Go down
Pamela Winston
Gryffindor
Pamela Winston

Wayne the bat  Empty Wayne the bat

Czw Lip 14, 2016 11:01 pm
Spis zwierzątek: nietoperz Bruce

Bruce jest bardzo wesołym nietoperkiem, którego Pam kupiła zaczynając naukę w Hogwarcie, stwierdzając, że to najbardziej urokliwe stworzenie, jakie kiedykolwiek widziała.


Wayne the bat  Baby_bat_burrito_pure_cuteness_by_trisvita-daa4isa

Wayne the bat  Tumblr_mrg8c65cv21s4a8gko1_500_by_trisvita-daa4j45


Wiadomości wysyłam przez: Bruce'a
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Wayne the bat  Empty Re: Wayne the bat

Sob Wrz 03, 2016 10:16 pm
Panno Winston,
w związku z odbywającymi się właśnie w Hogwarcie Dniami Kariery, oczekuję Pani przy swoim stanowisku w Wielkiej Sali.
Proszę pamiętać o stosownym stroju i zachowaniu - liczę na to, że godnie będzie Pani reprezentować szkołę przed przedstawicielami z zewnątrz.
Z wyrazami szacunku,
prof. Minerwa McGonagall
Genevieve Corleone
Nauka
Genevieve Corleone

Wayne the bat  Empty Re: Wayne the bat

Nie Wrz 04, 2016 5:47 pm
Panienko Winston

Proszę bladym świtem, ledwie po wschodzie słońca stawić się na szlaban na boisku szkolnym. Szlaban jest konsekwencją niedawnych, brawurowych akrobacji powietrznych.

Profesor Genevieve Araminta Corleone (od której to rzekomo pożyczono miotły)
Mistrz Gry
Mistrz Gry
Mistrz Gry

Wayne the bat  Empty Re: Wayne the bat

Wto Wrz 13, 2016 2:34 pm
Wszystko już wiemy... Wracaj do zrowia mała! Poproszę ojca, żeby załatwił Ci robotę w cyrku. Chyba szukają clowna. Buziaki!
Koleżanki z dormitorium


Do listu dołączony był wiklinowy koszyk z kilkoma kwitnącymi kwiatami, tabliczką miętowej czekolady, paczką Musów - Świrusów, fasolkami wszystkich smaków Bertiego Botta i świeżym melonem. Pani Pomfrey przyniosła go Pameli zaraz po śniadaniu.
Tomas Duncan
Hufflepuff
Tomas Duncan

Wayne the bat  Empty Re: Wayne the bat

Sob Sie 19, 2017 1:25 pm
[do listu dołączona jest pachnąca gałązka zerwana z żywotnika rosnącego w ogródku przy domostwie Duncanów]

Droga Pam!
Wakacje trwają w najlepsze, i chociaż z utęsknieniem wyczekiwałem chwili spokoju od szkoły - muszę przyznać, że wolne nieco mi się przykrzy w czterech ścianach pokoju. Dlatego piszę do ciebie z propozycją, która mam nadzieję ci się spodoba. Propozycją spotkania.
Moglibyśmy wybrać się razem do Londyńskiego Zoo, po tych wszystkich zajęciach z magicznymi stworzeniami, trochę niemagicznych zwierząt brzmi jak dobra odskocznia. Możemy też na przykład wybrać się do parku. Wydaje mi się, że przebywanie w otoczeniu natury wychodzi nam najlepiej, wnioskując po naszym incydencie z sklejonymi dłońmi!
Oczywiście jeśli masz inne propozycje, z chęcią o nich przeczytam.
Będę czekać na twoją odpowiedź, która mam nadzieję zjawi się jak najszybciej.
Tomas
Sponsored content

Wayne the bat  Empty Re: Wayne the bat

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach