Go down
Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lis 07, 2016 9:38 pm
Bożeeeee ostatnio przesłuchałam całą płytę "Marmur" - jeden utwór to taki nijaki, ale całość ma sens! Tylko cały album, żadne pojedyncze piosenki! No i inne mi się bardziej podobają od tej 6/10
Moja nowa miłość, chociaż ja to zawsze mam opóźniony zapłon:
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Lis 25, 2016 5:43 pm
Hm... ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, bo głos miły i tekst nawet, ale jednak coś mi nie gra, dlatego 6,5/10.


Cały soundtrack jest świetny. Zresztą tak jak samo anime.
Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sro Gru 14, 2016 8:51 pm
Fortepian mnie urzekł <3 Klimatycznie, nieco mrocznie, aż ciary biegną po plecach.
I uwielbiam języki nordyckie. Kiedyś wstawię coś szwedzkiego ;>
subiektywne 10 ode mnie

Nie wiem, czemu to wrzucam XDDD
Reine Delaunay
Biznes
Reine Delaunay

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Gru 18, 2016 9:27 pm
Przesłuchałam do końca i daję... całe 3 na 10 XD Stare, ale coś tam jest nie, jakiś tekst i w ogóle, niemniej nie podchodzi mi.

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Cze 23, 2017 4:58 am
JEDEN Z MOICH ULUBIONYCH TEMACIKÓW I TAKI ZANIEDBANY?! No nieee, nie wierzęęę. Dobra, to ja się wypowiem.

Przyjemnie się słucha, piosenka idealne na wieczory. Taka spokojna. No nie wiem jak ocenić punktowo skoro ja to stawiłam. Buhahaha




Amelia Wright
Hufflepuff
Amelia Wright

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Cze 23, 2017 9:02 pm
Lubię gościa, więc ma już 8/10 za inne utwory, bo po prostu ten głos biorę w ciemno. Ten równie ciekawy, co inne, jest klimacik, a ja jestem jeszcze okrutnie znudzona, więc 9/10 za umilenie mi czasu.
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Cze 29, 2017 12:48 am
Bardzo przyjemny utwór, gdzieś tak 8,5 a nawet 9/10, jak dla mnie :D

Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Cze 30, 2017 10:36 pm
Łii Gotye! Nie jest to według mnie jego najlepszy utwór, ale jak dla mnie mocne 7. Taki chill-outcik. Muszę też stwierdzić, że teledysk jest nieco niepokojący.
Sharon Gallagher
Hufflepuff
Sharon Gallagher

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Lip 01, 2017 12:46 am
Znam. Kocham też Woodkid i Son Lux, więc 10/10, mimo że ten tłum psuje "nastrój" (największy minus z koncertowych wykonów).

Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Lip 01, 2017 11:45 am
Kurde... Niby dobry kawałek taki, żeby sobie leciał, jak dla mnie, ale musiałbym mieć humor na taką muzykę... Raczej jestem fanem czegoś żywszego, ale mogę z czystym sumieniem dać nawet i 10/10, bo w odpowiedniej sytuacji będzie to kawałek, który będzie dla mnie idealny. Poszło na playlistę nawet.

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Lip 01, 2017 1:48 pm
Takie... 7/10, bo w sumie nie do końca wiem, co myśleć. Niby okey, podoba mi się, ale czegoś brak. Jakieś tajemnej przyprawy, zaklęcia, cholera wie. Ale ogólnie na plus.
Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Lip 01, 2017 2:31 pm
Przyjemne, ale minus, że za krótkie i no... nie do końca w moim stylu, ale samo w sobie do posłuchania oczywiście. Wokal jak dla mnie niezły wyróżnik. 8/10


Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lip 03, 2017 3:10 am
Mocne 9/10, bo trafia do mnie jak nie wiem, zwłaszcza teraz przed snem. I nawet sobie zapiszę na playlistę C., bo takie klimaty to akurat. Czegoś mi zabrakło do 10, ale to pewnie tylko moje czepialstwo.



No i ponownie inne coś ode mnie.
Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lip 03, 2017 12:48 pm
Po prostu chillout. 7/10 nic powalającego, ale doceniam akcenty artystyczne. Za spokojne dla mnie :/


Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lip 03, 2017 7:15 pm
Nie przepadam, aż za takimi metalowymi nutami. Częściowo mi się podoba, częściowo nie. Jestem jednak w stanie słuchać ponownie 7/10. Ode mnie coś podobnego - jeden z moich ulubionych męskich głosów i mój ulubiony zespół (czyt. jedyny, którego płyty posiadam).


Sponsored content

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 10 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach