Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Papierkowa robota Empty Papierkowa robota

Pon Sty 21, 2019 3:46 pm
Papierkowa robota 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f44444a664c4d7551474c6f4567513d3d2d3539353731313830362e313533633439323662376237323238643632333330323131393637322e676966?s=fit&w=720&h=720

Stwórz kilka raportów na temat obecnej sytuacji panującej w swoim departamencie. Może to dotyczyć zapisów prawnych, obiektów, ludzi, zwierząt albo ogólnej sytuacji, a następnie spróbuj przekazać je do swojego szefa.

Wymagania: osoby pracujące lub odbywające staż w Ministerstwie Magii.
Czas realizacji: do końca fabularnego grudnia.
Dodatkowe: szczegóły i pomoce dostajecie na skrzynkę MG, jeśli tylko chcecie (wystarczy to zaznaczyć w poście w którym się zgłosicie), by zacząć realizować ten event, wystarczy dać znać niżej poprzez dodanie posta z imieniem i nazwiskiem postaci.  Można robić to na własną rękę i potem zostawić do podsumowania MG lub robić to w kilka osób, ewentualnie od razu pod pieczą MG.
Osoby, które się zgłosiły do eventu: Milda Borgouis.