Go down
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

sabat ML. Empty sabat ML.

Pon Sty 06, 2014 5:47 pm
tak jakoś wyszło na czacie i w sumie, fajnie byłoby ogarnąć coś, gdzieś, kiedyś.
jakiś forumowy zlot. :D
może niech zainteresowane osoby napiszą, skąd są, żeby było łatwiej znaleźć jakąś miejscówkę, dokąd większości będzie najbliżej.
jeśli o mnie chodzi, to Kraków/okolice - Śląsk też może być, z rodzinnej miejscowości mam blisko. xD
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Czw Sie 27, 2015 6:18 pm
Strasznie lubię ten temat zainicjowany przez kochaną Remusową! miłość

No to tak! Sabat I był już za nami. Frekwencja nie była jakaś super duża, ale satysfakcjonująca (relacja może w końcu się napisze)! Trochę się pozmieniały części graczom plany i tak jakoś wyszło! Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! <3 Po prostu za rok jeszcze lepiej postaramy się to zorganizować. Ale małe sabaciki też mile widziane...You touch my tralala!

Więc ja tylko tak informuję, że jakby coś to wpadać do Wrocławia to od października będę mogła Was chować w swoim pokoju, mojego kolegę się wypędzi i będzie imprezka :twisted:!

Ewentualnie jakby ktoś miał jakieś pomysły na jakieś małe spotkania w innych miejscach to też śmiało może pisać. Ja postaram się zrobić wszystko by wpaść czy coś. Czy to w trakcie jakichś wolnych dni, ferii, czegokolwiek.

Kocham Was! Miłość
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Pon Lut 22, 2016 3:55 pm
Jeśli ktoś byłby z Wrocławia albo ogólnie był we Wrocławiu to może wpaść... To się stanie tu Mam tu miejsce
Zapraszam totalnie! Także...! Na wakacje też pewnie też się coś skombinuje, więc jeśli ktoś ma już jakieś propozycje, miejscówkę niech daje znać!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Sro Maj 11, 2016 3:23 pm
Uwaga! Uwaga! Przed nami kolejne wakacje i... kolejna myśl, żeby urządzić sabat! Jeśli ktoś ma jakąś fajną miejscówkę, chciałby być super koksem i uszczęśliwić wszystkich niech daje znać! No i jeśli są gracze chętni na forumowy sabat ML również niech dają znać! W tamtym roku było zabawnie, więc może... sprawmy, żeby ten rok był jeszcze lepszy i bardziej bombowy! I żeby organizacja była na picuś glancuś! Także dawajcie propozycje miejsc, daty, miejscówek i całej reszty - nieważne czy jesteście nowymi czy starymi graczami, czy gracie czy nie gracie, to nie ma znaczenia! Wszyscy są mile widziani i mogą się wypowiadać.

No nieźle
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Sro Maj 11, 2016 3:29 pm
Jo moga rzucić tym samym chasłem co rok temu. Czyli u mnie w Toruniu... mieszkanko dużo.. sporo osób się pomieści... starówka... cztery pizzerie obok mnie, mac, Kino itp itd... XD
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Sro Maj 11, 2016 4:00 pm
ale ja bym chciała między 4 a 17 lipca najlepiej :) wtedy mam urlop i dzieckiem mógłby się zająć chłopak, a ja bym wyskoczyła na parę dni :))
Giotto Nero
Oczekujący
Giotto Nero

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Czw Maj 12, 2016 7:08 pm
U mnie wszystko zależy od miejsca. Toruń w miarę blisko jeszcze, ale Wrocek na pewno odpada.
Lily Evans
Oczekujący
Lily Evans

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Czw Maj 26, 2016 5:46 pm
Nie no Wrocek myślę, że nie. Bym po prostu rzuciła tym, co rok temu, czyli Dąbrową Górniczą, ale myślę, że opcja Esme jest naprawdę spoko i w sumie można się wybrać. Wypowiadajcie się więc śmiało <3
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Wto Cze 14, 2016 8:35 pm
Okey! Czas ruszyć ten temat, więc z pewnością będzie u Esme, a jeśli ktoś byłby jeszcze spragniony to zrobiłoby się dogrywkę w Dąbrowie Cool

Moja propozycja to sierpień, więc... co Wy na to? Piszcie który tydzień sierpnia wam pasuje! Śmiało!
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Czw Cze 30, 2016 1:16 am
No misie - pysie, to postanowione. W tym roku wypadło na Toruń, czyli do Esme! Pierwszy lub drugi tydzień sierpnia będzie w porządku, ale z chęcią usłyszałabym, co wy sądzicie - komu pasuje a komu nie? Dawajcie znać i wypowiadajcie się śmiało!
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Czw Cze 30, 2016 1:51 am
Ja jak już to drugi tydzień @*@ Pierwszy niestety odpada definitywnie.
Remus J. Lupin
Oczekujący
Remus J. Lupin

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Czw Cze 30, 2016 4:21 pm
Zależy czy na weekend czy na cały tydzień. Bo jeśli na cały tydzień, to odpada sierpień w ogóle. Nie będę mieć wolnego, niestety.
Kyohei Takano
Oczekujący
Kyohei Takano

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Pią Lip 01, 2016 12:24 pm
Remus z tego co pamiętam to ostatni sabat jakoś tam konkretnego czasu nie miał więc tutaj pewnie będzie tak samo. Na ile kto będzie mógł to przyjedzie ;)
Argus Filch
Nauka
Argus Filch

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Pią Lip 01, 2016 1:00 pm
Jeżeli dam radę, to również z chęcią bym zawitał :D
Mam nadzieję, że to nie problem, jako że Filch wciąż nowy na forum.~
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Pią Lip 01, 2016 3:58 pm
Filch jasne, że nie... to będzie zaszczyt gościć tak legendarną postać XDDD
Po za tym nowy czy nie.... stanowisz część naszej wielkiej Ml'owej rodziny XD
Sponsored content

sabat ML. Empty Re: sabat ML.

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach