Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!


CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Biblioteka

 
Brak nowych postów
Jeśli tę książkę podrzesz, porwiesz, postrzępisz, pogniesz, pozaginasz, pomażesz, pobrudzisz, poplamisz, poślinisz czy popaćkasz, jeśli ją ciśniesz lub upuścisz, albo w jakikolwiek inny sposób zbezcześcisz, uszkodzisz czy potraktujesz bez należytego szacunku, możesz się spodziewać najbardziej surowych kar, jakimi dysponuję.
Irma Pince, bibliotekarka Hogwartu

T: 17 P: 98
Nieobecności i o...
Czw Gru 07, 2017 10:00 pm
Emmelina Vance Zobacz ostatni post
Brak nowych postów
Uważaj, bowiem czujne oczy pani Pince bacznie Cię obserwują, kiedy zmierzasz do tego miejsca. Mimo, że dostałeś przepustkę od profesora, ona i tak uważa to za niestosowne i podejrzane... Jeśli chcesz tego uniknąć, zawsze możesz spróbować dostać się tu w nocy, ale to dość ryzykowne. Filch jest czujny, podobnie, jak i jego przeklęta kotka - ale bez ryzyka nie ma zabawy, czyż nie...?

T: 76 P: 557
Prefekci i ich d...
Pon Gru 04, 2017 5:08 pm
Jules Nox Zobacz ostatni post
Brak nowych postów
Niełatwo go dostrzec w bibliotece, gdyż czuwający nad nim tajemniczy jegomość dba by tylko wytrwali mieli szansę tam zajrzeć. Mówi się, że raz znajdziesz tam mnóstwo czekoladowych żab i fasolek, a raz dostaniesz tam takimi zaklęciami, że przez miesiąc nie będziesz mół usiąść na tyłku.

T: 80 P: 1859
Parc du Flamboi...
Pią Gru 08, 2017 10:43 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post
Brak nowych postów
Ciężkie i potwornie grube, zakurzone i kompletnie niedostępne dla tych, którzy nie potrafią ich dostrzec - tkwią na najwyższych półkach regału. Jedne z najcenniejszych informacji na temat tych, którzy uczęszczają lub uczęszczali do Hogwartu; ich własne, osobiste historie. Z pozoru nic nie warte, bo czym jest człowiek jako jednostka, jeżeli nie niczym? Pozory... pozory.

T: 131 P: 304
Drake Deverill ...
Sro Gru 06, 2017 11:24 pm
Caroline Rockers Zobacz ostatni post
Brak nowych postów
Wszystko, co zostanie znalezione w zamku po jakimś czasie trafia właśnie tutaj. Począwszy od starych pamiętników i gadających skarpetek, a skończywszy na, o dziwo, zwierzętach. Oczywiście sowy od razu są umieszczane w sowiarnii, natomiast koty i inni ulubieńcy uczniów po jakimś czasie trafiają do Hagrida. Na pytanie "Co tutaj do licha robią zwierzęta?" nikt nie zna odpowiedzi, ale kto by się tam tym przejmował.

T: 323 P: 1689
Skrytka nr 38910...
Yesterday at 6:58 pm
Alec Greyback Zobacz ostatni post
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kto jest na Forum
Nasi użytkownicy napisali 40361 wiadomości
Mamy 444 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrował się Nina Romanowa
Na Forum jest 7 użytkowników :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 6 Gości
Najwięcej użytkowników 73 było obecnych Nie Cze 07, 2015 8:18 pm

Zarejestrowani Użytkownicy: Giotto Nero

Members connected during last 24 hours : Alec Greyback, Alice Hughes, Caroline Rockers, Catherine Rowle, Charles Myrnin Hucksberry, Charles Wilson, Cheyenne Wintchester, Elijah Ward, Emmelina Vance, Enzo Nero, Giotto Nero, Greg Avery, Jules Nox, Lily Evans, Magic Lullaby, Marjorie Greyback, Mistrz Gry, Peter Pettigrew, Sharon Gallagher, Timothy McStain, Velle Collard

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane

Forum stworzone przez Administrację ML na podstawie serii książek "Harry Potter" autorstwa J.K. Rowling.
Zabrania się kopiowania czegokolwiek bez zgody twórców!
Grafika pochodzi z Google, Pinteresta i Deviantarta.