Go down
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Nie Mar 13, 2016 12:28 pm
Zrobione łapki
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Pon Mar 14, 2016 8:42 pm
To może ja o coś zapytam. Tak dla pewności. Odnośnie zostawania duchem.
1. Czy kiedy postać umiera, to gracz decyduje, czy zostanie ona duchem?
2. Czy w razie zostania duchem postać zachowuje zgromadzone fasolki?
3. Czy jeśli śmierć będzie się odbywała przy MG i gracz dostanie te 100 fasolek to może je przekazać duchowi, czy musi innej postaci? Tak dla pewności odnośnie słowa "multi".



Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Sro Mar 16, 2016 5:36 am
1. Tak, decyduje o tym gracz, ale należy pamiętać, że postać powinna mieć jakieś powody do zostania duchem, to znaczy jakieś niezałatwione sprawy, strach, albo po prostu nie do końca przemyślana decyzja.
2. No właśnie niezbyt. Właściwie tworzy od nowa swoją kartę rozwoju; znikają wyuczone zaklęcia, eliksiry i cała reszta, genetyka też nie ma już zbytniego znaczenia. Niektóre duchy mają zachowane wspomnienia, a u niektórych to działa na zasadzie "wymazania" i wyparcia. Czasami nie są w stanie sobie czegoś przypomnieć, a czasami po prostu nie chcą i jest to ich świadoma decyzja. Można zrobić tak, że stara karta rozwoju zostanie zachowana dla własnej wiedzy, a nowa do korzystania, o ile oczywiście dotyczy to postaci, która z aktywnej żywej osoby staje się duchem.
3. Jeśli otrzyma te 100 fasolek i MG uzna, że może ją przekazać na potrzeby ducha to nie widzę problemu. Ode mnie ma na to nawet zielone światło.
Natalie Dark
Oczekujący
Natalie Dark

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Sro Mar 30, 2016 7:22 pm
Mam prośbę. W lutym wysłałam zadanie z Astronomii na konto Nauczyciele i nie dostałam Pw zwrotnego z oceną.W związku z tym, bardzo bym prosiła o zerknięcie jeszcze raz na pracę i przesłanie mi oceny.

Prośba jak coś wykonana.
Eileen Gray
Gryffindor
Eileen Gray

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Sob Maj 07, 2016 10:10 pm
Co trzeba zrobić, żeby dostać się do Klubu Ślimaka?

Sprawa wyjaśniona.
Felice Felicis
Oczekujący
Felice Felicis

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Pon Maj 09, 2016 7:13 pm
Proszę o skasowanie TEGO posta bo rzuciłam nie tą kością xD

Zrobione.
avatar
Gość

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Czw Maj 19, 2016 4:09 pm
Mam pytanko o sprawy dziedziczenia w arystokratycznych rodach. Czy dziedzicem jest najstarszy syn czy najstarsze dziecko? A jeśli kobiety również dziedziczą, to czy zawsze tak było czy jest taka możliwość jest od konkretnego roku? Czy każdy ród ma to indywidualnie, a jeśli tak to na jakiej zasadzie to działa i fogule xd
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Czw Maj 19, 2016 4:37 pm
Jeśli w danej rodzinie jest syn to on jest dziedzicem (w przypadku występowania kilku męskich potomków, dziedziczy wszystko najstarszy, choć to też zależy od testamentów), jeśli nie to te prawo otrzymuje córka, ale czasami może być tak, że po ślubie pieczę nad majątkiem, etc. sprawuje mąż. To już zależy od rodziny. Każdy ród niemniej może indywidualnie przekształcać zasady, ale wiąże się to z ryzykiem kontrowersji i niesmaku u innych rodów, no i ewentualnymi wykluczeniami z różnych rzeczy. No i zależy jaki ogólny charakter ma dana rodzina i ród.
Sponsored content

Pytania i prośby - Page 4 Empty Re: Pytania i prośby

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach