Go down
Greg Avery
Nauka
Greg Avery

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Wto Wrz 26, 2017 7:48 pm
Co należy zrobić?

  1. Wejdź tutaj
  2. Wklej treść swojej ostatniej wiadomości.
  3. Przetłumacz na dowolny język (np. angielski).
  4. Kopiuj efekt dowolną ilość razy i przepuszczaj przez dowolną ilość warstw google translatora.
  5. Wklej tutaj to co wyszło, bo też chcemy się pośmiać.
  6. Spójrz jak twój dramatyczny i emocjonujący post nabrał dodatkowego uroku. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)


Przykładowy efekt

Jak wybierasz słowa i akcje, aby nieustannie wymawiać swoje ego? Zapytaj Emmelinę Vance, ponieważ była tak dobra. Oczywiście był wart swojej firmy. Tak! I jak miło to brzmiało ... Dopóki uśmiech, prawdziwy i szczery, nieumyślnie, przyszedł do zwykłej garbarni i nie wyraził wiele twarzy zagubionych we francuskim świecie.

Wskazał dokładnie, a kamień z silnym strzałem przebijał się przez szybę, a Avery, wkładając dłoń do otworu tak otwarty, mógł cicho otworzyć górny blok. I łańcuch. I dodaj go do zakładek. Drzwi otworzyły się bez żadnych problemów, a różdżka czarodziejki, która została wyciągnięta z kieszeni, była natychmiast pod ręką, oświetlona ciemnym, zakurzonym pomieszczeniem.

- Obawiam się, Emmelino - powiedział, wchodząc i dziki gest, prawie niezrozumiały, zachęcając go do podążania jego śladem, może to być sprawa bardziej skomplikowana niż się wydaje. Ale nie sądzę, że wymaga to tłumaczenia. On jest całkowicie bezpieczny ze mną i nie mówię, że ze względu na moją umiejętność czyszczenia mugolskiej pamięci.

Spojrzał na niego i zobaczył, czy jest za nim, czy marszczy brwi, znika, czy zniknie bez ingerencji w wszystko, co mogłoby stanowić naruszenie prawa. Okno było widoczne, ale nie można było uznać, że sklep był własnością jego rodziny. Nie wszyscy spotkali się po drodze, tajemnicza osoba musiała wreszcie powiedzieć prawdę.

- chyba że jesteś ciekaw. Czasem, gdy widzę pewne rzeczy ... ciekawość niszczy mnie.

Oryginał
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Sro Wrz 27, 2017 7:53 pm
Efekt:
Jako gówno ... w kolejności Mugol ma krew i kości dla swoich ekspertów. Lily chlubiła się krwawą sytuacją, zwłaszcza poprzez znalezienie jej magicznych zdolności i dlaczego miała tak wiele możliwości. W tym są dwa różne światy, rozszerzając konkurencję, byliśmy w stanie znaleźć nieprzyjemne i nieprzyjemne spojrzenie. To było dla niej interesujące. Był twardy, ale nadal nie miał pojęcia o ważnych sprawach. Gdzie powinna iść do centrum dla gości? W międzyczasie udała się do szpitala St Mungy, powracając do Hogwartu i odkrywając magiczny zasięg z trzeciego miejsca, chciałem to zrobić u magika. Z tymi pomysłami i wieloma planami na wakacje zdecydowała się prowadzić autobus alkoholowy do restauracji, często słucha, słucha Petunii, która ją niepokoiła. Cóż, nadszedł czas, aby zobaczyć skórę. Humorystyczne, piękne, długie i lekko ubrane kwiaty i sandały, poszła do bardzo niebezpiecznego miejsca. Od wejścia do domu witany był z humoru głosem, piosenkami i wspaniałym zapachem z cytryny i ciasta. Stała się bardzo uprzejma z pełnym hippie i zamówiła okulary lemoniady i ciasta owocowe. Rozejrzała się po małym pokoju i zgodziła się wziąć stół przy oknie. Obiecał w mój ulubiony piątek.


To. Wygrało. Mi. Dzień.

Oryginał.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Czw Wrz 28, 2017 6:28 pm
Co wyszło:
Drogi. Lily, jeśli uważasz, że czyste osoby zajmujące się krewnymi ograniczają magnes magnetyczny, byłem bardzo zły. Nie tylko oceniłeś to. To prawda, że ​​ten Potter Coffee Mugel'e zdziwił się, że nie jest ciekawostką lub pragnieniem sokowania nie jest magią, przychodzi tu w poważnych przypadkach. Relacje biznesowe.
Pokój i miłość. James potrząsnął włosami przed drzwiami i ruszył w kąt. Jego nos był ciemnym szkłem, zamiennikiem w kieszeni. Jego letni wiatr się skończył. Czarne spodnie również stworzyły czarną koszulkę z delikatnym tonem, która tylko uznała magiczną służbę. Złote cukierki, jak mankiet, wyhaftowane pod szyją. Cóż, być może nie tak, ponieważ światło nie było złote i czarne, co jest widoczne tylko. Było jasne, że Irene założyła swojego brata w wielu torebkach, jakby przygotował go na to, co nadejdzie. Dodał, że był to ich ulubiony kolor.
- Shimanko! Hałas jego hałasu rąk świeci przez pokój, a Potter Hippyas, który trzymał obrotowe położenie przywitał się. Robił się dobrze. Usiadł obok meczu. Natychmiast wpatrywał się w pyszne ciasta, które z łatwością uwielbiały podekscytowany pod koniec dnia i zauważył właściciela z grymasem na ustach.
"Myślę, że wiem co jest w twojej głowie", powiedział Hastieri, głową i wycisnął długie włosy za uchem. "Miłość, to lato jest cudowne, nigdy nie uprawiałem warzyw, pijesz tym sokiem z cytryny, co z tobą?
- Zgadzam się z letnim wydaniem! Nawet gdy pada deszcz, tęcza zdobi piękne niebo ... "Po chwili powiedziała, a dywidenda zrozumie krótko, kompletny wygląd, są dwa worki jednego metra Pottersa Kanta, innych hipisów, trochę czasu, aby podzielić się swoimi towarzyszami i Komfort nowej kieszeni.
"Kocham cię tu przyjechać, Jacob", mówi właściciel, skłaniający się do Basseta. Pod oknem, jak ta piękna dziewczyna ... bo tu przyszedłem Spojrzałem na ciebie tak, jakbym szukał ducha ... - opuścił towarzysz z podwójnymi uśmiechem. Być może pokaże jej ducha za ciebie. Przeminęło ... wiesz, kocham, jak mówiłem. Zamiast wojny, lepiej się uprawiać seks ... - rzucił włosy i rozbił kilka razy, kiedy opuścił okulary.
Potter odwraca się na pagórkowatą drogę z jakimś nieznacznym wyglądem. Jestem cool
Evans
Lily Evans
Skąd ...
Czyści gardło i echa w ich kierunku. Jego ręce wpadły do ​​kieszeni, a jego nogi były prawdopodobnie najdłużej w jego życiu.
Lilia Evans zaskoczyła go ostatnią rzeczą, którą miał nadzieję zobaczyć. Spójrz, nie tylko będziesz zadowolony. Lilia z krwią i domem. Czerwony tulipan w środku, nieznane narzędzie angielski, klimatyzacja, spódnica. Lilia w ogniu i kwiatach.
"Hej," powiedział po kilku świetle lat w przeszłości, przyszedł do biurka.

Oryginał.

hehe
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Sob Wrz 30, 2017 11:08 pm
Wzięłam jakiś randomowy swój post, bo za dużo rzeczy niepostowych mam teraz na pierwszych stronach XD

Efekt:
Ktoś powiedział, że Hogwart pali się. Teraz, jak coś, co mu się stało, kiedy siedział, a kiedy próbował kontrolować hormony w żołądku. Zastanawiam się, czy coś się z nim stało, ale pewnie musiał coś zrobić. Co ciekawe, nie? Szczególnie, jeśli dana osoba jest skonstruowana i ma wiele reakcji, magia wokół magii literatury. Najwyraźniej jednostka nie była prawda. Generalnie biologowie byli przeważnie obcy i wiedzieli tylko podstawowe rzeczy, które studiował, głównie jego ojciec, jego pan. Teraz był sam z kotem, a on do niego jedzie, ale mógł się spodziewać po ostatniej podróży, więc ktoś postanowił złamać pokój, przekroczyć niewidzialną linię jego kraju. Nie obchodziło to, co mówiłem Matthias Rokkur, jego osioł, był łagodnym kuzynem Minister marzyl o złamaniu głodu i czuł, że otrzymał potencjalnie dobrą historię bohatera. Oszukał ludzi, gardzi nim, a nawet niektórzy pomimo kochania zwierząt w ich wyjątkowy sposób. Jego kota nie chodzą po galeriach magicznych magii, a także mieli dwie miski; jedna woda, druga z jedzeniem. I cholera
Wspomnienia, szczególnie te wspomnienia były bezużyteczne.
Stracony? Nie mówię o tym, dlaczego widzą taras Mathias-Krowok, przywilej bycia sam z tobą i cieszyć się niektórymi z nich się tam dostać. Nie, nie jesteś mi przykro mi
Mary nie przechodzi tych drzwi.
Poważnie?
Rockers pearingut uniósł brew, ale wciąż nie komentował małego wejścia, nad brzegiem gwizdka. Popatrzył na swojego towarzysza, a potem ku kucemu, który go zastrzelił. Nic dziwnego, że jedzenie nie było w naturze i musiało znosić magiczne ogrodzenie. Biedni Omen. Pomimo niezaprzeczalnej miłości do miłości dała mu kaprys. No cóż ... kosz był za daleko i nie chciał być od niego odciągany. Prosimy prosimy! Nadal żartował i śmiał się! Zabawne. Widział coś w uśmiechu, ale nie roześmiał się zupełnie.
Ma bardzo cholernie śmieszne.
Może powinna z nią porozmawiać, ale nie teraz? Tak, czeka na sobotę i niedzielę, z głową. Wow, straszne ryzyko. Pięć minut minęło? I nadal żyje!
W jaki sposób? Ty i ja Musisz się żartować.
Twój żaglowiec przyniesie mi natychmiast i bez żadnych ustaleń.
- Tak - powiedział i zauważył, że Severus był zafascynowany. Skłamał niechętnie, ale przynajmniej był pewien, że jego istnienie zależy. Przynajmniej jedna zmiana.
Cóż, spójrz na tę cholerną rozmowę Pythona, mam nadzieję, że będę cicho.


Oryginał.
Myrtle Flint
Oczekujący
Myrtle Flint

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Pon Paź 02, 2017 4:02 pm
polski -> angielski -> portugalski -> hiszpański -> włoski -> polski napisał:Chociaż starała się wydać w najkrótszym, najbardziej charakterystycznym stopniu Myrtle Burke-up, Myrtle cholera-Jasna-Me-bo Flint, czuł bardzo silną awersję do Ministerstwa Magii. On po prostu nienawidził fałszu ludzi, którzy je stworzyli. Tak, może to było zdecydowanie za uszami, ona na pewno nie był najbardziej szczery, czasem był to typowy hipopotam, ale zespół z pewnością ma wpływ na budowę całej głowie. Nie mogłem tego znieść. I znowu mieli okazję przyjść pod pretekstem pracy, ale także odnosząc się do osoby, która jej nie miała - a najwyraźniej nic; cholernie ukrywszy swoje pucołowate usta - pomóż ... Znów odkrył, jak olbrzymowie i kolosalne władcy dominowali w magicznym rządzie Wielkiej Brytanii. Niezależnie od dobra obywateli, potrzeby indywidualne nie mają znaczenia, czy nie jest on osobą tego kłamliwego komputera. Myrtle był wściekły, znacznie bardziej niż poprzednio. Dobrze, że uległa poprawie wyglądu w łazience, opróżniania czerwone policzki i gorycz jego powrocie do oficjalnego zadania, które dostarczyły mnóstwo pościel w noszeniu. Nie tylko pisane przez nią, ale także - dziwna ulotka - niezwykła rozproszona przez jakąś śmieszną czarownicę w windach. Brunetka po prostu nie wiem, dlaczego pozwolono mu wcisnąć kawałek Jaskraworóżowy karty w ręku - może dlatego, że z tysięcy miniaturowych uderzeniowej włosami w ruchu na twarzy kobiet - ale to on ostatecznie rozebrany. Patrząc na jasnych słowach Memorial rocznicę śmierci Ministra Magii była dobra organizacja i kuszące prawda, że ​​nie dostrzegają przeszkody, które pojawiły się dosłownie z niej wcześniej. W następnej chwili poczuł pięty pięty, silny mężczyzna dotyk ręki na skórę i prasę latają ...
- Ooo, Mordownick. - Jasnoróżowe usta otworzyły się ze zdumienia, z którym wszedł dosłownie spadła prawie w tym samym czasie lotu na ziemi, co wydaje się być powoli zaczął dostrzegać, a nawet jeśli takie a nie inne słowa, które spadły w jego zdaniem, na pewno nie należą tak przyjemny, jak to możliwe, że były one bardzo miło. myślał o nich, po jakimś czasie „czas, ale nie czuł skruchy, życie było tak, każdy miał pseudonim - mniej lub bardziej przyjazne - a czasem nawet zestawu ... w każdym razie ... powinien to być pączek nie napełnić więcej, aby je zatrzymać.
- Czubek głowy. - Odpowiedziała tonem emocji, dotarła do dokumentów, które celowo odwołała.

Tu jest oryginalny post. ale lama!
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Pon Paź 02, 2017 5:28 pm
polski -> angielski -> szkocki gaelicki -> angielski -> szkocki gaelicki -> polski napisał:Zazwyczaj nie widziała siebie w miejscu, gdzie ramię przestaje podejmować decyzje nie tylko dla siebie lub w wąskim kręgu umysłu, które czynią swoje umysły. Od początku pomyślała o swojej niezależności, wciąż w szkole, kontynuowaniu się na boku, śledzeniu jej własnych ścieżek i ... Cóż, będąc Krukolandi, ona się sobie - dobra, choć nie tak szybko - w drużynie Limbs, ale nie było wiele możliwości podejmowania decyzji. Potem, po miesiącu kształcenia, przez chwilę nadzorowała Rafacława Prefekta, a nie przyjaciela była bardzo chora, ale nie pozwalała szkole opuścić szkoły . W kabinie Dugong miała długoterminowych współpracowników i pracowała w chirurgii w ramach specjalnego zespołu. Ona nie poszła szczególnie, jeśli nie wiedziała, co powinna zapłacić. Wolą mówić, aby debatować, zgodzić się.
Tym razem pomyślała o wspólnej decyzji, ale zatrzymała się, gdy chłopiec poprosił ją, aby poczekała na chwilę. Patrząc na minutę, co robi, odwrócił wzrok w otaczające drzewa. Postanowiła rozejrzeć się po kolejny lub nawet mały wybór. Wolą mieć małą opcję, przynajmniej jeśli chodzi o wybór właściwego sposobu. Ostatecznie jednak zdawała się kontynuować trasę, gdyż las nie był odpowiedzialny za jej niechęć. Kto wie, co dzieje się w autobusach. Zanim ją zobaczyła i większość oddechu Enzo, jej towarzysze rzucili wiele zaklęć.
- Chodziłbym na główną trasę. Co myślisz? - Powiedziała, patrząc w stronę schodów, a drugą drogę do lasu. Czekała, aby przenieść się i odpowiedzieć na chłopca, zanim ruszy na ustalony tor.
Początkowo nie wiedziała, co się stało z nią. Czekał za nim trochę. Zauważyła zaledwie dwanaście kroków, wstając i zwracając się do niej.
- Co się dzieje? Czy to jest konieczne? Wsparcie? - Zapytała, zrobiła się trochę gorzka. Mogła też spróbować trochę zaklęć, chociaż musiała najpierw dowiedzieć się, że to była upadek czy coś.

Tu post. Jezu jak się cieszę
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Nie Paź 29, 2017 9:39 pm
Co wyszło:
I tak, jeśli nie jest to działanie jako chusteczka na magię, owoce i Jakub i właściwe leki doprowadziły go. Jestem również marzeniem Marii Marjorie! Powodem podejrzeń, a gdy słyszał o doniczkach i zasłonę, zakryła twarz jeszcze bardziej skupioną na opowieści o czarownicy, aby to wszystko zrobić. Czy nie jest winy? Szukam ich? Jednak nie został wysłany przez głowę halucynogenną Meadowes. Czy to znaczy głodny chleb? Nie wiedziałem, kto to jest, że byłoby miło, gdyby jeden z nich nie zmienił środowiska przemytu?
Nagle garncarz jest rzeką na wszystkich skałach i nad wodą, podejrzeniem Rimanów, po prostu padł na wenecką wiosnę ślepego, który chciał po drodze uczciwie. Jeden był w miejscu martwej piły lub skał. Przepraszam, ale ta wizja dla niego, tylko w odniesieniu do gatunków, które miały półprodukt został później poprawiony żart. Przeklął się i wykopał kamień, prawie jak zabijanie ryb. Wiatr na rzece, patrząc na niego, aby przetrwać, ale zaprzeczyć istocie pobytu, bez chleba. Żołądek, zakłócenia hałasu z rurociągu, miasto płaczu, mające prowadzić ryby. Prawa ręka dziadka, który nie jest gotowy na taką sytuację.
Spalony zaczął atakować kamienie. Może Nathalie ty? Nigdy wcześniej w jego królestwie czuł się jak głupiec. A jeśli nie? Czy chciałby go zabrać do swojego domu na jeden dzień? Możliwości tysięcy jego: kto się pojawił i dlaczego? Teleport do Witch jest optymistyczny House? Kamienie korony błyskotliwej różowej żaby plemion wyrafinowanych oklasków rzeki. Był w strachu, a ja chciałem iść, i wydawało się, Nathan.
Ten.
Tylko jeden!
I trzymając go w wodzie, wziął ją i wyglądał jak sprawiedliwy świat, kiedy ją pocałował.
,,,
Niektóre ziarna mają gazy halucynogenne? ... to straszne, żadna część opinii kamieni prawdopodobieństwa jest taka, która nie jest prawdopodobna. Potter Mettle in the World, który był w areszcie w najbliższym szpitalu psychiatrycznym?
Ames euforii i szybko się wycofał. Chciał iść do Natha, ale ... Co masz? Nie znalazł niczego ... i tak dalej. Spojrzał i zobaczył, że wszystko jest zwykle straszne i zatrzymałem się w skale jak kamień. Woda musi być nie tylko ... może ostatnio przypuszczał, że ostatnio, dlatego ciało znajdowało się w środku ciała, a na koniec właściwości, które mogłyby ukryć Rimana.

Oryginał xD
Marjorie Greyback
Szpital św. Munga
Marjorie Greyback

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Nie Paź 29, 2017 9:56 pm
polski -> walijski -> włoski -> francuski -> angielski -> niderlandzki -> polski napisał:Nigdy nie spodziewał się, że pozostawienie otwartej przestrzeni przyniesie tyle ulgi. Nie nienawidzi tego lasu - nic się nie stało, choć bał się wypadku Enzo; Nawiasem mówiąc, on tylko myśli o jego podróży partnera - a mimo to poczuł się znacznie lepiej, gdyby miał mały kawałek ziemi. Było coś w jej pocieszeniu, pocieszeniu i odprężeniu. Na początku myślałem, że tak szybko, jak to było możliwe, aby znaleźć między ziarnami, aby dotrzeć do miejsca bliżej do źródła wody i odpocząć tam, nawet na krótki okres czasu.
Rzeczywistość była inna. Marzy snami, spragnionym powitaniu, ale to chyba wystarczający powód, aby poczekać, zanim wpadną na polanę. Może ma to związek z następnej gry z dużo wspólnego racer węża, który był tylko chłopcem, kiedy był błotnisty łąka w pobliżu gospodarstwa. To wcale nie było przyjemne i bał się węży wszystkich istot, które węża i chociaż nie myśleli wtedy. Wrócił dość podejrzanie i poparł jego decyzję, kiedy jakiś potencjalny wypadł gdzieś gdzieś.
Nie wiedział, czy powinien iść w tym kierunku. Może lepiej byłoby dać Ci spokój, gdy nie unikać ludzi z obcymi, którzy nie mogą grzybiarzami, nie dość, żeby zobaczyć grzyby po prostu odpadała. Po pierwszej dostawce odmówił teorii wiatru i jego rozczarowań, a nie myślał, że byłby żyjącą osobą. Dość wyraźnie, ale - na pewno, choć, oczywiście, oczywiście - są już Oznaczało to, że miał z innych odkrywców, podróżników i przystąpił do wykonania, albo ....
Kto by pomyślał, że ci ludzie nie potrzebują wystarczająco dużo czasu, aby Meadowes znalazł inną opcję. Jego oczy przyciągnęły do ​​niezwykłego rodzaju anonimowych ... Zboża? Widocznie zboża, na zewnątrz niesamowite niebo bardzo fascynujące. Nie widział takich nieprawidłowości, patrzył na nich z większą ciekawością, dopóki były widziane. Wreszcie postanowił sprawdzić, co inni angażowali się w tę ciemność, co z pewnością pomogło i wyszło z pola.
Wierzył, że mogą wpaść w powietrze ... albo latać, jakoś się zmienia. Ale na pewno nie spodziewali się, że znikną. Och, tak, to tylko sekunda. Bez spektakularnego upadku, nie ma innego dźwięku, żadnego śladu istnienia. Złamana, rzuć kilka ostatnich gałązek i rozejrzyj.
Może trzeba zapisać roślinę bez magicznych roślin? Ten nie wie mugolskie marihuanę, która nie może być bardzo czyste, nietzadbanej boscultuur pewno czeka w miejscach takich jak nieba nietodwiedzanych i może pokazać dziwne okresy zachowywać obecności lub właściwości magicznych zbożopodobych uszy. Być może ludzie, którzy to widzieli, byli właścicielami fabuły. I to nieuchronnie spowodowało problemy, nie chciał.
Z odsunięciem spojrzał w prawo i wyszedł, myśląc, jak powinien unikać linii. To na pewno nie osiągnąć powyższe wnioski będzie zawierać rośliny, które są nie tylko zachowuje się dziwnie, ale może być także otoczony rodzajem magicznej linii alarmowej. Nie są one w końcu wymyślił, tylko aby chronić potencjalne składniki napojów halucynogennych, które niedawno obrocie ponownie w niepokojących ilościach na czarnym rynku. Znowu, przeciwko palaczowi, wiedział o tym trochę - nawet go zapytaj; Wystarczy rzucić karty krótko, kiedy bałagan z dala od początku sprzątana, który znalazł się w swoim mieszkaniu - i nie myśleć o ewentualnej wyzwanie dla rolników jest zbyt kusząca.
Mimo to, Alyssa znał źródło wody ... Jest to dość kuszące, aby iść w tym kierunku, mimo że widział w krzakach tudzież patch - choć niektórzy twierdzą - wziąć krzaki Chusteczki nawilżane. Ale po przegranej pasie bez drzew, ale postanowił ominąć ostrożność ci ludzie wychodzić do rzeki, fontanna, strumień, jezioro, staw czy cokolwiek to było - tak dalece jak to możliwe, aby być tym dobrym do powiedzenia; W każdym razie wydaje się, nie jest tak źle - i to jest właśnie strona tej działki.
Nie próbuj zabrać lasu bez wchodzenia do ziarna, zaczął pójść do rzeki,

Tutururutu!
Charles Myrnin Hucksberry
Nauka
Charles Myrnin Hucksberry

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Nie Paź 29, 2017 10:04 pm
I kiedy otrzymałem pochwały i usłyszałem uwagę ludzi, którzy byli pełen radości, to niektóre z sześciu bolesnych, które zrobiłem; Ale jego powodu jest to, co się dzieje z kobietą, ale z ogniem mojej duszy, która stworzyła straszne straszne.
Demon zwrócił uwagę na słowa z jego oczu, które wpłynęły na głowę i głębsze w jego sercu, aby poradzić sobie z tak dużą wiekiem, więc "schöner" sztuki i słowa usłyszały głos, który usłyszał Charles Czy potrafisz zrozumieć młodą zasadę , pacjent jest przyszłością? Czy znalazłeś ten młyn? Dywidendy, które nie wiedziały. Podejrzewano ich, gdy zamknął płaszcz w płaszczu, a także wstępne napięcia pod ramionami. Hucksbeers Zapach był zbyt silny, dominujący, obcy został zniszczony przez łóżka - prędzej czy później, jego towarzysz zaczął zapach, a nie odwrotnie.
Hogwart jest schronieniem, gdy dziecko już wróciło, trochę zagubione w dorosłym życiu, pragnienie bezpieczeństwa i przyjaciela, aby płakać. Ale teraz, po takim powrocie, mogłem zrozumieć więcej, ale chciałem więcej. Jaka książka może tam być? Może to być po ubrań swoich byłych studentów w książce, frunellu może być wciśnięty ze skóry. Czy to będzie drużyna?
Cardiff Jest piękna lokalizacja, Galesu było wiele zamków, Grosu był bogaty pośladek na wybrzeżu, ale dinosaure było odkrycie tutaj. Aby zastąpić opuszczoną wyspę, bez potrzeby interwencji człowieka.
Jezus mógł znaleźć dość wygodne miejsce, łatwo wywiercić miejsce, potrafił rozwiązywać oczy z książki Johna, przyciągając jego język, część przyczepności do dźwięków. Tylko dziesięć stron, Charles stał się jego głową i rozejrzał się dookoła, wdychając męża pomimo chłodnego, vighjà linii na piasku. Zignoruje on postać w najwyższym punkcie nawet w niewielkiej odległości. I gdzie on wyjeżdża? Sięgnął do książki w dłoni i westchnął w sumie, treści tekstowej. Lament.



to ten post.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Sob Sty 13, 2018 11:01 pm
Przez chwilę patrzył na wspaniałe miejsce morza, kiedy jedenastka* poczuła, że ​​wpada do wodospadu. To było imponujące, zwłaszcza w tym mrocznym krajobrazie. Niemal czuje jego nieskończoną głębię, ale nie szukał podatków, bo inaczej by się mylił. Na górze był już strumień i strasznie było myśleć o tym, co się tutaj wydarzyło.
Oświetlając drogę urokiem Lorasa, ruszył naprzód i omijał wielkie klify leżące na wybrzeżu. Postanowił zbadać źródło światła, trochę go pogubić i dowiedzieć się, jak nic nie znalazł. Czasami głowa leciała nie do zniesienia idea, która zachowuje się z pogwałceniem zdrowego rozsądku, ale jednocześnie czuła się dziwnie spokojna, coś przychodzi do tego, czego pragniesz i obojętność na to, czy zostanie tu przeniesione do życia, czy też nie ma nic do stracenia.
Zużyta pochodnia okazała się w ciemności światłem, z przechodzącym przejściem. Tak, drzwi. Tylko drzwi. W powietrzu. Bez ściany. Bez uchwytu. Ale to były zdecydowanie drzwi.
"Och ..." wymamrotała i przez chwilę przeraziła się, łamiąc obraz przed jej oczami. Był dziewięćdziesiąt procent pewny, że śnił. Często wiedział o snach, a to, co się wydarzyło ... wydawało się coraz mniej prawdopodobne. Może powinien wyczyścić hipisowską trawę?
Obejrzał się i przyjrzał mu się uważniej. Składały się z trzech części, a kiedy zaprzyjaźnił się z nimi i stanął przed nimi, zobaczył, że wszyscy mają wygrawerowaną czcionkę.
Runy. Runer ... Niektóre z tych wierszy były dzisiaj ... O tak! Dotarł do torby ze znakami w Alys. Czy to możliwe, że tak nie było? Opierał się na szkicach panny Meadowes, gdy włóczył się po swoim łuku i nagle stał się nieco świadomy ziemi. Złamał talerze, a kiedy wcisnął buty, zobaczył, że są jak wiersze wyrytego umysłu.
Więc przyłączył się do akcji słowiańskiej sztuczki i skończył na pękaniu układów plakatowych, jak na zdjęciu. Jego serce biło szybciej, po chwili włożył całą szafę w rzeźbione drzwi na drzwiach tuż poniżej znaku. Czekał, aby dokładnie zobaczyć, jak długi jest oddech, jeśli coś się stanie, ale coś podpowiadało mu, że kluczem do tych drzwi jest dopełnienie wszystkich części, znak sprawi, że Magia przejdzie do następnej.
Liczba. Jęknął. Czy na rzece może być wiele kamieni? Dokładnie przestudiował sekcję i dotknął jej koniuszków palców na powierzchni. Wrażliwe wrażenia nie były tak znaczące, jak w przypadku pierwszego fragmentu, w którym posty żądały ich lokalizacji*. Oddychała. Te wielkie sytuacje życiowe nie nadają się do tego. Nie kazała jej się zbierać, więc gdyby się okazało, musiała do niej wrócić ... nie głupie piekło! Pamiętał swój rozkaz nad rzeką, ale powrót nie wydawał mu się możliwy.
- 5,10,2,4,7,9,3,6,8,1 - wymieniaj się szeptem, żeby zobaczyć, czy był w stanie to zrobić - dobrze wyznawca pokręcił głową i podszedł do następnej sekcji.
Ani. Zwier ... zapytaj? Krzesło? A może zwierzę?
- Zwier ... - czytaj wysoko i miejmy nadzieję, że połącz się z kimś. Ale bez powodzenia. Wyciągnął rózgę z tej części skrzydła, aby bliżej przyjrzeć się powierzchni, aby spróbować i poczuł dziwną wibrację w powietrzu, ale zanim musiał myśleć więcej czasu, by pomyśleć, co by się stało, nagle krzyknął coś z jego drzwi Własny kierunek, a on pobiegł z powrotem automatycznie, ponieważ inny potknął się podczas łamanych płytek i zszedł na suchą ziemię w sercu serca.

*Stranger Things???!!!
* A tu proszę lokalizacja oryginału
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Sro Lip 04, 2018 10:26 pm
Uwaga? Myślę, że jestem twardy. Jakie mają porozumienie z nimi i ich domem? Zwiąż tych, którzy są obrabowani! Nie, to marne dary dla szarości, nikt nie był narażony na mróz, nie tylko latem, ale w dużym ciele. Ryba uparcie odpowiada na jego gniew i robi wszystko, co w jego mocy, by zrobić coś powszechnego. To normalne. Podkreślała znaczenie nowości nowego świata, ale czuła, że ​​jest chora. Wartość apokryfu jest wartością. Myśli, że żyje od wielu lat. Czy to pamiętna historia?
Jestem zwycięzcą i wciąż to robię. Wygram.
Gdzie.
Będzie on w swojej siedzibie w połowie ubiegłego roku i zostanie ponownie rozpatrzony. Winogrona.
Teraz jest fajnie. Greg jednak nie uważał, że to nie jest złe dla tych, którzy mogliby im zaprzeczyć. Był szalony i martwił się ciepłem płuc; Szkoda na własnym wzgórzu. Może czas?
Obserwował kpinę. Czy to nie jest tego warte? On? W tej sytuacji? Czy on tego nie używa? Czasami mogła dostawać jajka. Zacznij od razu. Będziesz musiał kontynuować popełnianie błędu, aby kontynuować korzystanie z tych kolorów.
Biegnij szybciej.
Jednakże, ponieważ nikt nigdy nie pomyślał, że to nie ma znaczenia dla wszystkich ludzi z powodu problemu, ponieważ jest to warte problemu. Nie bał się lwa i stał się wężem w swoim życiu. Kobieta przygotowana na jej miłość. Przemówił do Griffina. W porządku.
Jest dumny i dumny.
- Czy to naprawdę silne dla wojownika? Nie trwa długo, wciąż próbuje zignorować wulgarne słowo o jej twardych oczach i oczach, ale nie patrzy na swoje stopy. Słuchaj, bądź rozsądny, nie wahaj się uczyć, nie bądź nie martw się, ale nie rób tych "nie" pomysłów, a może oni się ze mnie śmieją, pomysłów, jak ten czas.
Trzymał papierosa i rzucił go z podłogi.
"Wszyscy jesteście złą nazwą, którą powiecie" - powiedział. I? To nie działa. Ten dziadek nie mógł ... patrzeć na niego z pewnością siebie, grać.
-ty jesteś? I? Zrób zabawę. Nauczyciele ich nie mają. Jestem pewien ... Jestem Avery, spadkobierco, i myślę, że poczujesz ... on patrzy na niego, on się śmieje - nie masz z tobą nic wspólnego, jesteś po prostu trochę wściekły, albo może szalony, aby polegać na swoim języku, jak szukać siebie?


KOCHAM XDDD
Oryginał: https://magiclullaby.forumpl.net/t2641-17-lipca-1978-wypadek-przy-pracy-greg-avery-caroline-rockers#46441
Sponsored content

Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści Empty Re: Wzniosłe treści wielokrotnie przekładanych treści

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach