Go down

Ruch Płaskiej Ziemi zaprasza do Dziurawego Kotła! Empty Ruch Płaskiej Ziemi zaprasza do Dziurawego Kotła!

on Pon Cze 04, 2018 2:59 am
Event nie jest wymagający i nie jest traktowany jako standardowy event, dlatego na tę okazję rezygnujemy z rubryczek.
Tutaj liczą się przede wszystkim chęci. Event ma na celu spopularyzowanie klubów dla dorosłych, dlatego też na pierwszy ogień idzie "Ruch Płaskiej Ziemi". Do zdobycia symboliczne PD, ciekawe znajomości i może drobne upominki.
Całość ma miejsce w Dziurawym Kotle.
Jak postacie mogły się dowiedzieć o tym wydarzeniu? To zależy od was. Gazety, ulotki wysłane przez sowę, ktoś znajomy powiedział znajomemu itd., a może podsłuchaliście w jakimś pubie?


Krótki opis:
- Wielki Geronimo przemówił! Wszystkich zapraszamy by odkryli PRAWDĘ. Prawdę o tym jak naprawdę z tym światem jest. Że nie warto ufać herezjom, co czarodzieje przejęli od mugoli i od astronomów czy innych astronautów. Żyliście w KŁAMSTWIE. Nic nie wiecie o świecie, tylko nasza PRAWDA może was zbawić. Przyjdźcie, zrozumiecie że nie wszystko wydaje się takie oczywiste. To wina tych zaklęć nieczystych, eliksirów lekkomyślnych! Dostaniecie olśnienia i oczyszczenia. Kula to symbol szatana, to on pomiata wszystkimi, faszeruje głupotą. Mamy badania, a wibracje dały nam znać, że oto nadchodzi APOKALIPSA. Ale jeszcze nie jest za późno! Chodźcie, chodźcie śmiało.
Kobieta o wielkich oczach z rozmazaną szminką i wiankiem z krzykliwych żonkili stoi na Pokątnej i zachęca przechodzące osoby by pojawili się w Dziurawym Kotle o godzinie 17:17. Wypowiada całą swoją kwestię z prawdziwą werwą i pasją, a na pytanie kim jest ten cały Wielki Geronimo, obejmuje się ramionami i patrzy w niebo, nic nie mówiąc. Po chwili zaczyna się wszystko od nowa.
Jakimś cudem ruchowi udało się zyskać pozwolenie zarówno władz jak i właściciela Dziurawego Kotła.

Każdy zainteresowany od razu pisze w Dziurawym Kotle, nie trzeba czekać na MG. Można przyjąć, że widzi się już coś ciekawego i tym podobne.Sowa Specjalna * Prośby do MG * Kącik przy kominku

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me.
It resembles my own mind except that you happen to be insane.”

— George Orwell, 1984
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach