Go down
Alec Greyback
Przestępczość
Alec Greyback

Listy do A. Greybacka Empty Listy do A. Greybacka

Sro Cze 21, 2017 8:50 pm
Spis zwierzątek:
Nox
Listy do A. Greybacka Avatars-000295867569-pz9jtq-t500x500

Wiadomości wysyłam przez: Nox
Pandora Sayre
Biznes
Pandora Sayre

Listy do A. Greybacka Empty Re: Listy do A. Greybacka

Nie Lis 05, 2017 4:58 pm
Ty… Ty... NAJGORSZY Z MOŻLIWYCH PONURAKÓW.

Czy ty masz za grosz rozumu w tej swojej zamroczonej od alkoholu głowie? Jak mogłeś? Poważnie, jak? Nawet Szekspir nie wymyśliłby takiej tragedii, jaką jesteś Ty. Życie jednak pisze najlepsze scenariusze, bo o typie spod tak ciemnej gwiazdy chyba nie słyszano nawet w średniowieczu.

Jak mogłeś zostawić ciężarną kobietę? Kobietę, która zaraz wyda na świat cudowne dziecko. Broniła Cię, mówiła, że jesteś inny, niczym niepodobny do swojego ojca, a jednak! Chyba nawet on, by tak nie postąpił, bo przecież bękart to wstyd.

Radzę Ci lepiej wziąć się w garść i odwiedzić ją w szpitalu, do którego trafiła (czy w ogóle Cię to interesuje?!) i błagać o wybaczenie, bo jak nie to policzę się z Tobą. Tfu, jak to zepsujesz, żadna dziewczyna ani na Pokątnej, Nokturne, czy w całej Anglii na Ciebie nie spojrzy.

Bez poważania, Pandora Sayre.

P.S. Tak, mówię o Alyssie, złamasie. Pamiętasz w ogóle o niej?
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Listy do A. Greybacka Empty Re: Listy do A. Greybacka

Nie Gru 10, 2017 4:51 pm
Adresat: p. A. Greyback.
Nadawca: Apteka Sluga i Jiggersa.
Treść:
Witamy serdecznie,
dziękujemy za zamówienie, mamy nadzieję, że przesyłka dotarła do Pana na czas. Dwie fiolki znajdują się w małym woreczku zabezpieczonym zaklęciem ochronnym. Każda fiolka zawiera zawartość dla jednej osoby. Zapłatę prosimy o wrzucenie do woreczka jak go już pan opróżni.
Oto pański rachunek:
1x Eliksir Wiggenowy - 7 sykli i 9 knutów
1x Eliksir Słodkiego Snu - 3 sykle i 10 knutów  

Razem: 10 sykli i 19 knutów
Pozdrawiamy,
Apteka Sluga i Jiggersa.

Cień
Oczekujący
Cień

Listy do A. Greybacka Empty Re: Listy do A. Greybacka

Sro Sty 03, 2018 10:12 pm
[lniany woreczek, przewiązany sznurkiem z listem zwiniętym w rulon, w woreczku znajduje się fałszoskop]

Alec, to kieszonkowy fałszoskop, zwinąłem go jakiemuś uchlanemu durniowi w Dziurawym Kotle i tak myślę... Cholera, oby ci się nie przydał... Ta twoja... Zresztą, nie będę nic gadał, ja wiem swoje, ty wiesz swoje... Trzymaj się stary i tyle, nie lubię się rozpisywać. Rozbiłbym z Tobą buteleczkę Ognistej, a nie kreślił jakieś liściki jak jakaś zakochana dzi... Także ten...
Ch. G.
Sponsored content

Listy do A. Greybacka Empty Re: Listy do A. Greybacka

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach