Go down
Magic Lullaby
Mistrz Gry
Magic Lullaby

Chętnie pogram! Empty Chętnie pogram!

Pią Maj 27, 2016 9:37 pm
Chętnie pogram!
Taki temat, w którym można się z kimś ustawić na jakąś sesję fabularną. W celu lepszego zgrania można uzupełnić te jakże cudowne kryteria. Z pewnością pomogą one w znalezieniu kogoś do gry. Warto korzystać z opcji wysyłania prywatnej wiadomości - nie trzeba się bać!
Wiadomości starsze niż 10 dni będą usuwane - tak samo jak te, które są nieaktualne.  Można jednak wstawić swojego posta ponownie.

Jeśli widzisz, że ktoś wstawił posta przed tobą, szukając kogoś chętnego do gry - nie wstawiaj swojego, tylko napisz do tego osobnika! No chyba, że szukasz czegoś zupełnie innego.
Uwaga!
Mistrz Gry lub któryś z administatorów może 'wylosować' ci partnera/erkę do gry!


Kod:

[b]Ja:[/b] [podajemy imię i nazwisko danej postaci]
[b]Czekam na:[/b] [tutaj wpisujemy czy czekamy na kogoś konkretnego, czy też może to być obojętnie kto]
[b]Oferuję:[/b] [tu możemy wypisać jakieś pomysły na wątek, konkretne plany lub wszystko to, co wpadnie do głowy]
[b]Mistrz Gry powinien zajrzeć:[/b] Tak/Nie [możemy też ewentualnie dodać, że jest on mile widziany]
[b]Ogłoszenie jest:[/b] Aktualne/Nieaktualne [każdy gracz powinien na bieżąco uzupełniać status swego ogłoszenia]
Ostatnia Aktualizacja: 12.04.18 r.
Willow V. Prescott
Biznes
Willow V. Prescott

Chętnie pogram! Empty Re: Chętnie pogram!

Nie Lut 10, 2019 5:25 pm
Ja: Willow Prescott.
Czekam na: kogoś do grania, najchętniej innego dorosłego, może znajomego Willowa (wcześniej Krukona) z Hogwartu?
Oferuję: oferuję możliwość poznania mojej postaci na bieżąco albo rozegranie retrospekcji. Albo, na co też zawsze miałem ochotę, sesję opierającą się na listach wysyłanych przez sowy. Raczej nie lubię pojedynków ani bardzo zaangażowanych w główną fabułę wątków. Zainteresowanym chętnie opowiem krótko o WIllowie, no a potem, po zapoznaniu się z drugą postacią, coś wspólnie wymyślimy.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Nie.
Ogłoszenie jest: aktualne.
Adolf Schovajsa
Ministerstwo Magii
Adolf Schovajsa

Chętnie pogram! Empty Re: Chętnie pogram!

Pią Lut 22, 2019 12:30 am
Ja: Adolf Schovajsa.
Czekam na: ciebie, tygrysie.
Oferuję: siebie i bujną wyobraźnię.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Naaah.
Ogłoszenie jest: Aktualne.

Chętnie pogram! Tenor
Moira Dearborn
Ministerstwo Magii
Moira Dearborn

Chętnie pogram! Empty Re: Chętnie pogram!

Czw Mar 07, 2019 11:25 pm
Ja: Moira
Czekam na: rozruszanie palców na klawiaturze po długiej przerwie od pisania
Oferuję: mniej lub bardziej neutralny wątek na początek mojej przygody z tym miejscem. Pewnie z kimś dorosłym, bo do Hogwartu mi nie po drodze.
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Jak będzie potrzebny to zacznę krzyczeć
Ogłoszenie jest: nieaktualne
Dorcas Meadowes
Biznes
Dorcas Meadowes

Chętnie pogram! Empty Re: Chętnie pogram!

Nie Kwi 07, 2019 8:54 pm
Ja: Dorcas Meadowes
Czekam na: przechodnia w drodze do/z Pokątnej tu: https://magiclullaby.forumpl.net/t3317-podworko-za-dziurawym-kotlem#50073
Oferuję: depresyjną-Dorcas, która bardzo potrzebuje z kimś pogadać
Mistrz Gry powinien zajrzeć: Raczej nie
Ogłoszenie jest: Aktualne
Sponsored content

Chętnie pogram! Empty Re: Chętnie pogram!

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach