Go down
Nathalie Powell
Hufflepuff
Nathalie Powell

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Kwi 26, 2016 10:41 pm
Już jedną literę źle postawie to wyłapie xDDD
Nieśmiały Iryt
Giotto Nero
Oczekujący
Giotto Nero

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sro Kwi 27, 2016 10:12 pm
No kurde, czytam uważnie, bo to ważna sesja! xd
Felice Felicis
Oczekujący
Felice Felicis

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Maj 24, 2016 7:35 pm



"Ludzie przychodzą i odchodzą i chuj"

~ głębokie przemyślenia Esmeraldy Moore
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Maj 28, 2016 12:02 am
Bertram Smith napisał:- Cześć. Co u Ciebie? Przyjemne miejsce. Ciepłe i zarazem chłodne. Bezpieczne i tajemnicze. - zagadnął do dziewczyny.
Przysiadł sobie na trawie i wypuścił z rąk zwierzaka, by mógł zażyć swobody swojego kociego życia.

Mój mistrz Cool
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Maj 28, 2016 2:47 pm
[22:22:02 27/05/2016] Bertram Smith : Ismael wiesz, że razem w parze w Klubie Pojedynków :d
[22:24:30 27/05/2016] @ Alice Hughes : Baputalajcie srogo nieodparty urok
[22:25:28 27/05/2016] @ Alice Hughes : Napitalajcie*
[22:28:38 27/05/2016] Ismael Blake : wiem
[22:28:50 27/05/2016] Ismael Blake : będziesz się jarał jak kościół w norwegii
[22:28:57 27/05/2016] Ismael Blake : Very Happy
[22:29:26 27/05/2016] @ Alice Hughes : Tag go rozpalisz? Pragniesz tego
[22:30:08 27/05/2016] Giotto Nero : Kurwa.
[22:30:16 27/05/2016] Giotto Nero : Aż mi oddechu zabrakło od tego spirytusu xd
[22:30:17 27/05/2016] Ismael Blake : będzie płonął
[22:30:20 27/05/2016] Ismael Blake : od moich zaklęć
[22:30:29 27/05/2016] Ismael Blake : pijesz spiryt?
[22:30:35 27/05/2016] @ Alice Hughes : Ciotto xD
[22:30:57 27/05/2016] @ Alice Hughes : Bert, przyjmujesz wyzwanie? Pragniesz tego
***
[23:08:18 27/05/2016] Bertram Smith : co mam nie przyjąć, z chęcią pokaże moc mojej różdżki :D
[23:08:27 27/05/2016] Bertram Smith : niech pozna potęgę mocy :D
[23:08:59 27/05/2016] Nauczyciele : przypomniały mi sie teksty na podryw Ruby .-.
[23:09:02 27/05/2016] Bertram Smith : Alciak możesz Ismael przekazać, że to ona spłonie :D
[23:09:15 27/05/2016] Nauczyciele : "Fajną masz różdżkę, chcesz zobaczyć moją?"
[23:11:08 27/05/2016] Bertram Smith : hehe :D
[23:13:20 27/05/2016] @ Alice Hughes : XD
[23:15:45 27/05/2016] @ Alice Hughes : Isma mowi, ze wbije Ci rozdzke w... I bedzie bolalo.
[23:16:14 27/05/2016] Bertram Smith : żebym ja jej gdzieś patyka nie wsadził :D
[23:16:25 27/05/2016] Bertram Smith : będzie piszczała z zachwytu :P


Ostatnio zmieniony przez Alice Hughes dnia Wto Sie 02, 2016 8:20 pm, w całości zmieniany 2 razy
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Nie Cze 05, 2016 11:47 am
Nie mogę z tego XDDDDDDDD Po prostu mistrzostwo XDDDDD Buhahaha

Argus Filch napisał:Spóźniony był, oj tak. Nie dało się tego ukryć. Włos rozmierzwiony, oddech nierówny, a szata w nieładzie. Poczuł potrzebę zjawienia się na zgromadzeniu, choćby z szacunku dla Dumbledora oraz chęci uprzykrzenia życia swawolącym pędrakom. Zanim jednak ta myśl dotarła do niego, zebranie raczyło rozpocząć się bez niego. Toteż popędził na nie czym prędzej z Panią Norris u boku.
- Witam mości czarodziejów. – przywitał się cicho na wstępie, przygładzając sprany płaszcz. Drzwi zamknęły się za nim z głośnym trzaskiem. Ostatni gong dla uczniów. Nie martwcie się maluczcy czarodzieje, wasz kat przybył, przypilnować przebiegu zgromadzania, aby jak najwięcej waszych powściągliwych praw ciaśniej zacisnęło wam w końcu krawaty.
- Przepraszam za nadejście niewczasie. – lekceważąco dość to powiedział, jak na kogoś chcącego okazać skruchę. Wszedł akurat nauczycielom w dyskusję. Nie umknęła mu uwaga Minerwy o stosownym ubieraniu się. Osobiście nie miał nic ciekawego do powiedzenia. Dopóki nie zamierzają mówić o sweterkach dla kociąt na zimę kompletnie nie jest tematem zainteresowany. Mimochodem jednak zerknął na panią Deneuve. A gdyby pani Pince tak się ubierała? Ta myśl przypaliła mu poliki pąsem, toteż zaczerpnął powietrza i skupił się na Dyrektorze. Niecierpliwie bowiem oczekiwał tematu w którym jego skrupulatnie uzupełniana kartoteka przewinień zabłyśnie! Uświadomi nauczycielom, jak źle wychowani są w tych czasach smarkacze. A to byłby zapewne tylko krok od wprowadzenia na powrót kar cielesnych! O tak. Kilka godzin w dybach i wszyscy uczniowie na pewno pojawialiby się na zajęciach. Samowolka i abstynencja zostałby zażegnane! Jednak wiedział, jak nieprzychylnym okiem patrzył na to Albus, toteż nie wyskakiwał ze swoimi przemyśleniami pochopnie.
Klub latania na miotle? BARDZO dobrze. Niech się męczą! Niech pot spływa im po niesfornych czołach, gdy będą wykonywać smocze akrobacje. Wtedy przynajmniej znajdzie się mniej baraszkujących po zakazanych kątach uczniów, a na głupie swawole te smarki nie wykrzesają z siebie dość siły. Kiwnął głową z aprobatą, a kilka tłustych blond kosmków opadło mu na duże, pomarszczone czoło. Wtem niczym grom z jasnego nieba, wieczorna gwiazda znienacka przebijająca się miedzy paskudnie burzowe chmury padło coś, co uradowało go niezmiernie. Aż perfidny uśmiech wykwitł w pełnej krasie, a kaprawe oczka zmalałby, przytłoczone ilością mopsich zmarszczek. Tak bardzo się uśmiechnął.
– Tak. Racja Profesorze! – Och jak zapragnął uścisnąć jego dłoń i potrząsnąć ją z pełną aprobatą.
– Wycieczki do Hogsmeade powinny być za-ka-za-ne. Jak najbardziej. – nie mogąc opanować radości klepnął się z mocą w uda, aż Pani Norris spojrzała na niego podejrzliwe – Oczywiście po to, by zapewnić – tu z ledwością ukrył zgorszoną, kwaśną nutę – uczniom bezpieczeństwo. Choć wszystkie roczniki powinny przestać tam chodzić. – Odchrząknął, spazmatycznie dławiąc się tymi słowami. – Te pędraki powinny zasłużyć na wyjazd do Hogsmeade! A to co się tam dzieje obecnie, świadczy o tym jak bardzo te Smarki nie są przygotowane do życia. – zakończył swoją przemowę, przejęty żarliwym żarem własnej propagandy. Opuścił dłonie, dopiero teraz dostrzegając, jak bardzo nimi gestykulował, choć było to dość delikatne określenie, jak dla Filcha, który wymachiwał dziko kończynami, jakby desperacko chciał odlecieć, ale zbyt wielka, sprana szata była niczym więcej jak komiczną, wręcz sardonicznie sprezentowana przez los, wersją skrzydeł. Dla uspokojenia wziął głęboki oddech, choć żar słów nadal nie zgasł w małych oczkach.
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Czw Cze 23, 2016 6:44 pm
Definicja początkującego gracza wedle Alexandry Grace

Wszedł, zrobił wrażenie normalnego, jak wszyscy na początku i wyszedł.
Argus Filch
Nauka
Argus Filch

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Cze 24, 2016 6:10 pm
[19:00:13] @ Caroline Rockers : ja jebiem
[19:00:27] @ Alice Hughes : Chciala bys
[19:00:43] @ Alice Hughes : Pragniesz tego
[19:01:09] @ Caroline Rockers : No ciebie nie Very Happy
[19:01:48] @ Alice Hughes : do mnie juz kolejka Very Happy
[19:05:53] @ Caroline Rockers : pomylili z toaletą Very Happy
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Cze 24, 2016 6:17 pm
[19:12:11] Argus Filch : Zgwałcono przeze mnie złote cytaty
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Lip 02, 2016 9:50 pm
@ Alice Hughes : PS. Remuseł, runy trwajo, nie wiem czy chodzisz
Remus J. Lupin : chodzę. piszę post
Remus J. Lupin : usiłuję znaczy sie
Remus J. Lupin : piszę, kasuje słowo, poprawiam, znowu piszę
Remus J. Lupin : i rak w koóo
Remus J. Lupin : koo
@ Alice Hughes : nie ma pośpiechu XD
Remus J. Lupin : koło kurwa

A melanż trwaaa...
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Sob Lip 02, 2016 10:39 pm
@ Helga Hufflepuff : Ten moment gdy nie wiesz czy powiedzieć tato czy wujku... a może dziadku?
@ Helga Hufflepuff : HUEHUEHUE
@ Salazar Slytherin : Do mnie możesz mówić wujku.

JARAM SIĘ Omg
Alice Hughes
Oczekujący
Alice Hughes

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Lip 05, 2016 1:25 pm
[14:11:16] * Alice Hughes mizia Blejsiątko za uchem
[14:11:35] @ Alice Hughes : Rąk mi na Was wszystkich brakuje....
[14:11:41] * Alice Hughes i serce kurtyzany
[14:12:00] @ Alice Hughes : zw
[14:12:01] Blaise Rain : XDD
[14:17:46] Sahir Nailah has been disconnected on Wto Lip 05, 2016 2:17 pm (session timeout)
[14:17:46] Ciril Hootcher has been disconnected on Wto Lip 05, 2016 2:17 pm (session timeout)
[14:17:46] Jonathan Avery Sr : Poszłaś szukać rąk?
[14:17:54] Blaise Rain : .
[14:18:15] @ Alice Hughes : TAK!
[14:18:17] @ Alice Hughes : ZNALAZŁAM
[14:18:28] * Alice Hughes transmutowała się w wielko, różowo ośmiornice
[14:18:43] Jonathan Avery Sr : Idealnie.
[14:18:50] @ Alice Hughes : no ba Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 1773553830
[14:20:10] Blaise Rain : o wreszcie prawdziwa twarz
[14:20:15] Blaise Rain : 50 macek Alice Hughes


JUŻ W SKLEPACH Omg 
Caroline Rockers
Oczekujący
Caroline Rockers

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Lip 19, 2016 9:15 pm
Argus Filch napisał:- A masz! – wykrzyknął Filch zaklęcie siły i cisnął czarodziejskim piernikiem z paczki w skrzynię. Z CAŁEJ SIŁY. Pierniczek zatoczył łuk pod nieboskłonem drzew. Przecinał powietrze niczym strzała i z cichym stuknięciem uderzył w skrzynkę, nieznacznie się od niej odbijając. Widać, że się broniła, ale i tak dosiągł ją czarodziejski piernik Filcha. – Ciastko może dotknąć, to my też możemy! – oto cały misterny plan woźnego, na poczekaniu wymyślony. Tylko co na to skrzynka? I reszta zgromadzenia?

Ten fragment mnie bardzo poruszył Buhahaha XDDDDDDDD
Esmeralda Moore
Hufflepuff
Esmeralda Moore

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Wto Lip 26, 2016 2:01 am
Postanowiłam ogarnać jedzenie czarodziejów na forum. No to wpisałam w potterwiki słowo "jedzenie" i wyskoczył mi o to taki obrazek
Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 5n17pg
W tak doborowym towarzystwie jak paszteciki kornwalijskie, oraz placek nadziewany siekaną wołowiną i cynaderkami... znajduję się... Tak dobrze widzicie masło. Co więcej ma ono specjalną stronę na potterwiki która głosi

"Masło — produkt mleczarski uzyskiwany przez ubijanie świeżego lub sfermentowanego mleka bądź śmietany.
Masło było dostępne podczas śniadań w Hogwarcie. Rankiem 2 września 1995 roku, Fred Weasley użył masło przy śniadaniu.
"

Aby tego było mało opisali nawet występowanie w częściach HP masła, dla zainteresowanych

Harry Potter i Kamień Filozoficzny
Harry Potter i Kamień Filozoficzny (film)
Harry Potter i Zakon Feniksa
Harry Potter i Zakon Feniksa (film)
Pottermore

Mam nadzieję, że dzięki temu wasza wiedza na temat HP jest kompletna.
avatar
Oczekujący
Colette Warp

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Pią Lip 29, 2016 9:26 pm
W odmętach radiowych labiryntów:
< Bert właśnie włożył palce w lustro, które zaczęło go zasysać >

[22:24:10] Bertram Smith : zw idę po drzewo
[22:24:25] @ Alice Hughes : OLEJ DRZEWO
[22:24:30] @ Alice Hughes : LUSTRO CIE SSIE
[22:24:46] @ Alice Hughes : moze to jedyne ssanie twojego zycia. Celebruj to chwile
Sponsored content

Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki - Page 27 Empty Re: Złote "cycaty" Magicznej Kołysanki

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach