Go down
Emmelina Vance
Szpital św. Munga
Emmelina Vance

 Parc du Flamboiement zaprasza! - Page 2 Empty Re: Parc du Flamboiement zaprasza!

Sob Mar 17, 2018 10:01 pm
Mogę zostać opiekunem jakiś ludzików chętnych i z chęcią przybędę. Niech te 15 galeonów i cała reszta kwoty zwróci się w radosnej przygodzie!
Nathalie Powell
Hufflepuff
Nathalie Powell

 Parc du Flamboiement zaprasza! - Page 2 Empty Re: Parc du Flamboiement zaprasza!

Wto Kwi 03, 2018 8:33 pm
SKORO JEST OPIEKUN to ja też idę!!!
James Potter
Oczekujący
James Potter

 Parc du Flamboiement zaprasza! - Page 2 Empty Re: Parc du Flamboiement zaprasza!

Nie Kwi 15, 2018 6:24 pm
Podbijam!

NATHALIE POWELL, EMMELINA VANCE, ENZO NERO, LIAM KICKET i !!!wszyscy chętni!!! [wystarczy się tu zgłosić] Parc du Flamboiement czeka na was TUTAJ. Startujcie!

Mistrz Gry napisał:Wypad odbywa się fabularnie 26 sierpnia, tak więc jak się zmieni w końcu tydzień w ogłoszeniu głównym to się nie przejmujcie.
Jeszcze jak coś można wpadać! I zmiana planów, za pomocą ulotki będzie można się przenieść w specjalne miejsce dla świstoklików do Paryża i tam również będzie znajdować się kasy biletowe, gdzie będzie można fabularnie zakupić sobie bilety. Na miejscu są także sowy, gdyby ktoś zapragnął coś wysłać przed wyjazdem.

https://magiclullaby.forumpl.net/t2710-plac-grogana-kikuta-stumpa#43780 - osoby, które się zapisały/zapiszą dopiero teraz, zapraszam do tego tematu!
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

 Parc du Flamboiement zaprasza! - Page 2 Empty Re: Parc du Flamboiement zaprasza!

Nie Kwi 15, 2018 6:39 pm
To ja pójdę, a co! Kto idzie ze mną? Cool
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

 Parc du Flamboiement zaprasza! - Page 2 Empty Re: Parc du Flamboiement zaprasza!

Pią Kwi 27, 2018 3:25 pm
No dobraa, książę półkrwi też się pojawi wypocić z siebie resztki tłuszczu Wpierdziel
Sponsored content

 Parc du Flamboiement zaprasza! - Page 2 Empty Re: Parc du Flamboiement zaprasza!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach