodzą osoby półkrwi lub mugolaki, jako że ojciec Alyssy sam jest mugolakiem. Nazwisko, wiek, historia danej postaci i cała reszta są mi w sumie raczej obojętne, choć chętnie pomogę ze wszystkim. Relacje z Aly też są do ustalenia. Miło byłoby mieć kogoś w rodzinie, która obecnie do największych nie należy.
W razie potrzeby - kontakt przez pw. Potem możemy przejść na fb czy GG.
Aktualne: yup
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hestia Jones

VII rok

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pon Lip 03, 2017 8:20 pm

Ja: Hestia Jones
Szukam: Będzie bardzo krótko: potrzebuje kogoś z rodzinki lub przyjaciela/przyjaciółki lub osoby zainteresowanej jakąkolwiek relacją z Hestią. Chciałabym znaleźć osobę/osoby, z którymi można by było Gryfonkę powiązać żeby było mi łatwiej wprowadzić ją po dłuugiej, długiej przerwie "do gry". Rozumiecie o co chodzi? :>

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Cairistiona Carrow

Strona światła

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pon Lip 10, 2017 2:54 pm

Ja: Cairistiona Carrow

Szukam: Rodziny Bulstrode!
Informacje dodatkowe:

* Freyr Bulstrode (z domu Greyback) - Matka / Czystej krwi / Poukładana, nie rebel / Oficjalnie ma ortodoksyjne poglądy / Ustawiony ślub z ojcem Cairi, ale to nie przeszkadza w miłości, o ile tego chcesz / Historia do skonsultowania, duże pole do popisu / 46+ lat

* Somnus Bulstrode - Ojciec / Czystej krwi / Dowolny charakter / Ma ortodoksyjne poglądy / Ustawiony ślub z matką Cairi, ale to nie przeszkadza w miłości, o ile tego chcesz / Bardzo dowolna historia / 46+ lat

* Pan Bulstrode - Starszy brat / Czystej krwi / Dowolny charakter / Dowolne poglądy / Rodzice wybrali mu żonę, z czym może się zgadzać, ale nie musi - może być zaręczony/po ślubie/wdowcem / Bardzo dowolna historia / 27+ lat

* Pan Bulstrode - Młodszy brat / Czystej krwi / Dowolny charakter / Dowolne poglądy / Rodzice wybrali mu żonę, z czym może się zgadzać, ale nie musi - może być zaręczony/po ślubie/wdowcem / Bardzo dowolna historia / 18 - 25 lat

* Pani Bulstrode - Młodsza siostra / Czystej krwi / Dowolny charakter / Dowolne poglądy / Rodzice wybrali jej męża, z czym może się zgadzać, ale nie musi - może być zaręczona/po ślubie/wdową / Bardzo dowolna historia / 18 - 25 lat

Szukam: Rodziny Carrow od strony męża Cairistiony. Aerius wykitował 2 godziny po ślubie, więc umowa stała się nieważna. Relacje do ustalenia.
Informacje dodatkowe: Rodziców męża, jego sióstr, braci - dowolnie.

Szukam: Wydziedziczonej rodziny Selwyn!
Informacje dodatkowe: Cairistiona była zakochana w swoim przyjacielu (Arthur Selwyn), dla którego była najlepszą przyjaciółką. Tak się składa, że nikim więcej. Art sprzeciwiał się ortodoksyjnym poglądom rodziny. Pewnej nocy uciekł za ocean (do Stanów). Spotkał czarownicę mugolskiego pochodzenia, z którą wziął ślub i miał dzieci. Był członkiem Zakonu Feniksa. Miał swoje demony związane z przeszłością, ale był dobrym człowiekiem. Został zabity przez siostrę Cairistiony. Jego żona związała się z innym czarodziejem, który nie traktował ich dobrze. Pił, robił awantury, stosował przemoc. Cairi starała się pomóc, ale nie zdziałała dużo.

* Pani Selwyn - Żona Arta / Mugolaczka / Wdowa / Raczej spokojny charakter / Była lub jest w toksycznym związku / Prawie dowolna historia / 23 + lat

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Corisande Lovegood

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sob Lip 22, 2017 8:55 pm

ja: Corrie

whatever you do, you're still my brother
~ szukam: bliźniaka - starszego o kilka minut, dwudziestoczterolatka, imię (Ruben) to tylko propozycja
informacje dodatkowe: widziałabym go jako neutrala bądź członka Zakonu Feniksa (/zakonnika-wanna-be); to drugie byłoby super (z powodów, które wyjaśnię ewentualnym zainteresowanym na pewu), ale niczego nie narzucam - ostatecznie wszystkie wzmianki pojawiające się na temat brata w karcie Corisande można pewnie zmienić (o ile administracja nie będzie miała nic przeciwko).
aktualne: bardziej aktualne być nie może!

you're the fury in my head
~ szukam również: osób bawiących się czarną magią
informacje dodatkowe: daj znać, jeśli masz ochotę zostać czarnomagicznym guru - dlaczego i czy z własnej (nie)przymuszonej woli, to już do obgadania na pewu; tam też chętnie podzielę się pomysłami na kilka (spersonalizowanych) zawirowań fabularnych!
Aktualne: oferta nielimitowana
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Sie 02, 2017 2:06 pm

OFERTA SPECJALNA

Poszukuję kogoś, kto przejmie matkę Rockers na kilka wątków (ze mną, o to głównie się rozchodzi, bo w innych miejscach jestem w stanie sama coś nią skrobnąć). Zależy mi na tym niesamowicie, jestem w stanie ją omówić, podać więcej szczegółów na discordzie/GG/PW, a także pomóc się wczuć. Oczywiście nic za darmo, jestem gotowa przejąć dowolnego NPC-a, albo wcielić się w rolę Cienia w zamian za tę przysługę. W kogo tylko ktoś zechce. W matkę, ojca, zazdrosnego brata, przyszłego męża, wredną panią z końca ulicy, dementora, kogoś innego z listy NPC-ów, no po prostu cały wachlarz. A może komuś się spodoba Kalipso i przejmie ją na stałe, kto wie? W każdym razie tak jak mówię, ktoś może zyskać, więc piszę.
Aktualne.

VII rok

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Wrz 06, 2017 4:11 pm

Ja: Sharon Gallagher.
Szukam:
- Kogoś, kto będzie się znęcał nad moją postacią, przede wszystkim psychicznie, doprowadzał do załamania. Więcej szczegółów na PW, zawsze można się dogadać. Najlepiej by znała tę osobę ze szkoły.
- Kogoś, kto ją zrozumie i będzie dla niej przyjacielem i będzie cierpliwy wobec niej, najlepiej do rozegrania na fabule.
Informacje dodatkowe: nie mam jakichś specjalnych wymagań, po prostu fajnie byłoby rozkręcić tę postać, inne pomysły również chętnie przyjmę na PW.
Aktualne: Tylko pierwsze i ogólnie wszystkie inne relacje, które komuś wpadną do głowy!

Ostatnio zmieniony przez Sharon Gallagher dnia Czw Wrz 21, 2017 12:42 am, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nicholas J. Irvine

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Wto Wrz 19, 2017 7:22 pm

Ja: Nicholas Jonathan Irvine
Szukam: córki, bądź syna, w wieku 16-23 lata.
Informacje dodatkowe:  Sprawa w skrócie wygląda tak, że Nicholas zrobił komuś dziecko, ale raczej nie był chętny wziąć odpowiedzialność za swoje czyny, a potem na 13 lat trafił do Azkabanu, więc w zależności od wieku dziecka - może w ogóle nie wiedzieć o jego istnieniu, natomiast dziecko może w ogóle go nie znać lub ledwo kojarzyć. Jeśli chodzi kontakt - to proszę najpierw o wysłanie pw, a potem jakoś pójdziemy  HAHAHA, NIE.

EDIT: dziecko nie musi nosić jego nazwiska, tak samo jak może być to już postać istniejąca, nie wymagam tworzenia nowej postaci. Liczy się tylko ciekawy wątek.
Aktualne: zarezerwowane
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Astoria Greyback

Strona światła

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sro Paź 04, 2017 10:51 pm

Ja: Astoria Greyback
Szukam: Pana w dowolnym wieku. Bez przesady, więc nie poniżej pełnoletniości. Powiedzmy, że od 21 lat do 40 lat. Dowolność krwi i dowolność historii. Z charakteru tak samo. Zależy mi, żeby nie był wielkim wariatem. Odpadają damscy bokserzy, psychopaci, socjopaci. Nie pogardzę członkiem Zakonu Feniksa, neutralnym, Śmierciożercą, chłopakiem z sąsiedztwa, kryminalistą, lekarzem, grabarzem (…)
Zobaczymy jak pójdzie nam pisanie. Może wyjść przyjaźń albo coś więcej, ale nie wykluczam wrogości. Wstępnej albo długoterminowej. Pożyjemy. Zobaczymy.
Chętnie pomogę z wizerunkiem, jeśli tego potrzebujesz. Tak samo z historią. :D
Informacje dodatkowe: Kontakt przez wiadomość. <3
Aktualne: TAK, TAK, TAK!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   

Powrót do góry Go down

Poszukuję...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics