Go down
Rudolf Lestrange
Przestępczość
Rudolf Lestrange

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Nie Sie 07, 2016 11:29 pm
Zaledwie zachęcam panienkę do wyrażania swych emocji. Zwłaszcza, że danym było mi ujrzeć drzemiący w panience potencjał, który lśni w umyśle niczym srebrzysta mgiełka. Jestem ciekaw - czy gdybym umieścił ów geniusz w fiolce i spojrzał w myślodsiewnię, cóż mógłbym ujrzeć? Mam nadzieję, że własnowolnie obnaży panna przede mną swe myśli na naszych... zajęciach, nim będę musiał wejrzeć weń siłą. Jako praktykujący nauczyciel czuję się zobowiązany do ośmielania swych uczniów i poznawania ich.
Nie mogę oprzeć się odniesieniu się do mniej oficjalnego fragmentu panny listu:
Puste naczynia robią najwięcej hałasu.
L.
Rudolf Lestrange
Przestępczość
Rudolf Lestrange

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Pon Sie 08, 2016 9:09 am
//do listu przymocowana jest pokaźna, acz lekka paczka, w której znajduje się pusta torba Caroline//
Nie, nie cierpię na brak towarzystwa, w końcu w Zamku znalazłem wielu towarzyszy. Czy może panienka powiedzieć to samo o sobie? Jeśli nie, mój gabinet stoi dla panny otworem; uważam za niezwykle ważne budowanie więzi pomiędzy kadrą nauczycielską, a gronem uczniowskim. Mogę zagwarantować, że każdym panienki problemem postaram się odpowiednio zająć.
Natknąłem się na coś, co zdaje się należeć do panny, panno Rockers.
L.

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Sob Wrz 03, 2016 9:42 pm
~ na pergaminie znajdują się ślady czekolady

Panno Rockers!
W związku z Dniami Kariery zapraszam do swojego stoiska w Wielkiej Sali. Ciekaw jestem Panny planów na przyszłość.
Horacy Slughorn
Rudolf Lestrange
Przestępczość
Rudolf Lestrange

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Czw Gru 29, 2016 1:13 am
Zgubiłaś się w swych słowach i mrzonkach, miła pani.
Czy nie nauczyłaś się jeszcze, że ostrożnym być należy, gdy tak bluzga się życzeniami?
Nierozsądnie, Caroline.
Rudolf Lestrange
Przestępczość
Rudolf Lestrange

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Czw Gru 29, 2016 1:45 am
Jakiego pergaminu panienka używa? Doskonale podsyca płomienie w moim kominku.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Pią Lut 10, 2017 3:10 am
[Do Caroline przyleciało kilka sów z jej zamówieniami. Jedna paczka zawierała sukienkę, druga buty, trzecia biżuterię, czwarta rękawiczki. Oprócz tego  przy każdej była karteczka z podziękowaniami za dokonanie zakupów. Loga firm się poruszały]
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Pią Lut 10, 2017 3:24 am
[Do Caroline przyleciało kolejne sowy z jej zamówieniami. Jedna paczka zawierała maskę, druga kieszeń. Oprócz tego przy każdej była karteczka z podziękowaniami za dokonanie zakupów. Loga firm się poruszały]
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Pią Lut 10, 2017 3:27 am
[Do Caroline została tajemniczo dostarczona paczka a w niej znalazła się paczka papierosów licząca sobie 10 sztuk, a także dość spora choć zmniejszona butelka rumu, około 700 ml]
Kalipso Rockers
Ministerstwo Magii
Kalipso Rockers

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Pią Lip 14, 2017 2:42 am
Nadawca: Kalipso Enosis - Rockers
Odbiorca: Caroline Rockers
Treść:
05.07.1978 r.
Córko,
Przyjdą po Ciebie Gideon i Massimo. Masz czekać na nich na peronie i nigdzie się nie oddalać, mamy sporo rzeczy do omówienia.

Podpisano: Twoja szanowna Matka.
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Sob Maj 19, 2018 6:09 pm

Wyniki Okropnie Wyczerpujących Testów Magicznych:

Oceny Pozytywne:          
Wybitny  (W)
Powyżej Oczekiwań (PO)
Zadowalający (Z)

Oceny Negatywne:   
Nędzny (N)
Okropny (O)
Troll (T)                                                      

CAROLINE ROCKERS OSIĄGNĘŁA:


Eliksiry - Z

[/color]




Transmutacja - W






Zaklęcia i Uroki   - Z






Obrona Przed Czarną Magią - PO






Astronomia - W






Wróżbiarstwo - PO

Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Wto Cze 12, 2018 8:35 pm
[Do jednej nóżki była przyczepiona mała paczka, a do drugiej woreczek na pieniądze]

Adresat: sz.p. Caroline Rockers.
Nadawca: Magiczny Papierniczy.
Treść:
Szanowna Panno Rockers!
Dziękujemy za Pani zamówienie. Notatnik znajduje się w paczce, przywiązanej do nóżki sowy. Do woreczka prosimy wrzucić pieniądze.
Oto Pani rachunek:
1x bardzo dobrze zabezpieczony magicznie notatnik - 3 galeony i 4 sykle
Razem: 3 galeony i 4 sykle
Przesyłamy wyrazy szacunku i podziękowania,
Magiczny Papierniczy z Ulicy Pokątnej.
Rabastan Lestrange
Slytherin
Rabastan Lestrange

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Pon Gru 31, 2018 12:00 am
Nadawca: Rabastan Lestrange
Odbiorca: Caroline Rockers
Treść: Ze mną wszystko w porządku, wiedźmo. Widzimy się niedługo, znudziło mi się siedzenie w Hogwarcie.. szykuj się na przyjazd Twojego Pana.
R. L.
Sponsored content

Prychająca poczta panny Rockers - Page 2 Empty Re: Prychająca poczta panny Rockers

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach