Share
Go down

Sówka Kevin

on Wto Lis 11, 2014 12:22 am

Sowa ta po śmierci Elizabeth stała się bezpańska i należy do szkoły.

Re: Sówka Kevin

on Sob Gru 12, 2015 3:17 pm
Nadawca: Charles Myrnin Hucksberry
Odbiorca: Sahir Nailah
Treść: Witam. Bardzo bym prosił o pojawienie się w moim gabinecie najszybciej jak to będzie możliwe.
Z wyrazami szacunku,
Charles Myrnin Hucksberry.

on Nie Maj 22, 2016 8:25 pm
Nadawca: Charles Myrnin Hucksberry
Odbiorca: Aaron Burke
Treść: Drogi panie Burke,
Liczę iż pojawi się pan na kolejnych zajęciach OPCM jako iż doszły mnie słuchy, że jest pan ponoć moim praktykantem, a przypominam, że nie mieliśmy tej przyjemności widzieć się dłużej niż na kilka minut i to przelotnie. Będę oczekiwał pana z niecierpliwością.
Z wyrazami szacunku,
Charles Myrnin Hucksberry.

on Sob Sie 13, 2016 1:51 am
Nadawca: Salome Mildred Thynn
Odbiorca: Kyohei Takano
Treść:
Szanowny panie Takano,
Z powodu pańskiej nieobecności na zajęciach Wróżbiarstwa, która zresztą nie została usprawiedliwiona, zapraszam na szlaban w najbliższy wtorek do mojego gabinetu na godzinę 20:00. Liczę, że się pan nie spóźni. Jeśli myśli pan o podejściu do egzaminu końcowego, radzę przyjść.
Z wyrazami szacunku,
Salome Mildred Thynn.

on Sob Sie 13, 2016 1:52 am
Nadawca: Salome Mildred Thynn
Odbiorca: Esmeralda Moore
Treść:
Szanowna pani Moore,
Z powodu pani nieobecności na zajęciach Wróżbiarstwa, która zresztą nie została usprawiedliwiona, zapraszam na szlaban w najbliższy wtorek do mojego gabinetu na godzinę 20:00. Liczę, że się pani nie spóźni.
Z wyrazami szacunku,
Salome Mildred Thynn.

on Sob Wrz 03, 2016 12:30 am
Nadawca: Pomona Sprout
Odbiorca: Esmeralda Moore

Szanowna Panno Moore
W związku z Dniami Kariery, mam nadzieję gościć Panią przy swoim stanowisku w Wielkiej Sali, gdzie w sprzyjających i zapewniających dyskrecję warunkach przedyskutujemy Pani postępy w nauce i porozmawiamy o planach.
Pozdrawiam,
profesor P.M.S.

on Sob Wrz 03, 2016 12:32 am
Nadawca: Pomona Sprout
Odbiorca: Kyohei Takano

Szanowny Panie Takano
W związku z Dniami Kariery, mam nadzieję gościć Pana przy swoim stanowisku w Wielkiej Sali, gdzie w sprzyjających i zapewniających dyskrecję warunkach przedyskutujemy Pana postępy w nauce i porozmawiamy o planach.
Pozdrawiam,
profesor P.M.S.

on Nie Maj 14, 2017 1:31 pm
[do nóżki sowy była przywiązana paczka, a w niej znajdowało się małe lusterko z rączką. Za każdym razem gdy właściciel w nie spoglądał pokazywało wariacje fryzur i automatycznie poprawiało humor]

Znalazłem je i nieco ulepszyłem, mam nadzieję, że Ci się spodoba, wysłanniku Erosa. Do zobaczenia później!

So now you'd better stop and rebuild all your ruins
For peace and trust can win the day despite all your losing
Sponsored content

Powrót do góry