Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Staże - Page 2 Empty Re: Staże

Nie Gru 30, 2018 7:46 pm
Imię i nazwisko osoby pragnącej podjąć staż: Caroline Claire Rockers
Wybrany staż: Departament Międzynarodowej Współpracy Czarodziejów
List motywacyjny: Szanowni Państwo,
Co prawda nie uczęszczałam na zajęcia z Mugoloznawstwa, a moja wiedza z zakresu Historii Magi nie przekracza podstawowej, niemniej z przedmiotów na które uczęszczałam, osiągnęłam satysfakcjonujące wyniki. Dołączam je zresztą wraz z moim listem. Aktywnie działałam na rzecz szkoły, czy jako przedstawicielka domowej drużyny Quiditcha na pozycji pałkarza, czy też w szkolnym klubie muzycznym. Mój opiekun, profesor Slughorn, nie miał większych zastrzeżeń co do mojego zachowania. Jego opinię również dołączam do moich papierów. Liczę iż mój wniosek zostanie dobrze rozpatrzony.
Z wyrazami szacunku,
Caroline Rockers.

(Do listu zostały dołączone oceny: Eliksiry - Z, Transmutacja - W, Zaklęcia i Uroki - Z, Obrona Przed Czarną Magią - PO, Astronomia - W, Wróżbiarstwo - PO, oprócz tego znalazła się wspomniana opinia opiekuna Slytherinu, który wspominał o zaletach swojej uczennicy, nie pisząc nic o wpisach, które miała w kartotece)
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Staże - Page 2 Empty Re: Staże

Sro Sty 16, 2019 11:02 am
Imię i nazwisko osoby pragnącej podjąć staż: Severus Snape
Wybrany staż: Staż w Czarodziejskim Pogotowiu Ratunkowym
List motywacyjny:
Do Dyrekcji Św. Munga
Szanowni Państwo,

piszę do Państwa w nawiązaniu do ogłoszenia na temat stażu. Chcę zgłosić swoją kandydaturę na staż w Czarodziejskim Pogotowiu Ratunkowym w Szpitalu św. Munga. Uważam, że moje zaangażowanie oraz wiedza wyniesiona z mej nauki w Hogwarcie mogą okazać się przydatne, a staż w tak wysoco szanowanej placówce, pomoże mi rozwinąć moje zdolności.

Posiadam sporą wiedzę i praktykę w zakresie warzenia eliksirów, rzucania zaklęć ochronnych, a także w zielarstwie. Są to moje najmocniejsze strony, które pielegnowałem przez lata nauki, aby móc nieść w przyszłości pomoc innym. Cechuje mnie niezwykła cierpliwość w kontaktach z innymi osobami i nie szukam konfliktów w grupie. Doskonale radzę spobie pod presją i zachowuję spokój nawet w krytycznych sytuacjach, co pomaga w wykonywaniu tak ważnej pracy. W trakcie nauki w Hogwarcie poszerzałem swą wiedzę - starajac się przekraczać granice programu edukacji - z następujących dziedzi:

- przygotowywanie eliksirów i mikstur leczniczych,
- udzielanie pierwszej pomocy za pomocą eliksirów lub zaklęć,
- rzucanie zaklęć obronnych i wspomagających w sytuacjach kryzysowych,
- poznawanie zjawiska teleportacji i jego zagrożeń,
- praca w grupie i praca pod presją.
- utrzymywanie sprawności i czystości aparatury do warzenia eliksirów,
- howodla i opieka nad roślinami wykorzystywanymi w medycynie,
- współuczestnicwo i pomoc w procedurach medycznych u szkolnej pielęgniarki.

Jako absolwent Hogwartu nie będę szczędzić wysiłków, by zaoferować pacjentom jak najlepszą opiekę medyczną i jak najlepiej wypełniać swoje obowiązki stażysty.

W załączeniu przesyłam moje CV i referencje. Z przyjemnością spotkam się z Państwem w celu omówienia szczegółów i odpowiedzeniu na Państwa pytania.

Z szacunkiem,
Severus Snape


Załączniki:
- CV
- Karta Ocen:
- Zaświadczenie 1:
- Zaświadczenie 2:
- Zdjęcie:
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach