Zapraszamy serdecznie do przyłączenia się do przygody!

CalendarCalendar  IndeksIndeks  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  GrupyGrupy  FAQFAQ  

Share | 

Zgłaszam sprawę!

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
AutorWiadomość
Mistrz Gry

PisanieTemat: Zgłaszam sprawę!   Sob Wrz 13, 2014 10:05 pm

Otóż Wasz niezawodny Pan Losu i Przeznaczenia uruchamia specjalnie dla Was ten niezmiernie ważny temat, byście mogli spokojnie umieszczać, to co Wam na duszy leży, a co boicie się mi szepnąć wprost do specjalnego uszka. Więc jeśli potrzebujesz:
- rozstrzygnięcia pojedynku
- sędzi, który sprawowałby pieczę nad daną sesją
- wykorzystania możliwości odkrycia tajnego przejścia/odkrycia tajemnic Hogwartu/innej tego typu rzeczy
- wystawienia rachunku w miejscu, gdzie coś kupiłeś
- pomarudzenia o czymś ciekawym
- przypomnienia mi o czymś czego zapomniałem

Ten temat jest więc idealny dla Ciebie! Wystarczy, że poniżej wstawisz odpowiedni post, uwzględniając w nim co, jak, gdzie i kiedy i MG postara się w najbliższym czasie to załatwić! Uprzedzam jednak, że prośby kierowane do MG w miejscu typu Chatbox, czy PW nie będą zbytnio uwzględniane, oprócz wyjątkowych sytuacji (to ewentualnie na PW).

Radziłbym o tym pamiętać!

- Legenda szczurołapa - Magiczna Menażeria - Mistrz Zakonu Herezji.
- Urozmaicenie sesji Sage'a i Araminty - Eliksiry Madame Shrew - Mistrz Zakonu Herezji.
- Promocje na Pokątnej - ulica Pokątna - Lisi Mistrz.
- Czarownico, spłoniesz - Zaczarowany Las - Mistrz Joker.

Jeśli zauważysz brak jakiegoś wątku, który jest z udziałem MG - nie wahaj się tego zgłosić na Prywatną Wiadomość!

Dostępni MG:
- Mistrz Joker
- Mistrz Zakonu Herezji
- Lisi Mistrz

Warzysz eliksir po cichu w jakimś pustym lochu, albo masz taki zamiar...? Ćwiczysz na własną rękę lub też z kolegą/koleżanką jakieś zaklęcie? Poinformuj o tym koniecznie tutaj!
Zarówno eliksiry i zaklęcia rządzą się swoimi prawami i warto o tym pamiętać! Tak jak i o tym, że przychylniej patrzy się na tych, którzy korzystają z Kółka Korepetycji, niżeli działają po kryjomu; przede wszystkim większe ryzyko przyłapania przez nauczycieli, prefektów, etc.

Wystarczy uzupełnić poniższą formułkę:
Kod:
[b]Imię i nazwisko:[/b] [podajemy imię i nazwisko osoby lub też osób, które zamierzają się uczyć]
[b]Miejsce: [/b][podajemy miejsce w którym zamierzamy się uczyć; mile widziany link do lokalizacji]
[b]Zaklęcie/Eliksir:[/b] [wpisujemy nazwę danego zaklęcia lub też nazwę danego eliksiru]
[b]Szczegóły:[/b] [podajemy w jakim celu uczymy się danego zaklęcia/eliksiru, czy posiadamy składniki, czy też dopiero zamierzamy je zdobyć, jeśli chodzi o eliksir, albo czy mamy odpowiednią książkę do nauki, czy też notatki, etc.]

“I enjoy talking to you. Your mind appeals to me. It resembles my own mind except that you happen to be insane.”
— George Orwell, 1984

Chcesz napisać prośbę do konkretnego Mistrza Gry na Prywatną Wiadomość? Użyj odpowiedniego określenia.

Ostatnio zmieniony przez Mistrz Gry dnia Sro Wrz 13, 2017 5:47 pm, w całości zmieniany 19 razy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Giotto Nero

VI rok

PisanieTemat: Re: Zgłaszam sprawę!   Pią Sty 06, 2017 7:37 pm

Miszczu.

http://magiclullaby.forumpl.net/t1410p15-pomnik-niedaleko-zakazanego-lasu

Zapraszam tutaj, robiliśmy sobie mały trening w formie pojedynków w trzy osoby. Jakieś ogólne PD, fasolki, ile PŻ kto stracił, etc. Bo nie wiemy jak dalej poruszać się po szkole, czy np. mamy wszystkie zęby, czy nie - bo to istotne :)

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Nathalie Powell

VI rok

PisanieTemat: Re: Zgłaszam sprawę!   Czw Sty 26, 2017 6:49 pm

MISTRZU BĘDZIESZ POTRZEBNY:
http://magiclullaby.forumpl.net/t105p15-gabinet-profesora-slughorn-a#38136

Potrzebujemy interwencji, bo mamy zamiar rozpracować zagadkę na Event "Kim ja jestem?". Nie wiem w jaki sposób masz nam pomóc, ale z tego co zrozumiałam/em to mamy tam znaleźć poszlaki. Ciepłe uściski i oczekujemy :3

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Giotto Nero

VI rok

PisanieTemat: Re: Zgłaszam sprawę!   Wto Mar 07, 2017 3:32 pm

Master amigo sensei.

http://magiclullaby.forumpl.net/t1410p105-pomnik-niedaleko-zakazanego-lasu#38634

Kolejny trening w naszym wykonaniu, tym razem tylko udział braliśmy ja i Enzo. Poprosimy o jakieś krótkie podsumowanie, żebyśmy wiedzieli jak poruszać się po zamku, chociaż raczej nie powinno przynieść to jakiś wielkich obrażeń.

Ps. poprzedni post można skasować jeśli nie jest wam potrzebny ;)

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Jules Nox

V rok

PisanieTemat: Re: Zgłaszam sprawę!   Sob Maj 13, 2017 5:49 pm

Za loterie marzec/kwiecień
Jules by chciał bardziej jakieś ciekawe pomieszczenie jako krukon

- Odkrycie tajnego pomieszczenia bądź przejścia

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Enzo Nero

VI rok

PisanieTemat: Re: Zgłaszam sprawę!   Wto Cze 27, 2017 1:46 am

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sage Greyback

Dojrzały

PisanieTemat: Re: Zgłaszam sprawę!   Pon Sie 14, 2017 2:29 pm

Jako auror z dzielni, który ma dosyć specyficzne podejście do Nokturnu, przybywam zgłosić, że jest okazja, by obrobić kieszenie A. Black.

Madame Shrew, gdzie jesteś?

http://magiclullaby.forumpl.net/t216p15-eliksiry-madame-shrew#40932
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Marjorie Meadowes

Strona światła

PisanieTemat: Re: Zgłaszam sprawę!   Sro Sie 30, 2017 10:52 pm

Mistrzu, Mistrzu! Ładnie poprosimy o podsumowanie zakupów. Tęczowo mocno

Zrobione.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content