Go down
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Sob Lip 02, 2016 4:34 pm
To ja mogę zawitać w pierwszym lub drugim tygodniu sierpnia, ale to na weekend :)
Sahir Nailah
Oczekujący
Sahir Nailah

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Sob Lip 02, 2016 4:37 pm
Totalnie wpadam.
sabat ML. - Page 2 Mr.Bean-Middle-Finger
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Sob Lip 02, 2016 6:40 pm
Sahir nie wyobrażam sobie innej opcji XD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Sob Lip 09, 2016 5:12 pm
No to tak!

Wstępnie od 08 sierpnia do 14 sierpnia (niech Esme poprawi albo coś, jeśli źle). Ludzie, którzy chętni są niech się wpisują! Wstępnie daję listę zainteresowanych i... no rzeczy, które wypadałoby wziąć i inne takie też się pojawią. Będzie poradnik małego ML-owicza w tym temacie i w radiu powtarzane!

Lista osób:


1. Esmeralda Moore
2. Sahir Nailah
3. Caroline Rockers
4. Alice Hughes
5. Remus Lupin
6. Argus Filch
7. Lucjusz Malfoy


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Wto Lip 12, 2016 5:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Nie Lip 10, 2016 8:52 pm
tylko nie w takim stroju, Lucjuszu :D
Rubeus Hagrid
Nauka
Rubeus Hagrid

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Nie Lip 10, 2016 8:57 pm
Ja tam bym się nie obraził Pragniesz tego
Evan Reid
Oczekujący
Evan Reid

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Pon Lip 11, 2016 11:55 pm
Ja się nie obrażę jak Hagrid wpadł by w takim stroju ;)
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Wto Lip 12, 2016 12:22 am
8-14 Sierpień


Lista rzeczy które wypadałoby, albo trzeba zabrać ze sobą

1. Moja kanapa po rozsunięciu pomieści 4/5 osoby, reszta pewnie będzie musiała zabrać ze sobą materac, albo śpiwór... ja jeden śpiwór na pewno mogę komuś użyczyć... nie jestem pewna czy mam materac

2. U mnie w mieszkaniu jest klimatyzator, więc jeżeli trafi nam się upalny dzień to na pewno nie będzie skwaru... ale mimo wszystko jakieś lżejsze rzeczy polecam zabrać.

3. WYGODNE BUTY... może was to śmieszy, ale cała starówka u mnie jest wyłożona tymi kocimi łbami... więc spacer w balerinkach, czy obcasach... ba nawet koturnach to nie jest dobry pomysł. A jestem bardziej niż pewna, że będziemy gdzieś wychodzić.

4. Jeżeli ktoś ma jakąś grę planszową czy coś zawsze może ją ze sobą zabrać. Ja mam dwie karcianki więc na pewno je wezmę.

5. Piniędzę. Możemy żywić się pizzą, albo napychać się hamburgerami z maka do którego mam dwa kroki, ale warto wziąć pod uwagę, że może komuś zachce się domowego obiadu... U mnie jest taki bar gdzie za 20 złoty dostanie się dwu daniowy obiad... DOMOWY. Dalej mam pod nosem również Cinema City więc możemy też się wybrać... plus odwiedziny w galerii zawsze na propsie. A może ktoś będzie chciał kupić prawdzie Toruńskie pierniki XD

6. Ręczniki i szczoteczki do zębów. Parę ręczników mam, trochę szczoteczek też zwiozę, ale nie wiem czy dla wszystkich starczy, dlatego na wszelki wypadek radzę zabrać je ze sobą

7. Buty na zmianę. U mnie w mieszkaniu chodzi się albo w papciach, albo na boso. Wszystko przez to, że niestety moje panele są strasznie wrażliwe na zarysowania, czy jakieś inne gunwa. Raz koleżanka wlazła w mokrych zabłoconych adidasach i przez tydzień nie mogłam doczyścić podłogi.

8. To może nie tyle co macie zabrać ze sobą co uprzedzenie o pewnej rzeczy. Jestem radosną posiadaczką kota. Jego oczywiście nie będzie u mnie wtedy, ale niestety jego sierść opanowała moje mieszkanie. Dlatego jak ktoś jest uczulony na sierść kota... musi wziąć to pod uwagę. A ci którzy nie są niech pamiętają, że białe bluzki odpadają.

9. Jeżeli macie życzenie zabrać ze sobą jakieś tajemne eliksiry po których odlatuje się, albo przez przypadek zabiliście jakiegoś potwora, czy smierciojadka i nie macie co zrobić z ciałem. U mnie oczywiście znajduje się kuchnia z lodówką oraz zamrażalka. Tak też wszystko się zmieści

10. Oczywiście weźcie ze sobą DUUUUUŻO dobrego humoru.
....................................................................................................

Inne duperele które mogą mieć znaczenie


Chciałabym aby każdy kto jest pewien na sto procent, że będzie podał mi na PW do siebie swój numer telefonu (Ce i Sahir was też to się tyczy... bo wcięło mi wasze numery). Wypadałoby w końcu wiedzieć kto kiedy przyjeżdża. Oczywiście możecie od razu zajechać na starówkę (Ci którzy tak zrobią i powiedzą mi, że są przy kościele po prostu zatłukę... PAMIĘTAJCIE U MNIE SĄ TRZY KOŚCIOŁY... W JEDNYM MEJSCU)
Ci którzy nie są w stanie przyjechać na starówkę na własną rękę, jakoś ogarnę transport ;)

Dalej... jeżeli ktoś jest na coś chory czy coś i musi przyjmować leki czy coś (Nie Alice głowa się nie liczy) to też niech mi o tym powie. W końcu w razie czego lepiej wiedzieć niż nie wiedzieć.

U mnie w mieszkaniu jest internet więc jeżeli macie takie życzenie kompy możecie ze sobą zabrać... chociaż wydaje mi się, że spotykamy się po to aby pogadać a nie aby siedzieć w internecie... ale gdyby coś to oczywiście można skorzystać...
co dalej... łazienka jest, kuchnia jest. Jest to mała kawalerka 27m2...

....................................................................................................

Dobra to chyba wszystko. Jeżeli o czymś nie wspomniałam a was to interesuje to napiszcie mi na PW to wam odpowiem i ewentualnie coś tutaj dopiszę ;)
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Wto Lip 12, 2016 1:14 am
O czym ty mówisz
W myślach mnie czytajo...
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Sro Lip 13, 2016 2:29 pm
A więc tak krótkie ogłoszenie parafialne. Ja dsyponuje trzema materacami

Jeden jest dwuosobowy, a pozostałe dwa jednoosobowe, więc jeżeli ktoś jest chętny niech mi pisze na PW ;)
Argus Filch
Nauka
Argus Filch

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Nie Lip 17, 2016 10:24 am
Bierę śpiwór, herbatę z wodorostów i lecę jak na miotle B)
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Nie Lip 17, 2016 12:03 pm
Nie umiesz~
Kyohei Takano
Oczekujący
Kyohei Takano

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Pon Lip 18, 2016 2:24 pm
KWESTIA DOJAZDU

Wczoraj z Ce o tym już gadałam i po ogarnięciu mapy Torunia, oraz mojego miejsca zamieszkania doszłam do wniosku, że najłatwiej by było jak byście wylądowali tutaj Dworzec PKP Toruń Miasto, plac 18 Stycznia, Toruń

Jest to najbliżej mnie bo na piechotę bym mogła was odebrać. Dalej krótka rada dla tych którzy nie dojadą do tego dworca. Pamiętajcie, że jak ogarniacie transport to musicie wylądować po prawej stronie Wisły. Toruń dzieli się na dwie części lewą i prawą. Jeżeli dojedzie na drugą stronę Wisły będzie trochę dalej... Dlatego pamiętajcie PRAWE JEST DOBRE.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Pon Sie 01, 2016 7:37 pm
No to ludzie ja mogę wpaść ale tak na 3, góra 4 dni, więc planuję... w poniedziałek/wtorek zawitać a potem będę znikała trololo, bo mam pewne zobowiązania. Życie jest ciężkie.
Co jednak z wami? Podzielcie się jak jedziecie i kiedy! Niech będzie wesoło trololo i byśmy przynajmniej spróbowali być mniej więcej w tym samym momencie!
Kyohei Takano
Oczekujący
Kyohei Takano

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Sob Sie 06, 2016 1:43 pm
A WIĘC TAK... MOI DRODZY DATA SABATU SIĘ ZBLIŻA NIE UBŁAGANIE, A JA NADAL OD WAS WY LENIWE KLUCHY NIE DOSTAŁAM ŻADNYCH INTERESUJĄCYCH INFORMACJI.. INFORMUJĘ, ŻE IŻ OCZEKUJE OD WAS ADRESU DWORCU NA KTÓRYM WYLĄDUJECIE, DOKŁADNEGO DNIA I GODZINY PRZYJAZDU. PAMIĘTAJCIE JA ŚPIĘ DO 14... WIĘC JEŻELI BĘDZIECIE WCZEŚNIE TO BĘDZIECIE CZEKAĆ AŻ JA ŁASKAWIE SIĘ OBUDZĘ... DLATEGO TEŻ WYSYŁAJCIE MI NA PW SWOJE NR TELEFONÓW JA WAM PUSZCZE SYGANŁKA I MACIE MNIE DZWONIĆ KIEDY JESTEŚCIE NA MIEJSCU....
Sponsored content

sabat ML. - Page 2 Empty Re: sabat ML.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach