Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Chętnie pogram!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Magic Lullaby

PisanieTemat: Chętnie pogram!   Pią Maj 27, 2016 9:37 pm

Taki temat, w którym można się z kimś ustawić na jakąś sesję fabularną. W celu lepszego zgrania można uzupełnić te jakże cudowne kryteria. Z pewnością pomogą one w znalezieniu kogoś do gry. Warto korzystać z opcji wysyłania prywatnej wiadomości - nie trzeba się bać!
Wiadomości starsze niż 10 dni będą usuwane - tak samo jak te, które są nieaktualne.  Można jednak wstawić swojego posta ponownie.

Jeśli widzisz, że ktoś wstawił posta przed Tobą, szukając kogoś chętnego do gry - nie wstawiaj swojego, tylko napisz do tego osobnika! No chyba, że szukasz czegoś zupełnie innego.
Uwaga!
Mistrz Gry lub któryś z Administatorów może 'wylosować' Ci parntnera/erkę do gry!

Kod:

[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko danej postaci]
[b]Czekam na:[/b] [tutaj wpisujemy czy czekamy na kogoś konkretnego, czy też może to być obojętnie kto]
[b]Oferuję:[/b] [tu możemy wypisać jakieś pomysły na wątek, konkretne plany lub wszystko to, co wpadnie do głowy]
[b]Mistrz Gry powinien zajrzeć:[/b] Tak/Nie [możemy też ewentualnie dodać, że jest on mile widziany]
[b]Ogłoszenie jest:[/b] Aktualne/Nieaktualne [każdy gracz powinien na bieżąco uzupełniać status swego ogłoszenia]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Myrtle Flint

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sob Paź 14, 2017 4:24 pm

Ja: Myrtle - choć do niedawna jeszcze Burke - Flint
Czekam na: Kogoś chętnego na rozegranie retrospekcji z jedyną i wyjątkową, oczywiście panną Pyzą. Chwilowo jestem zblokowana na fabule, więc tylko to wchodzi w grę. Ewentualnie możemy popisać trochę listów, jeśli retrospekcja nikogo nie skusi. Od biedy możemy wystartować z pisaniem na pw/fb i przerzuceniem tego do wątku, gdy będę wolna. Smutek, rzal i rozpa
Oferuję: Masę pomysłów, ciekawe akcje, wstęp do relacji między postaciami... Co zechcesz, mój Minionku. mam cię na oku
Nie oferuję: Delikatności ze strony Myrtle, bo kto ją zna, ten wie...
Mistrz Gry powinien zajrzeć: raczej nie
Ogłoszenie jest: aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Caroline Rockers

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Pią Paź 20, 2017 7:43 pm

Ja: C. Rockers.
Czekam na: obojętnie kogo, dostosuję się. Chyba Very Happy
Oferuję: napływ energii, nie wiem jakoś mnie tak wzięło, tutaj sprzątam, tutaj administracyjne rzeczy, a tam dalej jeszcze Evans i Szampon, ale kurcze taka chęć.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Mile widziany, o ile komuś się będzie chciało.
Ogłoszenie jest: Aktualne; nie piszę sama (zazwyczaj), jako że wiem, że nie wszystkim odpowiada moj styl pisania lub cokolwiek innego. Taka wstydliwa jestem, no.

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Pon Paź 23, 2017 1:07 am

Ja: A.A.
Czekam na: obojętnie kogo, może być nawet trup.
Oferuję: grę z szarym człowiekiem, dość banalnym, a na pewno neutralnym. Zabawmy się, niech poniosą nas słowa, może coś z tego wyjdzie, a może będzie tylko przeciętna rozmowa.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: nie trzeba, poradzę sobie.
Ogłoszenie jest: a-k-t-u-a-l-n-e.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Tomas Duncan

VII rok

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Nie Lis 05, 2017 12:53 pm

Ja: nadworna kluska Hufflepuffu, aka Tomas Duncan.
Czekam na: Przede wszystkim ucznia Hogwartu, najlepiej w wieku Tomasa (mogą się już znać bądź nie), jeśli się nie znają, najlepiej chyba by był to mugolak bądź półkrwi. Stawiam na rówieśników, bo więcej będzie miało to sensu skoro mają się teoretycznie spotkać. Aczkolwiek nie wykluczam postaci dorosłych, jeśli tylko masz jakiś pomysł. no i kogoś cierpliwego, bo trzeba mnie czasem kopać po dupie o odpisy
Oferuję: Wszystko co tylko zapragniesz - Wielką miłość, casualowe spotkanie, wspólne palenie ruskich papierosów, wypad na ciastko, napad na Bank Gringotta. Z przyczyn raczej oczywistych odpada wszystko co wiąże się z zajęciami około śmierciożerczymi czy po prostu niemiłymi. Tom to dobry chłopak XD
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Nah
Ogłoszenie jest: nieaktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Amelia Wright

VI rok

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Wto Lis 28, 2017 8:58 pm

Ja: Amelia Wright, Emmelina Vance, Prudence Grisham, Alexandra Grace
Czekam na:
Kogoś chętnego do pisania. Jeśli widzisz wśród nazwisk powyżej istotę, która wydaje się być kompanem do tańca w klubie, na spacer w parku, do wysłuchiwania ból twej egzystencji, potencjalnego przyjaciela bądź wręcz przeciwnie - odezwij się! Jestem otwarta na pomysły zarysowanych relacji, które będą rozwijały się na fabule (więc jeśli chcesz spotkać po latach przyjaciela ze szkolnej ławy to i na to miejsce się znajdzie), jak i pierwszych spotkań - okoliczności, zdarzenia - wszystko do ustalenia, czekam na odzew, więc jeśli czegoś dusza pragnie to niech tylko powie to głośno. Po prostu - udajmy się w jakiś temat i rozpiszmy!
Oferuję:
Emm - poskładanie duszy i ciała, jeśli coś Cię boli lub trapi, pogawędki w miłej atmosferze, gry w szachy czy czegoś by nie zechciał. Pozytywne spojrzenie na świat z wyrozumiałym okiem.
Alex - prawdopodobnie krzywdę, ale to tylko przypadkiem, potoku słów i wspomnień o boleściach przeszłości, możliwe wahania nastroju, moralizatorstwo, ale za to jakie zaangażowanie! Jest też możliwość po prostu pobycia głupim nastolatkiem, ponieważ Alex tęskno do zwyczajnych rzeczy, które nie kończą się wizytą w szpitalu.
Prue - milczenie, zapisane karteczki i nieco obojętne spojrzenie na świat, głębokie pogawędki o filiżankach też dozwolone. Jeśli jesteś seryjnym mordercą to idealnie się nada, bo ma to w sumie gdzieś do czasu, aż nie spróbujesz odciąć jej głowy. Wtedy pewnie się nieco kobieta zestresuje.
Amelka - jąkanie, przerażenie i w ogóle dziecinka w 100%, jeśli chcesz kogoś pomęczyć (tylko prosiłabym w granicach przetrwania, szkoda by było tak szybko ją pożegnać) albo wręcz przeciwnie postanawiasz, że chcesz upić nieśmiałą nastolatkę i zrobić z niej imprezowiczkę bądź uczyć, jak powinna się zachowywać - zapraszam. Prawdopodobnie będzie skłonna przeprosić cię nawet za to, że żyje, ale któż nie lubi czasami spotkać takiego kłębka nerwów, który pokiwa grzecznie główką.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Jeśli będzie miał taką potrzebę
Ogłoszenie jest: Aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   

Powrót do góry Go down

Chętnie pogram!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-