Go down
Goro Honda
Martwy †
Goro Honda

Goro Honda [martwy] Empty Goro Honda [martwy]

on Czw Lis 14, 2013 8:02 pm
Imię i nazwisko: Goro Honda
Data urodzenia: 10.03.1966 [lat 11]
Data zgonu: 24 grudnia 1977 r.
Powód zgonu: Fabularny. Popełnił samobójstwo pod wpływem Vincenta Nightraya.
- Powód śmierci nie jest ogólnie wiadomy.
Czystość krwi: Nieczysta krew
Dom w Hogwarcie: Hufflepuff
Różdżka:12 Cali, grusza, włókno ze smoczego serca

Widok z Ain Eingarp:
Goro podczas przechadzania się samotnie po tej wielkiej szkole, ujrzał lekko uchylone drzwi, więc postanowił zobaczyć, co jest za nimi. Był on bowiem niezwykle ciekawskim chłopcem. Po wejściu do komnaty ujrzał pewne zwierciadło. Gdy Honda Goro podszedł do tego wielkiego zwierciadła, ujrzał w, nim siebie, jako wielkiego czarodzieja i kapitana szkolnej drużyny Quidditcha. Chłopiec od tamtego wydarzenia, myślał o tym, by stać się takim, jakim widział się w tamtym odbiciu.

Przykładowy post:
Goro Honda był i zawsze jest bardzo radosnym oraz spokojnym chłopcem, nigdy nie sprawiał jakich kol-wiek kłopotów wychowawczych. Chłopiec, bowiem lubi, gdy zostaje on pochwalony, ponieważ własnie, wtedy jest z siebie bardzo dumny oraz śmiały.

W pewnym dniu około 10 godziny Honda Goro usłyszał jak jego mama - czarodziejka nieczystej krwi zawołała go na dół do kuchni. Okazało się, że przyszedł do niego jakiś list. Chłopiec był bardzo zdziwiony, że ktoś do niego napisał, ponieważ miał on, zaledwie 11 lat i nie znał nikogo, kto mógłby wysłać mu list. Goro szybko zszedł na dół i wtedy mama wręczyła mu kopertę.
- Proszę, Goro.
Po tych słowach Goro wziął list od swojej matki i przeczytał go. Pisało tam,  że został on przyjęty do Szkoły Magi i Czarodziejstwa w Hogwarcie do pierwszej klasy. Chłopiec przytulił swoją rodzicielkę i szybko pobiegł się spakować, ponieważ termin wyjazdu wypadał za kilka dni i wolał się już zacząć przygotowywać. Gdy znalazł się w swym pokoju, wrzucił następujące rzeczy do swojego kufra:
- kilka koszulek różnych kolorów oraz takimi ze znakiem smoka na piersi
- Spodnie, wśród których było kilka ze wzorami ognia i smoków, bo takie zazwyczaj nosił
Nie mógł się doczekać, kiedy znajdzie się w szkole. Musiał jednak jeszcze odwiedzić ulicę Pokątną by zakupić potrzebne rzeczy.


Ostatnio zmieniony przez Goro Honda dnia Czw Lis 14, 2013 9:50 pm, w całości zmieniany 2 razy
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Goro Honda [martwy] Empty Re: Goro Honda [martwy]

on Czw Lis 14, 2013 9:12 pm
10.03.1968 - Wychodzi 9 a nie 11 lat. Zmień na rok 1966.

Czystość krwi - proponowałabym nieczystą, mamy za dużo czystych i półkrwi, a bardzo mało tych, co posiadają nieczystą.

Różdżka: Zjadłeś "ca" i wyszło Ci "włókno ze smoczego ser"

Widok z Ain Eingarp: "Goro podczas przechadzania się samotnie po wielkiej szkole w hogwarcie ujrzał trochę uchylone drzwi, więc postanowił, że zerknie co jest w tej tajemniczej komnacie, ponieważ byłe on bardzo ciekawski. " - Zmień to, proponowałabym coś w stylu "Goro podczas przechadzania się samotnie po tej wielkiej szkole, ujrzał lekko uchylone drzwi, więc postanowił zobaczyć, co jest za nimi. Był on bowiem niezwykle ciekawskim chłopcem.

"Po zerknięciu do komnaty ujrzał pewne zwierciadło było, to na pierwszym roku nauki w szkole magi i czarodziejstwa w hogwarcie." - "Po wejściu do komnaty ujrzał pewne zwierciadło." Bez tej reszty - jest ona bowiem zbędna.

"Gdy Honda Goro podszedł do tego wielkiego zwierciadło ujrzał w, nim siebie, gdy został wielkim czarodziejem i kapitanem oraz kapitanem drużyny quidditch Gryfindor. " - "Gdy Honda Goro podszedł do tego wielkiego zwierciadła, ujrzał w nim siebie, jako wielkiego czarodzieja i kapitana szkolnej drużyny quidditcha." Nie jest jeszcze bowiem wiadome, gdzie trafisz.

"Chłopic po tym zdarzeniu miał zamiar zostać tym kogo właśnie zobaczył w tym wielkim i tajemniczym zwierciadle. Po tym zdarzeniu udał się do wielkiej sali, gdzie miał zostać wybrany do jednego z czterech domów. " - "Chłopiec od tamtego wydarzenia, myślał o tym, by stać się takim, jakim widział się w tamtym odbiciu." Reszta zdania się ze sobą kłóci, chłopak nie może sobie tak po prostu łazić po Hogwarcie przed Ceremonią Przydziału, więc prędzej podczas roku szkolnego.

" Goro Honda był i zawsze jest radosnym i spokojnym chłopcem nigdy nie sprawiał jakich kol-wiek kłopotów wychowawczych. Chłopiec zawsze lubi, gdy zostaje on pochwalony, ponieważ własnie, wtedy jest z siebie bardzo dumny. "

"W pewnym dniu około 10 godziny Honda Goro usłyszał jak jego mam czarodziejka czystej krwi zawołała go na dół do kuchni, ponieważ był jakiś list do chłopca ten był bardzo zdziwiony, że własnie do niego przyszedł jakiś telegram, ponieważ miał on, zaledwie 11 lat chłopak zeszedł szybko na dół i właśnie, wtedy mam powiedziała do niego. "

"Po tych słowach matki Goro wziął list od swojej matki i przeczytał go pisało tam, że został przyjęty do szkoły magi i czarodziejstwa w hogwarcie na pierwszy semestr. Chłopiec przytulił swoją matkę i pobiegł szybko się spakować, ponieważ termin wyjazdu był na następny dzień tak, więc chłopak spakował następujące rzeczy.
- kilka koszulek różnych kolorów oraz różnych znaków smoka.
- Spodnie z wzorami ognia oraz smoków, ponieważ chłopak takie nos"

Popraw to wszystko. Za mało emocji 11letniego chłopca, za dużo przecinków w niektórych zdaniach. W niektórych brakuje kropek i są za długie. Brakuje też spacji po przecinku przez co całość się zlewa.
Na dodatek niektóre zdania są niepoprawne stylistycznie i składniowo. :)
Me and the devil
Walking side by side
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Goro Honda [martwy] Empty Re: Goro Honda [martwy]

on Pią Lis 15, 2013 10:54 am
Miałeś "kilka" błędów, ale pomogłam Ci i poprawiłam by była w miarę w porządku, żebyś wiedział, jak powinna wyglądać.
Nie ukrywam, że jeszcze trzeba by było ją podrasować, ale skoro robisz ucznia I roku to nie będę się już a tak czepiała.
Prosiłabym też, żebyś w niedługim czasie wstawił avatar.


Me and the devil
Walking side by side
Sponsored content

Goro Honda [martwy] Empty Re: Goro Honda [martwy]

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach