Go down
Pamela Winston
Gryffindor
Pamela Winston

Każdy powód do uśmiechu jest dobry  Empty Każdy powód do uśmiechu jest dobry

Sro Paź 26, 2016 11:17 pm
Każdy powód do uśmiechu jest dobry  1230f8z
Niewielki dziennik, będący kiedyś zwykłym, nudnym zeszytem. Jednak by stać się wyróżnionym i mniej posępnym zbiorem kartek, został pomalowany, a na okładce pojawiły się przyklejone wzorzyste kawałki papieru. Efekt miał być artystyczny, niemniej jak można się było spodziewać, Pam tak naprawdę nie miała najmniejszego pojęcia, co tak właściwie robi...

Pamela Winston
Gryffindor
Pamela Winston

Każdy powód do uśmiechu jest dobry  Empty Re: Każdy powód do uśmiechu jest dobry

Czw Paź 27, 2016 12:24 pm

To już czwarty pamiętnik w tym roku. Ja naprawdę nie wiem, co się dzieje z nimi wszystkimi i gdzie przepadają. Jednak jeżeli ktoś je znajduje, to mam nadzieję tylko na jedno – że znalazł w nich choć jeden powód do uśmiechu.
Każdy powód do uśmiechu jest dobry  2jbjqxl
Ostatnio zuważyłam jakie szopy są super!
Każdy powód do uśmiechu jest dobry  2194553
Zaczęły się egzaminy. Przyznam, że nawet się cieszę... przecież to oznacza, że skoro już się zaczęły, to zbliża się ich koniec! Jestem pewna, że sobie dobrze poradzę, choć czasami mam ochotę po prostu wyjść na dwór i zacząć się turlać... turlanie się jest takie fajne!

Każdy powód do uśmiechu jest dobry  2pocs50
Ostatnio świetnie się bawię i spędzam czas z cudownymi ludźmi! Chciałabym mieć jak najwięcej przyjaciół, w końcu... co stoi na przeszkodzie? Jak się czegoś naprawdę pragnie, to można to osiągnąć!

Każdy powód do uśmiechu jest dobry  2r5817k
^ Jedzący szop, bo jedzenie zawsze daje dużo szczęścia!
Każdy powód do uśmiechu jest dobry  Hriniu
Każdy powód do uśmiechu jest dobry  2zp6tra
Każdy powód do uśmiechu jest dobry  23j60lz
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach