Go down
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

 Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku Empty Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku

Czw Lip 16, 2015 9:50 pm
O to przed Wami długo oczekiwany kolejny numer szkolnej gazetki - tym razem 2 w 1, dzięki czemu jest bardziej rozbudowany i więcej materiału zawiera! Wiem, że długo to trwało, ale nareszcie jest i to się liczy! Mam wielką nadzieję, że Wam się spodoba i wielkie ukłony w stronę tych, którzy mi przy Portretowym Szmerze pomogli! Bez Was to nie było to samo!
Ps. Ten numer jest na dwa fabularne miesiące!
Miłego czytania! :study:
Portretowy Szmer 5 i 6


Ostatnio zmieniony przez Caroline Rockers dnia Wto Wrz 22, 2015 3:28 pm, w całości zmieniany 2 razy
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

 Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku Empty Re: Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku

Czw Lip 16, 2015 10:12 pm
1. Dlaczego Kyo musi odpieprzyć coś takiego, że trafia do gazetki, i szlag trafił jego święty spokój
2. Sahcio w wywiadzie jak zawsze uroczo czarujący ;)
3. JA PIERDOLE TYLE ESME MA ZAJEBISTYCH ZDJĘĆ, A WY WYBRALIŚCIE AKURAT TAKIE ;=; (i tak was kocham)
Irytek
Poltergeist
Irytek

 Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku Empty Re: Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku

Pią Lip 17, 2015 8:29 am
"(...) bo nagle Kyohei Takano, wspomniany pan Potter i Irytek zaczęli przerzucać się zaklęciami" <- umiem czarować, potwierdzone info <3

Meredith i dziwne zachowania w Hogsie... Jasper otwarcie przyznaje się do bycia wilkołakiem... Robicie mi dzień @@ i orbisowanie Flitwicka <3 Wywiad co do jęków też nie poszedł na marne <3

*patrzy na zdjęcia* TEN POTTER!!!
Birdie Fleur
Martwy †
Birdie Fleur

 Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku Empty Re: Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku

Nie Lip 19, 2015 12:13 am
Bardzo fajny przepis! Propsy dla autora. Cool
Sponsored content

 Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku Empty Re: Luty / Marzec / Kwiecień 1978 roku

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach