Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Mistrz Gry

PisanieTemat: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Sob Wrz 12, 2015 7:35 pm

First topic message reminder :

(Jako że odpowiedzieliście mi - przynajmniej co niektórzy - co jest mile widziane i czego oczekujecie, mam dla Was średniej wielkości event!)

Tytuł: Wiosenny Wypad do Hogsmeade
Treść: Po raz kolejny dyrektor organizuje wypad do tej czarodziejskiej wioski, mając wielką nadzieję, że powtórzy sukces poprzedniej wyprawy, którą odbyli nieliczni z kilkoma nauczycielami, kończąc ją czarodziejskim ogniskiem. Tym razem uczniowie będą mogli pozwolić sobie na indywidualne zwiedzanie, a w tym czasie ich opiekunowie będą przyglądać się im z boku, dbając o to, by nikomu nic się nie stało, ale jednak nie naruszając zbytnio ich wolności. Krążą zresztą plotki, że co jakiś czas Hogsmeade jest odwiedzane przez kilka podejrzanych typów - nie tak dawno przecież była tutaj sama Bellatrix Black! - stąd też te wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa. Profesorowi Dumbledore'owi zależy jednak by uczniowie nieco odpoczęli po tym wszystkim, co miało miejsce w zamku i złapali większy oddech przed kolejną porcją przesłuchań. Wiosna to w końcu idealny czas by się odprężyć, zanim na dobre wejdzie się w fazę egzaminów... Czy tym razem wypad minie bez żadnych większych problemów?
Ilość osób: Nieograniczona.
Nauczyciele, którzy chcą być opiekunami na wypadzie - niech o tym napiszą pod tym postem.
Reszta dorosłych, wyrażająca chęć w wzięciu udziału w tym przedsięwzięciu w bardziej lub mniej znaczący sposób - niech wyśle do mnie PW.
Uczniowie, niech wstawią po prostu posta w tym temacie, w którym będzie zawarta zgoda na wyjście do Hogsmeade (mile widziane imię i nazwisko opiekuna, który złożył podpis na papierku).
Muzyka: Dla pobudzenia Waszej Wyobraźni.

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

AutorWiadomość
Remus J. Lupin

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Pon Wrz 14, 2015 1:28 pm

Zapisuję Remusa !

Zobacz profil autora
Liv Mendez

VI rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Wto Wrz 15, 2015 4:31 pm

Hm... Na rozruszanie to i Liv zapiszę. Zgoda podpisana przez ojca.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Minabi Izumi

Martwy †

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Sro Wrz 16, 2015 4:37 am

Pójdę, a co mi tam! Może komuś pomogę i ten ktoś poczuje się lepiej... hehehehe! ;>
Pozwolenie jest u pana profesora Flitwicka! Podpisane przez uroczą mamę, Angelicę Izumi!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Lily Evans

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Sro Wrz 16, 2015 4:39 am

I ja skieruję swe kroki do Hogsmeade!
Pozwolenie jest od Ryana i Mary Evans!

VI rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Czw Wrz 17, 2015 2:01 pm

Ciril też z chęcia wyruszy na przeciekawy wypad. Miejmy nadzieję, że tym razem sraczka go nie dopadnie :)
Pozwolenie już jakiś czas temu zostało podpisane przez państwa Hootcher'ów
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Christian Chamber

VI rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Czw Wrz 17, 2015 7:55 pm

Również się wybieram! Pozwolenie podpisane przez panią Chamber i pana Chamber.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Anabell Starfire

V rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Czw Wrz 17, 2015 11:21 pm

Anabell dostarczyła swoje potwierdzenie w trzeciej klasie, podpisał wciąż żyjący tatuś, więc chyba wciąż ważne?

Jako opiekuna wrzucam Mefisto, jako że czekam na akcepta a chyba go zdążę otrzymać nim wyruszymy... No i ktoś z Zakonu przecież musi być! :/
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
James Potter

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Pią Wrz 18, 2015 9:50 pm

Zapisuję się wszystkimi czterema kopytkami, huehue! :rendeer: Podpisane przez tatuśka Chuck' a :lol:
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Minerwa McGonagall

Niosący naukę

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Sob Wrz 19, 2015 4:00 pm

Nie może tam zabraknąć i mnie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathaniel Rosier

V rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Nie Wrz 20, 2015 2:16 pm

Zapisuje Nate'a Rosiera. Pozwolenie podpisała Hestia Rosier, żeby jej syn się w szkole nie nudził :P
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Hestia Jones

VII rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Wto Wrz 29, 2015 3:03 pm

To Hestyjka też chce ;)

Podpisała Cassandra Jones.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ienzo Kreshend

V rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Pią Paź 02, 2015 10:44 pm

Ja też, a co! :)
Świstek zdobi autograf pana K.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sahir Nailah

VI rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Pon Paź 05, 2015 3:07 pm

Rozpierdol przed Azkabanem?
Sounds good Very Happy

Szczerze mówiąc
Nie wiem jak Ty - mało ludziom wierzę.
"Żył żartem, pił serio" napisz mi na grobie
Szczerze mówiąc.

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ieva Greengrass

VI rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Pon Paź 05, 2015 6:58 pm

Tak, więc Ieva również się pisze.

Pozwolenie podpisali oboje państwo Greengrass.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Neve Collins

VII rok

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   Czw Paź 08, 2015 6:12 am

Oczywiście podpisano: pan Ecart Collin.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]   

Powrót do góry Go down

Wiosenny wypad do Hogsmeade [zakończone]
Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 2 z 3Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Droga do Hogsmeade