Go down
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Moher i Merlin Empty Moher i Merlin

Czw Lut 07, 2019 3:24 pm

Moher


Moher i Merlin Az7qG6v

Kocur, którego Erin dostała od Jamesa jeszcze w pierwszej klasie.
Moher jest nadzwyczaj bystry, a jego inteligencja idzie w parze z lenistwem. Uwielbia wylegiwać się na fotelach (ewentualnie czyiś nogach, ale to tylko wtedy, gdy zasłużysz). Mimo że zwykle chodzi swoimi ścieżkami, to właścicielka jest mu bardzo bliska i gotowy jest ostro poranić każdego, kto sprawi jej przykrość. Przytulanka, która jednak nie przepada za co niektórymi osobami, a już przede wszystkim za Blackiem, który... ma dość psie nawyki.




Merlin


Moher i Merlin DNHAjf9

Wysłużona sowa należąca do rodziny Potterów. Nie wyróżnia się niczym specjalnym, poza tym, że zawsze bezdyskusyjnie wykonuje wszelkie polecenia. Ma już swoje lata.

Korespondencja aktualnie przesyłana jest przez Merlina.
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Moher i Merlin Empty Re: Moher i Merlin

Czw Lut 07, 2019 10:28 pm
08 grudnia 1978 r.

To nie jest śmieszne...
L.E.
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

Moher i Merlin Empty Re: Moher i Merlin

Nie Mar 17, 2019 1:44 am
14 grudnia 1978 r.

Potter. Ty głupia, przeklęta, ty wytworze mojej wyobraźni, ty...
Erin. Rin-Rin.
Po pierwsze, to nieprawda, wracasz zza grobu... wracasz po takim czasie i ty... ty jeszcze śmiesz tak... bo to z pewnością był Twój sen w którym ja śniłam o Twoim bracie.
Po drugie, czasem zjem orzeszki, to o niczym nie świadczy, to... zgodzę się, bo to jest fakt, któremu nie mogę zaprzeczyć. Ale wie o tym kilka osób.
Po trzecie, o pomadce też.
Po czwarte, to tak naprawdę pewnie Macmillan się ze mnie nabija, albo inny senny koszmar wytworzony przez moją wyobraźnię, temu też nie mogę zaprzeczyć.
Po piąte, wszyscy widzieli cię w tej sukience. Pasowała Ci.
Po szóste, nie musiałaś używać perfum, nadal mi smutno z powodu Twojej mamy, a resztę ciężko tak po prostu wyjaśnić.
Myślę, że jak już przeczytam po raz setny Twój list, obudzę się kolejnego dnia i kolejnego, i jak to się utrzyma do 23 to się spotkajmy. 23 grudnia, dzień przed świętami. Tylko powiedz gdzie.

L.E.
Sponsored content

Moher i Merlin Empty Re: Moher i Merlin

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach