Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Poszukuję...

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Magic Lullaby

PisanieTemat: Poszukuję...   Pią Maj 27, 2016 10:07 pm

First topic message reminder :

Tutaj przede wszystkim szukamy ludzi, z którymi w jakiś sposób jesteśmy związani:
- Rodzina. Matki, ojcowie, rodzeństwo, ciotki, wujkowie, kuzynki, kuzynowie i tym podobne.
- Swoje sympatie.
- Przyjaciele. Z tego samego domu lub z innego. Albo też starsi przyjaciele, którzy skończyli już edukację.
- Jakieś postacie, z którymi jesteśmy powiązani - tajemniczy chłopak, którego nie darzymy zbytnią sympatią; ludzie z którymi moglibyśmy pograć.

Najlepiej jest uzupełnić poniżej podany kod. Prosimy by go na bieżąco aktualizować i informować czy poszukiwania są nadal aktualne.

Kod:
[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko postaci, która poszukuje]
[b]Szukam:[/b] [tutaj wpisujemy osoby, które pragniemy znaleźć. Najlepiej jest dodać kilka informacji na ich temat i jakieś znaczenie dla naszej fabuły]
[b]Informacje dodatkowe:[/b]  [tu można wpisać kontakt, szczegóły odnośnie poszukiwań i wszystko, co będzie uznawane za ważne odnotowania]
[b]Aktualne:[/b] [wybieramy tak lub nie, w zależności od statusu Naszych poszukiwań]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Marjorie Greyback

Strona światła

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pią Paź 06, 2017 11:32 pm

Ja: Marjorie Meadowes
Szukam: niedużej grupki - powiedzmy, że trzech osób - współpracowników Alki.
Informacje dodatkowe:  Tak naprawdę większość rzeczy pozostawiam ewentualnym zainteresowanym. Nie mam żadnych większych wymagań, co do wieku/płci/czystości krwi/pochodzenia/wyglądu/charakteru/znacznej części historii postaci. Same relacje też zapewne wynikną na fabule - choć możemy coś wstępnie ustalić lub rozegrać retrospekcję w celu rozeznania - zatem można powiedzieć, że to taki luz blues. Zależy mi wyłącznie na tym, by wspomniane osoby pracowały w Mungu dłużej niż kilka tygodni - od miesiąca w górę - i były przypisane typowo do laboratorium do spraw genetycznych modyfikacji magicznych. Oczywiście, po wejściu fabularnego programu stażowego, nie będę mieć nic przeciwko komuś, kto dopiero skończył szkołę. Chwilowo jednak stawiam na nieco starsze osoby.
Warto tu nakreślić sytuację, wspominając o tym, czym tak właściwie jest powyższe miejsce. O ile bowiem Mung jest dosyć powszechnie znany, mało kto zdaje sobie sprawę z istnienia tych jego części, które nie zajmują się stricte leczeniem pacjentów, a bardziej rozwiniętymi badaniami. Na ten moment poszczególne odłamy laboratoryjne dopiero zaczynają się rozwijać, jednak wspomniana wyżej jednostka istnieje od stycznia 1976 roku.
Po więcej szczegółowych informacji zapraszam na pw. Nie gryzę.
Aktualne: 3/3 wolne Jezu jak się cieszę
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora Online
Edward Jones

Oczekujący

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Nie Paź 08, 2017 2:31 pm

Ja: Edward Jones, laborant i koroner czarodziejskiej policji
Szukam: miłości płci męskiej, która sprawi, że mój Edzio odzyska wiarę w ludzi, w siebie, oraz w to, że cokolwiek jeszcze na tym świecie - poza eliksirami - jest w stanie sprawić mu radość. Może być to jakiś przyjaciel z dawnych, szkolnych lat, ktoś z Ministerstwa, ktoś z Munga - z którym Ed często współpracuje... zapraszam na pw, dogadamy się! <3
Informacje dodatkowe: wiadomo, ukochałabym za wygląd Pingwina (Robin Lord Taylor), ale można jeszcze podyskutować. Wymagająca jestem ogólnie. :/
Aktualne: tak, jak najbardziej!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Pią Paź 13, 2017 4:36 pm

Ja: C. Rockers.
Szukam: kogoś, kto korzystając z konta MG/NPC-a Septimy Nott poprowadzi mi przesłuchanie w Ministerstwie Magii i jeszcze stworzy jako takie tło, jacyś przysięgli, świadkowie, etc.
Informacje dodatkowe: Przesłuchania i przeszukania w Hogwarcie w sprawie masakry na błoniach, zostały już dawno zamknięte, ale przeszło to do Ministerstwa. Zostało wytypowanych kilka osób, wszelkie szczegóły podałabym na PW. Zależy mi by ta sprawa została rozwiązana w te fabularne wakacje, a że chcę mieć to za sobą, fajnie by było kogoś znaleźć, bo nie chcę sama sobie tego prowadzić.
Aktualne: Tak.

V rok

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   Sob Lis 18, 2017 3:25 pm

Ja: Jules
Szukam:
Przyjaciół - to grono może być dosyć szerokie - Jules jest chłopcem bardzo towarzyskim

Bliskich przyjaciół od serca - tutaj myślę dwie osoby - jeden męski przyjaciel, jedna dziewczyna  

Dziewczyny - bo razem lepiej, odpowiednia dama byłaby dla krukona wspaniała.
Opiekunów różnych- Jules trafił do sierocińca i jest w trudnej sytuacji i jeszcze się nie oswoił z tym ze nie wróci już do rodzinnego domu.

Aktualne: tak
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Poszukuję...   

Powrót do góry Go down

Poszukuję...
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Poszukuję służącego