Wielka Brytania

Anglia

Obszar Anglii stanowią głównie równiny i pagórki. Na północy teren jest bardziej górzysty, np. w Lake District czy Górach Pennińskich. Mieszka tutaj mnóstwo czarodziejów, a sama Anglia jest państwem w którym dzieje się najwięcej, jeśli chodzi o Wyspy Brytyjskie.
Kawiarenka - Pią Mar 01, 2019 9:01 pm
Cheyenne Collins Zobacz ostatni post

Szkocja

Szkocja na południu graniczy z Anglią. Krajobraz w przeważającej części wyżynny i górski. Klimat umiarkowanie ciepły, wybitnie morski. Stolicą Szkocji jest Edynburg, a największym miastem Glasgow. Istnieje też legenda, którą straszy się przede wszystkim mugoli. Mówi ona o tym, że w jeziorze Loch Ness mieszka potwór, który pożera tych, którzy postanowią sobie popływać.
Bar "Pod Krzywym Łokciem" - Nie Sty 06, 2019 5:50 pm
Greg Avery Zobacz ostatni post

Walia

Walia jest położona w południowo-zachodniej części wyspy Wielkiej Brytanii, na zachód od Anglii, nad Morzem Irlandzkim i Celtyckim. Najchętniej odwiedzanym miastem jest stolica, czyli Cardiff. Ponoć właśnie tutaj jest największa ilość Banshee na całym świecie, a także zamków.
Rezerwat smoków w Gwynedd - Wto Gru 11, 2018 3:32 pm
Mistrz Gry Zobacz ostatni post

Irlandia Północna i Irlandia

Irlandia dzieli się na Północną i Południową, choć to drugie, odrębne od sporego czasu państwo widnieje na mapach jako po prostu Irlandia. Klimat jest zdecydowanie umiarkowany, a pierwsze skojarzenia, które nasuwają się na myśl po usłyszeniu po prostu słowa Irlandia to najlepsze piwo na Wyspach Brytyjskich i Leprokonusy.
Opustoszały dom Crawforda - Czw Lut 07, 2019 2:18 am
Mistrz Gry Zobacz ostatni post
Nasi użytkownicy napisali 46681 wiadomości. Mamy 529 zarejestrowanych użytkowników. Ostatnio zarejestrował się Morpheus Middledown. Najwięcej użytkowników 74 było obecnych Wto Sty 23, 2018 11:28 am. Na Forum jest 7 użytkowników :: 1 Zarejestrowany, 0 Ukrytych i 6 Gości


Zarejestrowani Użytkownicy: Caroline Rockers
Members connected during last 24 hours : Caroline Rockers