Go down
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lut 02, 2015 10:39 pm
Nie lubię ścieżek dźwiękowych, ale ta nie jest zła, poza tym dobrze kojarzy się z filmem, więc 5.

Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Lut 05, 2015 8:03 pm
Dziesiątka. Dobra muzyka, bardzo dobry głos i genialny tekst. Po prostu miodek – jakby to powiedział Kubuś Puchatek, skoro mamy Event Disneya ; )

Steve Fluffy
Oczekujący
Steve Fluffy

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Lut 05, 2015 8:23 pm
Pomimo takiego dobrego rytmu i tak słychać, że głosik ma bardzo chłopięcy ;-P Ciekawe jak będzie śpiewał za 5 lat ;-)
Dam 9!

Archibald Gamp
Oczekujący
Archibald Gamp

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lut 09, 2015 5:56 am
Nie przepadam za Katy Perry, chociaż tej piosenki słucha się w miarę ok, 6/10

Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Lut 10, 2015 3:46 pm
Nie przepadam za tym facetem, jego głos drażni moje uszyyy, chociaż ma kilka fajnych utworów - tym nie mniej ten utwór uwielbiam w oryginalnej wersji, jest klimatyczny, ale też cover nie jest zły... a to czwóreczka, tak sądzę~

Chris Sørensen
Oczekujący
Chris Sørensen

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Lut 10, 2015 4:36 pm
Lubię ostrzejsze klimaty i ten utwór jak najbardziej przemawia, myślę, że kiedyś go słuchałem, ale pewny nie jestem, zasłużona ósemka.
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sro Lut 11, 2015 2:49 am
Hoł, hoł, hooł, cóż za klasyk! Ale akurat tą piosenkę średnio lubię, nie do końca trafia do mnie jej tekst, przynajmniej nie w obecnym nastroju : D 7/10

Steve Fluffy
Oczekujący
Steve Fluffy

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Lut 20, 2015 9:27 pm
Milion. Wokal dobry, tekst dobry. Chcę więcej!

Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Lut 20, 2015 9:56 pm
Wolę ten utwór w wykonaniu kolegi Eltona Johna, ale w sumie to wykonanie jest niezłe, przyznaję : D 9/10~

Nathalie Deneuve
Nauka
Nathalie Deneuve

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lut 23, 2015 5:45 pm
Dla mnie to nowość, a nowe utwory nie jest łatwo ocenić. Mimo wszystko bardzo mi się spodobała ta piosenka. Łagodny początek z lekkim przyspieszenie w późniejszej fazie. Wokal super. Ogólnie bardzo fajny utwór. Troszkę ta solóweczka instrumentów dla mnie zbyt długa, ale i tak odbieram ją pozytywnie. 9/10

Dorcas Meadowes
Biznes
Dorcas Meadowes

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lut 23, 2015 5:57 pm
Gdyby youtube podpowiedziało mi ten kawałek, zapewne bym nie kliknęła. I to byłaby moja strata. Bo okazuje się, że odkrywam teraz całkiem miłe dla ucha brzmienie. Teledysk też przyjemnie się ogląda. Daje 8/10.

Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Lut 24, 2015 6:26 pm
Ha! Dorcas, uwielbiam Twoje pioseni, zakochałem się w kolejnym z twoich linków po uszy! Jak nazwę zespołu zobaczyłem, tom miał wrażenie, że znajomo brzmi, aczkolwiek ten utwór na pewno pierwszy raz słyszę.  Teledysk wart oglądnięcia, mega dobre zakończenie, rzuca świetne światło na tekst piosenki x D No i panienka pięknie "złych nawykowców" wyrolowała, hehehe... 10/10 - idę przepaść w syndromie replay!

Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Mar 15, 2015 5:34 pm
Bardzo dobry Cover. Łagodne klasyczne dźwięki - fortepian, skrzypce - cóż więcej potrzeba. Jedynie głos wokalisty czasami był tak jakby podwójnie nagrany. Nie wiem jak to wytłumaczyć, ale słyszałam echo. Ale to już pewnie jakaś elektroniczna obróbka głosu, czy piernik wie co. Dla mnie piosenka ma mocną ósemkę.

Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Mar 20, 2015 1:46 pm
Bardzo mocne 10 - utwór trafił na moją listę odtwarzania, niewiasta ma wręcz nieziemski głos, plus tekst, który do mnie trafia, no i te delikatne brzdąkanie gitary i fortepianowo-pianinowe dźwięki (nie zna się). CUDO! *_*

Ciril Hootcher
Oczekujący
Ciril Hootcher

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Mar 20, 2015 4:56 pm
Mam ochotę się pociąć, więc let's dół it! 7/10, nie mogę dać więcej, bo z takich klimatów już mi się wyrosło.

Sponsored content

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 3 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach