Go down
Kwirynus Narcyz Black
Slytherin
Kwirynus Narcyz Black

Zwierzyniec Narcyza Empty Zwierzyniec Narcyza

Wto Sty 30, 2018 2:18 pm
Spis zwierzątek:
Eurynomos
Zwierzyniec Narcyza Fototapeta-waz-144_13010
Jest on dość agresywny i lubi syczeć na losowo spotkanych ludzi. Wytresowałem go tak, aby zdobywał jedzenie samodzielnie. Wie, że nie może on jeść losowo znalezionych w zamku zwierzątek, dlatego często znika w zakazanym lesie i polanie, aby zapolować na coś do żarcia. Lubię go bardzo, gdyż znam go najdłużej (od 4 roku życia)

Thot
Zwierzyniec Narcyza 94f835e84ef2ef3cdfbe140f7c6c314b_gif
Jest on zadziorną sową. To chyba jedyny ptak na terenie Hogwartu, który nie boi się Eurynomosa. Też jest wytresowany tak, aby sam sobie jedzenia szukał. Dostałem go na 11 urodziny, żebym mógł się ze szkoły kontaktować z rodziną. Lubię jego puchate piórka, napisałem jeden krótki wiersz o jego przyjemnym dotyku.

Loki
Zwierzyniec Narcyza 3392638
Na samym końcu ta puchata kulka Loki. Znalazłem go w ogrodzie posiadłości uciekającego przed moim wężem (rok 1961). Długo musiałem przekonywać rodziców, że trzecie zwierze w domu nie będzie problemu. Chyba on sam mi pomógł, rozczulając rodziców (byłem w szoku, że moi rodzice mają jakieś pozytywniejsze uczucia). Gdy się w końcu udało, musiałem nauczyć wszystkie moje zwierzęta, nie zjadania się. Ciężkie to były treningi, ale się udało. Loki jest ciekawy świata, raz pacnął Thota, dobrze że byłem wtedy blisko.
Lubi także dużo śpiewać (miauczeć), ale i słuchać utworów, które gram.

Wiadomości wysyłam przez: Głównie Thota
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Zwierzyniec Narcyza Empty Re: Zwierzyniec Narcyza

Pią Lut 16, 2018 7:28 pm
Adresat: p. K. Narcyz Black.
Nadawca: Instrumenty muzyczne Concordia i Plunkett
Treść: Szanowny Panie Black,
Dziękujemy za pańskie zamówienie. Mamy promocję, więc odezwał się Pan w idealnym czasie, zwłaszcza, że płyty winylowe - nawet mugolskich wykonawców! - znikają jak szalone. Akurat mamy nową dostawę. Najtańszy nasz model skrzypiec kosztuje równo 30 galeonów. Doliczę więc do rachunku. Jeśli jednak się Pan rozmyśli, prosilibyśmy o odesłanie skrzypiec w nienaruszonym stanie. Pieniądze proszę umieścić w woreczku, który będzie przywiązany do nóżki najmniejszej sowy.

Oto pański rachunek:
1x Gramofon magiczny (wliczone dwie wybrane płyty winylowe) - 15 galeonów
1x Płyta winylowa z utworami F. Chopina - 4 galeony
1x Płyta winylowa z utworami J. S. Bacha - 4 galeony
1x Płyta winylowa z utworami Tchaikowskiego - 5 galeonów
1x Skrzypce podstawowe - 30 galeonów 

Razem: 58 galeonów
Liczymy, że spodoba się Panu jakość naszych produktów,
Instrumenty muzyczne Concordia i Plunkett.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach