Go down
Mathias Rökkur
Oczekujący
Mathias Rökkur

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Lip 03, 2017 7:21 pm
Eluveitie to jeden z moich ulubionych zespołów, poznałem go przez "Uis Elveti". Z miejsca dycha, bo ulubieńcy. Przy okazji naszło mnie na Opeth po tym kawałku xD

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Lip 06, 2017 5:10 pm
Tekst w porządku, muzycznie też nie jest źle, ale... brakuje mi czegoś. I to mocno, dlatego 6/10.
Emmelina Vance
Szpital św. Munga
Emmelina Vance

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Lip 07, 2017 9:16 pm
Ślicznie wygląda, to na pewno. Ale mnie początek muzycznie trochę męczy. Potem jednak się zasłuchałam i porwało mnie totalnie, wiadomo. Nie mogło być inaczej. 9/10
Julie Blishwick
Oczekujący
Julie Blishwick

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Sob Lip 08, 2017 9:11 am
Podoba mi się jej sposób wymowy, ale głos niezbyt - ja jestem wybredna w kobiecych głosach. 6/10
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Lip 11, 2017 1:42 am
Nie wiem do końca, co sądzić... hm... trochę nie moje klimaty, ale całkiem ładna, więc może... takie 6,5/10?



Alastor Szalonooki Moody
Ministerstwo Magii
Alastor Szalonooki Moody

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Lip 11, 2017 10:09 am
Dreamfall to jedna z moich ulubionych gier, a soundtrack jest jednym z tych elementów, więc z miejsca dycha.

Też dam coś od siebie z soundtracku w takim razie, blues znaleziony w soundtracku z gry :D

Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Lip 11, 2017 11:59 am
Trochę nie moje klimaty tak na co dzień, but you can't say no to a good blues, can you?
Mocne 6-6,5/10

Ja rzucę czymś trochę innym, moje ostatni odkrycie.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pią Lip 21, 2017 2:27 am
Okey. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, odpaliłam i... Snejpu to jest cudne, daję mocne 9, bo czegoś mi zabrakło. Ale czegoś naprawdę niewielkiego.


Vivienne Russel
Oczekujący
Vivienne Russel

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Sie 06, 2017 8:30 pm
Hmm... całkiem niezłe, może nie do końca mój klimat, ale nawet przyjemnie się słuchało. Takie mocne 6,5

A ja zaproponuję coś dosyć starego, ale nadal to lubię i dość często w ostatnim czasie tego słucham ;)

Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Sie 07, 2017 1:43 am
Wręczam mocne 7/10, bo mimo wszystko brakowało mi czegoś w wokalu w pewnych momentach, ale ogólnie dość pozytywne wrażenie!

Teraz zapodam coś z zupełnie innej beczki.
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Pon Sie 07, 2017 12:52 pm
O nie no to cios poniżej pasa bo jednak Naruto feels - 10/10, nie może być inaczej.

No to miłego słuchania
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Wto Sie 08, 2017 9:15 pm
Snejpu zabijesz mnie tymi piosenkami, są cudowne okey. Teraz nawet wstawię 10 na 10.
A ja teraz z innej parafii, z playlisty mojej C., po prostu ciary mam za każdym razem jak słucham! Może przypadnie do gustu może nie Och nieeeeee

Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Sie 10, 2017 10:33 am
Ce my chyba sobie nawzajem to robimy, Anohni jest cudna, swego czasu męczyłam tą piosenkę w kółko - oczywiście 10/10.

No to nie wiem, jak smuty to smuty, podrzucam pierwsze co mi wyskoczyło na yt przy słuchaniu  ;>
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Czw Sie 17, 2017 1:19 pm
Tym razem 9,5/10 bo czegoś mi zabrakło, ale i tak jest super!
I chyba tak właśnie jest Snejpu! Koza
To teraz polecę z czymś innym, może tak z playlisty Charlesa, skoro z jego konta wstawiam?

(proszę nie zwracać uwagi na teledysk, niestety piękny filmik z tą pioseneczką został usunięty ku memu smutkowi :c)
Emmelina Vance
Szpital św. Munga
Emmelina Vance

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Nie Sie 20, 2017 8:17 pm
8/10
Gdybym nie musiała martwić się ludźmi w domu to z chęcią włączyłabym to na głośniku. Dobrze, że niczego nie pisałam właśnie, bo przerwałabym na dziki taniec. Raczej nie mój klimat, więc tym bardziej jestem baaardzo pozytywnie zaskoczona.

Przybywam tu z Rudym, bo chyba nigdy wcześniej tego nie zrobiłam. Nie jego, ale podoba mi się bardzo, co zrobił z tą piosenką, mam nadzieję, że słuchającemu też przypadnie do gustu.
Sponsored content

Muzyka - oceń utwór poprzednika. - Page 11 Empty Re: Muzyka - oceń utwór poprzednika.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach