Go down
Severus Snape
Oczekujący
Severus Snape

Loteria Sierpień/Wrzesień - Page 2 Empty Re: Loteria Sierpień/Wrzesień

Nie Wrz 11, 2016 11:13 am
Spoiler:
Nazwa propozycji: Magiczny orszak samotnych
Potrzebne przybory: Instrumenty, różdżka, uczniowie
Opis: Jak wiemy, są w naszej szkole uczniowie, którzy nie pałają zbytnią sympatią do ludzi. Znalezienia partnera lub partnerki jest więc dla nich bezsensem i decydują się wybrać na bal sami - co oczywiście nie powinno mieć miejsca! Jeśli więc ktoś zdecyduje się przybyć na miejsce bez towarzysza, po przekroczeniu progu sali nad jego głową pojawi się maleńka orkiestra, która będzie krążyć nad nim przez cały czas, wygrywając marsz pogrzebowy. Chyba, że delikwent znajdzie sobie partnera w trakcie trwania balu, wtedy orkiestra znika. W zależności od stopnia samotności i upartości danego osobnika, nad głową mogą wybrzmiewać również burzowe dźwięki oraz opadać maleńkie krople deszczu.
Silver Burke
Oczekujący
Silver Burke

Loteria Sierpień/Wrzesień - Page 2 Empty Re: Loteria Sierpień/Wrzesień

Czw Wrz 15, 2016 8:04 pm
Nazwa propozycji: Album z magicznymi fotografiami z balu
Potrzebne przybory: Magiczny aparat, wścibski fotograf (może być to jeden z uczniów, grona pedagogicznego, lub ktoś wynajęty przez organizatorów).
Opis: Może mało oryginalny pomysł na pamiątkę z balu, jednak każdemu dostarczy on masy śmiechu podczas oglądania za kilka lat. Podczas wejścia do Wielkiej Sali będą fotografowane pary, a następnie w trakcie trwania przyjęcia uwieczniane będą najzabawniejsze momenty przyjęcia. Któż nie chciałby po latach spojrzeć na ukochanego nauczyciela OPCM-u, któremu znika spod pośladków magiczne krzesełko? Albo woźnego, któremu nad głową pojawia się mała orkiestra grająca marsz żałobny?
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Loteria Sierpień/Wrzesień - Page 2 Empty Re: Loteria Sierpień/Wrzesień

Pią Wrz 16, 2016 2:29 pm
Jessica, otrzymujesz ode mnie 40 fasolek.

Genevieve, otrzymujesz ode mnie bukiet silnie odurzających kwiatów.

Davidzie, otrzymujesz ode mnie 30 punktów dla domu.

Livio, otrzymujesz ode mnie 3 eliksiry z roku niżej.

Tomasie, otrzymujesz ode mnie wyzwanie od jednego z nauczycieli (wybierasz od którego).

Pamelo, otrzymujesz ode mnie 15 galeonów.

Gilderoyu, otrzymujesz ode mnie 1 buteleczkę Eliksiru Zmieniającego Kolor Włosów oraz 1 buteleczkę Eliksiru Złotej Wody.

Sybillo, otrzymujesz ode mnie 5 zaklęć z roku niżej.

Severusie, otrzymujesz ode mnie darmową szatę na bal.

Silver, otrzymujesz ode mnie 40 fasolek.

Logan Hale
Ravenclaw
Logan Hale

Loteria Sierpień/Wrzesień - Page 2 Empty Re: Loteria Sierpień/Wrzesień

Czw Wrz 22, 2016 12:43 am
Nazwa propozycji: magiczna sceneria
Potrzebne przybory: sala; czarodzieje dekorujący, dysponujący różdżkami
Opis: Każdy chce, by bal był niezapomnianym wydarzeniem. Jedzenie, muzyka, partner. Wszystko musi być idealne. Sceneria. To właśnie nią się zajmę. Zaklęty sufit, skrzący się światłem tysięcy gwiazd. Widok ten przypominać będzie gwiazdy widziane przez teleskop, gdzie bez problemu wyróżnimy najważniejsze konstelacje, nie jak w wielkim mieście, które je tłumi. Poszczególne gwiazdy mogą działać jak reflektory, oświetlające salę w pożądanym miejscu (np. kierujące swój blask w kierunku najlepiej tańczącej pary). Dalej. Mieliście kiedyś mroczki przed oczami? Nieprzyjemne uczucie, niemniej wygląda pięknie. Można osiągnąć ten efekt rozsiewając magiczny pył w powietrzu, mogący na dodatek posiadać pewne właściwości. Na przykład właściwości eliksiru dodającego sił, by każdy był w stanie przetańczyć całą noc. Warto by również zadbać o podłoże. Nieumiejętni tancerze mają zły nawyk patrzenia pod stopy, zamiast w oczy swych wybranek. Trzeba to zmienić. Tuż przy podłodze mogłaby unosić się niewielka warstwa bezzapachowego dymu, dodająca więcej uroku do tej magicznej atmosfery.
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Loteria Sierpień/Wrzesień - Page 2 Empty Re: Loteria Sierpień/Wrzesień

Pon Paź 03, 2016 1:18 am
Logan, otrzymujesz ode mnie wyzwanie od jednego z nauczycieli, które całkiem możliwe, że poprawi twoją ocenę z danego przedmiotu na koniec roku.

ZAMYKAM LOTERIĘ!
Sponsored content

Loteria Sierpień/Wrzesień - Page 2 Empty Re: Loteria Sierpień/Wrzesień

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach