Go down
James Potter
Oczekujący
James Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Maj 17, 2015 1:55 am
* Lily Evans wskakuje na Pottera
Lily Evans : karm mnie mleczem

A mówili, że tylko zajonc to zajonc unsatissfied
James Potter
Oczekujący
James Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Maj 17, 2015 2:02 am
James Potter : Pójdziemy na randkę do restauracji
James Potter : a kelnerem będzie Mendus
James Potter : i będzie odbierał płaszcze
Lily Evans : chodźmy do jakiegoś ładnego miejsca
James Potter : i czyścił kieszenie
Esmeralda Moore : i czyścił kieszenie od razu
James Potter : Esmeeee Very Happy
Esmeralda Moore : Potter wyjdź z mojej głowy
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Maj 17, 2015 2:34 am
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Xlm7eu

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 2ldd9hh
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Maj 17, 2015 9:34 pm
Asmita Wels
Pokój z lustrem Ain Eingarp

"Jedyna różnica między szpitalami psychiatrycznymi a Hogwartem była taka, że w szpitalach mają w miarę normalny personel.
(...)
Tak jak wtedy, gdy grasz w "grę w ciemno". Ten PROGRAM z Ibiszem. Zdajesz sobie sprawę z tego, jak Krzysio tobą manipuluje. Jednak wszystko jest tak zawiłe iż sam nie wiesz czy właśnie wymieniłeś dobrą kopertę na małą kasę, czy może słabą kopertę na dużą kasę. Asmita była Krzysiem manipulującym jakąś babą z Gdyni, a teraz ta baba wygrywa samochód podczas gdy Krzysiu ma małą przerwę na kawkę. Wszystko to oznacza tylko tyle: dziewczyna nie ogarnia własnego życia".


<3
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Maj 18, 2015 2:54 am
Czwarta nad ranem... Może sen przyjdzie... Może mnie odwiedzisz?  Kutas Losu Ezoterius


James Potter : NIAGARĘ TO ONA BĘDZIE MIAŁA XD
James Potter : Jak się przeniesiemy do BROWARÓW I GULASZY
James Potter : Obrócę ją i powiem
James Potter : WITAJ W ZAKONIE FENIKSA
Alice Hughes : Slyszalas o feniksie kochanienka? Nie? TO PATRZ < rozpina rozporek>
Alice Hughes : Caly juz plonie
James Potter : XDDDDDDDDDDDDD
James Potter : MOJ FENIKS PŁONIE XDDDDDDDDDD
James Potter : A jak skończy to
James Potter : Nie martw się, za chwilę się odrodzi
Sherisse Rhian
Oczekujący
Sherisse Rhian

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Maj 21, 2015 11:59 pm
Blaise Rain na eliksirach:


<333333333333
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Maj 25, 2015 12:17 am
Nolan Fawley w Wielkiej Sali napisał:Tup tup tup po schodkach. Tup tup tup między stołami. Jebut w czyjąś głowę. Czyjąś głowę? Rozejrzał się, ale ponieważ w zasięgu jego torby majaczyła się tylko Sahirowa czupryna, a Nolan nadal był cały a nie w kilku kawałkach, to przytomnie uznał, że przypadkowe zahaczenie torbą musiało się wydać mu jedynie jakimś dziwnym wyobrażeniem i halucynacją z niedospania i niedożywienia. Klepnął sobie na pierwsze z brzegu miejsce, nie zadając sobie nawet trudu, by zapytać o to, czy jest wolne - a nawet gdyby nie było, to sorki wielkie, są tu Krukoni potrzebujący porządnej porcji pysznego żarcia w trybie pilnym i natychmiastowym - i porwał najbliżej leżący talerz.
Mrok, zło i zniszczenie emanujące w stronę Nolana nieco osłabiły jego apetyt, ale burczący brzuch i tak domagał się szybkiego zaspokojenia. Błyskawicznego, byleby się napchać, zanim dyrektor rozpocznie swoją mowę. Zadrżał nagle z dziwnego chłodu. O rany, ktoś włączył mugolską klimatyzację w Hogwarcie, że nagle zaczęło wiać chłodem? Otulił się szczelnie szatą, nie przerywając jedzenia, jakby ze świadomością, że spożywa swój ostatni posiłek w życiu. Cóż, jak na taka okazję płatki z otrębami były jednak zbyt mało wyszukane.

LOFFCIAM XD
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Maj 27, 2015 1:45 am
Sherisse w liście do Killiana napisał:Czasem mam wrażenie, że jestem przyjaciółką całego świata (Blaise’a nie.).
X D
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Maj 27, 2015 2:23 am
Caroline Rockers: Chcieli pochować Nailaha, ale wstał z trumny i uciekł.
Sherisse Rhian
Oczekujący
Sherisse Rhian

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Maj 27, 2015 2:46 am
Sahir Nailah napisał:
Sherisse w liście do Killiana napisał:Czasem mam wrażenie, że jestem przyjaciółką całego świata (Blaise’a nie.).
X D

Jaki stalker unsatissfied


xDDDD
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Maj 27, 2015 2:31 pm
Killian w liście do Sherisse napisał: cieszę się, że masz tylu przyjaciół, aczkolwiek wymieniłaś aż troje panów i tylko jedną pannę (Blaise'a nie liczę, pewnie zaliczasz go do robaków czy czegoś tam)
Killian w liście do Sherisse napisał:(Minister chodzi z kijem w dupie, a jeśli się uśmiecha, to tylko wtedy, gdy wcześniej przez godzinę podklei sobie taśmą kąciki ust [teraz to na pewno mnie zdegraduje, gdy przechwyci list]

Uśmiałem się znowu XD
Killian Rackham
Oczekujący
Killian Rackham

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Maj 27, 2015 3:04 pm
Nie mogłem się powstrzymać po poście w gabinecie Eeee.
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Maj 27, 2015 7:49 pm
Minabi w Wielkiej Sali napisał:To naprawdę fantastycznie, że Nolan i Sahir się, aż tak polubili! Doprawdy, coś niesamowitego; to sprawiało, że Minabi wierzył w to, że teraz w ich dormitorium zagości harmonia i szczęście i że na wszystkich spłynie blask tęczy, która pojawi się po tej burzy. Uśmiechnął się do nich obu, gdy zaczęli się tak po przyjacielsku droczyć
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Maj 27, 2015 9:07 pm
[14:05:22] Jonathan Avery : Co tam Wasze pałki, liczą się moje trzy pętelki.
[14:05:28] * Caroline Rockers ma najdłuższą ;>
[14:05:31] Jonathan Avery : Ja jestem od tego żeby nic nie przeleciało o.O
[14:05:33] @ Sahir Nailah : Dżonasek ma trzy dziury Very Happy
[14:05:38] @ Sahir Nailah : XDDDDDD
[14:05:39] Jonathan Avery : W sumie...
[14:05:39] @ Caroline Rockers : Nic nie przeleci.
[14:05:41] Jonathan Avery : XD
[14:05:42] @ Caroline Rockers : Nawet Ciebie.
[14:05:43] @ Caroline Rockers : Pasuje
[14:05:44] @ Caroline Rockers : xDDDDDD
[14:05:47] @ Sahir Nailah : Dżonas Brazzers na straży dziewictwa
[14:05:53] @ Sahir Nailah : Very Happy
[14:05:59] Kim Miracle : dzonasek taka prezerwatywa
[14:06:01] @ Sahir Nailah : BA DUM TSSS
James Potter
Oczekujący
James Potter

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pon Cze 01, 2015 5:42 pm
[18:34:53] * Alice Hughes nadal woli okularnikow w swetrach xD
[18:35:08 01/06/2015] @ Caroline Rockers : Męskość bije z mojego ekranu XDDDDD
[18:35:24 01/06/2015] Alice Hughes : myslalam, ze z lustra Razz
[18:35:29 01/06/2015] James Potter : Alice, to znajdź mi jakieś randomy na Pottiego xD
[18:35:32 01/06/2015] @ Caroline Rockers : Nie Cool
[18:35:36 01/06/2015] @ Caroline Rockers : Chociaż...bywam męska
[18:35:49 01/06/2015] Alice Hughes : mrau. nie bo sie nie powstrzymam i mnie zbanujo xD
[18:36:04 01/06/2015] @ Caroline Rockers : xddd
[18:36:41 01/06/2015] Alice Hughes : Prefekt Hufflepuffu wydalona ze szkoly za gwalt na Kapitanie druzyny Gryfonow. Czemu to zrobilas?! Bo mial ladny sweter...
[18:36:53 01/06/2015] @ Caroline Rockers : ....
[18:36:58 01/06/2015] @ Caroline Rockers : Evans by cię zabiła
[18:36:59 01/06/2015] @ Caroline Rockers : D:
[18:37:07 01/06/2015] @ Caroline Rockers : Zajmij się Kotletem
[18:37:21 01/06/2015] James Potter : xDDDDDDDDDD
[18:37:45 01/06/2015] Alice Hughes : xDDDD
[18:37:58 01/06/2015] James Potter : JESTEM NA TAK XDDDDDDD
[18:38:21 01/06/2015] Alice Hughes : STOP XD
Sponsored content

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 17 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach