Go down
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Sob Wrz 12, 2015 7:35 pm
(Jako że odpowiedzieliście mi - przynajmniej co niektórzy - co jest mile widziane i czego oczekujecie, mam dla Was średniej wielkości event!)

Tytuł: Wiosenny Wypad do Hogsmeade
Treść: Po raz kolejny dyrektor organizuje wypad do tej czarodziejskiej wioski, mając wielką nadzieję, że powtórzy sukces poprzedniej wyprawy, którą odbyli nieliczni z kilkoma nauczycielami, kończąc ją czarodziejskim ogniskiem. Tym razem uczniowie będą mogli pozwolić sobie na indywidualne zwiedzanie, a w tym czasie ich opiekunowie będą przyglądać się im z boku, dbając o to, by nikomu nic się nie stało, ale jednak nie naruszając zbytnio ich wolności. Krążą zresztą plotki, że co jakiś czas Hogsmeade jest odwiedzane przez kilka podejrzanych typów - nie tak dawno przecież była tutaj sama Bellatrix Black! - stąd też te wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa. Profesorowi Dumbledore'owi zależy jednak by uczniowie nieco odpoczęli po tym wszystkim, co miało miejsce w zamku i złapali większy oddech przed kolejną porcją przesłuchań. Wiosna to w końcu idealny czas by się odprężyć, zanim na dobre wejdzie się w fazę egzaminów... Czy tym razem wypad minie bez żadnych większych problemów?
Ilość osób: Nieograniczona.
Nauczyciele, którzy chcą być opiekunami na wypadzie - niech o tym napiszą pod tym postem.
Reszta dorosłych, wyrażająca chęć w wzięciu udziału w tym przedsięwzięciu w bardziej lub mniej znaczący sposób - niech wyśle do mnie PW.
Uczniowie, niech wstawią po prostu posta w tym temacie, w którym będzie zawarta zgoda na wyjście do Hogsmeade (mile widziane imię i nazwisko opiekuna, który złożył podpis na papierku).
Muzyka: Dla pobudzenia Waszej Wyobraźni.
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Sob Wrz 12, 2015 7:38 pm
Event stworzony dla takiego odpowiedzialnego człowieka jakim jest Vakel. Z przyjemnością wezmę udział jako opiekun!
Aaron Burke
Oczekujący
Aaron Burke

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 12:51 pm
Praktykant może być opiekunem? Sprytny pan Avery

Kaylin Wittermore
Oczekujący
Kaylin Wittermore

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 4:25 pm
Zapisuję się na wycieczkę. Zgodę podpisał Kenneth Wittermore.


Ostatnio zmieniony przez Kaylin Wittermore dnia Pią Wrz 18, 2015 9:58 pm, w całości zmieniany 1 raz
Ventus Zabini
Slytherin
Ventus Zabini

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 5:11 pm
Ja, Kim, Zack no i oczywiście Ja Cool

P.S. wiem, że dwa razy dałem Ja, ale Ja jestem boski, więc nikt nie może tego zignorować Cool
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 5:14 pm
Biegnę! Pozwolenie gdzieś tam się wala a podpis pewnie już wyblakł, no ale...
Warp, sfałszujesz mi papiery..?
Birdie Fleur
Martwy †
Birdie Fleur

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 5:21 pm
Skoro zapisało się dwóch śmieciów, to nie może zabraknąć Birdie. Podpis podrobiony przez brata (a jakże!), ale działa - i to najważniejsze.
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 5:24 pm
Też się zapisuję.

Zgoda podpisana przez Eileen Prince.


Ostatnio zmieniony przez Severus Snape dnia Pią Wrz 18, 2015 9:57 pm, w całości zmieniany 2 razy
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 6:57 pm
A może sobie wyskoczę na jakieś kremowe przed Azkabanem...Very Happy
Pozwolenie podpisane przez pana Ojca już od III klasy leży na biurku pana Slughorna.
Riley Acquart
Oczekujący
Riley Acquart

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 7:09 pm
Alkohol w mojej szafeczce już dawno wyparował, więc najwyższy czas by wyskoczyć do Hogsmeade po nowe zapasy. Tatuś wszystko podpisał, więc pozwolenie mam.
David o'Connell
Oczekujący
David o'Connell

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Nie Wrz 13, 2015 10:01 pm
Zapisuję się, pozwolenie już od kilku lat gnije w Hogwarcie. Podpisane przez matkę, Gwen o'Connell.
Ismael Blake
Hufflepuff
Ismael Blake

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Pon Wrz 14, 2015 12:09 am
Zapisuję się :D
avatar
Oczekujący
Colette Warp

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Pon Wrz 14, 2015 7:25 am
Ja! Jaa! *skacze* XD



Pozwolenie jest zaaprobowane podwójnie przez Alexandra i Adele Tomicznych Warp!
Oni bardzo chcą, żeby ich syn nie był lamusem i chodził w rzeczy robić miejsca!
Jeffrey Woods
Slytherin
Jeffrey Woods

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Pon Wrz 14, 2015 7:28 am
"Weźcie go jak najdalej ode mnie, nawet do tego Hogezmades!!one one!

Podpisano Danielle Woods
Salome Mildred Thynn
Nauka
Salome Mildred Thynn

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Pon Wrz 14, 2015 8:53 am
Idę! Omg
Sponsored content

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone] Empty Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach