Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Sty 11, 2016 5:14 am
Ciężko nieco było mi ocenić ten utwór, bo w sumie powinien być do niego odpowiedni nastrój by móc go w pełni ocenić. Nie jestem w sumie ani na tak ani na nie - pewnie do niej wrócę później, by jeszcze przekonać się, czy rzeczywiście jest warta te... 7/10.

Ciril Hootcher
Oczekujący
Ciril Hootcher

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Sty 19, 2016 9:47 pm
Glass Animals! Kocham ich, więc nie dziwię się, że ta piosenka także wpadła mi w ucho. Pozdrawiam i życzę dalszych owocnych poszukiwań! 10/10

Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Sty 23, 2016 4:39 pm
Mam mieszane uczucia wobec tej piosenki, jest dla mnie trochę męcząca i cóż, nie wiem co jeszcze powiedzieć. Niby coś w niej jest, ale jednak powtarzalność w pewnym momencie staje się wręcz uciążliwa, więc... 5/10.

Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Sty 28, 2016 4:10 pm
Słuchając tego utworu do głowy wpadają same pozytywne myśli. Szczególnie melodia do mnie przemawia. Taka ciepła i pobudzająca. Sam wokal choć intensywny, nie przeszkadza, co też jest plusem. O drobnych minusach nie chcę tu wspominać, więc od razu przejdę do oceny... 7,5/10

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Lut 21, 2016 11:59 pm
Całkiem dobrze się słucha, chociaż średnio są to moje klimaty, jednakże 6,5/10 takie mocne!
Ciril Hootcher
Oczekujący
Ciril Hootcher

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Mar 14, 2016 1:48 pm
Jak zawsze coś dziwnego, niespotykanego no i muzykalnego. Daję 8/10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Kwi 18, 2016 6:58 pm
Nie przemawia jednak do mnie, ale doceniam lekkość utworu, więc... 5/10.
Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Wrz 17, 2016 7:17 pm
Nic specjalnego, irytujący wysoki, damski głos (mało kiedy jestem w stanie to znieść), mało wyraźny refren. Taka piosenka pod tło w filmie. Nie słuchałabym ponownie 3/10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Wrz 19, 2016 11:04 pm
Takie 7/10 ode mnie. Całkiem niezłe, no i z legend, dość klimatyczne, choć bardziej mi odpowiada pod MG jak już coś.

Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Wrz 22, 2016 9:46 pm
Fajna melodia, musiałam posłuchać z kilka razy (za pierwszym za bardzo próbowałam wyłapać słowa). Teraz ruszam się w takt ;) 8/10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Paź 06, 2016 5:42 pm
Całkiem przyjemne, więc daję 7. C:
A teraz coś z innej beczki.

Alexandra Grace
Gryffindor
Alexandra Grace

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Lis 03, 2016 9:46 pm
10/10 już za samą melodię, która kazała mi zamknąć oczy od pierwszy sekund. Z początku nie byłam przekonana, co do głosu, jakoś mi dziwnie było nie wiadomo czemu, ale potem przemówiło to do mnie totalnie. Pokochałam i dziękuję, bo szukałam specjalnie tego tematu, by sobie coś znaleźć do słuchania nowego i trafiłam już za pierwszym razem idealnie. miłość

Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Lis 03, 2016 11:03 pm
9/10. Naprawdę fajny utwór. Jest w nim to co powinno być... fortepian, wyrazisty głos i nic więcej. Bo niczego więcej nie trzeba. Nutka klasyki i ciekawa interpretacja. Dawno już czegoś takiego nie słuchałam.

Jęcząca Marta
Duch
Jęcząca Marta

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Lis 03, 2016 11:20 pm
Nie przemawia do mnie. Wysoki głos faceta - ble, muzyka bardzo jednostajna i brak emocji w śpiewie, nie ma "wow", nie słuchałabym jeszcze raz. 4/10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lis 07, 2016 6:45 pm
Chyba najbardziej znana ich piosenka, przynajmniej dla mnie. Całkiem przyjemna, ale nie aż tak mocno 7/10.

Ja trochę w inne klimaty pójdę (czasami nie wierzę w to jak patrzę na różnorodność mojego gustu muzycznego).


Mam słabość do Taco, no.


Sponsored content

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 9 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach