Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Chętnie pogram!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Magic Lullaby

PisanieTemat: Chętnie pogram!   Pią Maj 27, 2016 9:37 pm

Taki temat, w którym można się z kimś ustawić na jakąś sesję fabularną. W celu lepszego zgrania można uzupełnić te jakże cudowne kryteria. Z pewnością pomogą one w znalezieniu kogoś do gry. Warto korzystać z opcji wysyłania prywatnej wiadomości - nie trzeba się bać!
Wiadomości starsze niż 10 dni będą usuwane - tak samo jak te, które są nieaktualne.  Można jednak wstawić swojego posta ponownie.

Jeśli widzisz, że ktoś wstawił posta przed Tobą, szukając kogoś chętnego do gry - nie wstawiaj swojego, tylko napisz do tego osobnika! No chyba, że szukasz czegoś zupełnie innego.
Uwaga!
Mistrz Gry lub któryś z Administatorów może 'wylosować' Ci parntnera/erkę do gry!

Kod:

[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko danej postaci]
[b]Czekam na:[/b] [tutaj wpisujemy czy czekamy na kogoś konkretnego, czy też może to być obojętnie kto]
[b]Oferuję:[/b] [tu możemy wypisać jakieś pomysły na wątek, konkretne plany lub wszystko to, co wpadnie do głowy]
[b]Mistrz Gry powinien zajrzeć:[/b] Tak/Nie [możemy też ewentualnie dodać, że jest on mile widziany]
[b]Ogłoszenie jest:[/b] Aktualne/Nieaktualne [każdy gracz powinien na bieżąco uzupełniać status swego ogłoszenia]
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sharon Gallagher

VII rok

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sob Wrz 23, 2017 12:22 am

Ja: Szampon Wspaniały, znaczy się Sharon. Po prostu Sharon, o.
Czekam na: obojętnie kogo, dla każdego można coś wymyślić na PW.
Oferuję: krótkie rozgrywki. W sumie na tym mi zależy, znaczy ktoś może pisać długie posty, jasne, ale nie obiecuję, że u mnie również będą.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Od niego zależy, mogę grać nawet z samym MG, jeśli takowy się znajdzie.
Ogłoszenie jest: Aktualne, zbieram fasolki na kolejną postać.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Remus J. Lupin

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sro Wrz 27, 2017 1:36 am

Ja: Remus Lupin zwany jako Lunatyk
Czekam na: [tutaj na kogoś, z kim będzie mógł sobie pogadać o minionych czasach Hogwartu, może ponarzekać na brak pracy, albo kogoś kto zmotywuje go do tego, żeby wziął się za siebie.
Oferuję: miłą fabułę, hue hue
Mistrz Gry powinien zajrzeć: nie
Ogłoszenie jest: nieaktualne

Chętni proszę pisać na PeWu!

Ostatnio zmieniony przez Remus J. Lupin dnia Czw Paź 05, 2017 12:12 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Greg Avery

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sob Wrz 30, 2017 11:57 pm

Ja: Greg
Czekam na: Kogokolwiek
Oferuję: Swoje towarzystwo. Jeżeli komuś się nudzi to możemy coś porobić. Ostrzegam tylko, że: Greg szlam nie toleruje, brzydzi się gorszymi od niego, często bywa nieuprzejmy. Nie zmotywuje cię do niczego, tylko pogłębi depresję. Czasami odpisuję od razu, czasami odpisuję po 48 godzinach, czasami (ale to rzadko, wyjątkowe przypadki) wysyłam PW, że mam nawał pracy i mi się nie chce, więc odpis pojawi się za tydzień. Od ciebie oczekuję, że walniesz jeden post na 1,5 tygodnia, albo przynajmniej podeślesz PW czemu nie ma odpisu, żebym nie uznała sesji za porzuconą. Wbrew pozorom wyrozumiały ze mnie człowiek.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Obojętne
Ogłoszenie jest: Aktualne

A przecież wierzy w to każdy.

Wyobraził sobie też, że dostrzega twarze gwiazd – były blade, łagodnie uśmiechnięte, jakby ich właściciele zbyt wiele czasu spędzali ponad światem, obserwując krzątaninę, radość i ból ludzi w dole i nie mogli powstrzymać rozbawienia, gdy kolejny maleńki człowiek zaczyna wierzyć, iż jest środkiem wszechświata.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Alice Prewett

Strona światła

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Pon Paź 02, 2017 4:59 pm

Ja: Alice Prewett.
Czekam na: Obojętnie, prawdę mówiąc. Byleby istniał sens ewentualnej rozmowy. :D
Oferuję: Dosyć krótkie posty, szybką akcję. Właśnie na tym mi zależy.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Może.
Ogłoszenie jest: Aktualne.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
James van Dijk

Niosący naukę

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sob Paź 07, 2017 8:52 pm

Ja: James van Dijk
Czekam na: Kogoś o świętej cierpliwości, bo ostatnio średnio u mnie z czasem i odpisy mogą zajmować mi trochę więcej niż jeden dzień a bardzo chce nim popisać. Ponadto kogoś chętnego do lekkiej, przyjemnej i niezobowiązującej sesji (chyba, że masz jakiś ciekawy pomysł, którego nie masz z kim zrealizować, im here)
Oferuję: Ładne odpisiki, ładnego Jamesa, dużo miłości, mogę cię zabrać na ciastko albo w ogóle to wszystko co zechcesz
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Don't care
Ogłoszenie jest: Aktualne

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Myrtle Flint

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   Sob Paź 14, 2017 4:24 pm

Ja: Myrtle - choć do niedawna jeszcze Burke - Flint
Czekam na: Kogoś chętnego na rozegranie retrospekcji z jedyną i wyjątkową, oczywiście panną Pyzą. Chwilowo jestem zblokowana na fabule, więc tylko to wchodzi w grę. Ewentualnie możemy popisać trochę listów, jeśli retrospekcja nikogo nie skusi. Od biedy możemy wystartować z pisaniem na pw/fb i przerzuceniem tego do wątku, gdy będę wolna. Smutek, rzal i rozpa
Oferuję: Masę pomysłów, ciekawe akcje, wstęp do relacji między postaciami... Co zechcesz, mój Minionku. mam cię na oku
Nie oferuję: Delikatności ze strony Myrtle, bo kto ją zna, ten wie...
Mistrz Gry powinien zajrzeć: raczej nie
Ogłoszenie jest: aktualne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Chętnie pogram!   

Powrót do góry Go down

Chętnie pogram!
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-