Go down
Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Pytania - Page 2 Empty Re: Pytania

Pią Maj 11, 2018 6:32 pm
Czy można na jakiś czas przejąć Julka zwłaszcza  na czas lekcji jezioro gdyż nie będzie mnie.
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Pytania - Page 2 Empty Re: Pytania

Pią Maj 11, 2018 6:38 pm
Skoro Cię nie będzie to zgłoś nieobecność w odpowiednim temacie - postać nie zostanie przejęta przez  żadnego z graczy, bo tego nie praktykujemy, ale Mistrz Gry i osoba prowadząca lekcje pokierują Twoim losem i będą wiedzieli, że jesteś usprawiedliwiony (czyt. nie grożą Ci poważniejsze konsekwencje za porzucenie eventu).
Pamiętaj tylko, że najpewniej będzie się to wiązało ze zmniejszeniem nagrody.
Moira Dearborn
Ministerstwo Magii
Moira Dearborn

Pytania - Page 2 Empty Re: Pytania

Wto Mar 26, 2019 7:57 pm
No hej Tęczowo mocno

W sumie to nie poczułam totalnie postaci Moiry (buba) i chyba nie będę jej kontynuować. I mam w związku z tym dwa pytania.
Primo: Jak wygląda proces przejmowanie postaci kanonicznej i czy opłaca się to robić teraz (interesuje mnie Dorcas) czy lepiej zaczekać na nową odsłonę forum?
Secundo: Czy z ewentualną postacią oryginalną też lepiej zaczekać na nowy adres żeby nie męczyć się potem z pisaniem i mechaniką od nowa?

Trochę jestem w kropce, bo nibym bym grała już-teraz-natychmiast, ale nie wiem czy nie lepiej będzie się wstrzymać do przenosin z tworzeniem czegoś ;_;
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Pytania - Page 2 Empty Re: Pytania

Wto Mar 26, 2019 8:48 pm
Hej <3 miłość

Rozumiem, już Ci odpowiadam! <3
Pierwsze. W zależności od postaci kanonicznej. Jeśli już była na forum, a Dorcas była, to zapoznanie się tak mniej więcej z jej sesjami, ewentualnie mogę streścić Ci ważniejsze rzeczy (ale nie miała też dużo sesji więc myślę, że też na spokojnie). No i napisanie przykładowego posta jako Dorcas i podesłanie na PW. To już zależy od Ciebie. Na razie zamulamy, ja na przykład też skupiam się na rzeczach na nowej odsłonie, ale jeśli masz chęć to zawsze możesz przejąć ją już teraz Miłość bezwzględna.
Drugie. Myślę, że tak. Z oryginalną postacią bym poczekała, bo będzie sporo zmian, różnych rzeczy przygotowanych specjalnie dla Was, nowa mechanika, która zakłada rozwijanie umiejętności.

Zawsze możesz przejąć Dorcas, sprawdzić ją przez ten czas i jeśli ją poczujesz to od razu łatwiej będzie Ci na nowym adresie nią pisać.
Moira Dearborn
Ministerstwo Magii
Moira Dearborn

Pytania - Page 2 Empty Re: Pytania

Wto Mar 26, 2019 9:03 pm
Dzięki za szybką odpowiedź <3

W takim razie z oryginalną postacią się wstrzymam (bo mi się marzy Nokturnowa wiedźma, która będzie robić interesy z mafią i nie tylko patrzę sobie ), a póki co przewertuje stare sesje Meadowes i jak coś naskrobię to podeślę PW.

ślę miłość, tęczę i dużo sił do pracy nad nową odsłoną Miłość
Sponsored content

Pytania - Page 2 Empty Re: Pytania

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach