Go down
Christian Laine
Oczekujący
Christian Laine

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Lis 15, 2014 3:09 pm
Zostało to uwiecznione. Ciekawe co z tego wyniknie. xD
J.
Martwy †
J.

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Gru 14, 2014 1:04 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Vg0rqs
Elizabeth Cook
Duch
Elizabeth Cook

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Gru 14, 2014 4:11 pm
hahahahahahahha Kyo wejście smoka xDDDDDDD
Syriusz Black
Oczekujący
Syriusz Black

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Gru 15, 2014 9:31 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 2w4loib
Zgodnośc myśli?
avatar
Slytherin
Regulus Black

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Gru 17, 2014 6:16 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 C0k6UM6
avatar
Slytherin
Regulus Black

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Gru 25, 2014 7:53 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 ZZgEbSW 
Sekret Pottera...
Zack Raven
Oczekujący
Zack Raven

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Gru 28, 2014 6:15 pm
[18:10:11] Zack Raven : A Hagrid miał psa
[18:11:12] Zack Raven : Przynosiłby zabawki kotkom i zawsze pozwalał im się wtulać w sierść, aby miały ciepełko
[18:11:32] @ Caroline Rockers : Pies miał psa bo był gajowym
[18:11:33] Zack Raven : Taki sługus kotków
[18:11:46] Zack Raven : C. hahahahah co brałaś?
[18:11:55] @ Caroline Rockers : i to był typowy towarzysz do wypraw do Zakazanego Lasu
[18:11:59] Zack Raven : Pies miał psa :D
Zack Raven
Oczekujący
Zack Raven

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Gru 29, 2014 3:54 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 9cf29dc45b
Cirilla Turner
Oczekujący
Cirilla Turner

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Gru 29, 2014 10:26 pm
To jedna z tych chwil, w których nie jestem pewna czy chcę wiedzieć o co chodzi :")
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 10foxu8
avatar
Slytherin
Regulus Black

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Gru 29, 2014 10:41 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 RoYgKZd
Erin Potter
Oczekujący
Erin Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Gru 29, 2014 11:00 pm
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 JZed6Y6
Kim Miracle
Oczekujący
Kim Miracle

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Gru 30, 2014 1:46 pm
"Szlabanem... innego nauczyciela to bym olał, ale jak ona coś wymyśli to gacie z dupy same by zleciały i by ze strachu pognały gdzieś, byle jak najdalej od niej." - Kyo o profesor McGonagall

"Jak mam być szczery, ja też zaczynałem się w tym wszystkim gubić Wszyscy latali w lewo w prawo, jak koty z pęcherzem...a ja musiałem udawać, że mnie to w jakimś stopniu interesuje." - Kyo o meczu
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Gru 30, 2014 8:31 pm
[20:29:43] Alexandra Grace : Ej, a jak ten wazonik wgl wygląda?
[20:29:47] Syriusz Black : to masz jeszcze trzy . . .
[20:29:50] Kim Miracle : ładnie
Nauczyciele
Nauka
Nauczyciele

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Gru 31, 2014 3:55 pm
[15:54:22] Lord Voldemort : Dlatego noszę taką długą szatę, by mi pisiorka nie było widać
Avenity M. Underhill
Oczekujący
Avenity M. Underhill

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Sty 02, 2015 9:00 pm
"Minetę Kim zwiało" ~ Kyohei Takano
Sponsored content

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 3 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach