Go down
avatar
Gość

[uczennica] Salumu Sox Empty [uczennica] Salumu Sox

Nie Gru 29, 2013 4:00 pm
Imię I NazwiskoSalumu Sox
Data Urodzenia21 Stycznia 1960
Czystość KrwiPółkrwi
Dom W Hogwarcie -
Różdżka11 i pół cala, Wierzba , Włos z Ogona Jednorożca, Sztywna
Widok z Ain EingarpSalumu, kiedy patrzy w Lustro widzi siebie, poplamiona krwią w ubraniu śmierciożercy z chytrym uśmieszkiem. Salumu odkąd skończyła 14 lat chciała zostać Śmierciożercą, nikt o tym nie wiedział, uważa to za tajemnice.
Przykładowy Post Salumu w wieku 6 lat kiedy nie wiedziała o magii, poznała pewnego chłopca który miał 7 lat, Salumu zawsze Cicha z kruczoczarnymi włosami siedziała na ławce i czytała książke z obrazkami, I chłopiec krzyknął do niej ,,Kruk'' Żeby jej dokuczyć, bo chciał się z nią zaprzyjaźnić. Salumu nienawidziła swojego koloru włosów i bardzo jej denerwowało kiedy ktoś o nich rozmawia. Przepełniła ją złość i wstyd, bo przez to wszystkie dzieciaki się z niej śmiały. wzieła do ręki Kamień i walneła go w ucho trzy razy ! Jego głowa Byla cała w Krwi, Po minucie Salumu uświadomiła sobie że wszyscy na nią patrzą z przerażeniem, wszyscy uciekli. Salumu przestraszona popłakała się i wtedy pierwszy raz użyła magii nie wiedząc jak, nagle ucho chłopaka było całe i zniknęła krew, niewiedziała co się stało więc pobiegła do domu. I od tego czasu Salumu mało rozmawia z ludźmi, żeby znowu się tak nie stało, i to była prawda bo już nigdy nie wpadła w taki szał.Czyli widząc po tym co się stało można ją określić na cichą, nieśmiałą i pustelnika
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

[uczennica] Salumu Sox Empty Re: [uczennica] Salumu Sox

Nie Gru 29, 2013 6:40 pm
Po pierwsze login powinien składać się z imienia i nazwiska.
Po drugie widok z Ain Eingarp zbyt ogólny, zbyt no nie wiem płytki, tak na dobrą sprawę. To wygląda mi bardziej na "widzimisię", niżeli na największe pragnienie jej serca.
Po trzecie brakuje mi w niektórych miejscach spacji, a w niektórych jest ona wręcz zbędna. Przykładowo spójrz na swą Różdżkę.
Po czwarte twój Przykładowy Post ma za dużo błędów, jest za krótki i również za ogólny, więc nie widzę innego wyjścia jak poproszenie Cię o napisanie go od nowa i postaranie się, żeby napisać go lepiej, bo nie wiem czemu, ale mam wrażenie, jakbyś zrobiła to na odczepnego.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach