Go down

Sztuka w zapyziałej dziurze Empty Sztuka w zapyziałej dziurze

on Nie Cze 24, 2018 10:25 am
Sądzicie, że piękno znaleźć można tylko na Pokątnej? W tłumie dobrze ubranych i mało podejrzanych ludzi? Och, jak bardzo się mylicie, szarzy śmiertelnicy! Olivier Cartwright ma zamiar Wam to udowodnić! Najsławniejszy malarz naszej epoki przybywa na Ulicę Śmiertelnego Nokturnu, by odnaleźć tam swoją muzę, wenę, inspirację i chwałę. Ciepło powitany przez właściciela dopilnował, by nawet czyścioszki i miłe stworzenia mogły pojawić się na spotkaniu z nim w tym miejscu. Nie musisz robić szemranych interesów, być poszukiwany, czy mieć wiele długów. Z drugiej strony, jeśli w takiej sytuacji jesteś - wciąż jesteś mile widziany. Na kilka godzin Pub Zgniłe Jabłko stanie się miejscem niemal wymiany międzykulturowej. Wszystko to po to, by słynny malarz miał okazję porozmawiać z każdym, kto tego zapragnie. To wyjątkowe spotkanie dla zwykłych czarodziejów, charłaków, czy dziennikarzy - bez ograniczeń, nawet tych wiekowych. Olivier podzieli się swoimi opowieściami o sztuce, odpowie na każde pytanie, zdradzi też trochę na temat tworzenia czarodziejskich obrazów, a także będzie okazja, by wygrać jeden z pędzli wykorzystywanych do ich tworzenia. Ale to tylko dla śmiałków, którzy zdecydują się spróbować ograć Oliviera w bilard. Chyba, że wymyślą ciekawsze zakłady. Jest też iskra nadziei na to, że jeśli jakiś jegomość go zainteresuje to czeka ich dłuższa współpraca. Krótko mówiąc wszystko tego dnia jest możliwe!


Miejsce:
Pub Zgniłe Jabłko

Dla kogo: Każdego kto się pojawi z postem. Malarz pojawi się po tym, jak już ktoś przybędzie.

Czas trwania: No do lipca się uwiniemy. Maksymalnie do 3. EDIT: nie wierzmy w cuda, do połowy lipca to równie dobry termin, żeby spokojnie wypić piwo z artystą.
Pojawiać się można nawet, kiedy już coś trwa. Wyjść tak samo.
Tylko pamiętajcie o ewentualnym gniewie artysty przy tym.


Ewentualne zyski i straty:
szansa na indywidualne zajęcia z mistrzem malarstwa, pędzel służący do tworzenia magicznych ruchomych obrazów, inne dziwne rzeczy z kieszeni Oliviera, śliwa pod okiem lub skrzywdzone ego, ale śmierci nie będzie


Sztuka w zapyziałej dziurze Tumblr_les9memBoQ1qdnwiro1_500
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach