Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Chętnie pogram!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Magic Lullaby

PisanieTemat: Chętnie pogram!   Pią Maj 27, 2016 9:37 pm

Taki temat, w którym można się z kimś ustawić na jakąś sesję fabularną. W celu lepszego zgrania można uzupełnić te jakże cudowne kryteria. Z pewnością pomogą one w znalezieniu kogoś do gry. Warto korzystać z opcji wysyłania prywatnej wiadomości - nie trzeba się bać!
Wiadomości starsze niż 10 dni będą usuwane - tak samo jak te, które są nieaktualne.  Można jednak wstawić swojego posta ponownie.

Jeśli widzisz, że ktoś wstawił posta przed Tobą, szukając kogoś chętnego do gry - nie wstawiaj swojego, tylko napisz do tego osobnika! No chyba, że szukasz czegoś zupełnie innego.
Uwaga!
Mistrz Gry lub któryś z Administatorów może 'wylosować' Ci parntnera/erkę do gry!

Kod:

[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko danej postaci]
[b]Czekam na:[/b] [tutaj wpisujemy czy czekamy na kogoś konkretnego, czy też może to być obojętnie kto]
[b]Oferuję:[/b] [tu możemy wypisać jakieś pomysły na wątek, konkretne plany lub wszystko to, co wpadnie do głowy]
[b]Mistrz Gry powinien zajrzeć:[/b] Tak/Nie [możemy też ewentualnie dodać, że jest on mile widziany]
[b]Ogłoszenie jest:[/b] Aktualne/Nieaktualne [każdy gracz powinien na bieżąco uzupełniać status swego ogłoszenia]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Pią Gru 29, 2017 4:41 pm

Ja: C. Rockers.
Czekam na: kogoś, kto przejmie mego ojca na koncie Cienia, poprowadzi sprawę bitwy na błoniach w Ministerstwie Magii lub też dołączy do przyjęcia (mile widziane osoby czystej krwi lub jakieś mieszanej, może znajomi rodów, rodzin lub Rabastana Lestrange'a, którego też szukam; może być poprowadzony z konta Cienia).
Oferuję: zalinkowałam wyżej, można sobie wejść i poczytać - może to pójść zupełnie inną ścieżką, mogą się różnić jakieś szczegóły etc. W zamian mogę zaoferować, że też coś dla kogo zrobię - poprowadzę jakiegoś NPC-a, kogoś z konta Cienia lub wcielę się w rolę MG.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Jak będzie jakiś inny niż ja to jasne.
Ogłoszenie jest: Aktualne.

Ja: R. Delaunay.
Czekam na: obojętnie na kogo, kto znajduje się we Włoszech lub ma zamiar tam być, choćby na chwilę.
Oferuję: ciekawą - a przynajmniej mam nadzieję - rozgrywkę we włoskiej kwiaciarni, przy jakiejś ładnej budowli czy gdzieś indziej. Coś wybierzemy. Możemy się znać, możemy się nie znać, do ustalenia. Zapraszam do KP Reine.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Mile widziany.
Ogłoszenie jest: Aktualne.

Ja: S. Gallagher.
Czekam na: obojętnie kogo, możemy się przyjaźnić, mogę się Ciebie bać albo możesz mi dokuczać. Raczej oczekuję krótkich postów, nie  musi to być nic wymyślnego.
Oferuję: być może szybsze odpisy, jeśli nie będzie to długaśny wąteczek, postać, która jest idealną ofiarą, trochę fajtłapą - czasem stara się postawić, ale jej nie wychodzi, potrafi rysować i coś tam pisać. Ach i zna się na gospodarczych zaklęciach.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Nieeee.

Ogłoszenie jest: Nieaktualne.

Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Pią Sty 05, 2018 12:05 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Andromeda Tonks

Niosący naukę

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Pią Sty 05, 2018 3:23 pm

Ja: Andromeda Tonks!

Czekam na: w sumie nieistotne, może być uczeń, może być nauczyciel czy jakiś dorosły, z którym można byłoby się spotkać gdzieś w Londynie, przed powrotem do szkoły. Potrzebuję kogoś, kto pomoże mi zwyczajnie wrócić na fabułę, po kilku miesiącach przerwy,

Oferuję: w miarę szybkie odpisy i dość ciekawą akcję, zależy jak się wszystko potoczy, bo wszystko można ustalić wstępnie na PW

Mistrz Gry powinien zajrzeć?: niekoniecznie, aczkolwiek nigdy nic wiadomo :)

Ogłoszenie jest: JAK NAJBARDZIEJ AKTUALNE!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Bellamy Connor

VI rok

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Pon Sty 08, 2018 9:58 am

Ja: Bellamy Connor
Czekam na: Kogoś, kto pomoże mi ponownie wejść w świat Magicznej Kołysanki. Kogoś, z kim popiszę sobie, niekoniecznie po przyjacielsku. Ktoś, na kogo odpisy nie będę musiał czekać doby..

Poza tym szukam też siostry dla swojej postaci, która jest młodsza o 2 lata i ma na imię Octavia.
Oferuję: Częste odpisywanie (w miarę możliwości), ale myślę, że te 2-3 posty dziennie to minimum, co mogę zaoferować. Poza tym na pewno moje posty przekraczają 10 linijek długości :P
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Jestem otwarty na propozycję z MG :)
Ogłoszenie jest: Aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Liam Kicket

VI rok

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sro Sty 17, 2018 6:31 am

Ja: Liam Kicket
Czekam na: Wybawiciela
Oferuję: siebie i swój czas. Szukam kogoś z kim się wypiszę za wszystkie czasy. Z racji, że Andromeda mi nie odpisuje :C, szukam kogoś kto mnie adoptuje na jakąś jedną porządną sesję, raczej o pozytywnym wydźwięku i pisaniu posta nie raz na tydzień ;) Oferuję zabawę! m.in: podtrzymywanie Liama cierpiącego na potężne zakwasy, wysmarowanie go maścią na zakwasy (;>), gonienie agresywnych sowich ciastek, które postanowiły spieprzyć na drugi koniec świata, a były drogie! i ogólnie rzecz biorąc, nie będziesz się ze mną nudzić. Bierności mówimy nie.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Nie. Nie zamierzam się nudzić w sesji fabularnej. Wymęczę rozmówcę atrakcjami.

Ogłoszenie jest: nieAktualne juhu

Ostatnio zmieniony przez Liam Kicket dnia Nie Sty 21, 2018 10:13 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tomas Duncan

VII rok

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sro Sty 17, 2018 1:49 pm

Na wstępie zaznaczam, nie piszę do nikogo wyżej bo potrzebuje człowieka ze świętą cierpliwością, który mnie zmusi do odpisów częściej niż raz w tygodniu. Szkoła mnie masakruje i trzeba mi forum, ale nie mogę się zebrać do tego  Rozpacz i ból

Ja: Tomas Duncan
Czekam na: Jak wyżej, człowieka ze świętą cierpliwością. Albo bardzo stanowczego, który jak trzeba to kopnie mnie w dupe żebym pisała. A sesja może być jakakolwiek, z kimkolwiek. Raczej nie widzę Tomcia w sesjach z dorosłymi/śmierciożercami, więc raczej jak ktoś ma uczniaka na zbyciu to serdecznie zapraszam.
Oferuję: Poza sobą, nie mam nic do zaoferowania, co może być i plusem, i minusem.  You touch my tralala  Tomcio to dobry chłopak, ale bardzo podatny na wpływy szalonych kolegów, więc jeśli masz jakiś dziki plan i brakuje ci tylko towarzystwa - najpewniej on się nada. Ogólnie to złoty chłopiec, kochany, milutki, tańczy, śpiewa, jak trzeba to ugotuje, może tulać kochać i robić co zechcesz.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Nah

Ja: James van Dijk
Czekam na: Kogoś kto lubi powolne, z pozoru nudne sesje. Niepotrzebnie rozciągnięte w czasie, opierające się głównie na rozważaniach o życiu i wymianie poglądów.
Oferuję: Miłą sesje, ciekawe rozważania, przystojnego pana profesora, drinka w barze, noc spędzoną na rozmowach o dzieciństwie. Ogólnie, James jest postacią spokojną, bardzo prostą i przyjemną. Idealnie nadaje się zarówno do sesji na rozpisanie w luźnej atmosferze jak i do głębszych, mrocznych rozważań.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Don't think so
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   

Powrót do góry Go down

Chętnie pogram!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-