Go down
James Potter
Oczekujący
James Potter

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Czw Sty 03, 2019 10:22 pm
No miałam wersję na komputer, przyznaję że ją wolę bo wszystko jest mniejsze xD W tej mobilnej znowu mam jakieś dziwne rzeczy z podpisami, np. mój jest nienaturalnie rozciągnięty w pionie, ale rzeczywiście emblematy są w niej już w lepszych proporcjach.
Vakel B. Bułhakow
Nauka
Vakel B. Bułhakow

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Czw Sty 03, 2019 10:41 pm
Nie mam pojęcia jak naprawić te rzeczy na telefonie kiedy korzystasz z wersji na komputer, ale zobaczę co się dzieje z tym podpisem jak będę poprawiała błędy w wersji mobilnej. Btw, jeżeli mniejsza czcionka by cię bardziej do tej mobilnej wersji przekonała to też da się zrobić. Robiłam to ostatecznie pod swoje oczy bo jestem laikiem. D;
James Potter
Oczekujący
James Potter

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Czw Sty 03, 2019 10:56 pm
Nie ma co zmieniać wielkości czcionki, niech już taka zostanie, a co do tych proporcji emblematów to też i tak najbardziej martwią mnie na stronie na kompie bo jednak to z kompa najczęściej korzystam, jak większość pewnie.
James Potter
Oczekujący
James Potter

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Pią Sty 11, 2019 11:32 pm
Wnoszę o przeniesienie walizek mego najdroższego przyjaciela Syriusza Blacka z 'do przejęcia' do 'dorosłych'.
Koza
Sol Weasley
Hufflepuff
Sol Weasley

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Wto Sty 15, 2019 6:52 pm
Czy to w ten sposób powinno być? Czy coś się u mnie zjebało?
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Wto Sty 15, 2019 8:36 pm
Przeniosłam i jeśli chodzi o to, co wstawiła Sol to kwestia najpewniej tych starych kodów, które nie zostały stamtąd usunięte. Obadam temat, usunę i powinno być wtedy ok. Dzięki za wskazanie błędu!
Gabriel Flint
Sztuka
Gabriel Flint

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Nie Lut 10, 2019 11:42 pm
Hello

Chciałbym zgłosić niedziałające linki w temacie "Wzór kart postaci dorosłej"

- lista magicznych zawodów
- stwórz sobie różdżkę

Pozdrawiam!
Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Sro Mar 06, 2019 9:26 pm
Magic Lullaby napisał:Masz mnóstwo fasolek i nie wiesz co z nimi zrobić? A może pragniesz zamienić swoje przedmioty na coś innego? Sklep Mistrza Gry jest dostępny dla ciebie! Oprócz tego, w tym miejscu wymienisz słynne karty czarodziejów lub kamienne jaja smoków na specjalne nagrody.

Wystarczy, że uzupełnisz odpowiedni kod i wyślesz go w tym temacie.

Jeśli chce się wymienić Punkty Doświadczenia, należy uzupełnić to, a następnie umieścić poniżej:

Kod:
[b]Imię i nazwisko postaci: [musi być to postać z której konta zostanie potrącone PD i u której znajdzie się dokonany zakup] [/b]
[b]Wybrany zakup: [/b] [to co postać kupuje]
[b]Suma PD jaką na to przeznaczam:[/b] [sumowane są PD wszystkich kupionych rzeczy]

Jeśli chce się wymienić Fasolki, należy uzupełnić to, a następnie umieścić poniżej:

Kod:
[b]Oddaję:[/b] [tutaj wpisujesz ilość fasolek, którą przeznaczasz na jakiś obrany przez siebie cel]
[b]Przeznaczam je:[/b] [tutaj wpisujesz na co pójdą te fasolki, wraz z podaniem nazwy wybranego zaklęcia/eliksiru/przedmiotu etc.]
[b]Ponieważ:[/b] [podajesz powód dlaczego wybrałeś akurat to, a nie coś innego]

Jeśli zdobędzie się jedną z Kart Czarodziejów i chce się ją zamienić na jedną z nagród dostępnych tutaj, należy uzupełnić to, a następnie umieścić poniżej:
zamienić tylko linki
Kod:
[b]Imię i Nazwisko:[/b]
[b]Numer Karty Czarodziejów:[/b]
[b]Nagroda:[/b]

Jeśli zdobędzie się jedno ze Smoczych Jaj i chcesz je zamienić na jedną z nagród dostępnych tutaj, należy uzupełnić to, a następnie umieścić poniżej:

Kod:
[b]Imię i Nazwisko:[/b]
[b]Kolor Smoczego Jaja:[/b]
[b]Nagroda:[/b]
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Sro Mar 06, 2019 9:32 pm
Linki chyba poprawione, a Twojej wiadomości Jules nie rozumiem unsatissfied. W jakich miejscach jest błąd?
Jules Nox
Ravenclaw
Jules Nox

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Czw Mar 07, 2019 8:41 am
niestety nadal linki nie są poprawne przynajmniej u mnie
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Czw Mar 07, 2019 9:33 pm
Linki z podanego tematu mi działają, więc nie rozumiem, co jest nie tak w sumie :x
Sponsored content

Skargi i błędy - Page 2 Empty Re: Skargi i błędy

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach